Jump to content
Wladimir_K

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 35 грн. за упаковку

1,312 posts in this topic

Володимир, наскільки сильно шкодить якщо полоски з осені не забралися із вулика аж до весни? Всі пишуть про звикання кліща. Ваша думка?

1 час назад, mascot сказал:

Володимир, наскільки сильно шкодить якщо полоски з осені не забралися із вулика аж до весни? Всі пишуть про звикання кліща. Ваша думка?

Звикання є до флувалінату і це доведений факт,  до такої речовини, як флуметрин не спостерігав і не знаходив в як в інтернеті так і літературі, дуже низька концентрація на мою думку і висока ефективність.

Не маю звички залишати на зиму, але є випадки, що не можу дістати, разом з тим  спілкуюсь з великою кількістю "тестерів", є часто  так само, що не встигають забрати, неприємно для мене, але як показує досвід не критично.

Так само є приклади, коли не встигли забрати при обробітку весною, на промислових пасіках це реальність і лише виявили при складанні гнізда, те ж нічого критичного  з фінансової сторони, мед всі аналізи пройшов без зауважень, хоча з моральної точки зору неприпустимо. Для мене чіткість дотримання інструкції є більш моральним показником, так само як і прозорість і чесність у виготовленні, нажаль поки у наших виробників до цього далеко.

На рахунок "Варостоп", можливо повторюсь, відправки будуть лише при сталій плюсовій температурі, а вона зазвичай в Україні стає не раніше березня місяці.

Препарат є в наявності і ціна на нього без змін, на партії завезені в 2018 р. це точно, 106 грн. за упаковку, якщик 100 грн. за упаковку. (в ящику 100 упаковок).

Мінусові температури на препарати на основі флуметрину, як і на інших діючих речовин впливають в досить негативну сторону, на рахунок ефективності, а те що окремих продавців головна задача продати, це питання більше їх ....

Володимир, весной надо две полоски или одной достаточно на нормальну семью. Вроде как профілактика, одной хватит,зачем пчел химией гнобить, а с другой сторони не будет  насищения препаратом и соответственно результата не будет. Хотілося би почути Вашу думку. Дякую. 

Як замовляти? Попередньо проплатити, чи вже по факту? Потрібно 12 упаковок.

5 часов назад, бігунець сказал:

Як замовляти? Попередньо проплатити, чи вже по факту? Потрібно 12 упаковок.

Можна так і так, мені попередньо оплату отримувати перед відправкою, або наложний платіж.

7 часов назад, BondVF сказал:

Володимир, весной надо две полоски или одной достаточно на нормальну семью. Вроде как профілактика, одной хватит,зачем пчел химией гнобить, а с другой сторони не будет  насищения препаратом и соответственно результата не будет. Хотілося би почути Вашу думку. Дякую. 

Я не обробляють весною.

І мої думки виходять з того, що основна причина при якісному оборобітку осінню, появи кліща весною на пасіці це погано оброблені сусідні пасіки, якщо їх багато поблизу і на них погано обробляють, то потрібно обробляти,  в іншому разі у мене є сумніви.

Ключова роль викорисання препарату, або спасіння пасіки (коли пасічник проспав осінню) або лише захист від сусідніх пасік і тут обробка лише відстрочить появу кліща на 1-1.5 місяці, так як під час медозбору обробляти не варто.

44 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Я не обробляють весною.

І мої думки виходять з того, що основна причина при якісному оборобітку осінню, появи кліща на пасіці це погано оброблені сусідні пасіки, якщо їх багато поблизу і на них погано обробляють, то потрібно обробляти весною,  в іншому разі у мене є сумніви.

Ключова роль викорисання препарату, або спасіння пасіки (коли пасічник проспав осінню) або лише захист від сусідніх пасік і тут обробка лише відстрочить появу кліща на 1-1.5 місяці, так як під час медозбору обробляти не варто.

Варостоп ставил где то 10 Августа, количество и сроки по инструкции, в конце октября, а может в начале ноября пролил тактиком, осипь по 5-6 штук там где проверял. Медовая база слабая, пчел в поселке прибавилось, за счет новичков, в каком состоянии пасеки не знаю(думаю весной прояснится) вивозить планирую только на подсолнух, понимаю что клещь прибавится естественним путем, ну и помогут(поделятся) соседи. Считаю в моем случае ставить Варостоп весной необходимо, думал может одной полоски хватит, но скорее всего надо будет заряжать полний комплект и на максимальний срок. 

1 минуту назад, BondVF сказал:

Варостоп ставил где то 10 Августа, количество и сроки по инструкции, в конце октября, а может в начале ноября пролил тактиком, осипь по 5-6 штук там где проверял. Медовая база слабая, пчел в поселке прибавилось, за счет новичков, в каком состоянии пасеки не знаю(думаю весной прояснится) вивозить планирую только на подсолнух, понимаю что клещь прибавится естественним путем, ну и помогут(поделятся) соседи. Считаю в моем случае ставить Варостоп весной необходимо, думал может одной полоски хватит, но скорее всего надо будет заряжать полний комплект и на максимальний срок. 

У Вашому випадку так.

В Thursday, October 18, 2018 в 18:03, Wladimir_K сказал:

Сертифікат якості на остання партію (910718) 2018 р. завезену в Україну.

IMG_20181018_180009.jpg

З неділі наступної, якщо прогноз не зміниться, починаю відправляти "Варостоп", сертифікат якості верху.

Провів певні дослідження. Пошановувавчам "Варофлу" можу запропонувати ціну 32 грн. за упаковку, куплений у виробника препарату ПРАТ "Реагент" .

В 26.02.2019 в 11:32, Wladimir_K сказал:

З неділі наступної, якщо прогноз не зміниться, починаю відправляти "Варостоп", сертифікат якості верху.

В какую цену и какая дата изготовления?

12 минут назад, Jon сказал:

В какую цену и какая дата изготовления?

Ціна на цю партію без змін 106 грн. за упаковку, дата виготовлення 07.2018, остання партія завезена в Україну.

Термін придатності до 07.2020 р.

З того, що відомо на нові партії ціна зміниться, поки не знаю на скільки.

Кого цікавить Варофлу пропоную 32 грн. за упаковку.

Только что, Wladimir_K сказал:

З того, що відомо на нові партії ціна зміниться, поки не знаю на скільки.

когда планируется первая партия свежих пластинок?

3 минуты назад, Jon сказал:

когда планируется первая партия свежих пластинок?

Більш всього  друга половина березеня 2019 р., з досвіду попередніх років, зазвичай це партії виготовленні в жовтні-грудні попереднього року, один раз було у січні поточного.

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Більш всього  друга половина березеня 2019 р., з досвіду попередніх років, зазвичай це партії виготовленні в жовтні-грудні попереднього року, один раз було у січні поточного.

слышал полоски  не изготавливают зимой - теряют свои свойства при низкой температуре. наше общество собираются закупать как Вы и написали в конце марта  с надеждой на то что они будут изготовлены при тёплой погоде.:blink:

10 минут назад, Jon сказал:

слышал полоски  не изготавливают зимой - теряют свои свойства при низкой температуре. наше общество собираются закупать как Вы и написали в конце марта  с надеждой на то что они будут изготовлены при тёплой погоде.:blink:

На скільки знаю препарати транспортують при відповідній температурі і раніше задавав таке питання дистриб'ютора. 

В 2016-2018 р., нові партії привозять в лютому-березні, наступні в липні-серпні зазвичай, жодних зауважень, що до виготовлених осінню зимовий період чи літній не було.

Важливо, щоб препарат не зберігався при мінус, а це зазвичай відбувається в неопалювальних приміщення магазинів, що займаються продажем.

Замовлення на Варостоп почав сьогодні відправляти. По Варофлу всі відправлю за середу і четвер, при мінус не ризикував отримувати партію.

Untitled1.jpg

Сертифікат якості на Варофлу, наданий виробником ПРАТ"Реагент".

Untitled1_2.jpg

Реєстраційне посвідчення.

Всі замовлення по Варостопу і Варофлу відправив, кому не прийшов номер декларації прохання уточнити.

Владимир, к Вам еще не обращались с претензиями по демпингу цены на Варрофлу? :) 

Если нет, то скоро конкуренты будут активно шевелиться, особенно из данного раздела - пан Головань ну очень докучливый индивидуум :)

В Thursday, March 07, 2019 в 17:53, Konstantin_77 сказал:

Владимир, к Вам еще не обращались с претензиями по демпингу цены на Варрофлу? :) 

Если нет, то скоро конкуренты будут активно шевелиться, особенно из данного раздела - пан Головань ну очень докучливый индивидуум :)

На рахунок ціни Варофлу 32, мені вона є вигідна економічно, більше ніж по Варостоп і хочеться зробити приємне учасникам форуму "На ТочкУ", єдине досить прискіпливо ставлюсь до ефектичності і хотілося почути детальні відгуки на 21-22 день осипу, ефективність в перші неділі зауважень не викликали, флуметрин напевне найкраща діюча речовина від кліща.

Більше оголошень ніж тут на форумі в принципі в не давав, по Варостопу, було на фейсбуці торік, а блогери, якщо і згадували, то абсолютно безкоштовно, так як більшість з відомих використовує на пасіці Варостоп.

Нікому, моя скромна персона, на мою думку, конкуренції не складає.

Всі замовлення на цю дату відправив.

9 годин тому, Wladimir_K сказав:

На рахунок ціни Варофлу 32, мені вона є вигідна економічно, більше ніж по Варостоп і хочеться зробити приємне учасникам форуму "На ТочкУ", єдине досить прискіпливо ставлюсь до ефектичності і хотілося почути детальні відгуки

Минулої осені ставив варофлу після варостопа результат випало більше 10шт.кліщів.

14 часов назад, Захар58 сказал:

Минулої осені ставив варофлу після варостопа результат випало більше 10шт.кліщів.

Найбільш цікаво було проаналізувати ефективність Варофлу  на 21-22 день.

А Варостоп чи Варофлу це не панацея, а лише один з ефективних засобів в боротьбі з кліщем.

Та й кліщ Варроа це не демон і він має свої цикли розмноження. За 1 сезон він точно не може розвинутися до критичних меж на пасіці, якщо якісно оброблено і немає надходження кліща від сусідніх пасік.

Тому в окремих країнах існують групові обробки всіх пасік ветиренарною службою на великих територіях одночасно і вони є обов'язковим для всіх пасічників.

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Найбільш цікаво було проаналізувати ефективність Варофлу  на 21-22 день.

А Варостоп чи Варофлу це не панацея, а лише один з ефективних засобів в боротьбі з кліщем.

Та й кліщ Варроа це не демон і він має свої цикли розмноження. За 1 сезон він точно не може розвинутися до критичних меж на пасіці, якщо якісно оброблено і немає надходження кліща від сусідніх пасік.

Тому в окремих країнах існують групові обробки всіх пасік ветиренарною службою на великих територіях одночасно і вони є обов'язковим для всіх пасічників.

Я взагалі не вірю що якісь із смужок працюють на 21-22 день. Від сили 10 днів, і не має різниці чи то варофлу, чи то варостоп,чи то маврік. Я роблю так. 10 днів постояли, витягую, і ставлю свіжі знову на 10 днів.