Jump to content
Ksenya

Ціна на молоко

201 posts in this topic

2 часа назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ну почему! патокой можна молоко  от нее аж жовте

Вы про что ?  куда патоку в молоко ? или корове в корм ?      Речь шла об разбавлении молока водой или перегоном  и как это маскируют доярки и выявлают приёмщики. 

Что можно придумать что бы  обмануть лабораторию по жирности молока я не знаю. и ничего на ум не приходит.  никакой жир в домашних условиях по быстрому тем более дешёвый туда не добавишь ( он с молоком не размешается ) .  жирность подкорректировать не возможно :IMHO:.  

7 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Вы про что ?  куда патоку в молоко ? или корове в корм ?      Речь шла об разбавлении молока водой или перегоном  и как это маскируют доярки и выявлают приёмщики. 

Что можно придумать что бы  обмануть лабораторию по жирности молока я не знаю. и ничего на ум не приходит.

в корм конешно! на виходе получаем больше жирность молока! 

10 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

тем более дешёвый туда не добавишь ( он с молоком не размешается ) . 

так конешно нечево не зделаеш 

в корм конешно! на виходе получаем больше жирность молока! 

молока может и больше .. а вот на счёт жирности от сладкого маляса  как то сомневаюсь. вот макуха . горох. ну и просто комбикорма  :ay:

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

молока может и больше .. а вот на счёт жирности от сладкого маляса  как то сомневаюсь. вот макуха . горох. ну и просто комбикорма  :ay:

жирность тоже повишается поверте:ay:сам пробував! каюсь був грешок:ah:

6 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

вот макуха . горох. ну и просто комбикорма  

ето все да но не особо восновном ето на литраж молока а на жирность патока

если знать точно в кокой день будет отбираться проба на жирность то хозяину коровы подогнать жирность по максимуму можно без проблем. но это в том случае если вам доплачивают за жирность .

жирность тоже повишается поверте:ay:сам пробував! каюсь був грешок:ah:

Никакого грешка в этом нет.  патока это натуральный корм который  скармливается коровам во время лактации. ничего криминального. 

18 годин тому, ромео сказав:

Та і, щиро кажучи, працювати так, як в колишні часи, ніхто не хоче. А нема корови - половина сільських робіт зразу відпадає. Ледачіші стали чи розумніші? 

І ледачіші, і розумніші,  худоба - це "якір", який тримає тебе постійно біля господи. Добре якщо є хороші родичі чи сусіди, то можна їх упросити попоратися. Але як правило у тих, хто може подоїти корову, чи замішати свиням є своє хазяйство, тож "розриватися" вони будуть у кращому випадку кілька днів, бо це не котику/собачці кинути їсти, і навіть не курочкам насипати. Так шо маючи скотину забудьте і про хворіти в лікарні, і про відпочивати в теплих краях.

Про сметану колись придбану. Думаю всім зрозуміло я не Член Державної Дегустаційної Коміссії і в лабораторію не здавав, не бажав витрачати на це час, районна лаба (нині розформована) позитивного враження не справляла, після випадку неспроможності визначити фальшування меду авторитет і повага... Повезти в лаб. Царичанського маслозавода-не прийшло в голову. А що , хто небудь мае сумнів, що та сметана була совсім несхожа на звичну, коров'ячего походження? Про крейду і крохмаль це я для барвистості оповідання, іншого походження названої білої субстанції не придумалось.

Про хитрих колгоспних доярок.Те, чим доводили до кондицій по жирності і щільності молоко доярки на колгоспних фермах після збільшення кількості видоїного молока шляхом  додавання води мені розповів колега по роботі. Він в колгоспі був ветеринаром і виводив шахраїв на "чисту воду". Дарма сказав, для чого мені і іншим знати . На основі знань фізикиі хімії зі школи- можливо, що буде зі смаком і поведінкою при подальшій переробці можна догадатись. Прийшла відповідь з маслозавода, прийшлось молодому спеціалісту "зануритись в процес". Мимохідь про наше. Влітку  натопив воску, міняю на вощ. , виробник  забирає виливок без ретельного огляду, не розбиваючи. На мое питання ,- "Я і так бачу що все відповідає, справжній". Можна подумати  він вважає себе досвідченим психологом, або на дотик руками(поки преносе) може визначити віск бджолиний чи  схоже на нього. Подумав над ситуаціею і вирішив  хлопці мають можливість відслідкувати чий це виливок воску вони заклали в плавильний бак, і ,мабуть, випадків фальшування, каміння в виливках -поки не попадалось, не втратили цноти. Мед теж вони брали без попередніх аналізів, розрахувались зразу ж. Діжки підписані і при потребі власника знайдуть, думаеться випадки некондиції досить рідкі в них і завода якому постачають. Як думаете, при якому відсотку непригодності меду, вони б отямились і змінили б алгоритм закупки? 

Про наші і імпортовані овочі-фрукти.Турецькі помідори смакували всі(нечай не всі -більшість) порівняти з нашими грунтовими "бабусених" сортів можете-питання риторичне.Суниці з Іспанії куплені в Італійському маркеті в першій дек. березня -мав можливість спробувати, трохи нагадують звичні, дивно що при жуванні начеб-то яблуко "Семеренко" в жовтні. Молока не пробував і жалкую що не скориставсь можливістью мати досвід, порівняти з нашим. Є в мене товарищ ,що два роки доїв корів на Ютландському півострові спитаю .Приклад про виробіток праці. Дійних корів було близько 110, все стадо під півтори сотні. Мінімально -достатня кількість працюючих людей для обслуговування домашнього господарства-3 чоловіка. Самі заготовляють корми( мабуть таки не всі), годують ,доять, обробляють(фільтрують,охолоджують, перекачують в автоцистерну), прибирають, приймають отьол, щось лікують. Для утримання стада повинні мати відповідну кількість землі на якій вирощують корми, ферма не найсучасніша, не мала переробки гною в метан. Власник ,ВІльямс Блейсберг, з коровами з дитинства, літний вже чоловік це їхній сімейний бізнес, забув сказати ,холстяк, без дітей(думаю це його найбільший розпач в житті), скількість років тому передав справу племіннику.Отак вони працюють на ютландщині.Товарищ заробляв півтори т. евро на місяць, винаймав помешкання, на роботу їздив на автівці(там придбав "Тойоту -королу" чи може "марк2" не важливо, 80-х років випуску).Данія-країна з високим рівнем, Коєффіціентом Людського Розвитку.Ще важливо для тих хто захоче створити й собі.Годівля одним раціоном (для кожної групи свій) цілий рік-сінаж + комбікорм. Про наші колгоспні МТФ  знаете, скільки людей задіяно, скільки молока за лактацію , це було-загуло.Нині в приватних домогосподарствах бачу(в нашому селі) найбільше 5-6 тварин ВРХ про надої незнаю думаю не більше 3-4 т. за лактацію, приміщення, обладнання, годівля, санітарія розпач для вразливих. Років чотири тому бував  в скотарнику, спостерігав процес доїння ,прибирання,миття бідонів, все. Такий розпач, безнадія, сум надовго, думки про наше буття і хто винуват,чому... Неприемно згадувати.

Про нинішню ціну на молоко, якраз в тему.Для скупщиків по 24 гр\банка, в городі я вам наллю   по 20гр\л. Сировини нині нехватае, продукцію розбирають за три години, сезонне явище. Як бізнес- кращій від пасічникування... якщо получаеться.

11 година тому, Сергей Тюркин сказав:

А ще - ГАРБУЗИ ! :IMHO::ay:

23 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Никакого грешка в этом нет.  патока это натуральный корм который  скармливается коровам во время лактации. ничего криминального. 

корм то натуральний но дороговат! и покупался исключительно для поднятия жирности во время проб на жирность:ah:

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ще - ГАРБУЗИ ! :IMHO::ay:

Гарбузи жирность не подимают надои да!наоборот имеют свойства вимивать из организма КРС некоторие елементи

12 години тому, Винодел сказав:

Як бізнес- кращій від пасічникування... якщо получаеться.

Тільки в рази важчий...

21 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Тільки в рази важчий...

12 часов назад, Винодел сказал:

в городі я вам наллю   по 20гр\л. Сировини нині нехватае, продукцію розбирають за три години, сезонне явище. Як бізнес- кращій від пасічникування... якщо получаеться.

Когда торговали на рынке ,то молочка напротив нас была 

200 кг творога , по цене дороже мёда , продаётся до обеда 

Молочников в 5 раз больше чем продавцов мёда ,

и очередь к некоторым стояла с утра ,ждали когда приедут 

21 хвилину тому, Мико сказав:

и очередь к некоторым стояла с утра ,ждали когда приедут 

Черга стоїть до тих, в кого молоке не пахне, і вся інша продукція  смачна і якісна. Там де я продаю мед, таких двоє. Вірніше було двоє. Мої родичі, та ще одна сім"я з якогось села.  Люди чекали їх, хоча поряд ще кілька продавців з молочкою. Родичі відмовились від такого бізнесу - важко.   Частина молока продається вкраденого з ферми інституту рису.  Там цілий бізнес по торгівлі молоком і кормами(такий собі мікросовок). Те молоко продають дешевше,  воно може і смердіти, але і на нього є покупці.   200 кг творогу продати там на всіх за пару днів нереально, але  торгівля потроху йде. Домашнє молоко 15 гривень літр. Творог 45-50 кг.  Сливки 45-50 півлітра. Домашнє масло 150 гр.кг. 

Молоко продукт на кожен день.  А мед далеко не всі їдять хоча б раз на тиждень ложку.  З усіх покупців меду, якийсь  малий відсоток його споживає постійно. Більшість  купляють про всяк випадок, або якщо хтось захворів. В надії, що один раз з"ївши меду, стане здоровий.  саме цікаво, що потім дехто приходив. і ледь не з претензією заявляв, що купили в мене мед, з"їли трохи, а кашляти не перестали... І дивляться як на хірурга, який замість ампутації апендициту, відтяв ногу...

Однією із причин неутримування корів є дорожнеча кормів. Купити жом кожного року стає все дорожче і важче. Вінниччина - колишній край цукрових буряків і нема де купити машину жому... Працював недалеко один заводик, але вже все - жом розібрали, товар дефіцитний...

Я мав на увазі не утримання дорів і продаж мол. прод. самостійно, а  купівлю сировини(молока) і продаж м. продуктів в обл. центрі.Сьогодняшні ціни:творог90(жирний і з після сепаратора), сметана вершкова 80(л),бринза(молоко нагріте і добавлено уксусу)120гр\кг, сироватка 3гр\л.,меду продано на 370гр.

В 07.11.2019 в 12:19, Фанат сказал:

Ваше молоко пастеризоване робиться з порошків як і вся молочка, що продається в супермаркетах

Ви якщо не бачили ,не знаете - то не кажіть такого!!!!ще скажіть ,що ковбаса з туалетної бумаги)))

31 хвилину тому, asot сказав:

Ви якщо не бачили ,не знаете - то не кажіть такого!!!!ще скажіть ,що ковбаса з туалетної бумаги)))

Про колбасу самі подумайте, якщо кг м яса 120грн, то скільки має коштувати ковбаса? А про молоко цє точно з порошку. Моя сусідка збирає вранці молоко з села 2000 чоловік,  всього два бидона , молоковоз везе на молокозавод ,це крапля в морі,  не будьте наївними. Якщо хочете якісну молочку, найдіть собі на ринку надійного постійного продавця

Якщо скажем 3 пасічника( із 10 ти) бовтають гфс у мед і продають - то це не значить ,що ті семеро теж так роблять !!! Розуміете ???

Це зрозуміло - сам купую по 120 мясо!! Додають шкіру подрібнену ,сою згущувачі ,які тримають вологу!!!але ж не бумагу)))))це міф ,який уже можуть тільки діди розказувати))

В 07.11.2019 в 15:35, Укроп сказал:

Втім у нас теж те що продається в магазинах молоком назвати не можна.

Можна Василю можна)))якщо цікавлять подробиці то п.п або можна по тел!!!

20 минут назад, asot сказал:

Це зрозуміло - сам купую по 120 мясо!! Додають шкіру подрібнену ,сою згущувачі ,які тримають вологу!!!але ж не бумагу)))))це міф ,який уже можуть тільки діди розказувати))

Ми балакали про молоко, а ви приліпили сюда ковбасу с туалетною бумагою. :umora: Розкажіть іще що майонези робляться з яєць і олії, а кетчуп з помідор, а пільмєні з мясом. Бо одна знайома робила на сибірських пільмєнях , а друга на майонезі і кетчупах і розказували з чого вони робляться і як те типу м'ясо запарюється на сутки і як мішаються на кетчуп білі порошки, червоніює суміш і які вони корисні. Фірми відомі. А ще деякі на нашій рябі працювали, так теж" в захваті" як вона кормиться.Рідко,рідко хто їв настоящий майонез з хай куплених яєць і навіть не знає його смак ... В мене була робота в ресторані в Києві давно, то це земля і небо з купованим...Давайте, лупіть ноту протесту!!!!:wave:

Я говорю тільки за те ,що сам бачив!! Робив!!!а не за те ,що хтось там десь казав комусь!!!

14 минут назад, Фанат сказал:

Ми балакали про молоко, а ви приліпили сюда ковбасу с туалетною бумагою

Я навів приклад про міф із бумагою - на приклад молока із порошків!!!!я не спорю е продукти ,які неякісні і т.д - але не усі бадяжать таке гі.но!!!ось ,що я хочу вам донести !!! Якщо ваш сусід бадяжить мед ; то це ж не значить ,що ви такий !!!!так само і у молочні сфері!!!

11 часов назад, asot сказал:

Я говорю тільки за те ,що сам бачив!! Робив!!!а не за те ,що хтось там десь казав комусь!!!

То ви не вырите, що земля кругла??? Раз не бачили. Можливо вона плоска.:umora::hmm::hi:Бадяжять не всі. Але ковбаси, молоко, кетчупи, мойонези-все для здешевлення робиться з замінників. Нормальна вкусна ковбаса з м"яса коштує від 500 грн кг допустим.Зайдіть в Києві в великі супермаркети. Нижче- з сухожилля, ще нижче - з сої. Додають я так зрозумів типу соєвого шрота.М"ясо портить ковбасу.:umora:Так само і м"ясо в пільмєнях.:dntknw::dntknw:

Я мед ні разу не бадяжив, хоча возив в ресторан на глітвейни, так вони сказали не топлений брати не будем. Пришлось топить, морочиться.

Чим нижча ціна - тим більше гі**на. ( Поет:):):umora::umora:)

Я упертий і не треба мене більше цитувати.Бай.:umora::hi:

Edited by Фанат