Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Lefty сказал:

щоб нічого не заважало розправлена скрепка чи просто кусочок проволоки згинається  так як показано на малюнку і типу проблема вирішена 

Без імені.png

Та робив я так в минулі роки. Але, коли кількість вуликів вже солідна, то ставити полоски треба цілий день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, ромео сказал:

Р.С. Отвір в полосці треба було б їм трохи вище зробити, хочаб на 3-5мм. Коли ставиш на сірничкові, то над рамками стирчить полоска висотою більше 1 см. Якщо є потолочини з низьким надрамочним простором 0,7 - 1 см, то вони опираються на полоски. Та і в корпусних інколи  заважають...

Вот один из способов крепления полоски:

А я на полоску одеваю обыкновенную канцелярскую скрепку, в неё спичку, и ни чего не мешает сверху рамок. Но это дополнительная морока. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібно 5 пачок. Номер рахунку та суму до  сплати, напишіть будь ласка, в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, титов сказал:

Деньги отправил 20. 08. Жду декларацию.

Вас відправка на Укрпошту ввечері декларації скину.

На Укрпошту ще лишилось не повідомлених 6 декларацій, у декого немає моб тел. ввечері перезвоніть, щоб закрити ці питання.

Вал відправлень уже пройшов, сьогодні ввечері спакую останні і відправлю.

Кого забув, будь-ласка, нагадуйте, об'єм був значний і міг банально пропустити, хоча це більше виключення з правил.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав сво1 с1м пачок.Чекав 28.був даже здивований коли отримав в 16:00 СМС з ново1 пошти що посилка доставлена.Тепер можем зак1нчувати сезон.Дякую!!!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски получил. Спасибо. Завтра постановка в улья.

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володимир дякую за оперативну поставку. Сьогодні зранку отримав замовлення і вже поставив у 40 сімей, завтра надіюся поставити у інші.

В 24.08.2017 в 20:29, ромео сказал:

А хто куди ставить: посередині рамки чи ближче до стінки?

Р.С. Отвір в полосці треба було б їм трохи вище зробити, хочаб на 3-5мм. Коли ставиш на сірничкові, то над рамками стирчить полоска висотою більше 1 см. Якщо є потолочини з низьким надрамочним простором 0,7 - 1 см, то вони опираються на полоски. Та і в корпусних інколи  заважають...

Я ставлю ближче до середини. А от з тим, що отвір трохи занизько пробитий, повністю згідний. Пробував робить карлючку із скрепки, як малювали вище, то мені не сподобалося. Я роблю по іншому - ножницями відрізаю 5 мм полоски і тоді вона не заважає ні потолочинам, ні плівці і кришці(у моєму випадку).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав і я свое " щастя " . Ну , кліщура тримайся ............. Я іду з полосками .......

 

DSC01343.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги посилки в переважній більшості вже прибули, зранку обривають мобільний СМС з Нової пошти.

Інших декілька замовлень відправляю в цей час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

замовлення отримав дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски отримав дякую!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відправив останні замовлення, ті що на НП декларації  смс, хто на Укрпошту в особистих повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Додам, в Укрпошті є прискорена доставка, кажуть швидше на  2-3 дні, в середньому посилка тоді обходився в районі 21-25 грн., звичайна в районі 13-18 грн., якщо невелика маса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера расставил полоски.

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора отримав полоски. Дякую :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски получил.

Вчера с утра поставил полоски, вечером уже была осыпь клеща 2-3 шт. в некоторых было и по 10 шт.

Спасибо Вам!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полоски вчора отримав, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Алёнка сказал:

@Wladimir_K, а ещё можно заказать полоски?

Можна, планував сьогодні вже відправляти, але чергову партію відправили в райцентр, а не в місто, де живу, тому планую відпрвляти завтра зранку.

Мій прокол, не уточнив куди.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Можна, планував сьогодні вже відправляти, але чергову партію відправили в райцентр, а не в місто, де живу, тому планую відпрвляти завтра зранку.

Мій прокол, не уточнив куди.

 

Я уточню, сколько нам надо, и напишу. Скажите стоимость, пожалуйста, а то я как-то потерялась в вашей теме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Алёнка сказал:

Я уточню, сколько нам надо, и напишу. Скажите стоимость, пожалуйста, а то я как-то потерялась в вашей теме.

94 грн. за упаковку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил свою партию. Огромное спасибо Владимиру.
Упаковано все очень хорошо.Где вы столько картона набрали?)))

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Получил свою партию. Огромное спасибо Владимиру.
Упаковано все очень хорошо.Где вы столько картона набрали?)))

Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 

В супермаркетах утилізують гори ящиків після різних харчових  продуктів або аптеки, потрібно лише попросити, декому попали правда не зовсім гарні упаковки, тоді вибачайте, викручувався як міг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...