Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Сертифікат якості на остання партію (910718) 2018 р. завезену в Україну.

?

IMG_20181018_180009.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

В кого залишився невикористаний "Варостоп" рекомендую занести на зберігання в тепле приміщення з температурою вище +15, оптимально бажано мати температуру в даному районі +15-+30 згідно інструкції, в іншому разі ефективність не гарантується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

В кого залишився невикористаний "Варостоп" рекомендую занести на зберігання в тепле приміщення з температурою вище +15, оптимально бажано мати температуру в даному районі +15-+30 згідно інструкції, в іншому разі ефективність не гарантується.

А якщо вже постояв до цього часу в неопалювальному приміщенні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Серж 82 сказал:

А якщо вже постояв до цього часу в неопалювальному приміщенні?

Мінус це вже недобре, на мою думку. Так само це відноситься до будь-яких ветеринарних засобів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Мінус це вже недобре, на мою думку. Так само це відноситься до будь-яких ветеринарних засобів.

Мінуса там ще не було, сьогодні забрав у тепло, надіюсь що не пошкодило.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Яка зараз ціна на варостоп?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, бігунець сказал:

Яка зараз ціна на варостоп?

Без змін 106 грн. за упаковку, але відправки будуть при стабільному плюсі, а це буде напевне не раніше березня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.01.2019 в 19:45, Wladimir_K сказал:

Без змін 106 грн. за упаковку, але відправки будуть при стабільному плюсі, а це буде напевне не раніше березня.

Подскажите начинающему, если я брал у Вас препарат и обрабатывал пчел осенью, нужно ли мне еще обрабатывать их весной, или можно до следующей осени не трогать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Максим Слобода сказал:

Подскажите начинающему, если я брал у Вас препарат и обрабатывал пчел осенью, нужно ли мне еще обрабатывать их весной, или можно до следующей осени не трогать?

тоже брал полоски ставил их весной , так же ставил в августе в два подхода через 10 дней , пролил тактиком в ноябре - клеща нет , думаю просроченый пошёл купил другой опять пролил , опять клеща нет, плюнул на это дело поставлю весной опять полоски. Заметил что если полоски весной не ставить в августе бывает уже некому ставить.Весной в начале апреле ставлю 1 полоску на семью, этого достаточно для профилактики + в сезон активно выращиваю трутней, результатом пока что доволен, клеща в трутнёвом расплоде на протяжении сезона не видел, считаю это очень хороший результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Максим Слобода сказал:

Подскажите начинающему, если я брал у Вас препарат и обрабатывал пчел осенью, нужно ли мне еще обрабатывать их весной, или можно до следующей осени не трогать?

Рецепт, який Вам підійде дати не можу. Багато залежить від місць де утримуєте пасіку.

Подивіться, на якій відстані від Вас є інші пасіки, якщо поблизу немає великих пасік, або пасічники на них не займаються "виведенням кліща", то вистачить і однієї обробки в кінці літа, якщо регіон має поблизу багато пасік з відповідними пасічниками, які фактично не обробляють, Вам не обійтися без весняної обробки.

Потрібно пам'ятати, що в пасіках, які стоять поблизу, закліщенність вирівнюється десь за 2 місяці.

Особисто я, обробляю один раз в рік, в кінці літа ставлю полоски і на цьому все, так вже десь 11 чи 12 сезонів підряд, проблем з кліщем протягом цього часу не мав.

"Варостоп" препарат довготривалої дії і якщо в інструкції написано 35-42 дні, то інструкції потрібно дотримуватися так само і зберігати при +15-+30.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володимир, наскільки сильно шкодить якщо полоски з осені не забралися із вулика аж до весни? Всі пишуть про звикання кліща. Ваша думка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mascot сказал:

Володимир, наскільки сильно шкодить якщо полоски з осені не забралися із вулика аж до весни? Всі пишуть про звикання кліща. Ваша думка?

Звикання є до флувалінату і це доведений факт,  до такої речовини, як флуметрин не спостерігав і не знаходив в як в інтернеті так і літературі, дуже низька концентрація на мою думку і висока ефективність.

Не маю звички залишати на зиму, але є випадки, що не можу дістати, разом з тим  спілкуюсь з великою кількістю "тестерів", є часто  так само, що не встигають забрати, неприємно для мене, але як показує досвід не критично.

 Так само є приклади, коли не встигли забрати при обробітку весною, на промислових пасіках це реальність і лише виявили при складанні гнізда, те ж нічого критичного  з фінансової сторони, мед всі аналізи пройшов без зауважень, хоча з моральної точки зору неприпустимо. Для мене чіткість дотримання інструкції є більш моральним показником, так само як і прозорість і чесність у виготовленні, нажаль поки у наших виробників до цього далеко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

На рахунок "Варостоп", можливо повторюсь, відправки будуть лише при сталій плюсовій температурі, а вона зазвичай в Україні стає не раніше березня місяці.

Препарат є в наявності і ціна на нього без змін, на партії завезені в 2018 р. це точно, 106 грн. за упаковку, якщик 100 грн. за упаковку. (в ящику 100 упаковок).

Мінусові температури на препарати на основі флуметрину, як і на інших діючих речовин впливають в досить негативну сторону, на рахунок ефективності, а те що окремих продавців головна задача продати, це питання більше їх ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володимир, весной надо две полоски или одной достаточно на нормальну семью. Вроде как профілактика, одной хватит,зачем пчел химией гнобить, а с другой сторони не будет  насищения препаратом и соответственно результата не будет. Хотілося би почути Вашу думку. Дякую. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як замовляти? Попередньо проплатити, чи вже по факту? Потрібно 12 упаковок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, бігунець сказал:

Як замовляти? Попередньо проплатити, чи вже по факту? Потрібно 12 упаковок.

Можна так і так, мені попередньо оплату отримувати перед відправкою, або наложний платіж.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, BondVF сказал:

Володимир, весной надо две полоски или одной достаточно на нормальну семью. Вроде как профілактика, одной хватит,зачем пчел химией гнобить, а с другой сторони не будет  насищения препаратом и соответственно результата не будет. Хотілося би почути Вашу думку. Дякую. 

 

Я не обробляють весною.

І мої думки виходять з того, що основна причина при якісному оборобітку осінню, появи кліща весною на пасіці це погано оброблені сусідні пасіки, якщо їх багато поблизу і на них погано обробляють, то потрібно обробляти,  в іншому разі у мене є сумніви.

Ключова роль викорисання препарату, або спасіння пасіки (коли пасічник проспав осінню) або лише захист від сусідніх пасік і тут обробка лише відстрочить появу кліща на 1-1.5 місяці, так як під час медозбору обробляти не варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Я не обробляють весною.

І мої думки виходять з того, що основна причина при якісному оборобітку осінню, появи кліща на пасіці це погано оброблені сусідні пасіки, якщо їх багато поблизу і на них погано обробляють, то потрібно обробляти весною,  в іншому разі у мене є сумніви.

Ключова роль викорисання препарату, або спасіння пасіки (коли пасічник проспав осінню) або лише захист від сусідніх пасік і тут обробка лише відстрочить появу кліща на 1-1.5 місяці, так як під час медозбору обробляти не варто.

Варостоп ставил где то 10 Августа, количество и сроки по инструкции, в конце октября, а может в начале ноября пролил тактиком, осипь по 5-6 штук там где проверял. Медовая база слабая, пчел в поселке прибавилось, за счет новичков, в каком состоянии пасеки не знаю(думаю весной прояснится) вивозить планирую только на подсолнух, понимаю что клещь прибавится естественним путем, ну и помогут(поделятся) соседи. Считаю в моем случае ставить Варостоп весной необходимо, думал может одной полоски хватит, но скорее всего надо будет заряжать полний комплект и на максимальний срок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, BondVF сказал:

Варостоп ставил где то 10 Августа, количество и сроки по инструкции, в конце октября, а может в начале ноября пролил тактиком, осипь по 5-6 штук там где проверял. Медовая база слабая, пчел в поселке прибавилось, за счет новичков, в каком состоянии пасеки не знаю(думаю весной прояснится) вивозить планирую только на подсолнух, понимаю что клещь прибавится естественним путем, ну и помогут(поделятся) соседи. Считаю в моем случае ставить Варостоп весной необходимо, думал может одной полоски хватит, но скорее всего надо будет заряжать полний комплект и на максимальний срок. 

У Вашому випадку так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В Thursday, October 18, 2018 в 18:03, Wladimir_K сказал:

Сертифікат якості на остання партію (910718) 2018 р. завезену в Україну.

?

IMG_20181018_180009.jpg

З неділі наступної, якщо прогноз не зміниться, починаю відправляти "Варостоп", сертифікат якості верху.

Провів певні дослідження. Пошановувавчам "Варофлу" можу запропонувати ціну 32 грн. за упаковку, куплений у виробника препарату ПРАТ "Реагент" .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.02.2019 в 11:32, Wladimir_K сказал:

З неділі наступної, якщо прогноз не зміниться, починаю відправляти "Варостоп", сертифікат якості верху.

В какую цену и какая дата изготовления?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Jon сказал:

В какую цену и какая дата изготовления?

Ціна на цю партію без змін 106 грн. за упаковку, дата виготовлення 07.2018, остання партія завезена в Україну.

Термін придатності до 07.2020 р.

З того, що відомо на нові партії ціна зміниться, поки не знаю на скільки.

Кого цікавить Варофлу пропоную 32 грн. за упаковку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

 

З того, що відомо на нові партії ціна зміниться, поки не знаю на скільки.

когда планируется первая партия свежих пластинок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Jon сказал:

когда планируется первая партия свежих пластинок?

Більш всього  друга половина березеня 2019 р., з досвіду попередніх років, зазвичай це партії виготовленні в жовтні-грудні попереднього року, один раз було у січні поточного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Більш всього  друга половина березеня 2019 р., з досвіду попередніх років, зазвичай це партії виготовленні в жовтні-грудні попереднього року, один раз було у січні поточного.

слышал полоски  не изготавливают зимой - теряют свои свойства при низкой температуре. наше общество собираются закупать как Вы и написали в конце марта  с надеждой на то что они будут изготовлены при тёплой погоде.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...