Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 35 грн. за упаковку

1,326 posts in this topic

Варофлу відправили. З середи закрию замовлення.

Кто проверял осыпь клеща после Варофлу? У меня в среднем по 20 клещей через 2 суток

Написав в особисті повідомлення, подивіться будь-ласка.

12 часов назад, Dimitrij сказал:

Кто проверял осыпь клеща после Варофлу? У меня в среднем по 20 клещей через 2 суток

Все зависит от заклещенности. Прежде чем заказывать купил пачку варофлу и поставил в 2 семьи. Также поставил ещё в 4 семьи прошлогодние варофарм и варостоп. Контроль на вторые сутки- существенной разницы в осыпи не было. Меня больше интересует как действуют препараты, например, через 2 недели. :hmm:

2 часа назад, Igrok сказал:

Все зависит от заклещенности. Прежде чем заказывать купил пачку варофлу и поставил в 2 семьи. Также поставил ещё в 4 семьи прошлогодние варофарм и варостоп. Контроль на вторые сутки- существенной разницы в осыпи не было. Меня больше интересует как действуют препараты, например, через 2 недели. :hmm:

По сколько клещей посыпалось?

І мені скиньте реквізити та суму на 6 пачок Варостоп.

Сколько полосок в упаковке Варостопа?

1 час назад, Алёнка сказал:

Сколько полосок в упаковке Варостопа?

10

Прошу скинути  рахунок на 11 пачок Варостопа.

Edited by FES

3 часа назад, Dimitrij сказал:

По сколько клещей посыпалось?

15-30

На рахунок осипу від " Варофлу", у мене в районі ' пасічники, які в житті "Варостоп" не куплять, бо для них дорого, а от "Варофлу" їм підійшов по ціні.

Так от в одного при перевірці випало зразу 100 в іншого 10.

"Варофлу" подорожчає на пару грн. на упаковці з 1 вересня, сьогодні мені повідомили з заводу.

В 12.08.2019 в 10:53, Пчеломучитель_ua сказав:

Качество упаковки пластин отвратительное, не все индивидуальные упаковки качественно запаяны, в двух пачках из 10 пластин 6 шт были не пропаяны, в

15 упаковок нових вскрила+були ще з весн , з останної партії, ні в одній не було описаного Вами.:dntknw:

Ще й деякі мусила по 2 рази чікати ножицями, бо з першого разу не зрізала достатньо.

Отвори справді замалі, сірник в деякі не пролазить.Або як пролазить, то ламає навпіл.У весняній партії такого ганджу немає.

5 минут назад, Bee-beep сказал:

15 упаковок нових вскрила+були ще з весн , з останної партії, ні в одній не було описаного Вами.:dntknw:

Ще й деякі мусила по 2 рази чікати ножицями, бо з першого разу не зрізала достатньо.

Отвори справді замалі, сірник в деякі не пролазить.Або як пролазить, то ламає навпіл.У весняній партії такого ганджу немає.

Думаю, якість пластин скаче від однієї партії до іншої.

"Реагент" розширює виробництво "Варофлу" і приймає нових працівників і мені здається, що у виробництві багато ручної роботи.

2 години тому, Wladimir_K сказав:

Так от в одного при перевірці випало зразу 100 в іншого 10.

Так не може у всіх сипатись однаково, навіть в рамках 1 пасіки.

У мене весною по пасіці 1-2 по всім сім*ям осип, а в  одній  випало 20 шт. А 20 шт весною це вже багато....

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

"Реагент" розширює виробництво "Варофлу" і приймає нових працівників і мені здається, що у виробництві багато ручної роботи.

Ясно...значить можна викрелювать на весну їх.

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ясно...значить можна викрелювать на весну їх.

Только что, Bee-beep сказал:

Так не може у всіх сипатись однаково, навіть в рамках 1 пасіки.

У мене весною по пасіці 1-2 по всім сім*ям осип, а в  одній  випало 20 шт. А 20 шт весною це вже багато....

Я і це мав на увазі. Є на пасіці сім'ї з вищою заклвщенністю і з мінімальною.

По "Варофлу" завтра основному масу замовлень закрию.

І напевне більше в цьому році партій замовляти не буду, якщо їх немає в наявності на складі.

По "Варостоп" буде затримка 1 день, так як партія виїде завтра, а запаси які є розраховані на відправку з "Варофлу".

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

По "Варофлу" завтра основному масу замовленнь закрию.

І напевне більше в цьому році партій замовляти не буду, якщо їх немає в наявності на складі.

По "Варостоп" буде затримка 1 день, так як партія виїде завтра, а запаси які є розраховані на відправку з "Варофлу".

Владимир, можно ещё заказать Варостоп?

Только что, Алёнка сказал:

Владимир, можно ещё заказать Варостоп?

Можна єдине буду відправляти в четвер-п'ятниця.

У "Варостоп" 10 пластин на 4-5 сімей.

17 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

У "Варостоп" 10 пластин на 4-5 сімей.

По 2 пластини Варостопа на сім'ю зараз реально вистачить?  В сім'ях в середньому 6 рам розплоду, сім'ї на даний час добре обсиджують  ± 15  дадановських рамок. Трошки бентежить інструкція - 2-4 пластини на сильну сім'ю, бо від і до різниця в 2 рази... теж саме стосується і відводків - 1-2 пластини на відводок. Якщо керуватися тим, що 1 полоска на 2 рамки, то зараз на 14 рамок треба 7 пластин... Як правильно, щоб небула замала доза, і небуло занадто багато?

4 минуты назад, davolodya сказал:

По 2 пластини Варостопа на сім'ю зараз реально вистачить?  В сім'ях в середньому 6 рам розплоду, сім'ї на даний час добре обсиджують  ± 15  дадановських рамок. Трошки бентежить інструкція - 2-4 пластини на сильну сім'ю, бо від і до різниця в 2 рази... теж саме стосується і відводків - 1-2 пластини на відводок. Якщо керуватися тим, що 1 полоска на 2 рамки, то зараз на 14 рамок треба 7 пластин... Як правильно, щоб небула замала доза, і небуло занадто багато?

Варостоп 2,  3 пластини рідко. 

17 минут назад, davolodya сказал:

На сьогодні бджіл вже небагато і 2-3 пластини вистачає. В кінці серпня взагалі буде фактично 2.

1 час назад, Bee-beep сказал:

Я знав, що на слово зараз мало вірять...
Ось фото з першої ж упаковки. Інші вже не фоткав тому, що руки були в прополісі.

20190811_091842.jpg

В 12.08.2019 в 13:12, Wladimir_K сказал:

Варофлу відправили. З середи закрию замовлення.

жду не дождусь 100 пачек. уже с прошлого четверга . Ставить пора ,а полосок нет да нет...

Только что, Jon сказал:

жду не дождусь 100 пачек. уже с прошлого четверга . Ставить пора ,а полосок нет да нет...

Обов'язково відправлю завтра і завтра виїдуть.

1 час назад, Bee-beep сказал:

Весной покупал варофлу  у другого продавца. Пару недель назад ставил , молодые пчёлы до сих пор выпадают потравленные ... Но как то странно в одних семей сыпятся пчёлы у других нет. Хотя клещей на прилётке находил у тех семей где НЕ погибали молодые пчёлы. 

Ситуация довольно странная и не понятная...

Edited by Jon

2 минуты назад, Jon сказал:

Весной покупал варофлу НЕ у другого продавца. Пару недель назад ставил , молодые пчёлы до сих пор выпадают потравленные ... Но как то странно в одних семей сыпятся пчёлы у других нет. Хотя клещей на прилётке находил у тех семей где НЕ погибали молодые пчёлы. 

Ситуация довольно странная и не понятная...

Ще раз підтверджує мої припущення, що полоски на основі флуметрину це тонка матерія, якщо перебільшити концентрацію до 4 відбувається вплив на молоду бджолу.