Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

В 29.08.2016 в 12:15, Wladimir_K сказал:

Замовлення відправив, номера декларацій СМС на телефон.

Получил, спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз уточню. Хто ніколи не використовував "Варостоп".

В порівнянні з переважною більшістю інших препаратів полоски "Варостопу" є досить сухими і з ледь відчутним запахом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Ще раз уточню. Хто ніколи не використовував "Варостоп".

В порівнянні з переважною більшістю інших препаратів полоски "Варостопу" є досить сухими і з ледь відчутним запахом.

Головне, що кліщ сиплеться. Ще раз дякую за посилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

 полоски "Варостопу" є досить сухими і з ледь відчутним запахом.

А я поставив ,навiть не понюхавши :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Головне, що кліщ сиплеться. Ще раз дякую за посилку.

Просто люди, які перший раз використовують починають переживати, бо ніколи не бачили фактично сухих полосок, які гарно діють на кліща і тоді починаються запитання.

1 минуту назад, Мико сказал:

А я поставив ,навiть не понюхавши :dntknw:

А я коли перший раз ставив ще в 2010, нюхав чи хоч запах є, бо те ж лякала сухість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одержав сьогодні, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

одержав i я.половину вже розставив.дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил Варостоп и поставил!

Огромное спасибо Владимиру за оперативность и самое главное за качество товара!

В 01.09.2016 в 18:33, Wladimir_K сказал:

Ще раз уточню. Хто ніколи не використовував "Варостоп".

В порівнянні з переважною більшістю інших препаратів полоски "Варостопу" є досить сухими і з ледь відчутним запахом.

Этого сообщения не видел, и после краха с Байваролом, сухость насторожила! Я Вам звонил:ah:

Но препарат работает, семья которая вызвала подозрение  что Байварол не сработал, получила 3 пластины, клеща насыпалось очень очень много. В остальные дал по 1-2 пластины осыпь клеща через сутки от 15 до 30 штук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2016 в 18:33, Wladimir_K сказал:

В порівнянні з переважною більшістю інших препаратів полоски "Варостопу" є досить сухими і з ледь відчутним запахом.

:dntknw: цікаво, бо ті що я купував, з початку завжди були вологі і приємно пахли...А через деякий час дійсно ставали сухі і без запаху..можливо це із вплином часу вони сохнуть...Це не антиреклама, просто констатую факт. Полоски дійсно роблять своє діло (якщо оригінальні). Три роки підряд користувався такими. В цьому  - гармата.

В 13.08.2016 в 08:57, Wladimir_K сказал:

Сьогодні привезли чергові ящики, машина  попутно привезла "під двері", як кажуть сервіс.

Ціна незмінна 90 грн..

 

в нас по 100 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, kastor сказал:

:dntknw: цікаво, бо ті що я купував, з початку завжди були вологі і приємно пахли...А через деякий час дійсно ставали сухі і без запаху..можливо це із вплином часу вони сохнуть...Це не антиреклама, просто констатую факт. Полоски дійсно роблять своє діло (якщо оригінальні). Три роки підряд користувався такими. В цьому  - гармата.

Не знаю, можливі у нас різні порівняння, але завозить від виробника в Україну лише одна фірма і куплений у них препарат дійсно з "перших рук". Останні партії у мене взагалі фактично недавно випущенні і у них слабкий ледь відчутний запах (такі характеристики є в сертифікатах якості на кожну партію) і пластини в порівнянні з іншими препаратами досить сухі, та й де там вологості взятися якщо концетрація флуметрину 3,6-3,9 і більш нічого, а не як для флувалінату 40-80.

Просто не розумію наших деяких виробників, що тільки вже не мішають в діючу речовину і з пластин прямо вже чуть не біжить розчин, а як поставиш ефект досить слабкий або взагалі 0, зробіть якісно і просто або взагалі навіщо це...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, якщо комусь буде потрібно Варостоп, на зустріч їду машиною і можу взяти. В офіційного представника фактично закінчився, наступну партію планують завозити не раніше кінця травня початку червня наступного року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Wladimir_K сказал:

але завозить від виробника в Україну лише одна фірма і куплений у них препарат дійсно з "перших рук".

Цікаво, що в офіційного представника, при купівлі варостопу вроздріб ціна 94грн за упаковку. Тому я взяв у Володимира. 

P.S. Не знаю як у кого, але в мене в цьому році кліща дуже багато. В минулому році ставив варотом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Ivan Ivanovich сказал:

Цікаво, що в офіційного представника, при купівлі варостопу вроздріб ціна 94грн за упаковку. Тому я взяв у Володимира. 

P.S. Не знаю як у кого, але в мене в цьому році кліща дуже багато. В минулому році ставив варотом. 

Така у них цінова політика, раніше з продажем було складніше, але йшли краще на поступки в ціні зараз на поступки продавці фактично не йдуть. Фірма досить солідна з солідною базою і репутацією. Цього року в них великих покупців досить багато, які забрали фактично все за місяць, тому їм в роздріб продавати нецікаво напевне.

Не знаю, але вони були здивовані коли деякі магазини купували за раз 3-5 тис. упаковок. З цього роблю висновок, що багато опеклося вже на кліщу і є попит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пластинки действуют хорошо ! свежие пластинки Спасибо огромное!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.09.2016 в 19:42, Wladimir_K сказал:

До речі, якщо комусь буде потрібно Варостоп, на зустріч їду машиною і можу взяти. В офіційного представника фактично закінчився, наступну партію планують завозити не раніше кінця травня початку червня наступного року.

Візьміть мені 6 упаковок на БВ. Буду вельми вдячний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Yaroslav сказал:

Візьміть мені 6 упаковок на БВ. Буду вельми вдячний.

ок. Візьму з запасом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

ок. Візьму з запасом.

Отже,до суботи:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вас ще знайдеться 4 упаковки для мене? Якщо так - вишліть реквізити в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Володимир, з запiзненням дякую за смужки,дiйсно-- БОМБА ,а якщо правильно встановити- СУПЕРБОМБА.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

В кого є бажання на весну обробляти, Варостоп є в наявності, остання партія 2016 р., що була завезена в Україну.

Ціна без змін 90 грн. за упаковку.

На партії 2017 р. поки нічого конкретного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

В кого є бажання на весну обробляти, Варостоп є в наявності, остання партія 2016 р., що була завезена в Україну.

Ціна без змін 90 грн. за упаковку.

На партії 2017 р. поки нічого конкретного.

 Який термін придатності? скільки упавовок наявності? Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, timoncikk сказал:

 Який термін придатності? скільки упавовок наявності? Дякую

Це остання партія, що тут продавав термін випуску 18.06.2016 р.

Термін придатності до 18.06.2018 р.

У мене є ящик 100 упаковок. І ще щось лишилось в офіційного представника те ж з цієї партії.

Кого цікавить Аріхелс, те ж в принципі можна організувати, попередня ціна блістер 50 гр. 35 грн. обробка на 1 сім'ю.

Номер партії і сертифікат, викладу ще раз тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Це остання партія, що тут продавав термін точно випуску потрібно подивитися, якщо не помиляюсь 06.2016 р.

Термін придатності до 06.2018 р.

У мене є ящик 100 упаковок. І ще щось лишилось в офіційного представника те ж з цієї партії.

Кого цікавить Аріхелс, те ж в принципі можна організувати, попередня ціна блістер 50 гр. 35 грн. обробка на 1 сім'ю.

Номер партії і сертифікат, викладу ще раз тут.

8 пачек Варостоп заберу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...