Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Спасибо! Посылку получил, но есть вопрос, есть ли рекомендации куда именно ставить полоски, по центру рамок, на края в шахматном порядке, или нет никакой разницы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Gigabyte сказал:

Спасибо! Посылку получил, но есть вопрос, есть ли рекомендации куда именно ставить полоски, по центру рамок, на края в шахматном порядке, или нет никакой разницы?

В моєму розумінні потрібно забезпечити максимальний контакт бджіл з діючою речовиною на полосках.

Де на Вашу думку це найкраще відбудеться там і ставте, зазвичай це рамки найкраще обсиженні бджолою і найкраще ставити посередині і далі по інструкції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варостоп" без змін 106 грн. за упаковку, 100 за об'єм. Дата виробництва 11.2018 р.

По "Варофлу"  стара партія закінчилася, нова партія буде в четвер, почну відправляти в п'ятницю ціна без змін 32 грн. за упаковку, дата виробництва точно буду знати в четвер,  це свіжа партія з датою випуску або березень, або квітень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка діюча речовина "Варофлю" І скільки потрібно ставити даних пластин у сім"ю силою 10-12 рамок в кіньці літа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Яка діюча речовина "Варофлю" І скільки потрібно ставити даних пластин у сім"ю силою 10-12 рамок в кіньці літа?

Флуметрин, діюча речовина. На 10-12 напевне 4, хоча в кінці серпня у мене таких небагато.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав свіжу партію, дата виробництва 04.2019 р. Варофлу, ціна 32 грн. за упаковку, Варостоп 106 грн. за упаковку, дата виробництва 11.2018 р., на всі препарати сертифікати якості.
Тако ж надали для реклами кобальт хлористий, амітрин, асковіт, щавлеву кислоту, сірку перекис водню 35% виробництва ПРАТ"Реаген". т. 067сім3237два9

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.04.2019 в 19:44, Wladimir_K сказал:

амітрин, 

 

Правильное название - апимитрин

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Konstantin_77 сказал:

Правильное название - апимитрин

Вибачаю помилився, апімітрин у фасовці 0.5 мл. на 5-10 сімей, і 1 мл. на 10-20 сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

хлопці як у вас працює варофлу?

от у мене кліща на бджолах багато,але він  не осипається...

на 6 вулок -4 полоски,на 4 вулки-2

чи це ВАРОФЛУ ГРОШІ НА ВІТЕР!!??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, стасооныч сказал:

хлопці як у вас працює варофлу?

от у мене кліща на бджолах багато,але він  не осипається...

на 6 вулок -4 полоски,на 4 вулки-2

чи це ВАРОФЛУ ГРОШІ НА ВІТЕР!!??

Отлично работает. Если у вас сейчас клеща багато, то надо было осенью нормально обрабатывать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Препарат з першої партії, це перший негативний відгук, знайомі з якими спілкуюсь відгукувалися позитивно.  Відправив препарат з нової партії з власних ресурсів. Я  продаю "Варофлу" для себе в режимі "тестування", досліджую і вивчаю ефективність,   хотілося б, що ми тут зібрали достатньо різносторонньої інформації. На сьогодні ціна меду не дозволяє витрачати багатьом пасічникам  кошти на відомі і перевірені часом і дорогі препарати. (такі як Байварол чи Варостоп).

Виробник "Варофлу" займається виробництвом, саме ветеринарних препаратів і сам сервіс (упаковка, документальне супроводження, вхідних і вихідний контроль якості)  в порівнянні з іншими виробниками, як на мене відрізняються у позитивну сторону, ну і досить демократична ціна.

Єдине хочеться стороннього контролю якості, що мати вищу гарантію якості, поки в жодного українського виробника контролю в незалежній організації немає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я варофлу випробував ще в минулому році, дуже сподобався. Спочатку скептично відносився, але вирішив спробувати, і не прогадав. Навіть зробив експеремент, дві сім’ї обробив лише смужками варофлу у два етапи. Кліщ осипався весь. Весною в одній із сімей упав лише один кліщ, в іншій три. Весною поки не було розплоду, то поставив в усі сім’ї, ставив на 6-7 рамок бджоли, по 4-5 смужок. Тепер до осені можу навіть не хвилюватись. Хоча якщо поруч будуть закліщені пасіки, то баланс відновлюється швидко. Але в мене немов би таких немає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Препарат з першої партії, це перший негативний відгук, знайомі з якими спілкуюсь відгукувалися позитивно.  Відправив препарат з нової партії з власних ресурсів. Я  продаю "Варофлу" для себе в режимі "тестування", досліджую і вивчаю ефективність,   хотілося б, що ми тут зібрали достатньо різносторонньої інформації. На сьогодні ціна меду не дозволяє витрачати багатьом пасічникам  кошти на відомі і перевірені часом і дорогі препарати. (такі як Байварол чи Варостоп).

Виробник "Варофлу" займається виробництвом, саме ветеринарних препаратів і сам сервіс (упаковка, документальне супроводження, вхідних і вихідний контроль якості)  в порівнянні з іншими виробниками, як на мене відрізняються у позитивну сторону, ну і досить демократична ціна.

Єдине хочеться стороннього контролю якості, що мати вищу гарантію якості, поки в жодного українського виробника контролю в незалежній організації немає.

дякую вам

спробую нову партію і дам знати..

пс:відповідь на пост вище:обрабатываю осенью пластины + бипин!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без питань, кліщ сипався від полосок Варофлу, але разом з кліщем сипалась бджола незрозуміло чому, чи так нахімічили..

З Варостопом такого не було..

:IMHO:можу помилятися, але як забрав полоски падіння бджоли закінчилося....  Може збіг обставин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В мене теж бджола сипалась!!!!!????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купив для пасіки Апімам (приманка для роїв, виробництва Евротом, Сербія) трохи з запасом, кому потрібно можу продать по 110 грн. за капсулу.

На рахунок впливу на бджолу препаратів на основі флуметрину, то можу лише повторити свої попередні припущення.

Флуметрин ефективно впливає на кліща, але потрібно точно дотримуватися концентрації при виробництві, у болгар вона коливається від 3.24-3.96, у Варофлу 3.2-4.4, мені здається проблема саме в цифрах більших за 3.96, тому якщо доза вища буде негативний вплив на початку на окремих бджіл, а така концентрація для кліща зайва і при тому, що імунна система бджіл весною ослаблена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Купив для пасіки Апімам (приманка для роїв, виробництва Евротом, Сербія) трохи з запасом, кому потрібно можу продать по 110 грн. за капсулу

Одна капсула на скільки приманок йде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, САХНЮК сказал:

Одна капсула на скільки приманок йде?

Те що знаю з опису на 5-7. Десь з наступного тижня буду розставляти, наберусь досвіду. Опишу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

по три упаковки кожного - Суму і рахунок чекаю в приват.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Замовлення на сьогодні всі відправив, номера декларацій в СМС повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав чергову партію Варостоп 041118, дата виробництва листопад 2018 р,  тако ж є Варофлу партія 03.2019 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Варостопу і Варофлу всі замовлення відправив, номера декларацій в особистих на форумі і СМС на телефон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, а против трахейного клеща, эти полоски помогают? Или  можете что-то посоветовать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.06.2019 в 09:37, Wladimir_K сказал:

Отримав чергову партію Варостоп 041118, дата виробництва листопад 2018 р,  тако ж є Варофлу партія 03.2019 р.

Яка ціна?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Максим Слобода сказал:

Подскажите, а против трахейного клеща, эти полоски помогают? Или  можете что-то посоветовать?

Різниці немає в дії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...