Перейти к содержанию
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп 106 грн. за упаковку

В теме 781 сообщение

Я замовив у знайомого по 102 грн, правда у нього обмеження на мінімальну кількість. Він приймає замовлення від 20 шт.

Поделиться сообщением

1 час назад, Shmel сказал:

Я замовив у знайомого по 102 грн, правда у нього обмеження на мінімальну кількість. Він приймає замовлення від 20 шт.

У мене є пропозиції, яку використовують пасічники спільно і багато спілок пасічників так зробили, відправка в одне місце, економія на відправці і плюс найнижча ціна   в Україні, плюс всі оригінальні ящики з усіма лейблами і сертифікати з мокрими печатками. Спілки по 102 грн. роздавали препарат пасічникам в декількох областях уже з доставкою, це як зі спільно здачею меду, і ще слідкуйте уважно за серіями препарату багато, по причині того, що скоро буде нова партія стараються продати запаси куплені раніше, щоб витримати об'єм.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

У мене є пропозиції, яку використовують пасічники спільно і багато спілок пасічників так зробили, відправка в одне місце, економія на відправці і плюс найнижча ціна   в Україні, плюс всі оригінальні ящики з усіма лейблами і сертифікати з мокрими печатками. Спілки по 102 грн. роздавали препарат пасічникам в декількох областях уже з доставкою, це як зі спільно здачею меду, і ще слідкуйте уважно за серіями препарату багато, по причині того, що скоро буде нова партія стараються продати запаси куплені раніше, щоб витримати об'єм.

Дякую за інформацію. Який у вас виходить мінімальний об’єм замовлення для ціни 102 грн?

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Shmel сказал:

Дякую за інформацію. Який у вас виходить мінімальний об’єм замовлення для ціни 102 грн?

У мене була позиція ящик  100 упаковок - 100 грн. упаковка і вона лишається, можна різними платежами від різних людей, але відправка в одне місце і озвучена вона весною, кому цікаво скористався, а далі індивідуально.

Поделиться сообщением

Спасибо за полоски  :ay:

Поделиться сообщением

Посилку отримав. Дякую.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти