Перейти к содержанию

Все про молоко


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Виктор С сказал:

Ахтырский молочный комбинат

Цікаво пелих чі саме сирзавод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Виктор С сказал:

Сегодня брал у молочников в селе молочко,

Сегодня тоже брал молочко ,цена с лета не изменилась 30 гривен  3 литровая банка 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

Цікаво пелих чі саме сирзавод?

Узнаю дам знать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.10.2017 в 18:01, Виктор С сказал:

Узнаю дам знать

Дякую але ціна 4,5 що у пелиха що у сиркомбіната, на базарі 10 а у сугака 9.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивовижно, але я два місяці брав у сусідки по 5 грн за літру, поки сам не запропонував хоча б по 7.

Значить, така у нас низька закупівельна ціна. (влітку приймали по 4; 4-50).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 27.10.2017 в 13:14, Sashko сказал:

Дивовижно, але я два місяці брав у сусідки по 5 грн за літру, поки сам не запропонував хоча б по 7.

На базарі підняли ціну до 14. То вам добряче відають, хочя я з вами не знайомий але напевно ви людина хороша.:IMHO1: І взагалі у мене мати працювала на закупці молока то всі схеми я знаю і тому завжди виробник буде найменше заробляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 20.10.2017 в 22:36, Николай Ахтырка сказал:

Цікаво пелих чі саме сирзавод?

Пелих, сегодня брал опять молоко для йогурта. Цена опять упала 5- 5,50. Коров на колбаску сдают( слова молочника) :( 

я за 3 литров 18 плачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2017 в 21:51, Виктор С сказал:

Коров на колбаску сдают( слова молочника) :( 

Також є інформація що коров поменшало і дуже, навіть знайомий подумує чі згортати бізнес по закупівлі молока для сиркомбінату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 27.11.2017 в 21:14, Николай Ахтырка сказал:

Також є інформація що коров поменшало і дуже, навіть знайомий подумує чі згортати бізнес по закупівлі молока для сиркомбінату.

Сам сыр комбинат после прекращения сдачи ему молока может даже увеличить выпуск продукции и асортимент расширить.(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.12.2017 в 00:10, Cfif сказал:

Сам сыр комбинат после прекращения сдачи ему молока может даже увеличить выпуск продукции и асортимент расширить.

Угу можуть але лінію пальмову все ніяк налаштувати не можуть, хочя вже налаштували але продукція все ніяк не виходить, так як технологію ніяк не можуть відкатати. Був злет по молоку, а зараз падіня. Ой чую що і з медом те саме буде з такими горе експортерами як в нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

Угу можуть але лінію пальмову все ніяк налаштувати не можуть, хочя вже налаштували але продукція все ніяк не виходить, так як технологію ніяк не можуть відкатати. Був злет по молоку, а зараз падіня. Ой чую що і з медом те саме буде з такими горе експортерами як в нас.

Запросто. народ кинется пакеты покупать весной, а летом мёд может просесть опять ниже бакса.... Так что пчёл как и коров будет весной выгодней продавать чем мёд или молоко.

прсле этого начнётся новый виток взлёта цен для самых стойких... и так по кругу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
2 минуты назад, Пахомич сказал:

А даремно, фанатів в Україні море.  Подивитись в якій тарі  продається молоко на ринку, капарство подавців сиру, сметани і апетит пропав назавжди. 

тому я не купую на базарі молочку. Заводське хоч якусь надію дає на те що воно виготовлене і запаковане в стерильних умовах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олег8 сказав:

тому я не купую на базарі молочку. Заводське хоч якусь надію дає на те що воно виготовлене і запаковане в стерильних умовах.

Я не розумію логіки, молоко то від тих же корів, не від стерильних, та ще й чого тільки не лиють в оту бочку заготівельники, і соду, і крейду, і вапно лиш би юшка була білого кольору. Точно так же з медом буде, порівняйте мед з маркету і той який ви продаєте незнайомцям в надії отримати постійного покупця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Nikan сказал:

Я не розумію логіки, молоко то від тих же корів, не від стерильних, та ще й чого тільки не лиють в оту бочку заготівельники, і соду, і крейду, і вапно лиш би юшка була білого кольору. Точно так же з медом буде, порівняйте мед з маркету і той який ви продаєте незнайомцям в надії отримати постійного покупця.

поясню логіку, мені здавалось вона зрозуміла. Молоко це сировина, сир, сметана, творог це продукт. Базарним продуктам не маю ніякої довіри, тому що на рахунок лиють заготівельники то не треба ля-ля. Тут вже точно, я прекрасно знаю як люди доливають самі і не цураються. Потім в процесі виробництва продуктів я далекий від того що люди після туалету руки миють, перед тим як творожок руками лапають. І гроші на базарі кидають прям на творого. Теж саме з умовами і терміном зберігання. На базарі пси, щурі і мухі вже давно прописані. Ну і молоко я вибираю пастерезоване, не надо мені якоїсь палички в ньому. 

Звісно можна говорити, що на заводі теж бардак. Але шансів на те що на заводі більше шансів зберегти стерильність точно більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Фанат сказал:

Ваше молоко пастеризоване робиться з порошків як і вся молочка, що продається в супермаркетах.Ви корів десь бачили в достатній кількості для такої кількості молочки???

а ви були хоч раз на молокозаводі? Відновлення сухого молока це нормальний процес, якщо ви про це. Але наскільки я знаю, то Україна експортує сухе молоко, тому власне не думаю що наші заводи працюють на сухому молоці. Який смисл? А корів у нас не так багато як в радянскому союзі було, але достатньо інакше не купвали би заготівельник молоквози. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Фанат сказав:

Ваше молоко пастеризоване робиться з порошків як і вся молочка, що продається в супермаркетах.Ви корів десь бачили в достатній кількості для такої кількості молочки???

А порошок то де беруть? Чи не бджілки носять?:ah:

P.S. (Спец. для @Фанат це жарт.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Фанат сказав:

Шановний, не смішіть мене. Ви в поважному віці, а такий наївний. Ваш порошок рослинного походження . Спреди звідкіля беруться? Молоком там і не пахне з під корови. Тільки різна упаковка і процент порошка . А то пишете , що порошок з молока. Наівні...

Так , жир там майже увесь пальмовий.  Як там не є, а основа все ж робиться з молока корів. Це вам я повідомляю, як брат головного інженера одного із відомих в Україні молокозаводів.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Володимир Джос сказал:

Суть одна. Якби в них таку торгівлю побачили, закрили б той ринок, і були б великі розбірки, з "дезактивацією" території.

В не так далеком темном прошлом такая торговля приводила к вспышкам эпидемий ,та на загнивающем Западе сделали выводы,у нас нет.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олег8 сказав:

 інакше не купвали би заготівельник молоквози. 

І не тягали пальмову  олію цистернами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Олег Мельник сказал:

І не тягали пальмову  олію цистернами.

Ага у нас в місті одні пальми і ростуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Олег8 сказав:

Ага у нас в місті одні пальми і ростуть

Ні, мабуть корови пасуться.

Бо у нас в селі вже немає.

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, chernega сказал:

Ні, мабуть корови пасуться.

Бо у нас в селі вже немає.

ну динаміка точно негативна. Два роки назад фермери почали молочні комплекси робити, а зараз вирізають корів, бо ринок землі чекають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Мико сказал:

Якби в них таку торгівлю побачили, закрили б той ринок, і були б великі розбірки, з "дезактивацією" території.

Тільки їм було додати,що те молоко що продається в них, може стояти цілий рік і не скисає. Не відомо чи та субстенція була біля молока що там продають?. Втім у нас теж те що продається в магазинах молоком назвати не можна. Йому просто ніде взятись, адже ферми із скотом давно всі пішли під ніж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Укроп сказал:

Тільки їм було додати,що те молоко що продається в них, може стояти цілий рік і не скисає. Не відомо чи та субстенція була біля молока що там продають?. Втім у нас теж те що продається в магазинах молоком назвати не можна. Йому просто ніде взятись, адже ферми із скотом давно всі пішли під ніж

ультрапастеризація дає можливість зберігати молоко до 180 днів. Саме таке молоко я і споживаю і всім рекомендую. Іноді страшилки по заграничне -неякісне не мають під собою ніяких підстав.

Часто всі говорять про молочно товарні комплекси які пішли під  ніж згадуючи часи радянського союзу. Але не враховують, что Україна забезпечувала величезну частину ссср молокопродукцією, і після розпаду союзу стільки нашого молока не треба була, тому і пішли під ніж. Два -три роки назад у нашії області багато фермерів почали відновлювати коровники і заводити худобу. Тому не все так прям жахливо. Те що у населення стає менше худоби, то це факт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

так в том то и дело что основа денег не стоит.  завод когда покупает молоко то деньги платятся за молочный  жир. а когда завод отбирает молочный а туда добавлеят растительный жиры то это как минимум обман покупателя причём детей и стариков .  в китее за такое расстреляли бы а у нас это просто бизнес. 

Ребята не несите чепуху если не знаете . Да платят за жирность и количество литр . А дальше подумайте какая жирность на приёме от населения и на прилавках магазина .

 Теперь за долив мела и всякой дребедени . При заводе есть лаборатория и если она пропустит это дело то построение гарантировано , так же  ждёт и приёмщицу тёплый приём у начальства :)

 Пока был сутки на роботе столько по на записывали :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Все про молоко

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...