Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 35 грн. за упаковку

1,312 posts in this topic

Untitled1_6.jpg

Сертифікат якості на останню партію "Варостоп".

Володимире, ви особисто варофлу можете рекомендувати? Бо різниця в ціні стимулює "нємножко пожаднічать"...  :ah:

Ще одне. В полосках є отвори для кріплення?

12 минут назад, ромео сказал:

Володимире, ви особисто варофлу можете рекомендувати? Бо різниця в ціні стимулює "нємножко пожаднічать"...  :ah:

Ще одне. В полосках є отвори для кріплення?

Я консерватор в своїх поглядах. Поки не перевірю протягом декількох років, нічого сказати не зможу. На сьогодні збираю статистику, ціна організував таку, за яку "отримую з певною періодичність",  але вона заохочує спробувати.

Оптимальний варіант можна поєднувати разом, так частина зробила.

В більшості на форумі активні в житті учасники і мене цікавлять відгуки.

На заводі повторюю якість, якість і ще раз якість і ще я за те, щоб виробник за неї відповідав. Поки цю якість не будуть гарантувати, якість серйозні лабораторії (в Україні таких немає) у мене завжди будуть виникати запитання.

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене завжди будуть виникати запитання.

А про "дірки" :ah:

19 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я консерватор в своїх поглядах. Поки не перевірю протягом декількох років, нічого сказати не зможу. На сьогодні збираю статистику, ціна організував таку, за яку "отримую з певною періодичність",  але вона заохочує спробувати.

На заводі повторюю якість, якість і ще раз якість і ще я за те, щоб виробник за неї відповідав. Поки цю якість не будуть гарантувати, якість серйозні лабораторії (в Україні таких немає) у мене завжди будуть виникати запитання.

30 минут назад, ромео сказал:

ви особисто варофлу можете рекомендувати?

Сказали як політик. Нічого не зрозумів:umora:

Замовлю напевно Варостоп!!!

33 минуты назад, ромео сказал:

А про "дірки" :ah:

Відео вже стільки є про використання "Варофлу", що це само собою думав.

Дірки присутні.

17 минут назад, FES сказал:

Сказали як політик. Нічого не зрозумів:umora:

Замовлю напевно Варостоп!!!

Я не можу те препарат рекомендувати, який не перевірив детально в себе на пасіці і не отримав повний комплект відгуків від інших.

По "Варостоп" ним користуюсь 12 років підряд на своїй пасіці і існування моїх бджіл в принципі відбувається "всупереч теорії великих .... у бджільництві про винекнення резестентності у кліща до діючої речовини".

Тому про "Варостоп" можу стверджувати, що мені зрозуміло, як його виробляють і як він попадає в Україну і які у болгар стандарти якості.

Можливо і так напишу через 5-8 років про "Варофлу", бо мені не дуже підходить бігати кругом вуликів і робити висновки "діє і не діє".

По "Варофлу" буде затримка до п'ятниці. Так як не встигають виробляти.

Варостоп відправлю.

По "Варофлу" була трохи затримка з наступною партією, в "Реагент" не встигають виготовляти, запасів уже не лишилося. 

Партію затримали трохи, відправки зроблю в п'ятницю і суботу, думаю вистачить.

По "Варостоп" постійно підтримую певний запас. 

Активно відправляю, відправляє дружина в основному, з СМС не завжди відправляю.

46 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Активно відправляю, відправляє дружина в основному, з СМС не завжди відправляю.

Посилочку отримав, щиро дякую!

Постараюсь по "Варофлу" підтягнути в п'ятницю-суботу, тому контролюйте мене, щоб когось не забув, трохи затримка виробник не міг сформувати замовлення 2 дні.

Ще є біпін "Апімітрин" ПрАТ"Реагент" декілька ампул по 1 мл. ціна 6 грн. за ампулу.

По "Варостоп" постарався всі відправити все на НП, можливо когось пропустив, то уточніть, можна в ЛС, чи Вайбер, 06773два37два9

"Варофлу" буде завтра, тоді і відправлю решту де є даний препарат і Варостоп. Завтра працюю на пасіці, зв'язок там не дуже.

Посилочку з Варостоп получив, все добре, вчасно, красно дякую ,Володимир.

15 пачок варофлу можна замовити?

Прошу в резерв 5 пачек Варофлу и координаты для оплаты. С УВ.

Варофлу отримав. Пакую. Буду старатися на завтра всі відправи .

Доброго вечора.Хочу замовити 6 пачок варостопу  10 ампул біпіну скиньте номер картки для оплати.

14 часов назад, ТОВ сказал:

Доброго вечора.Хочу замовити 6 пачок варостопу  10 ампул біпіну скиньте номер картки для оплати.

Скинув

Лишилася одна посилка на Пісочин, прізвища Коляда, прохання позвонити пасічнику, десь втратили при записі номер мобільного.

Потрібно 10 упаковок "Варофлу".

Надішліть реквізити на оплату.

Доброго дня. Потрібно 6 пачок варофлу і 10 ампул біпіну. Дайте реквізити і на коли може бути?

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Посылку получил.Спасибо!:hi:

Варостоп і Варофлу в наявності. Планую відправку зранку у вівторок. Цих 2 дні працюю на пасіці.
Оплатив 7 варофлу .

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

В 30.07.2019 в 14:39, Wladimir_K сказал:

Щось мені у цій відповіді нагадує мера Києва.:)

Доброго дня, Володимире. Хочу замовити 4 пачки варостопу та 1 варофлу на пробу. Дайте будь ласка номер картки, щоб перекинути кошти. Хочу встигнути на завтрашню відправку.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

9 часов назад, chajka2005 сказал:

Щось мені у цій відповіді нагадує мера Києва.:)

Ще раз. Будь-який засіб повинен характеризуватися своєю якістю, для цього повинно будити, як мінімум 5-6 рівнів контролю і гарантія дотримання їх на кожному етапі. У нас ветпрепарати виробляють хто не лінь. Для виробництва потрібно відповідне сертифіковане обладнання, далі обов'язковий контроль сировини, контроль шпону, контроль готового розчину, вихідний контроль готових полосок і їх кіл кість обмежена і має певну серію.

Далі саме ключове, дана серія перевозиться на склад, з неї у випадковому порядку беруться готові зразки, які направляються у лабораторію для перевірки остаточної концентрації діючої речовини. Далі в даній лабораторії відповідно сертифікованій перевіряють всі зразки на хроматографі на наявность заданій концетрації і якщо є суттєві відхилення вся партія бракується в іншому випадку видається даною лабораторією сертифікат якості.

Так виробляють "Варостоп" і якщо хтось з українських виробників так почне роботи я те ж стану його прихильником. На рахунок "Реагент" намагаюсь донести свою позицію, якщо побачу реакцію "що нас і так влаштовує" на цьому і закінчим.

І ще мене "танці з бубном" наших пасічників мене дивують і лякають.