Jump to content
Ksenya

Ціна на молоко

201 posts in this topic

8 хвилин тому, ромео сказав:

Всі вже корів подоїли? ;)

Тоді можна зайти ось в цю тему

І поговорити про наболіле: про жирність, про корівок і про цідилки.

А в цій темі про інше...

В тій темі такі селяни, як в ці бджолярі. 

Як мені не зраджує память у Вас теж корова була. Ви молоко здаєте чи самі вживаєте?.

5 минут назад, chernega сказал:

Як мені не зраджує память у Вас теж корова була. Ви молоко здаєте чи самі вживаєте

Була, є і буде...

І вживаю, і здаю... 

Жирність? Доплата? Нє, не чув...

51 минуту назад, Віталій.В сказал:

А Ви праві, на заході все і завжди гут :ole_ole:... гарний амереканський гнилець,  ще кращий європейський,  а спід із амереки чого тільки коштує,  особливо корисний жук, це той що з колорадо,  продовжувати ???

А Азиатский шакал в моей области при поддержке Госдепа появился или просочился сам?

Перемещение товаров между континентами привезло много сюрпризов из Нового Света и Азии в том числе и Черную крысу.

Edited by kroxaru

1 хвилину тому, ромео сказав:

Була, є і буде...

І вживаю, і здаю... 

Це добре. Бо я вже думаю здихатись, але хлопці (2 і 6 років) майже все з'їдають....Але мабуть все ж таки останній рік, а далі.....

2 минуты назад, kroxaru сказал:

А Азиатский шакал в моей области при поддержке Госдепа появился или просочился сам?

Не ображайтесь :az:

Просто не приємно на душі  коли гадять своє, і припідносять хто зна чіє ...

2 години тому, blek-269 сказав:

Тогда пусть будет по Вашему :wave:

Я Вам по секрету скажу , я работаю на молокозаводе :umora: И кухню эту знаю не по наслышке :ah:

А что бы было для Вас понятно , молоко принимают у на селения не меньше 3,4 жиро единицы . Меньше смысла нет принимать . А теперь зайдите в магазин и посмотрите на жирность на упаковке :wave: и сопоставите .

На счёт пальмы , это равносильно тому как тимол растворять в воде :)

Для пробы покупаем спред ( там до 60%растительного жира ) и растворяем в пахте и получаем производное Ваше и удивляемся :blink: что зафигня :wave:

Емульгатор, чи стабілізатор для Вас нові слова? 

2 минуты назад, chernega сказал:

Це добре. Бо я вже думаю здихатись, але хлопці (2 і 6 років) майже все з'їдають....Але мабуть все ж таки останній рік, а далі.....

Мислі вслух...

Всі жаліються, що корів нині мало... Так і є. Навіть в моєму глухому селі. Залишилась третина від колишньої кількості.

В чому ж причина? Перша відповідь: НЕВИГІДНО....

А я бачу іншу причину... Точніше сукупність причин. І невигідність займає там невеличкий відсоток. НЕМА БАЖАННЯ... Заробіток з корови мізерний. А клопоту - з головою... Колись тримали корів для себе. Ніхто не мав звички здавати молоко. Ходили попід хати впрошували здати хоч літр. А зараз комерціалізували. Та й відвикли всі від молочного. Особливо молодь. "Я краще готове куплю" можна почути... 

Та і, щиро кажучи, працювати так, як в колишні часи, ніхто не хоче. А нема корови - половина сільських робіт зразу відпадає. Ледачіші стали чи розумніші? 

6 минут назад, chernega сказал:

А ну не умнічайте!!!:hmm:

2 хвилини тому, ромео сказав:

Мислі вслух...

Всі жаліються, що корів нині мало... Так і є. Навіть в моєму глухому селі. Залишилась третина від колишньої кількості.

В чому ж причина? Перша відповідь: НЕВИГІДНО....

А я бачу іншу причину... Точніше сукупність причин. І невигідність займає там невеличкий відсоток. НЕМА БАЖАННЯ... Заробіток з корови мізерний. А клопоту - з головою... Колись тримали корів для себе. Ніхто не мав звички здавати молоко. Ходили попід хати впрошували здати хоч літр. А зараз комерціалізували. Та й відвикли всі від молочного. Особливо молодь. "Я краще готове куплю" можна почути... 

Та і, щиро кажучи, працювати так, як в колишні часи, ніхто не хоче. А нема корови - половина сільських робіт зразу відпадає. Ледачіші стали чи розумніші? 

:ay: Підтримую Вас, але...

Все ж ледачіші.... в мене є всі умови для корови: хлів, город для корму, брат косить сіно. Але.... цивілізація, а краще сказати глобалізація.

те  що наша сім'я  раніше могла заробити з двох корів вистачало на світло, газ, магазин, зараз з однієї не вистачає на прокорм корови +теля. 

Але і лінь бере своє, зараз з городу сіно носити не хочеться, а раніше возили бричкою з балки...

36 минут назад, ромео сказал:

була раньше доплата за жирность и доплата була за коров и телят у дворе а у вас разве нет

2 хвилини тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

була раньше доплата за жирность и доплата була за коров и телят у дворе а у вас разве нет

За корів не знаю. За телят 2000 грн. за рік частинами. на теля від своєї корови....

4 минуты назад, chernega сказал:

Але і лінь бере своє

У нас вже й вирощування картоплі на городах майже без людського труда. Наймають міні тракторці. Садять, кроплять від бур'янів, від колорадського жука,  підгортають, копають. Залишається тільки позбирати... 

7 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

Дотацію дають. Молоко за всі роки незалежності ніколи жирність не оплачувалась. Всім платять за літри однакову ціну...

Аналіз інколи беруть, щоб виявити чиї корови дають воду...

3 минуты назад, chernega сказал:

За корів не знаю. За телят 2000 грн. за рік частинами. на теля від своєї корови....

за коров платили до 2015года чесно не помню скока! а за телят годовалих по 2500грн сразу

6 хвилин тому, ромео сказав:

У нас вже й вирощування картоплі на городах майже без людського труда. Наймають міні тракторці. Садять, кроплять від бур'янів, від колорадського жука,  підгортають, копають. Залишається тільки позбирати... 

В нас картоплю в районі майже на саджають

5 минут назад, ромео сказал:

Дотацію дають. Молоко за всі роки незалежності ніколи жирність не оплачувалась. Всім платять за літри однакову ціну...

Аналіз інколи беруть, щоб виявити чиї корови дають воду...

если чесно я такое первий раз слишу:blink: я когда здавав то 2 рази на мисяц проверяли на жирность! если жирность хорошая то и ще доплачували! даже занимались хитростями доливали козье для большей жирности! специально покупали козье

Edited by svitaliy735@gmail.com

5 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

за коров платили до 2015года чесно не помню скока! а за телят годовалих по 2500грн сразу

До 2014 і куб газу був 1 грн. А за телят і корів доплату  міністр Швайко відмінив, наступні уряди поновили і зробили як велике досягнення.

Edited by chernega

1 хвилину тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

если чесно я такое первий раз слишу:blink: я когда здавав то 2 рази на мисяц проверяли на жирность! если жирность хорошая то и ще доплачували! даже занимались хитростями доливали козье для большей жирности

Яку Ваші корови давали максимальну  жирність молока? І якщо можна заготівельника,

1 минуту назад, chernega сказал:

До 2014 і куб газу був 1 грн. А за телят і корів доплату  міністр Швайко відмінив, наступні уряди поновили і зробили як велике досягнення.

извеняюсь не дописал за коров доплачували до 2014год а за телят я в прошлом году получав по 2500

2 хвилини тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

извеняюсь не дописал за коров доплачували до 2014год а за телят я в прошлом году получав по 2500

Так і є 3 платежі: 300, 700, 1500. почитайте документи. А все інше від Вашої сільради залежить.

1 минуту назад, chernega сказал:

Яку Ваші корови давали максимальну  жирність молока? І якщо можна заготівельника,

здавав на Бурлук но потом перестали брать! жирность молока не всегда одинаковая! самоя большая 3.9 була

44 минуты назад, chernega сказал:

Ребята Вы хотите меня задрочить :) А для Вас посудомой слабо :ah: Или Вы хотите тех процесс приготовления масла рассказать , или тех процесс запуска и сепаратора . Приезжай я организую экскурсию подведу к технологу и расскажи т куда добавляют стабилизирующие вещества и как делают творог без сыровотки :)

к стати вот похолодает с Ваших краёв ( где то возле Харкова )  будет ездить корова и забирать обрат , а пока казиин делают

Edited by blek-269

2 минуты назад, chernega сказал:

Так і є 3 платежі: 300, 700, 1500. почитайте документи. А все інше від Вашої сільради залежить.

у нас так  тельонок до 6 мес 700грн до 9 мес 1500грн  до 12 мес 2500грн    я оформил у год !

3 хвилини тому, blek-269 сказав:

Ребята Вы хотите меня задрочить :) А для Вас посудомой слабо :ah: Или Вы хотите тех процесс приготовления масла рассказать , или тех процесс запуска и сепаратора . Приезжай я организую экскурсию подведу к технологу и расскажи т куда добавляют стабилизирующие вещества и как делают творог без сыровотки :)

Я Вам розкажу на місці: вершки = молоко + сепаратор Мотор Січ.

сир(творог) = молоко скисає + водяна баня.

масло= вершки+ фізична сила (сам не робив, але очі бачили). 

П.с.  масло купуємо, сметану інколи теж. 

43 минуты назад, chernega сказал:

:ay: Підтримую Вас, але...

Все ж ледачіші.... в мене є всі умови для корови: хлів, город для корму, брат косить сіно. Але.... цивілізація, а краще сказати глобалізація.

те  що наша сім'я  раніше могла заробити з двох корів вистачало на світло, газ, магазин, зараз з однієї не вистачає на прокорм корови +теля. 

Але і лінь бере своє, зараз з городу сіно носити не хочеться, а раніше возили бричкою з балки...

Тримайте 12- 15 корів ,які дають по 8 тис.л. молока, жирність 4- 4,5% . 4 тис. на заробіну 4 на корм корові і ви в шоколаді.