Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 35 грн. за упаковку

1,312 posts in this topic

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

По "Варофлу" мене знову акуратно ... п.., так і нічого не відправили.

Ось і Україна з українським підходом ...

Владимир, там возникла проблема на производстве, все отправки заморожены до следующей недели. Так что задержка с получением продукции не только у Вас...

24 минуты назад, Konstantin_77 сказал:

Владимир, там возникла проблема на производстве, все отправки заморожены до следующей недели. Так что задержка с получением продукции не только у Вас...

Я намагаюсь зрозуміти повністю весь процес і мені не в дивину, що може піти, щось не так, але ніколи не обіцяю того чого немає.

Розкажу про технологію виробництва в моєму розумінні. Йде виготовлення партії зазвичай це 10 тис. і більше упаковок, далі данапартія попадає на склад і з неї беруться контрольні зразки, одні з яких зберігаються у виробника а інша частина відправляється на контрольну перевірку. І лише після її результати партія йде у продаж так роблять болгари і тому їх препарат набув такої популярності.

У мене на це, є свій погляд і він базується на розумінні українського підходу у виробництві і як підмітили недавно була історія з "Апізаном" 4 роки назад.

Мені здається це не виправити.

Закажу 3 пачки варостопа.

Спасибо.

14 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я намагаюсь зрозуміти повністю весь процес і мені не в дивину, що може піти, щось не так, але ніколи не обіцяю того чого немає.

У мене на це, є свій погляд і він базується на розумінні українського підходу у виробництві 

Мені здається це не виправити.

Форс-мажор невозможно предусмотреть.

10 минут назад, Konstantin_77 сказал:

Форс-мажор невозможно предусмотреть.

Форс-мажор повинен бути на складі, який зроблений місяць чи два чи три назад і в усією відповідною перевіркою і гарантією якості.

Бджоли досить тонка річ, тому ще почекаю, але ілюзій не будую.

У мене був інтерес дослідити, що в полосках "Агробіопром" в принципі мені допомогли зрозуміти, наступний крок буде при будь-яких сумнівах перевірка на хроматографі концентрації діючої речовини які заявляють наші виробники. Методика сильно не відрізняється від пошуку антибіотика.

Варостоп и Варофлу получил, как всегда, все быстро и надежно. Спасибо.

Дійшов до керівництва "Реагент" половину обіцяли відправити сьогодні.

Полоски Варофлу должны быть сухие или мокрые?

5 часов назад, Dimitrij сказал:

Сухие и без запаха.

5 часов назад, Dimitrij сказал:

Будь-які пластини на основі флументрину повинні бути сухі.

Замовлення мені навіть частини так і не віідправили по Варофлу, хоча зав виробництвом "Реагент" обіцяв, хоч частину.

Варостоп є в наявності достатньо.

Кого цікавить кобальт хлористий можу запропонувати, купували разом з декількома пасічниками, паку десятків пакетів лишилося.

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

Будь-які пластини на основі флументрину повинні бути сухі.

Замовлення мені навіть частини так і не віідправили по Варофлу, хоча зав виробництвом "Реагент" обіцяв, хоч частину.

Варостоп є в наявності достатньо.

Ваші пластини варостоп колега учора ставив , казав мокрі 

Через два часа уже 30шт кліщів сипонулось в одному вулику 

Edited by AVA

19 минут назад, AVA сказал:

Ваші пластини варостоп колега учора ставив , казав мокрі 

Через два часа уже 30шт кліщів сипонулось в одному вулику 

Волога (розчинник флуметрину) може бути на кінцях пластин деколи.

Тобто питання з чим порівнювати, якщо з російськими чи окремим українським з яких розчин "біжить", то що і "Варостоп" , і "Варофлу" сухі.

Зазвичай, пасічники, які перший раз користуються, звонять досить часто з запитанням "чому сухі?".

30 як на мене це вже забагато для перших годин.

57 минут назад, Wladimir_K сказал:

Волога (розчинник флуметрину) може бути на кінцях пластин деколи.

Тобто питання з чим порівнювати, якщо з російськими чи окремим українським з яких розчин "біжить", то що і "Варостоп" , і "Варофлу" сухі.

Зазвичай, пасічники, які перший раз користуються, звонять досить часто з запитанням "чому сухі?".

30 як на мене це вже забагато для перших годин.

Два года обробляє тільки варостопом в августі  , але в радусі 1км ще около за 200 сімей 

Сьогодні скаже скільки за сутки випало , можливо попав на таку сімью 

У мене прошлий рік закліщеность була дуже нерівномірна 

повню після  проливу венгерським тактиком були сімьї з осипом більше 50шт . а в других 1-2 шт.

Причому повторні проливи зберегли тенденцію в одних сипався постійно , а в других як небуло так і не сипався 

6 минут назад, AVA сказал:

Два года обробляє тільки варостопом в августі  , але в радусі 1км ще около за 200 сімей 

Сьогодні скаже скільки за сутки випало , можливо попав на таку сімью 

У мене прошлий рік закліщеность була дуже нерівномірна 

повню після  проливу венгерським тактиком були сімьї з осипом більше 50шт . а в других 1-2 шт.

Причому повторні проливи зберегли тенденцію в одних сипався постійно , а в других як небуло так і не сипався 

Тоді, що ж зробиш, якщо десь поблизу є розплідники кліща. А воно так і зазвичай і є, де більш "злодійкуваті" чи активно залітають трутні чужі, мають вищий рівень закліщенності.

У мене джерело кліща на основній  пасіці, 3 вулики, які тримають за 300 м. від точка на початку села. Вже жалівся пасічник, що бджола сипеться, у нього це наслідок потрав, може вже і їх нема.

А іншим полоски був роздав.

надо 7 пачек Варостопа. Сбросьте реквизиты.

Добрий вечір! Куплю 5 пачок Варостопа, напишіть будь - ласка реквізити для оплати і суму.

придбаю 17 пачок варостопа . скиньте будьласка номер картки. дякую.

Реквізити скинув в особисті повідомлення.

В 10.08.2019 в 08:03, Wladimir_K сказал:

Кого цікавить кобальт хлористий можу запропонувати, купували разом з декількома пасічниками, паку десятків пакетів лишилося.

Запропонуйте, хочу відводкам трохи дать, та на весну потрібен буде.

По "Варостоп" з "Апімітрин" упакував замовлення, завтра виїдуть.

А кобальт- какая упаковка и в какую цену ? С УВ.

45 минут назад, Gold-V сказал:

А кобальт- какая упаковка и в какую цену ? С УВ.

10 г. 7 грн. упаковка. Лишилось 14 упаковок

Варофлу не советую.

Достоинства: Цена. Понравился сам картонный коробочек, так же куча бумажечек с указанием всего и вся. Особенно про то что пластины сухие. Так же понравилась идея с индивидуальной упаковкой каждой полоски.

Недостатки: Ставил пластины в субботу рано с утра. До самого вечера воскресенья по отводкам упало по пару клещей, местами 4-5 шт.  

Качество упаковки пластин отвратительное, не все индивидуальные упаковки качественно запаяны, в двух пачках из 10 пластин 6 шт были не пропаяны, в других пачках тоже подаются по 1-2 шт на пачку(Такое чувство что их паяют вручную). Такие пластины считал непригодными к использованию. 

В отличие от варостопа пластины вообще не имеют запаха.  Дырки в пластинах далеко от края и отверстия можно делать больше. 

Пластины варофлу вынул, поставил варостоп и варотом. Но результат узнаю только на следующих выходных. 

Вчера в крепкий середнячок, корпус 10*300,поставил две полоски, варостоп, в 17:00 и положил пластик, без смазки, для контроля осьіпи. На рассвете, в 4:15 пока пчелки не почистили(украинка) проверил(убрал) насчитал 20 штук. Действует,работает.