Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Думаю причина в тому, що при виробництві, ближче до краю отвір зробити складно, можна поламати пластину.

Колись брав  смужки (вже не пам'ятаю які саме), так там взагалі отворів не було і при намагані пробити шилом, багато  давали тріщини до краю, треба було тільки сверлом робити, так що добре і те... Просто в таких отворах треба не сірники ставити а скрепки - розігнути і в місці де має бути смужки зробити вигин в низ, тоді смужка опускається в глибину гнізда і все тіп-топ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Бджолопотам сказал:

Є різниця і велика.. Тому що якщо отвір далеко від краю, то при встановлені смужок вони зверху виступають багато над рамками... в мене наприклад піддашник не використовується.. накриваю гніздо плівкою і  дашок в нахлобучку і виходить що дашок лягає на смужки що виступають.. В кращому разі вони вигинаються між рамками пристаючи до однієї з сторін стільника, в гіршому випадку можу відламатись сірники і смужка просто опуститься на дно (кілька раз було таке в мене)..

Я в такому разi використовував канцелярську скрiпку 

розгинаючи ii ,робив гачок i загнувши кiнець на рамку 

вiшав в мiжрамковий простiр 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.09.2017 в 14:01, Wladimir_K сказав:

Сьогодні забрав остатки партії,  "Варостоп" у дистриб'ютора закінчився. 

Думаю до весни вистачить, а далі буде нова партія.

Так що перебою в постачані не буде, я вірно зрозумів ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Лавр сказал:

Так що перебою в постачані не буде, я вірно зрозумів ?

Апетити, пасічників в Україні ростуть з кожним роком, в 20 числах серпня була завезена партія 30 тис. і вже у кінці вересні її не було.

Якщо дистриб'ютор вчасно замовить і проплатить, то в березні-квітні буде нова партія, від якої мені попаде те ж відповідна кількість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Бджолопотам сказал:

Колись брав  смужки (вже не пам'ятаю які саме), так там взагалі отворів не було і при намагані пробити шилом, багато  давали тріщини до краю, треба було тільки сверлом робити, так що добре і те... Просто в таких отворах треба не сірники ставити а скрепки - розігнути і в місці де має бути смужки зробити вигин в низ, тоді смужка опускається в глибину гнізда і все тіп-топ...

Що ви заморочуэтесь на ті отвори, вище ,нижще, є, нема !!!!! Я практикую так , беру полоску верхній край розломую один в одну сторону інший в ішу виходе як буква Т  полоска добре тримається між вуличкою опираючись на верхній брусок (в кого плівкою накриті супер). В корпусах на 145р взагалі  плашмяк між корпусами де знаходиться клуб , 0.5 см виглядає з надвору.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після полосок, варостоп, обробив тактиком із пушки, обробка дві неділі назад. То не упало ні одного кліща. От тепер і гадаю, чи то полоски так гарно спрацювали, чи дим-пушка не дуже. Чи обробляєте ще чимось після полосок весною? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Руслан К. сказал:

Після полосок, варостоп, обробив тактиком із пушки, обробка дві неділі назад. То не упало ні одного кліща. От тепер і гадаю, чи то полоски так гарно спрацювали, чи дим-пушка не дуже. Чи обробляєте ще чимось після полосок весною? 

Ставил контрольки то клеща немного, а после пушки практически не было.Думается полоски сработали очень неплохо.В этом году в марте полоски варостоп, июнь, муравьиная кислота, с 15 августа полоски варостоп, в октябре пролил бипином, и через неделю пушкой бипин.На следующий год от варостопа отказываться не планирую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Подскажите, одной пачки хватает на сколько отводков? А то пишут 1-4 полоски, и не понятно, сколько все-таки надо им давать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, одной пачки хватает на сколько отводков? А то пишут 1-4 полоски, и не понятно, сколько все-таки надо им давать. 
Если семейка слабая 1-2шт, сильная 3-4шт. Я весной ставил по 2шт с головой.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если семейка слабая 1-2шт, сильная 3-4шт. Я весной ставил по 2шт с головой.

[emoji769]!"!"

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

 

 

Отправлено с моего X-treme PQ15 через Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Максим Слобода сказал:

Подскажите, одной пачки хватает на сколько отводков? А то пишут 1-4 полоски, и не понятно, сколько все-таки надо им давать. 

Все залежить від кількості бджоли, якщо відводок слабкий, то вистачить 1, а зазвичай стандарт 2, на початку серпня у сильних сім'ях може виявитися, що і 4 замало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все залежить від кількості бджоли, якщо відводок слабкий, то вистачить 1, а зазвичай стандарт 2, на початку серпня у сильних сім'ях може виявитися, що і 4 замало.

А весною Ви ставите полоски?

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Sesk сказал:


А весною Ви ставите полоски?

Надіслано від мого SM-T116, використовуючи Tapatalk
 

Останні роки ставлю і кінці серпня, початку вересня і більше нічим не обробляю. Раніше радив, весною не ставити, зараз думку змінив, так умови бувають різні.

Все залежить від ситуації з кліщем в сусідніх пасіках, бажано хоча б в радіусі 1 км., у мене в основному поблизу або їх немає або це декілька вуликів.

Кліщ бджоли весною всерівно принесуть, якщо ставити, то старт розмноження кліща просто можна відтягнути на початок травня, але по тому, що бачу у себе до вересня місяця у  більшості  сімей, закліщенність, якщо є то мінімальна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще те, що пишуть на препаратах 3.6 флуметрину, в основному не відповідає дійсності. Жодного разу не зустрічав партію у болгар, щоб було 3.6, є на кожну партію сертифікати і концетрація діючої речовини знаходиться  в межах 3.2-3.9, як в якої партії.

Зцього роблю висновок, що виробництво складне і досить важко точну встановити концентрацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, бенг сказал:

Владимир, Вы только полосками пользуетесь?

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Так.

и Вы считаете это достаточно, спрашиваю не просто, в этом году клещ съел 3 семьи (и именно Вучковские ему понравились) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чим обробляли ?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sesk сказал:

А чим обробляли ?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

да особое внимание им уделил -  поставил вараатом (сербский)  - :IMHO:подделка (по 100 гр)

а потом, позже обработал дым пушкой (венгерский тактик), :IMHO: я с них пакеты не продовал (хотел увидеть лучшую:umora:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да особое внимание им уделил -  поставил вараатом (сербский)  - :IMHO:подделка (по 100 гр)
а потом, позже обработал дым пушкой (венгерский тактик), :IMHO: я с них пакеты не продовал (хотел увидеть лучшую:umora:)
Я вже 2 роки користуюсь варостопом, працюють дуже добре.
В цьому році після варостопу стрельнув вибірково 3 сімї- кліща шукав не знайшов, думаю пушка не спрацювала) полив водою з венгерським тактиком той же результат.
У колег що брали варостоп такий самий результат

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sesk сказал:

Я вже 2 роки користуюсь варостопом, працюють дуже добре.
В цьому році після варостопу стрельнув вибірково 3 сімї- кліща шукав не знайшов, думаю пушка не спрацювала) полив водою з венгерським тактиком той же результат.
У колег що брали варостоп такий самий результат

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

я ж тоже неспроста задумался??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

По Варостопу, у мене є певні запаси з 2017 р., але відсилаю, коли в природі відсутній мінус.

По новій партії поки ніякої інформації, напевне коли з'явиться куплю достатній об'єм, що не вийшло, як торік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І думаю недарма вказано діапазон зберігання в інструкції +15-+30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сколько сейчас Варостоп стоит и какой срок пригодности?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це партія липня 2017 р. термін придатності 2 роки, ціну не планував змінювати 94 грн. упаковка.

Єдине кількість у мене їх обмежена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...