Перейти к содержанию

Все про молоко


Рекомендуемые сообщения

23 часа назад, tolik2362 сказал:

Отдал этому делу 20 лет была мини ферма с 16 дойных и 10 нетелей плюс пару бычков для себя труд стал последние 5 лет не благодарным вовсе хотя и живу рядом з городом .В польше фермеру платит государство за произведенный литр молока 5 ойро за эти деньги можно и сена и фуража купить и выдержать полный мацео.н для коровы и молодняка а унас идет истребление селсого производителя наглухо .хотя коровы давали по 25 литров .

я так понял, что пчелами выгодней заниматься чем коровами? А то меня тесть уговаривает: "бросай ты эту возню с пчелами, займись коровами - это дело перспективное!"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Виталик К. сказал:

я так понял, что пчелами выгодней заниматься чем коровами? А то меня тесть уговаривает: "бросай ты эту возню с пчелами, займись коровами - это дело перспективное!"

Все хорошо делается чужими руками что с молоком что с пчеламив нашем стане большой перспиктивы не вижу такчто подумайте и хорошенько взвесте ..Лутше пахнуть прополюсом и медом чем коровйм навозом почти за одни и тежы  деньги.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, tolik2362 сказал:

Лутше пахнуть прополюсом и медом чем коровйм навозом почти за одни и тежы  деньги.

вот и я так тоже думаю, спасибо за ваш опыт и совет:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, tolik2362 сказал:

Все хорошо делается чужими руками что с молоком что с пчеламив нашем стане большой перспиктивы не вижу такчто подумайте и хорошенько взвесте ..Лутше пахнуть прополюсом и медом чем коровйм навозом почти за одни и тежы  деньги.

Молокой - это сырье для молочных продуктов.

Знаю одного фермера, который делает разные СЫРЫ. Так у него не хватает своего молока и он покупает у других.

Есть своя не большая "палатка" в Киеве и там продает. Сколько он зарабатывает, на пасеке не все могут заработать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пример успешного содержания коров на подворье есть и у меня,кум содержит пять коров и телок,сам перерабатывает и продает в Днепре,повышение материального благосостояния видно на подьезде к подворью.Можно заратывать и в этой сфере,закодируйтесь от алкоголизма,напряженно(по 10-14часов в сутки) и толково работайте сами и заставте домочадцев и успех почти гарантирован.не в пустыне или Антарктиде живем,с климатом и почвой нам очень повезло,возделывание благодарное занятие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Винодел сказал:

напряженно(по 10-14часов в сутки) и толково работайте сами и заставте домочадцев

вот как раз этого все в основном и избегают, и от этого из села бегут в города, где успех дается намного легче. А это беда современности:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Фанат сказал:

 

Все хотели быть в Европе, а будут в  ж****пе.

Так вже ж були в ПаРашинській задниці...куди вже гірше

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ильич (альп) сказал:

На днях вон даже Молдова закрыла ввоз молочки, мяса и цемента.  В ЕЭС наши товары на 90-95% и на...й не нужны, в Евразийский рынок что не нужно, что нам запретили продавать, что мы сами запретили себе продавать туда.

Якби не "вєлічіє", то давно могла бути взаємовигідна торгівля з євразійським (російським) ринком. Але оскільки "вєлічіє" вимагає повний зовнішньополітичний контроль над суверенною державою, то нехай купують в Китаї. Може колись доростуть до цивілізованих відносин (сподіваюсь, "вєлічіє" їм трохи вкоротять, той же Китай, наприклад).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Арій сказал:

Якби не "вєлічіє", то давно могла бути взаємовигідна торгівля з євразійським (російським) ринком. Але оскільки "вєлічіє" вимагає повний зовнішньополітичний контроль над суверенною державою, то нехай купують в Китаї. Може колись доростуть до цивілізованих відносин (сподіваюсь, "вєлічіє" їм трохи вкоротять, той же Китай, наприклад).

 Из 18 строк Вы так болезненно отреагировали только на вскользь упомянутый евразийский (российский) рынок и переключились на человека, о котором вообще речи не было .

Я так понимаю все остальное Вас устраивает? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб там не казали про нижчу якість нашого, вручну видоєного молока, воно має право на існування. Ми руки в молоці не миємо, а доїмо їх так як і тисячі років тому доїли наші предки.

Не розумію, чому нам європейські стереотипи нав'язують як ідеальні. Чому ми так любимо уподібнюватись до когось?

На днях доводилось спробувати продукції з Італії. Так моя думка - їх продукти нічим не кращі за наші. :IMHO:Або наші не гірші. Масло їх пролежало на скибці хліба з добру годину - і ніяк не змінилось. Навіть по хлібу не розмазати. Як було тверде, так і залишилось. Сир - абсолютно як наш.

Да, це були не вишукані елітні їх сорти, а звичайні продукти масового вжитку. Так і в нас є продукти різного сорту. І роблять їх з молока, що в основному населення здає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, pr1zZ сказал:

Молокой - это сырье для молочных продуктов.

Знаю одного фермера, который делает разные СЫРЫ. Так у него не хватает своего молока и он покупает у других.

Есть своя не большая "палатка" в Киеве и там продает. Сколько он зарабатывает, на пасеке не все могут заработать. 

У меня знакомые коров не держат а молочкой торгуют и успешно но им наши монополисты наступают на горло чтобы молоко не забирали у людей дороже доходит до серезных угроз так что сыре не так то легко купить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ильич (альп) сказал:

 Из 18 строк Вы так болезненно отреагировали только на вскользь упомянутый евразийский (российский) рынок и переключились на человека, о котором вообще речи не было .

Я так понимаю все остальное Вас устраивает? 

Що вам не подобається в моєму коментарі, я з вами цілком згодний. Ви мене що, підозрюєте в любові до Офшора? Не гарно це :umora: На якого человека я переключився? Росія проводить політику на збиток собі і нам і це має значення для українського агросектора, який в Європі не потрібний. Вони ще бульдозерами продукти давлять та роблять інші фокуси - "болезненно реагируют".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Фанат сказал:

Все хотели быть в Европе, а будут в  ж****пе.

Хотіти мало,  потрібно працювати, як в Європі і отримувати від корови в рік не 3-5 тис літрів, а не менше 8. В Європі, при надоях менше 8 тис літрів в рік, молочне виробництво також збиткове. Середні результати там в межах 12 тис літрів в рік на дійну корову. Для них і 18-20 тис не проблема, проблема в витривалості тварин - швидко зношуються, втрачають імунітет, хворіють. У нас 5 тис вважається рекордом, а середні в межах 3 тис літрів.

У нас молочне тваринництво на рівні середньовіччя.- 1-2 корови на утримані, все вручну, ніякої селекції і далеко від сучасних технологій.  Собівартість такого молока дуже висока. Як на мене, то таке молоко по-якості навіть вище і корисніше від отриманого при інтенсивних технологіях. Єдиний недолік нашого молока  - це переважно ручна дойка і, як результат, підвищена органічна забрудненість (махнула корова хвостом, чи дригнула ногою). Але таке забруднення не є шкідливим, це не антибіотики чи гормони, які завжди присутні при інтенсивних технологіях. Така продукція в Європі йде під маркою "органічні продукти" і має вищу ціну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, nibond сказал:

Хотіти мало,  потрібно працювати, як в Європі і отримувати від корови в рік не 3-5 тис літрів, а не менше 8. В Європі, при надоях менше 8 тис літрів в рік, молочне виробництво також збиткове. Середні результати там в межах 12 тис літрів в рік на дійну корову. Для них і 18-20 тис не проблема, проблема в витривалості тварин - швидко зношуються, втрачають імунітет, хворіють. У нас 5 тис вважається рекордом, а середні в межах 3 тис літрів.

У нас молочне тваринництво на рівні середньовіччя. 1-2 корови на утримані, все вручну, ніякої селекції і далеко від сучасних технологій утримання. Собівартість такого молока дуже висока. Як на мене, то таке молоко по-якості навіть вище і корисніше від отриманого при інтенсивних технологіях. Така продукція в Європі йде під маркою "органічні продукти" і має вищу ціну.

Це дійсно так.:IMHO:

В ?16?.?05?.?2016 в 22:18, Виталик К. сказал:

я так понял, что пчелами выгодней заниматься чем коровами? А то меня тесть уговаривает: "бросай ты эту возню с пчелами, займись коровами - это дело перспективное!"

Сільське господарство завжди було рисковане та й збитковим. :IMHO:Тим більше зараз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ромео сказал:

На днях доводилось спробувати продукції з Італії. Так моя думка - їх продукти нічим не кращі за наші. :IMHO:Або наші не гірші. Масло їх пролежало на скибці хліба з добру годину - і ніяк не змінилось. Навіть по хлібу не розмазати. Як було тверде, так і залишилось. Сир - абсолютно як наш.

Да, це були не вишукані елітні їх сорти, а звичайні продукти масового вжитку. 

Розчарую Вас, у них різного хімічного г...а хватає, але воно не для масового вжитку.

нажаль тут нам далеко до них  по якості. нема в нас молочної культури.:dntknw:

Все переймається на рівні великого промислового виробництва. а в них багато малих виробників.

українцям є ще чого повчитися не тільки в італьянців але і в болгарів... та взагалі багато в кого. 

P/s 

в чернівцях півторалітрова пляшка 15-17 грн. в моєму селі ще дорожче ... заготівельників нема. :)

гуцули в нас дохазяйнувались до того що на свято виходу на полонину  в Путилі овечу бринзу возять з молдавських сіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ситуація з закупівлею начебто налагодилась. Зараз молоко закуповують, але чи не повториться ситуація невідомо.

В 16.05.2016 в 22:18, Виталик К. сказал:

я так понял, что пчелами выгодней заниматься чем коровами? А то меня тесть уговаривает: "бросай ты эту возню с пчелами, займись коровами - это дело перспективное!"

Чим би Ви не займалися, якщо будете займатися наполегливо і з повною віддачею - результат буде. У одного з наших форумчан дуже гарний статус:"Чим більше працюєш - тим більша віддача". Але, якщо працюючи з бджолами, ви можете дозволити собі хоч взимку невеликий перепочинок, то догляд за коровами - тяжка фізична праця не те що без відпусток, а навіть без вихідних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ksenya сказал:

навіть без вихідних

догляд худоби - не те, що робота, а щоденний подвиг. diablo.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Фанат сказал:

У мене хрищена в Італії була на заробітках. Дала мені пару пачок макарон. На них все по італійськи написано, дійсно італійські макарони. Так я вкушав єства заморські.:umora::umora::umora:На них вказано скільки їх варити після закипання в хвилинах. Так от, вони не злипаються навіть на слідуючий день після варки. Та й на вкус вони набагато кращі ніж наша резина.

а ще треба уточнити, що вони з твердих сортів пшениці, того й не злипаються. У нас такі теж можна купить, правда на пачці теж все по-італійські.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.05.2016 в 21:48, nibond сказал:

А який у Вас річний надій на корову?

десь в районі 3500-4000 літрів (дуже грубий підрахунок). В обід не доїмо, так як усі на роботі.

Є тут одна перевага - споживаєш молочні продукти, власного виробництва (їхня вартість не врахована в рентабельність).

але мінусів набагато більше, як-то наводили приклади Толік, Любомир і Ксенія.

Якби не мама, то я б зі своєю молодою дружиною нікуди би й не виривалися відпочивати чи подорожувати. А як мама захворіла, то і я відчув на собі увесь "кайф" пакету "молочка-все включено": 5:30 підйом доїти корову (бо о 6:15 їздять заготівельники за молоком), 6:30-7:00 виганяєш її у стадо, 7:00-8:00 збори до школи на роботу, 8:30-15:30 власне робота, 16:00-18:00 - "вільний сільський час", 19:00 - 20:00 - стрічай корівку і обслуговуй її. І так кожен день без права на ранковий сон (бо на вихідних після такої ранкової прогулянки вже спатки не хочеться.

Покажіть такий графік вольнолюбивій молоді - не думаю, що буде багато охочих "впрягтися"

Вже другий рік вмовляю маму продати корову - 2-3 "позапланові" бджолосім,ї цілком окуплять її утримання.

З приводу переробки молочної продукції (сири, сметани і т.д.) - тут я згоден, це вигідна справа. Коли ми вже навчимося, що продукт переробки має більшу націнку, аніж сировина!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.05.2016 в 23:23, nibond сказал:

 

. Єдиний недолік нашого молока  - це переважно ручна дойка і, як результат, підвищена органічна забрудненість (махнула корова хвостом, чи дригнула ногою). Але таке забруднення не є шкідливим, це не антибіотики чи гормони, які завжди присутні при інтенсивних технологіях. Така продукція в Європі йде під маркою "органічні продукти" і має вищу ціну.

Мікробіологічний "лікнеп" або інша точка зору.За словами обізнаного в справі  Мирона Пундора наше мол. класу "Экстра" може мати бак. забрудненість 100 тис. в одному мл.Европейське другого гатунку може мати бак. забрудненість до 50 тис.-" Та й біс з ними,тими бактеріями,які оточують нас від виходу з материнської утроби!".Погано те,що вони пожирають корисні для нас речовини молока,залишаючи після себе ..."продукти життедіяльності".Ми можемо їх ,частково,знищіти(бактофугою,пастерізаціею,ін.) але ж вони живуть,харчуються,множаться щохвилини залишаючи нам недоїдки і... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Винодел сказал:

мол. класу "Экстра" може мати бак. забрудненість 100 тис. в одному мл

Але з цими бактеріями люди живуть тисячі років і їх повна відсутність також шкідлива для людини. Шкідливі на перший погляд бактерії роблять корисну роботу для імунної системи. Тепер вже рекомендують овочі і фрукти їсти не митими, якщо звичайно вони не забруднені хімією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Фанат сказал:

На паї давали пшеницю 3-го сорту в якої об"єм є , а ваги немає.

Сортність здається залежить від вмісту клітковини. Колись працював на елеваторі на фірму яка здавала зерно. з кожної проби робили помол і визначали кількість клітковини...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 17.05.2016 в 06:14, Винодел сказал:

Можно заратывать и в этой сфере,закодируйтесь от алкоголизма,напряженно(по 10-14часов в сутки) и толково работайте сами и заставте домочадцев и успех почти гарантирован.

Всегда нравились рассуждения горожан,которые этих коров и в глаза не видели ,но все о них знают.Это сколько коров собрались содержать ,чтобы по 14 часов в сутки всем семейством возле них трудиться.А помои по европейской технологии с магазина ешьте на здоровье сами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Ура! Я продав корову за 10 тис. грн.! :ole_ole:тепер 2 зайвих години на добу звільнилося! чим би заповнити??:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас молоко продають по десять гривень літра, але я купую в одної людини по 40 гривень за 3 літра( бо дуже смачне)  Вчора купив і віз додому банка впала і вилилось всі 3 літра. Приїхав додому все поприбірав, але сьогодні в машині смердить так що не можна всидіть. Тепер молоко не буде довго куплятись і питись.  А машину завтра гоню на станцію знімати полове покриття і все вистірувати. Сьогодні злий як собака, тепер молоко не буду пити до кінця свого життя. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Все про молоко

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...