Перейти к содержанию

Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку


Wladimir_K

Рекомендуемые сообщения

Доброго ранку !

Не читав вище і не знаю цін та наявність ,  чи буде в нявності 14 пачок Варофлу ?  

Якщо є то адреса в ЛС і скільки коштів  ? .  Дякую ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

Доброго ранку !

Не читав вище і не знаю цін та наявність ,  чи буде в нявності 14 пачок Варофлу ?  

Якщо є то адреса в ЛС і скільки коштів  ? .  Дякую ! 

На сьогодні "Варофлу" відсутній у мене, замовлення зробив, але є черга, можливо мені виділять декілька ящиків. Ціну не міняв, 32 грн., хоча на неї на мене постійно жаліються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

розтавив смужки. Стосовно індивідуального упакування смужок: траплялись в пачках  смужки на яких в місці спаювання наче як перетиснено  чи точніше перепаяно проте герметичність самого шва не порушено. Стосовно ефективності: товариш поставив варофлу і варостоп 50/50, пізньої осені вибірково з десяток сімей прожене через термокамеру, про результат напишу.

ЗІ: пройшла доба, відходу бджоли поки що не видно.

5 годин тому, Wladimir_K сказав:

 Ціну не міняв, 32 грн., хоча на неї на мене постійно жаліються.

видно де хто мало так би мовити "заробляє", чи просто жаба давить.... Вам, Володимере, за демократичну ціну - щиро дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз напишу, не може бути в усіх точно однаково і в цьому проблема.

Потрібен контроль кінцевий якості і якщо партія йде з високою концентрацією чи низькою шукати причину і її не пускати в продаж.

Тут нічого складного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Ще раз напишу, не може бути в усіх точно однаково і в цьому проблема.

Потрібен контроль кінцевий якості і якщо партія йде з високою концентрацією чи низькою шукати причину і її не пускати в продаж.

Тут нічого складного.

на 100% праві,  надіюсь виробник і відслідковує відгуки і прислухається до того що є раціональним. Хочеться вірити що керівництво "Реагенту" зацікавлено в стабільній якості їхнього препарату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.08.2019 в 15:08, Міхал-69 сказал:

На прохання пана Володимира :  про Варофлу.

Тільки у 1 пачці із 3 було три полоски  неякісно запаяні

Після відгуків про Варофлу, теж провірив на якість упаковки, в 2 -х останніх, які ще не використав, то 4шт в кожній пачці були недопаяні. В попередніх розрізав і уваги не звертав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день! Нужно 14 пачек варостопа, скиньте в приват. номер карты и сумму к оплате.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20190820_093745.thumb.jpg.8aef68f3378d7bb38e33433711b0f1b3.jpgПрепарати отримам.

Дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ТИВ сказал:

Добрый день! Нужно 14 пачек варостопа, скиньте в приват. номер карты и сумму к оплате.

Відповів в особисті повідомлення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставил в семьи Варостоп по 4 полоски, кто слабее 3 полоски. Семьи весной не обрабатывал, при последней качке 10 августа обратил внимание что много безкрылых пчел и видно клеща на пчелах. Пластины сухие, есть характерный запах. Через час на прилетной доске до 10 клещей еще живых, пчелы выходят на прилетку и чистят себя лапками. Так что Варостоп однозначно работает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, power_andrey сказал:

Поставил в семьи Варостоп по 4 полоски, кто слабее 3 полоски. Семьи весной не обрабатывал, при последней качке 10 августа обратил внимание что много безкрылых пчел и видно клеща на пчелах. Пластины сухие, есть характерный запах. Через час на прилетной доске до 10 клещей еще живых, пчелы выходят на прилетку и чистят себя лапками. Так что Варостоп однозначно работает.

Так стандартно, що певний час кліщ крутиться на дні, а бджола починає його скидати з себе. 

Мені здається, що частину скидає не у вулику, а при польоті.

По "Варофлу" поки ніяк, на сьогодні завод ще не виконав попередні замовлення, пасічники окремі мені казали, що і ціну підняли до 45 грн. на невеликі партії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня ! Продайте 20 пачок Варостопу будь-ласка !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

По "Варофлу" поки ніяк, на сьогодні завод ще не виконав попередні замовлення, пасічники окремі мені казали, що і ціну підняли до 45 грн. на невеликі партії.

Що поробиш-сезон, розкупляють як гарячі пиріжки, вони й ціну підняли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Укрпошті, це не перевізник, а невідома організації. Посилки в більшості ще з попередньої неділі відправили вчора. Не знаю коли у них там відправки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, power_andrey сказал:

Поставил в семьи Варостоп по 4 полоски, кто слабее 3 полоски. Семьи весной не обрабатывал, при последней качке 10 августа обратил внимание что много безкрылых пчел и видно клеща на пчелах. Пластины сухие, есть характерный запах. Через час на прилетной доске до 10 клещей еще живых, пчелы выходят на прилетку и чистят себя лапками. Так что Варостоп однозначно работает.

Ой, боюсь навіть подумати скільки його знаходиться в розплоді. Однозначно то дуже погано, сім’ї підуть фізично ослабленими в зиму. Такі сім’ї погано зимують, і дуже часто не перезимовують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На весну купил Варофлу, один раз в год обработка от клеща, как показал мой опыт обработок, не достаточен. Надо и летом его уничтожать чем то.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, power_andrey сказал:

На весну купил Варофлу, один раз в год обработка от клеща, как показал мой опыт обработок, не достаточен. Надо и летом его уничтожать чем то.

Все залежить від сусідніх пасік, якщо сусідні пасіки закліщенні, то і 2 буде мало.

В іншому разі мені роки вистачає 1 раз в рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По "Варофлу" ситуація так і не змінилася, попередні замовлення ще досі не виконали повністю, змісту очікувати не бачу, буде наука на далі.

По "Варостоп" є в наявності.

На Укрпошті у нас черги постійно і великі,  тому передавав посилки через працівників, виявилося дарма. Сьогодні попросив декларації і виявилося, що посилки окремі відправили з затримкою  3-4 дні. На сьогодні всі замовлення як на Укрпошту, так і на Нову пошту відправив, крім 2 половини дня сьогодні, які поїдуть завтра.

Кому потрібні декларації, звоніть, зазвичай їх перевізник відправляє при прибутті СМС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поставили Варостоп...Контрольные листы не показывают осыпь!!!! Как по мне, так очень странно....Но!!!! Думаю, что, может почистили дно и выкинули осыпавшегося, так как проверял спустя 10 дней... Но все равно как то беспокоит....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо. Получил все в лучшем виде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав партію 260519. Дата виробництва травень 2019 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Critic сказал:

Поставили Варостоп...Контрольные листы не показывают осыпь!!!! Как по мне, так очень странно....Но!!!! Думаю, что, может почистили дно и выкинули осыпавшегося, так как проверял спустя 10 дней... Но все равно как то беспокоит....

Навпаки треба радіти. Значить у Вас кліща мало. Якби його було багато, то Ви б неодмінно його побачили. Те що смужки працюють, і якісні, то це факт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні розставляв полоски Варостоп. Колеги скажу Вам,вони діють і то Добре. Вулик рут 10рамок,2 смужки.Пройшло хв.30 і вже на прилітній дошці бігав кліщ, а потім перевернувся.:hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав варофлу. Вчора о 20.00 поставив у два вулики для контролю. Сьогодні о 16.00 перевірив. Впало 15 і 10 кліщів. Так що препарат працює.

Упаковка не сподобалась. Груба робота.

Також замалий отвір у смужці - сірник не проходить, розламує смужку. До того ж дірка далеко від краю. В лежаках потолочини впираються в них. Прийшлось обрізати ножицями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володимир, а варофлу зараз в наявності?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Wladimir_K changed the title to Продам "Варостоп" / варостоп /Варофлу 50 грн. за упаковку

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...