Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

26 минут назад, Wladimir_K сказал:

В супермаркетах утилізують гори ящиків після різних харчових  продуктів або аптеки, потрібно лише попросити, декому попали правда не зовсім гарні упаковки, тоді вибачайте, викручувався як міг.

Вы вчера получили перевод за 6пачек с Харькова? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Slogger сказал:

Вы вчера получили перевод за 6пачек с Харькова? 

Ні, можливо сьогодні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В супермаркетах утилізують гори ящиків після різних харчових  продуктів або аптеки, потрібно лише попросити, декому попали правда не зовсім гарні упаковки, тоді вибачайте, викручувався як міг.
Все пришло в лучшем виде.

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чергову відправку зроблю завтра, якщо буде потрібно, то ящик на зустріч візьму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Slogger сказал:

Вы вчера получили перевод за 6пачек с Харькова? 

Гроші за 6 упаковок отримав. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги замовлення на Нову пошту відправив, лишилось одне на Укрпошту по можливості те ж сьогодні відправлю.

Хто не отримав СМС з декларацією прошу передзвонити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Візьму 10 пачок. Реквізити на оплату не змінились?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, shersand сказал:

Візьму 10 пачок. Реквізити на оплату не змінились?

Нічого не змінилося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

Нічого не змінилося.

кошти пішли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, shersand сказал:

кошти пішли

Підніміть тему, в особистих що зна куди відправляти. ок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Використовую Варостоп раз на рік вже кілька сезонів поспіль (мабуть 6 чи 7), до того використовував Байварол. За результатами дії різниці з байваролом не побачив. По осипу кліща щороку приблизно однакова - від одного десятку до 4-5 десятків. 

Свого часу надивився відео та начитався інформації з інтернету про те, як у деяких дно встелене "просом" і кліщ рахується сотнями, переймався, що або мій кліщ звик до флуметрину (спочатку німецького, потім болгарського), або може Варостоп який контрофактний - кілька років тому спробував вдарити після Варостопа іншою діючою речовиною - і Варотомом, і Біпіном для контролю якості Варостопа. Кліщ не сипався після Варостопа ні від Варотома, ні від Біпіна.

Тобто упевнився, що мала осип не через те, що Варостоп погано діє, а навпаки завдяки тому, що користуюсь цим препаратом вже багато років і ситуація по закліщеності пасіки поки що мене задовольняє. Колись пробував після осінніх пластин Варостопа ставити ще й весною, то весною кліща немає зовсім. Відмовився від дворазового обробітку, тільки осінню і все.

@Wladimir_K, дякую за полоски і можливіть їх вигідно придбати з упевненністю в їх справжньості.  Осип кліща в цьому році на рівні минулих - за три дні в кількості від 3 до 7-10 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mаксим сказал:

Використовую Варостоп раз на рік вже кілька сезонів поспіль

Цікавить термін застосування - коли ставите та виймаєте смужки. Сам після варостопу ще додатково проливав біпіном. На разі виникло питання - чи варто?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, shersand сказал:

На разі виникло питання - чи варто?

Ставлю на місяць, не менше. Бувало і два місяці стояли, хоча не рекомендується. Ставлю в кінці серпня, знімаю коли розплоду немає.

Чи варто біпініти - напишу тривіально, бо нічого іншого сказати не можу, Ви й самі знаєте - лист паперу або фанери для контролю на дно і потім приливати. Я не користуюсь більше біпіном.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Mаксим сказал:

Використовую Варостоп раз на рік вже кілька сезонів поспіль (мабуть 6 чи 7), до того використовував Байварол. За результатами дії різниці з байваролом не побачив. По осипу кліща щороку приблизно однакова - від одного десятку до 4-5 десятків. 

Свого часу надивився відео та начитався інформації з інтернету про те, як у деяких дно встелене "просом" і кліщ рахується сотнями, переймався, що або мій кліщ звик до флуметрину (спочатку німецького, потім болгарського), або може Варостоп який контрофактний - кілька років тому спробував вдарити після Варостопа іншою діючою речовиною - і Варотомом, і Біпіном для контролю якості Варостопа. Кліщ не сипався після Варостопа ні від Варотома, ні від Біпіна.

Тобто упевнився, що мала осип не через те, що Варостоп погано діє, а навпаки завдяки тому, що користуюсь цим препаратом вже багато років і ситуація по закліщеності пасіки поки що мене задовольняє. Колись пробував після осінніх пластин Варостопа ставити ще й весною, то весною кліща немає зовсім. Відмовився від дворазового обробітку, тільки осінню і все.

@Wladimir_K, дякую за полоски і можливіть їх вигідно придбати з упевненністю в їх справжньості.  Осип кліща в цьому році на рівні минулих - за три дні в кількості від 3 до 7-10 шт.

Притримуюсь аналогічної думки і можу "підписатись" під кожним словом і так сам роблю. Біпіном те ж давно не користуюсь, не бачу потреби, всім іншим завжди перед обробітком робити контроль в 2-3 сім'ях і по результатам вирішувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возможно ли заказать пару пачек варостопа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, avg сказал:

Возможно ли заказать пару пачек варостопа

Можна завтра можу відправити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Реквизиты на оплату скиньте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

полоски получил.спасибо Владимир

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставив вчора полоски варостопу, через години дві випадково побачив в однієї сім'ї на прильтці дуже багато кліща,  витягнув промаслений папір і ось що я побачив 

P70830-180553.thumb.jpg.36bfb33669bf0864ce62f70ab6bd1f09.jpg

При цьому в інших сім'ях кліща десяток-другий,  а тут така кількість :blink::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, SASHA.OK сказал:

Поставив вчора полоски варостопу, через години дві випадково побачив в однієї сім'ї на прильтці дуже багато кліща,  витягнув промаслений папір і ось що я побачив 

При цьому в інших сім'ях кліща десяток-другий,  а тут така кількість :blink::dntknw:

Зимовать этой семейке будет явно трудновато. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, SASHA.OK сказал:

Поставив вчора полоски варостопу, через години дві випадково побачив в однієї сім'ї на прильтці дуже багато кліща,  витягнув промаслений папір і ось що я побачив 

P70830-180553.thumb.jpg.36bfb33669bf0864ce62f70ab6bd1f09.jpg

При цьому в інших сім'ях кліща десяток-другий,  а тут така кількість :blink::dntknw:

Напевне десь пропустили, торік, або залетіла до Вас сім'я з сусідньої пасіки, таке до речі часто буває і це найбільш ймовірним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі партія Варостопу, я не вірив, вже у представників болгар в Україні закінчується, от думаю напевне потрібно зробити запас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посылочку получил. Спасибо

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На Нову пошту декларації скинув СМС, на Укрпошту скину трохи пізніше в особисті повідомлення.

По моїх записах відправив замовлення всім, хто на вчора проплатив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, shersand сказал:

Зимовать этой семейке будет явно трудновато. :hmm:

Думаю, що таку кількість принесла злетівша бджола з сусідньої пасіки, вона є ослаблена кліщем, а у тої сімейки яка до об'єднання була у вулику, ще не встигла на стільки ослабнути бджола. Процес зльоту в основному починається з середини серпня, а найбільше злітають у жовтні в теплі дні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...