Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Хто замовляв відправив. Номера декларацій в особистих повідомленнях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав дякую! Сьогодні роздав у отводки. Хоть би не забуться 15 грн доплатить!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варостоп даної партії в офіційного представника закінчився, нова поки невідомо поки буде.

У мене ще буде вільних в межах 50-60 упаковок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возьму 27 пачек. только согласую с отцом.скиньте пожулуйста реквизиты. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возьму 4 пачки . Сбросте реквизиты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Візьму 11 упаковок, скиньте реквізити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володимир, залиште мені ще 5 упаковок... пізніше (протягом місяця) гарантовано заберу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Володимир, залиште мені ще 5 упаковок... пізніше (протягом місяця) гарантовано заберу.

Врахую!

Реквізити всім скинув і напевне прийом заявок на цьомц поки зупиню, якщо будуть зайві повідомлю.

Можливо на протязі місяця з'явиться свіжа партія, обіцяли повідомити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто вчора проплатив за 10 упаковок, напишіть адресу куди відправляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримала "Варостоп". Дякую. Вибачте за затримку з оплатою за пересилку, сьогодні обов’язково скину на мобільний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ksenya сказал:

Отримала "Варостоп". Дякую. Вибачте за затримку з оплатою за пересилку, сьогодні обов’язково скину на мобільний.

Я тоже оплачу! Я так поняв що на Укрпошті платить тільки відправник?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Кагарлик сказал:

Я тоже оплачу! Я так поняв що на Укрпошті платить тільки відправник?

Саме так і є. Ну і ціна десь фактично в 3 рази менше Нової Пошти, правда і сервіс державний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взял бы пачек 20, как появятся сообщите пожалуйста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергей 42 сказал:

Взял бы пачек 20, как появятся сообщите пожалуйста.

Реквізити скинув.

@Ляшенко підтвердіть або скасуйте замовлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Wladimir_K сказал:

Отримав. Дякую. 

16  є. Далі лишиться 5-7 пачок.

Вся партія продана. Лишилися 16 @ромео.  Декларації скинув смс або в лічку на форумі.

 Найближчий часом буде наступна партія, коли з'явиться повідомлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.07.2016 в 20:48, Wladimir_K сказал:

Реквізити скинув.

@Ляшенко підтвердіть або скасуйте замовлення.

Вибачаюсь що відмовляюсь від заказу.  батько сказав дуже дорого , а сам я не потягну...а пасіка то на двох...:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вся партія продана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.07.2016 в 16:44, Ляшенко сказал:

Вибачаюсь що відмовляюсь від заказу.  батько сказав дуже дорого , а сам я не потягну...а пасіка то на двох...:(

В магазині даний препарат (у нас) по 110-125 грн. Так що вказана ціна - хороша. Тим більш препарат дійсно працює.:ay: Користуюсь вже три роки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил свой заказ. Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ромео сказал:

В магазині даний препарат (у нас) по 110-125 грн. Так що вказана ціна - хороша. Тим більш препарат дійсно працює.:ay: Користуюсь вже три роки...

Варостоп в Україну ввозить офіційно лише одна фірма, вона має прямий договір з болгарами. Якщо купувати велику партію  у неї напряму  (при умові що є домовленості з керівництвом) виходить непогана ціна (для мене це не навіть якісь намагання заробити,це більше інтерес і намагання оптимізувати витрати свої і інших ну і втрати мої часу), плюс 100 відсоткова гарантія якості, але препарат на фоні українських і російських коштує дорожче, але і ризики відсутні, купив поставив і про проблеми з кліщем немає і не думаєш. 

Користуюсь 4 років лише Варостопом, раніше діяв забобон, що потрібно міняти діючу речовину, після того, як обробив половину Варостопом, а половину Варотомом (по ціні найдорожчий препарат теж купувався у офіційного представника сербів в Україні) і на наступний рік у сім'ях в які ставив Варотом в кінці літа було досить багато кліща думка змінилася.

З травня розібрали значну партію вироблену в 2015 р. (термін гарантії у них 2 роки) і в офіційного представника цієї партії вже немає всю розібрали. 

Але на підході свіжа партія яка вироблена буде в липні 2016 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Wladimir_K сказал:

для мене це не навіть якісь намагання заробити,це більше інтерес і намагання оптимізувати витрати свої і інших

це оплата за виконану  роботу - магнатом не станеш.

Якщо ви цілий день працюєте - то вам нема коли робити гроші... Чи не так? :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Любомир сказал:

це оплата за виконану  роботу - магнатом не станеш.

Якщо ви цілий день працюєте - то вам нема коли робити гроші... Чи не так? :az:

Мені на роботі платять, як для провінції непогані кошти і я в свій час на це погодився,  та й пасіка у мене вже пішла далеко за 100, потрібно переходити на інший етап, був би в іншому місці були б інші кошти. Кожна людина сама вибирає свій шлях.

Я завжди купую все оптом і по кращій ціні, якщо мені не хочуть йти на зустріч з такими людьми припиняю співпрацю. 

Якщо проект перспективний і цікавий то можна і працювать фактично безкоштовно, не раз у житті так робив, а потім в один прекрасний момент праця дає свої плоди і навіть гарні в грошовому еквіваленті. По життю завжди купа ідей, але не завжди їх вдається реалізувати, не хватає рішучості деколи. Так  само на форумі, те що слідкуємо за ним все чисто на добровільних началах, здається нічого складного, але це власний час.

Головне на початку інтерес і отримання задоволення від робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Wladimir_K сказал:

Мені на роботі платять, як для провінції непогані кошти і я в свій час на це погодився,  та й пасіка у мене вже пішла далеко за 100, потрібно переходити на інший етап, був би в іншому місці були б інші кошти. Кожна людина сама вибирає свій шлях.

Я завжди купую все оптом і по кращій ціні, якщо мені не хочуть йти на зустріч з такими людьми припиняю співпрацю. 

Якщо проект перспективний і цікавий то можна і працювать фактично безкоштовно, не раз у житті так робив, а потім в один прекрасний момент праця дає свої плоди і навіть гарні в грошовому еквіваленті. По життю завжди купа ідей, але не завжди їх вдається реалізувати, не хватає рішучості деколи. Так  само на форумі, те що слідкуємо за ним все чисто на добровільних началах, здається нічого складного, але це власний час.

Головне на початку інтерес і отримання задоволення від робити.

все написав про мене... задоволення від роботи - іноді кажу аби не ...из діла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ромео сказал:

 

В 22.07.2016 в 16:44, Ляшенко сказал:

Вибачаюсь що відмовляюсь від заказу.  батько сказав дуже дорого , а сам я не потягну...а пасіка то на двох...:(

В магазині даний препарат (у нас) по 110-125 грн. Так що вказана ціна - хороша. Тим більш препарат дійсно працює.:ay: Користуюсь вже три роки...

 

А я подумала, що невже мої бджілки, заробивши якусь копійку мені, не заробили для себе 18 грн.(ціна 2 полосок на сім’ю)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку
  • Sanich pinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...