Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Результат работы Варостопа за ночь. Я в шоке от кол-ва клеща. Обрабатывал 4 год подряд.

20170830_113524.jpg

20170830_113520.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Нико150376 сказал:

Результат работы Варостопа за ночь. Я в шоке от кол-ва клеща. Обрабатывал 4 год подряд.

 

20170830_113524.jpg

20170830_113520.jpg

4 роки підряд Варостопом обробляєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так , обробляв Варостопом.Перші два роки робив контроль Тактіком - то бачив 1-2 або жодного кліщів.Останні два роки розслабився - контроль не робив.Але така ситуація не в усіх сім'ях,в деяких кліщів мало.На мою думку в деяких сім'ях Варостоп не спрацював в тому році,тому що,десь третина партії була 2015 року - невідомо як її хранили на складі.(брав препарат не у Вас).Тому мій висновок - тільки цьогорічний препарат та обов'язково контроль Тактіком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Нико150376 сказал:

Так , обробляв Варостопом.Перші два роки робив контроль Тактіком - то бачив 1-2 або жодного кліщів.Останні два роки розслабився - контроль не робив.Але така ситуація не в усіх сім'ях,в деяких кліщів мало.На мою думку в деяких сім'ях Варостоп не спрацював в тому році,тому що,десь третина партії була 2015 року - невідомо як її хранили на складі.(брав препарат не у Вас).Тому мій висновок - тільки цьогорічний препарат та обов'язково контроль Тактіком.

Розумієте, є дослідження, що протягом 2 місяців сезону кількість кліща на пасіці вирівнюється і у всіх стає більш менш однакова, тому є варіант, що могли як торік так і цього року залітати рої злетівших бджіл з сусідніх пасік.

Обробляють вже років 7 підряд і контролю не роблю, поки проблем не було і кліща досить мало і цього року.

Є інформація від деяких пасічників Центральних і Східних областей, що є в магазинах Варостоп з відмінною упаковку від оригінальної, яку болгари роблять для України і тут 2 варіанти або контрабанда, або наші умільці навчилися штампувати вже на місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Нико150376 сказал:

Результат работы Варостопа за ночь. Я в шоке от кол-ва клеща. Обрабатывал 4 год подряд.

 

20170830_113524.jpg

20170830_113520.jpg

Добре сипанувся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Женя Циба сказал:

Добре сипанувся.

Продав гарний об'єм і думаю серед цього об'єму повинні бути більші "шедеври", багатьом на це часу напевне немає, а багато не хочуть поділитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Володимир, варостоп отримав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж отривмав замовлення. Дякую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Продав гарний об'єм і думаю серед цього об'єму повинні бути більші "шедеври", багатьом на це часу напевне немає, а багато не хочуть поділитися.

В минулому році така картина була в мене, але... в сімях найменш закліщених. Про те, що робилося в сильно закліщених сімях навіть згадувать не хочеться. А все по тій причині, що в 2015 році обробляв варотомом, а контроль не провів. До цього 3 роки обробляв варостопом і хотів змінити діючу речовину, але роблю висновок, що на моїй пасіці кліщ вже резистентний до флувалінату(до варостопу(флуметрин)обробляв препаратами на основі флувалінату більше 10 років).

P.S. Сімї в минулому році були дійсно дуже ослаблені, але жодна не злетіла. А перезимувати мені допоміг підземний зимівник - постійна стабільна плюсова температура(+1 - +4).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Забув відписатися що отримав своє замовлення і подякувати Володі!:ah: Дякую, Вова! :az:Полоски вже в сім*ях і надіюсь виконують покладені ни них завдання

20170831_140326.thumb.jpg.927233a990da66aca9d4934be4616c70.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також дуже дякую! Полоски отримав.  Поставив 30.09., тільки переживаю чи не запізно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер, Владимир! Можно заказать 10 пачек? Скиньте карточку и сумму, пожалуйста. А какая стоимость пересылки Укрпочтой и НП? Вот думаю, если разница не существенная, может, не связываться с той Укрпочтой.

 

14 минуты назад, romik2311 сказал:

Також дуже дякую! Полоски отримав.  Поставив 30.09., тільки переживаю чи не запізно. 

30.08 ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Алёнка сказав:

Добрый вечер, Владимир! Можно заказать 10 пачек? Скиньте карточку и сумму, пожалуйста. А какая стоимость пересылки Укрпочтой и НП? Вот думаю, если разница не существенная, может, не связываться с той Укрпочтой.

 

30.08 ?

Ага, дякую 30.08. Футбол,емоції...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Алёнка сказал:

Добрый вечер, Владимир! Можно заказать 10 пачек? Скиньте карточку и сумму, пожалуйста. А какая стоимость пересылки Укрпочтой и НП? Вот думаю, если разница не существенная, может, не связываться с той Укрпочтой.

 

30.08 ?

Укрпоштою ціна від 12 до 18 грн., якщо звичайна , прискорена в 2 рази дорожче. Нова пошта в районі 40-45 грн., доставка в основному на наступний день, можу відправити у вівторок зранку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Saturday, September 02, 2017 в 23:00, romik2311 сказал:

Також дуже дякую! Полоски отримав.  Поставив 30.09., тільки переживаю чи не запізно. 

Все залежить від закліщенності на пасіці. При сильній закліщенності однозначно потрібно обробляти ще на початку серпня, а потім ще контрольний тактіком, в іншому разі обробіток в цю пору Варостопом є саме те що потрібно і можна лише за бажанням проконтролювати декілька сімей для спокою, особисто полоски поставив лише в 1/3 пасіки за суботу, в районі 50 сімей.

Контролю не роблю і діючої речовини і препарату не міняю, після того, як були попали зі знайомим на Варотомі, добре що обробив ним лише 50%, послухавши, думку "експертів" про чергування діючої речовини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски отримав дякую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення відправив. СМС скинув, крім 1 на Укрпошту, декларацію , якої скину трохи пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скинув.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2017 в 15:06, Wladimir_K сказал:

Є інформація від деяких пасічників Центральних і Східних областей, що є в магазинах Варостоп з відмінною упаковку від оригінальної, яку болгари роблять для України і тут 2 варіанти або контрабанда, або наші умільці навчилися штампувати вже на місці.

Сам бачив. Ваші упаковки яскраво-оранжеві. А я бачив блідо-жовті.

У ветмагазині у серпні цікавився чи буде варостоп від кліща. Продавець сказав, що має поступити виробництва бровафарм. Не знаю чи правда. Пізніше зайду до них подивлюсь...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам бачив. Ваші упаковки яскраво-оранжеві. А я бачив блідо-жовті.
У ветмагазині у серпні цікавився чи буде варостоп від кліща. Продавець сказав, що має поступити виробництва бровафарм. Не знаю чи правда. Пізніше зайду до них подивлюсь...
Я тоже наблюдал в продаже бледно жёлтого цвета.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ромео сказал:

Сам бачив. Ваші упаковки яскраво-оранжеві. А я бачив блідо-жовті.

Старая партия и новая:IMHO1: Цвет изначально был одинаков, но в старой парии за год банально выцвела краска на упаковке 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, юрий черевичный сказал:

Я тоже наблюдал в продаже бледно жёлтого цвета.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk
 

У болгар кожна партія має своє серію, у партії всього 10 тис. + упаковок і на кожну партію видається сертифікат з характеристиками. В Україні за один завоз попадає в середньому 3 партії.

В Україні тільки реалізовують і не виробляють навіть упаковки. Блідо-жовтій упаковці були партії в 2015 р. і їх теоретично могли продавати, але їх термін придатності вже як місяць закінчився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Fabro сказал:

Старая партия и новая:IMHO1: Цвет изначально был одинаков, но в старой парии за год банально выцвела краска на упаковке 

Наврядчи партії 2016 і 2017 є всі яскраві, блідожовті були до 2016 р. в партії 2017 р. з'явився надпис по боках. Ще свіжих полосках, запах більш різкий є ніж в партіях 2016 р. Хоча по відгуках різниці в дії на кліща не помічено.

Ще лишилося в України партії 2017 р. зовсім мало, хоча відверто не вірив, що стільки продадуть.

Цікаво до речі порівняти те, що продають у ветмагазинах було б хоча б фото.

Напевне у себе в районі обробили Варостопом 40% від загальної кількості сімей це те що брали в мене, в магазинах в основному продають Варотом, а найбільше купують біпін що подешевше Варофарм, Вародез, Флувалідез.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хочу замовити 6 пачок , скиньте реквізити для оплати, доставка Укрпошта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...