Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 35 грн. за упаковку

1,312 posts in this topic

Полоски варофлу отримав. Дякую за оперативність.:ay:

Якість пакування полосок бажає кращого. З 10 полосок в пачці, більш менш герметично упаковані лише 4 штуки. Цікаво чи не вплине це на якість?:hmm:

IMG_20190817_120937_HDR.jpg

IMG_20190817_121131_HDR.jpg

IMG_20190817_121143_HDR.jpg

7 часов назад, дьома сказал:

Полоски варофлу отримав. Дякую за оперативність.:ay:

Якість пакування полосок бажає кращого. З 10 полосок в пачці, більш менш герметично упаковані лише 4 штуки. Цікаво чи не вплине це на якість?:hmm:

IMG_20190817_120937_HDR.jpg

IMG_20190817_121131_HDR.jpg

IMG_20190817_121143_HDR.jpg

На скільки розумію, в останніх партіях напевне таких є достатнього.

На виробництві якість проблеми з машиною по пайці.

З того, що знаю мали дану міняти на нову і більш потужну.

Що тут сказати українська культура виробництва.

Владимир, здесь еще играет роль спешка - заказов много, начальство подгоняет, сотрудники работают третью неделю без выходных - вот и появляется брак.

Полоски получил . Спасибо.  Сегодня поставил по упаковке вопросов нет, 100 % :ay:

4 години тому, Wladimir_K сказав:

Пан Володимир, до вас питань ніяких, велике спасибі за ціну на даний препарат. Буду у вас замовляти і надалі. На наступні вихідні протестую варофлу  цієї партії, та з вашого дозволу виставлю тут результати. Тим більше що буду мати з чим порівняти, мав пачку варотому то після 2 діб випало  по 5-9 кліщів. Ще раз дякую за співпрацю :ay:

13 часов назад, Konstantin_77 сказал:

Владимир, здесь еще играет роль спешка - заказов много, начальство подгоняет, сотрудники работают третью неделю без выходных - вот и появляется брак.

Ажіотаж був прогнозований з весни, чому не зробити запас тис. 20-30 упаковок (це невелика цифра) і на сьогодні можна було б вільно працювати.

Мене цікавлять результати і які б вони не були прохання їх публікувати.

Недоліки виявляти, для того, що їх виправити, або якщо їх не будуть виправляти попит спаде до попередніх значень.

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ажіотаж був прогнозований з весни, чому не зробити запас тис. 20-30 упаковок (це невелика цифра) і на сьогодні можна було б вільно працювати.

Владимир, Вы будете смеяться, но в Реагенте нет складских помещений для хранения 20-30 тыс. коробок. Максимум 10 тыс. - в начале июля склад был забит полностью и за 2 недели июля все раскупили. Я беседовал по этому поводу с директором - на следующий сезон все изменится к лучшему.

1 час назад, Konstantin_77 сказал:

Владимир, Вы будете смеяться, но в Реагенте нет складских помещений для хранения 20-30 тыс. коробок. Максимум 10 тыс. - в начале июля склад был забит полностью и за 2 недели июля все раскупили. Я беседовал по этому поводу с директором - на следующий сезон все изменится к лучшему.

Зробіть ще більшу упаковку , тоді появится :umora:

Тримав у руках пачку ваоростопа і варофлу в два рази відрізяєтся в розмірах при тих же 10 пластинах

На Н/п винисли коробку таких розмірів , що я сразу подумав переплутали 

18 часов назад, Wladimir_K сказал:

В том году обрабатывал - не понравилось. Все полоски сухие, может так и надо, но осыпи клеща не наблюдал.

На прохання пана Володимира :  про Варофлу.

Тільки у 1 пачці із 3 було три полоски  неякісно запаяні ,  АЛЕ герметично. 

Брак відсутній.

Edited by Міхал-69

Також смужки не герметично запаковані, 2-3 на пачку. 

6 минут назад, SashaSM сказал:

Також смужки не герметично запаковані, 2-3 на пачку. 

Думаю, що це у всіх, хто попав в останню партію, тобто те що робили в останні дні. Тому напевне поки замовляти не буду.

Якщо укогось виникне бажання виставити притензію виробнику, це було б чесно.

Полоски получили. Спасибо за оперативность!

Полоски получил, спасибо. Сегодня ставил. Из 5 упаковок только в одной были плохо запаянных 3 полоски, но в этой упаковке их было не 10 а 8 :) По остальным упаковкам вопросов нет, всё запаяно и правильно посчитано :)

До мене приїхали варофлу всі запечатані і в пачках по 10 шт.))) Все гуд. Пластинки працюють , кліща сипанулось повно, я не думав що його так багато.0de6a215b56fedc5f6adf04783e46f98.jpgc733c283c7ff37abf895314759ad507d.jpg

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Доброго ранку !

Не читав вище і не знаю цін та наявність ,  чи буде в нявності 14 пачок Варофлу ?  

Якщо є то адреса в ЛС і скільки коштів  ? .  Дякую ! 

Edited by Kostya-Костя

3 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

Доброго ранку !

Не читав вище і не знаю цін та наявність ,  чи буде в нявності 14 пачок Варофлу ?  

Якщо є то адреса в ЛС і скільки коштів  ? .  Дякую ! 

На сьогодні "Варофлу" відсутній у мене, замовлення зробив, але є черга, можливо мені виділять декілька ящиків. Ціну не міняв, 32 грн., хоча на неї на мене постійно жаліються.

розтавив смужки. Стосовно індивідуального упакування смужок: траплялись в пачках  смужки на яких в місці спаювання наче як перетиснено  чи точніше перепаяно проте герметичність самого шва не порушено. Стосовно ефективності: товариш поставив варофлу і варостоп 50/50, пізньої осені вибірково з десяток сімей прожене через термокамеру, про результат напишу.

ЗІ: пройшла доба, відходу бджоли поки що не видно.

5 годин тому, Wladimir_K сказав:

Ціну не міняв, 32 грн., хоча на неї на мене постійно жаліються.

видно де хто мало так би мовити "заробляє", чи просто жаба давить.... Вам, Володимере, за демократичну ціну - щиро дякую.

Edited by Lefty

Ще раз напишу, не може бути в усіх точно однаково і в цьому проблема.

Потрібен контроль кінцевий якості і якщо партія йде з високою концентрацією чи низькою шукати причину і її не пускати в продаж.

Тут нічого складного.

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Ще раз напишу, не може бути в усіх точно однаково і в цьому проблема.

Потрібен контроль кінцевий якості і якщо партія йде з високою концентрацією чи низькою шукати причину і її не пускати в продаж.

Тут нічого складного.

на 100% праві,  надіюсь виробник і відслідковує відгуки і прислухається до того що є раціональним. Хочеться вірити що керівництво "Реагенту" зацікавлено в стабільній якості їхнього препарату.

В 18.08.2019 в 15:08, Міхал-69 сказал:

На прохання пана Володимира :  про Варофлу.

Тільки у 1 пачці із 3 було три полоски  неякісно запаяні

Після відгуків про Варофлу, теж провірив на якість упаковки, в 2 -х останніх, які ще не використав, то 4шт в кожній пачці були недопаяні. В попередніх розрізав і уваги не звертав.

Добрый день! Нужно 14 пачек варостопа, скиньте в приват. номер карты и сумму к оплате.

20190820_093745.thumb.jpg.8aef68f3378d7bb38e33433711b0f1b3.jpgПрепарати отримам.

Дякую. 

5 часов назад, ТИВ сказал:

Добрый день! Нужно 14 пачек варостопа, скиньте в приват. номер карты и сумму к оплате.

Відповів в особисті повідомлення

Поставил в семьи Варостоп по 4 полоски, кто слабее 3 полоски. Семьи весной не обрабатывал, при последней качке 10 августа обратил внимание что много безкрылых пчел и видно клеща на пчелах. Пластины сухие, есть характерный запах. Через час на прилетной доске до 10 клещей еще живых, пчелы выходят на прилетку и чистят себя лапками. Так что Варостоп однозначно работает.