Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Дякую все отримав і роздав,  ще раз дякую! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У "Бровафарми" з'явилась нова партія "Варостопу" умови купівлі великих партій змінили, якщо купувати, то партію в кінці з 3 нулями . Тепер не знаю чи варто продовжувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 пачек еще можно заказат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, maksimovich сказал:

10 пачек еще можно заказат

Дані відправив в особисті повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення відправив. Посилки в особистих повідомленнях чи СМС на моб. телефон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2017 в 12:26, Wladimir_K сказав:

У "Бровафарми" з'явилась нова партія "Варостопу" умови купівлі великих партій змінили, якщо купувати, то партію в кінці з 3 нулями . Тепер не знаю чи варто продовжувати.

Думаю варто. Створити опитування - щоб потенційні покупці проголосували скільки пачок мають намір взяти... Я думаю партію з трьома нулями за два сезони (враховуючи що термін придатності значний) - форумчани розберуть...

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Бджолопотам сказал:

Думаю варто. Створити опитування - щоб потенційні покупці проголосували скільки пачок мають намір взяти... Я думаю партію з трьома нулями за два сезони (враховуючи що термін придатності значний) - форумчани розберуть...

:IMHO:

Це розумію. На партію, яка вироблена у листопаді 2016 р. буде інша ціна, точної не знаю, але в районі 99 грн. за упаковку і це буде свіжа партія на цей рік , як мені пояснили у дистриб'ютора, болгари змінили умови продажу для української сторони і ще там якісь нюанси були з розтаможкою. Інтернет-магазин вже відкорегували.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2017 в 12:26, Wladimir_K сказал:

Тепер не знаю чи варто продовжувати.

У мене , тут проскочила " мисля " . А якщо зробити предоплату ( як матководи беруть за маток ) , щоб не так накладно було Вам ті нулі шукати .

Наприклад : в червні - липні зробити предоплату  ( тоді вже кожен точно буде знати скільки йому потрібно пачок ) , а в серпні їх отримати . 

П. С . До речі , звертаюсь до всіх - як Вам така пропозиція ?  Тут як то кажуть і вовки ситі і вівці цілі .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, vovchik v сказал:

У мене , тут проскочила " мисля " . А якщо зробити предоплату ( як матководи беруть за маток ) , щоб не так накладно було Вам ті нулі шукати .

Наприклад : в червні - липні зробити предоплату  ( тоді вже кожен точно буде знати скільки йому потрібно пачок ) , а в серпні їх отримати . 

П. С . До речі , звертаюсь до всіх - як Вам така пропозиція ?  Тут як то кажуть і вовки ситі і вівці цілі .

З нулями проблеми вирішив, пішли трохи назустріч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, vovchik v сказав:

У мене , тут проскочила " мисля " . А якщо зробити предоплату ( як матководи беруть за маток ) , щоб не так накладно було Вам ті нулі шукати .

Наприклад : в червні - липні зробити предоплату  ( тоді вже кожен точно буде знати скільки йому потрібно пачок ) , а в серпні їх отримати . 

П. С . До речі , звертаюсь до всіх - як Вам така пропозиція ?  Тут як то кажуть і вовки ситі і вівці цілі .

Пропозиція слушна, але чи варто тягнути до серпня, можна влетіти в форсмажор. Якщо є Варостоп вже цього року випуску, то можна складати списки вже зараз. Думаю, 000 набереться.

5 годин тому, Wladimir_K сказав:

На партію, яка вироблена у листопаді 2016 р. буде інша ціна, точної не знаю, але в районі 99 грн. за упаковку і це буде свіжа партія на цей рік

Чи можна очікувати свіжішої до початку літа?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, nibond сказал:

Пропозиція слушна, але чи варто тягнути до серпня, можна влетіти в форсмажор. Якщо є Варостоп вже цього року випуску, то можна складати списки вже зараз. Думаю, 000 набереться.

Згоден . Складати можна й зараз , буде ясно скільки людей , та орієнтовно , на что Володимиру розраховувати . . Я , наприклад , буду брати точно , лише поки не знаю скільки . А знати буду в першій декаді липня . Просто , лишнього набирати не хочеться і недобор теж мене не влаштовує . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Пропозиція слушна, але чи варто тягнути до серпня, можна влетіти в форсмажор. Якщо є Варостоп вже цього року випуску, то можна складати списки вже зараз. Думаю, 000 набереться.

Чи можна очікувати свіжішої до початку літа?

 

Невпевнений. Таке питання задавав відповіді не отримав, реально отримую при особистій зустрічі десь в квітні. Різниці на цей час немає за великий опт, раніше була, видно справді ця партія їм далася важко, ну і ціну підняли, яка планувалася на цьому ж рівні 93 грн. Остання партія, яку ввезли в березні цього року є 11.2016 р. випуску.

До травня думаю можна не поспішати,  об'єм партії взнаю, можливо буде, як торік коли можна було взяти партію випушену місяць назад.

Хоча по відгуках різниці не було, яка партія випуску чи 2015 р. чи 2016 р., при контролі торік, діяв однаково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за этот год уже спокоен. Лежат полосочки сроком годности до 06.2018. Спасибо автору темы:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vovchik v сказал:

Згоден . Складати можна й зараз , буде ясно скільки людей , та орієнтовно , на что Володимиру розраховувати . . Я , наприклад , буду брати точно , лише поки не знаю скільки . А знати буду в першій декаді липня . Просто , лишнього набирати не хочеться і недобор теж мене не влаштовує . 

Проблеми були в п'ятницю, вже у понеділок ситуація прояснилася і в принципі думаю нічого суттєво не зміниться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Спасибо получил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.03.2017 в 15:44, Wladimir_K сказал:

 болгари змінили умови продажу для української сторони і ще там якісь нюанси були 

Це вони на зло українським пасічникам, що в Болгарії стали впоперек зі своїм медом...:umora:

По темі: буду брати точно (літом) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ромео сказал:

Це вони на зло українським пасічникам, що в Болгарії стали впоперек зі своїм медом...:umora:

По темі: буду брати точно (літом) 

У болгар змінився виконавчий директор, партію останню продали на скільки знаю дорожче ніж завжди.

Нова партія випуску 11.2016 р. буде у мене з понеділка. 

Є 11 упаковок партії 08.2016 р. ціна 93 грн. за упаковку.

Ціна варостопу партії 11.2016 р. випуску 99 грн. за упаковку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нова партії 112016 вже є у наявності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2017 в 16:12, Wladimir_K сказав:

Є 11 упаковок партії 08.2016 р. ціна 93 грн. за упаковку.

Забираю. Номер карточки в приватне повідомлення, будь ласка. Посилку Укрпоштою.Свої реквізити згодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Нова партії 112016 вже є у наявності.

Можна замовлять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Немолодой сказал:

Забираю. Номер карточки в приватне повідомлення, будь ласка. Посилку Укрпоштою.Свої реквізити згодом.

Цих 11 упаковок вже немає. Вчора забрали колеги на пакети з Миколаївської обл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Можна замовлять?

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

Цих 11 упаковок вже немає. Вчора забрали колеги на пакети з Миколаївської обл.

Тоді берем 11 упаковок свіжої партії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Немолодой сказал:

Тоді берем 11 упаковок свіжої партії.

Проблем ніяких, дані відправив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Проблем ніяких, дані відправив.

Грошики відіслав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...