Перейти к содержанию

Все про молоко


Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ще - ГАРБУЗИ ! :IMHO::ay:

Гарбузи жирность не подимают надои да!наоборот имеют свойства вимивать из организма КРС некоторие елементи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Винодел сказав:

Як бізнес- кращій від пасічникування... якщо получаеться.

 

Тільки в рази важчий...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Тільки в рази важчий...

 

12 часов назад, Винодел сказал:

в городі я вам наллю   по 20гр\л. Сировини нині нехватае, продукцію розбирають за три години, сезонне явище. Як бізнес- кращій від пасічникування... якщо получаеться.

 

Когда торговали на рынке ,то молочка напротив нас была 

200 кг творога , по цене дороже мёда , продаётся до обеда 

Молочников в 5 раз больше чем продавцов мёда ,

и очередь к некоторым стояла с утра ,ждали когда приедут 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Мико сказав:

и очередь к некоторым стояла с утра ,ждали когда приедут 

Черга стоїть до тих, в кого молоке не пахне, і вся інша продукція  смачна і якісна. Там де я продаю мед, таких двоє. Вірніше було двоє. Мої родичі, та ще одна сім"я з якогось села.  Люди чекали їх, хоча поряд ще кілька продавців з молочкою. Родичі відмовились від такого бізнесу - важко.   Частина молока продається вкраденого з ферми інституту рису.  Там цілий бізнес по торгівлі молоком і кормами(такий собі мікросовок). Те молоко продають дешевше,  воно може і смердіти, але і на нього є покупці.   200 кг творогу продати там на всіх за пару днів нереально, але  торгівля потроху йде. Домашнє молоко 15 гривень літр. Творог 45-50 кг.  Сливки 45-50 півлітра. Домашнє масло 150 гр.кг. 

Молоко продукт на кожен день.  А мед далеко не всі їдять хоча б раз на тиждень ложку.  З усіх покупців меду, якийсь  малий відсоток його споживає постійно. Більшість  купляють про всяк випадок, або якщо хтось захворів. В надії, що один раз з"ївши меду, стане здоровий.  саме цікаво, що потім дехто приходив. і ледь не з претензією заявляв, що купили в мене мед, з"їли трохи, а кашляти не перестали... І дивляться як на хірурга, який замість ампутації апендициту, відтяв ногу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однією із причин неутримування корів є дорожнеча кормів. Купити жом кожного року стає все дорожче і важче. Вінниччина - колишній край цукрових буряків і нема де купити машину жому... Працював недалеко один заводик, але вже все - жом розібрали, товар дефіцитний...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я мав на увазі не утримання дорів і продаж мол. прод. самостійно, а  купівлю сировини(молока) і продаж м. продуктів в обл. центрі.Сьогодняшні ціни:творог90(жирний і з після сепаратора), сметана вершкова 80(л),бринза(молоко нагріте і добавлено уксусу)120гр\кг, сироватка 3гр\л.,меду продано на 370гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.11.2019 в 12:19, Фанат сказал:

Ваше молоко пастеризоване робиться з порошків як і вся молочка, що продається в супермаркетах

Ви якщо не бачили ,не знаете - то не кажіть такого!!!!ще скажіть ,що ковбаса з туалетної бумаги)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, asot сказав:

Ви якщо не бачили ,не знаете - то не кажіть такого!!!!ще скажіть ,що ковбаса з туалетної бумаги)))

Про колбасу самі подумайте, якщо кг м яса 120грн, то скільки має коштувати ковбаса? А про молоко цє точно з порошку. Моя сусідка збирає вранці молоко з села 2000 чоловік,  всього два бидона , молоковоз везе на молокозавод ,це крапля в морі,  не будьте наївними. Якщо хочете якісну молочку, найдіть собі на ринку надійного постійного продавця

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо скажем 3 пасічника( із 10 ти) бовтають гфс у мед і продають - то це не значить ,що ті семеро теж так роблять !!! Розуміете ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це зрозуміло - сам купую по 120 мясо!! Додають шкіру подрібнену ,сою згущувачі ,які тримають вологу!!!але ж не бумагу)))))це міф ,який уже можуть тільки діди розказувати))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.11.2019 в 15:35, Укроп сказал:

Втім у нас теж те що продається в магазинах молоком назвати не можна.

Можна Василю можна)))якщо цікавлять подробиці то п.п або можна по тел!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я говорю тільки за те ,що сам бачив!! Робив!!!а не за те ,що хтось там десь казав комусь!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Фанат сказал:

Ми балакали про молоко, а ви приліпили сюда ковбасу с туалетною бумагою

Я навів приклад про міф із бумагою - на приклад молока із порошків!!!!я не спорю е продукти ,які неякісні і т.д - але не усі бадяжать таке гі.но!!!ось ,що я хочу вам донести !!! Якщо ваш сусід бадяжить мед ; то це ж не значить ,що ви такий !!!!так само і у молочні сфері!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Український менталітет - мое саме найкраще - а твое  гі..но )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Николай S сказал:

Я з Вами повністю згоден, але ж коли загибалось скотарство була аналогічна ситуація, молочко здавали з водичкою, разультат ми знаєм, ........

молоко здают с водичкой не потому что скотарство загибалось, а потому что цена, что на жирное молоко 3% что на не жирное 1,5% была тупо одинаковаяи смысл сдавать 3%-е за те же деньги? и вода не самое страшное что есть в молоке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, asot сказав:

Це і призвело до того ,що стали брати тільки у фермерських господарствах із заключенням договорів в яких прописано і про якість,кількість і т.д 

З таким настроем щодо гфс ..можливо і нас таке чекае ....

хто вам таку дурню сказав!? щодня молоковоз у селі в батьків тарабонить під вікнами напівпустою цистерною,  поспішаючи до одного однісінького на куток господарства з однією коровою (другу нещодавно продали і більше заводити не планують). а те що зараз повно об'яв про куплю мед без аналізів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Николай S сказал:

коли загибалось скотарство була аналогічна ситуація, молочко здавали з водичкою

Я застав ті часи, коли в селі корови були майже в кожному дворі колгоспника ( і не тільки), вартість молока була реальною і доступною, ніхто не розглядав це, як бізнес, просто держали корову, щоб було що їсти дітям, лишки забирали ті, хто не держав корову. Ціна на молоко, як я зараз розумію, була символічною. Так от: і тоді були ті, що бадяжили. Мабуть це більше залежить від ціни людини, а не від ціни продукту.:IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

був на полюванні в сусідньому селі, облава підійшла до тирла і зіблались, перерахував корів, 20-ть шт, питаю в пастуха( він з нами іноді ходить, теж мисливець) скільки було раніше, каже , більше 120-ти штук, от така арифметика в ринкових відносинах .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Віктор просто сказал:

Я застав ті часи, коли в селі корови були майже в кожному дворі колгоспника

Я тоже застал те времена 

3 -х литровая 1 рубль 

Последний раз , когда приезжал на пасеку  молока не купил 

Расписано до вторника , а дело было в пятницу 

Корова одна в селе , детей маленьких много 

люди размножаются ,что бы получать детские ,

единственный источник дохода 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Мико сказал:

Расписано до вторника , а дело было в пятницу 

Корова одна в селе , детей маленьких много 

люди размножаются ,что бы получать детские ,

единственный источник дохода 

Да, так наша Держава вирішує демографічну проблему.  А то порозводилися тут розумники.

Розумні на ці подачки не ведуться. А, як би це пом`якше висловитися,  "недалекоглядні!" народжують собі подібних. Які виростуть понароджують таких же далі.

І процвітай Державо! Тупими легше керувати!

Цікавий досвід на цю тему у Сингапурі. Ось цитати:

когда сингапурские ученые-социологи заметили, что множество высокообразованных женщин не выходят замуж и не рожают детей, а множество мужчин женятся на бедных необразованных малайках и индианках, Ли Куан Ю распорядился создать мощную базу для создания нормальных семей, способных растить и воспитывать здоровых и умных детей. Под патронажем правительства было создано два брачных агентства. Одно занимается образованными молодыми людьми, другое - всеми остальными.  

 В Сингапере при рождении ребенка в высокообразованой семье выплачивается большое пособие.

С другой стороны, наркоманкам и неграмотным женщинам предлагается стерилизация, но полностью добровольная, в обмен на большую сумму денег. Недипломированные женщины, заводя­щие второго ребенка, платят штраф. Однако, если после рождения двух детей такая женщина пойдет на стерилизацию, ей за это предлагается вполне качественное жилье. 

В Сингапуре большинство демографических проблем стараются решать не наказаниями, а помощью и поощрениями: мужчины, которые женятся на дипломированных женщинах, получают от государства приличное денежное вознаграждение. Аналогичное и весьма немалое поощрение ждет и женщину с дипломом об образовании, если она родит больше трех детей.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Мико сказал:

что бы получать детские ,

единственный источник дохода 

Які ж там доходи )) 400 грн пачка памперсів на місяць ,якісь повзунки і може на ящик молока вистачить)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asot сказал:

Які ж там доходи )) 400 грн пачка памперсів на місяць ,якісь повзунки і може на ящик молока вистачить)))

Не в тому напрямку мислите... Такі речі на "дитячі" гроші не купуються (за рідкісним виключенням)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ромео сказал:

 Такі речі на "дитячі" гроші не купуються (за рідкісним виключенням)

Краем уха слыхал планы .

Этого родим купим две машины дров и диван 

а следующего - дрова  и мопед 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Краем уха слыхал планы .

Этого родим купим две машины дров и диван 

а следующего - дрова  и мопед 

А чому опять не диван, річ нужніша чим мопед :umora:

Хотя літом мопед може і краще :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

Краем уха слыхал планы .

Этого родим купим две машины дров и диван 

а следующего - дрова  и мопед 

Це ще хороші плани. А в більшості випадків - пиво-водка-сигарети...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Все про молоко

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...