Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Север сказав:

В інструкції до препарату вказана температура зберігання від +15* до +30*С. 

Думається так, що продавці забивають товстенького, такого,  болтика на ту інструкцію. 

Добре, що взяла тільки пачку на пробу.А дядько переді мної 35!

При ціні 140 за упаковку  і 0 результат, влетів на гроші конкретно.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Север сказал:

В інструкції до препарату вказана температура зберігання від +15* до +30*С. 

Думається так, що продавці забивають товстенького, такого,  болтика на ту інструкцію. 

Через мої руки і форум проходить кожна партія "Варостопу" завезеного в Україну і їх не настільки й багато, окремі партії більше навіть, як мені і хотілося б.

Поки підробок даного препарату не зустрічав, хоча не виключаю, що вони є. 

Тому, якщо щось потрібно починати з номера партії, якщо у когось одного, то аналогічно у всіх. У мене є можливість вести статистику і діє не діє такого в принципі не буває.

Флуметрин не любить, як тривалих високих температур так і низьких (мінус його взагалі вбиває), нажаль у нас велика кількість продавців, купує невеликий об'єм, ставить на нього "космічні ціні" і далі фразою "кожен крутиться як може". У мене є знайомі, які недавно рятували пасіку 500 сімей, то кожен день те, що вони бачили по 100-150 одиниць, торік в серпні обробляли одним екологічним препаратом і дуже дорогим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варофлу" у мене на наступну партію (дата виробництва або червень або липень 2019 р) буде можливість дати з мокрою печаткою сертифікати якості від виробника, правда поки не знаю скільки їх мені відповіли чи 10 чи 20. Кому потрібно вказуйте. Хочу ввести в стандарт такі продажі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя мама фармацевт. З самого дитинства звик бачити фармпрепарати, які зберігаються в холодильнику, бо такі умови зберігання. При порушенні температурних умов зберігання препарат буде втрачати свої властивості. 

Цієї зими з "прискорбием" споглядав, в промороженому магазині на полиці відомі нам усім Варостоп, Байварол, Біпін та інші. І всьо то буде куплено і використано бджолярами :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

По "Варофлу" у мене на наступну партію (дата виробництва або червень або липень 2019 р)

Написав замовлення  у ПС:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обработку начинаю с начала августа, и повторно ставлю пластины еще с начала сентября. Установка пластин только в августе не спасает от клеща. 
Этой весной пластины не ставил, по тому как осенью после установки пластин клеща сыпануло мало. Сейчас клеща в семьях очень много. 

Сейчас стоит вопрос чем обрабатывать пасеку... Однозначного решения пока не вижу. Скорее всего буду пробовать ставить в августе разные полоски(Байварол, Варостоп, Варотом, Варофарм, Варофлу), и по результатам августовской обработки буду потом докупать партию лучшего на сентябрь.  Так же хочу попробовать тактик, маврик. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Обработку начинаю с начала августа, и повторно ставлю пластины еще с начала сентября. Установка пластин только в августе не спасает от клеща. 
Этой весной пластины не ставил, по тому как осенью после установки пластин клеща сыпануло мало. Сейчас клеща в семьях очень много. 

Сейчас стоит вопрос чем обрабатывать пасеку... Однозначного решения пока не вижу. Скорее всего буду пробовать ставить в августе разные полоски(Байварол, Варостоп, Варотом, Варофарм, Варофлу), и по результатам августовской обработки буду потом докупать партию лучшего на сентябрь.  Так же хочу попробовать тактик, маврик. 

У Вас одне з тих місць де потрібно ставити і осінню і весною при будь-якій ситуації, або дійти згоди з сусідами пасічниками іншого не дано 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день...Обрабатываем,  сразу, после откачки, Варостопом....А, когда на улице +10-15, проливаем Тактиком...Все работает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У Вас одне з тих місць де потрібно ставити і осінню і весною при будь-якій ситуації, або дійти згоди з сусідами пасічниками іншого не дано 

С соседями не получится. 

Но препараты протестировать придется. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Critic сказал:

Добрый день...Обрабатываем,  сразу, после откачки, Варостопом....А, когда на улице +10-15, проливаем Тактиком...Все работает.

Так схема більш ніж робоча, лише при одній умові. По сусідству повинні бути пасічники, а не "селекціонери по розведенню кліща".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Так схема більш ніж робоча, лише при одній умові. По сусідству повинні бути пасічники, а не "селекціонери по розведенню кліща".

Вроде бы все нормально было)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

С соседями не получится. 

Но препараты протестировать придется. 

Ну тоді Вам іншого не дано весна, літо в серпні і в осінь. Можете чергувати в принципі, флувалінат весна, флуметрин кінець літа, амітраз кінець осені. На сьогодні не тягнув би з обробкою, бо в середині серпня вже буде пізно в окремих сім'ях.

У мене є знайомі з досить великого об'єднання пасічників, вони так вже давно чергують.

Або домовляйтесь.

 

4 минуты назад, Critic сказал:

Вроде бы все нормально было)))

Тому і проблем не має і бути, як і у мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минуле літо-осінь варостоп + біпін

Весна 2019 варофлу

Кожен раз осип кліща була мінімальна

Позавчора залишок весняних полосок варофлу поставили у вулик один. Посипалось дуже багато. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, SashaSM сказал:

Минуле літо-осінь варостоп + біпін

Весна 2019 варофлу

Кожен раз осип кліща була мінімальна

Позавчора залишок весняних полосок варофлу поставили у вулик один. Посипалось дуже багато. 

У Вас є кочові пасіки? Весною пакети поблизу привозили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

У Вас є кочові пасіки? Весною пакети поблизу привозили?

Ні, навкруги ліс болото, лише стаціонар. В селі лише 70-80 сімей. 

Переконався, що фаровлу працює. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SashaSM сказал:

Ні, навкруги ліс болото, лише стаціонар. В селі лише 70-80 сімей. 

Переконався, що фаровлу працює. 

Тоді можливо цих 70-80 дуже закліщенні. Не може так швидко його багато з'явитися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Wladimir_K сказал:

Тоді можливо цих 70-80 дуже закліщенні. Не може так швидко його багато з'явитися.

Наших майже 70. Обробляємо завжди весна літо осінь. Єдине, що можливо  впливає, то чужі рої.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варофлу" актуальна партія від сьогодні 05 07 19, виробництва липня 2019 р.

Ще мені дали декілька сертифікатів якості з мокроб печаткою від виробника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка дата виготовлення Варостоп?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Дмитрий 94 сказал:

Яка дата виготовлення Варостоп?

Є в наявності партія 041118, в планах партія виробництва лютого 2019 р. і вона є останньою ввезеною в Україну мені відомою, на цю дату. Серії її не знаю, отримаю, сертифікат викладу.

Замовлення відправив на сьогодні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Wladimir_K, скільки полосок варофлу йде на сім'ю ± , орієнтовно ближче до кінця серпня?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, davolodya сказал:

@Wladimir_K, скільки полосок варофлу йде на сім'ю ± , орієнтовно ближче до кінця серпня?

В інструкції пише полоска на 2 рамки бджоли, думаю потрібно цього дотримуватися.

І ще мене цікавить результат осипу на 21-22 день після установки полосок. Хотів би, що хто проводить контроль його зробив би, коли є можливість.

Хочу отримати повну картину, а тут ми це можемо зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще мені дали декілька сертифікатів до цієї партії, тому їх буду старатися на більші партії вкласти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна, будьласка реквізити на придбання 2 пачок варостопу та 2 пачок варофлу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, VanDann сказал:

Можна, будьласка реквізити на придбання 2 пачок варостопу та 2 пачок варофлу

Написав в ЛС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...