Перейти к содержанию

Ульи на крыше многоэтажного жилого здания


Кривич

Рекомендуемые сообщения

Когда то обсуждали это вопрос, но поиском по форуму не нашел. По этому хотелось бы обсудить заново в виду такой статьи :

 

На вулиці Молодіжній на даху дев’ятиповерхівки поставили три вулики.

 

Про це “Галці” розповів начальник відділу експлуатації “Муніципальної інвестиційної управляючої компанії” Іван Коман.

“Така діяльність на житлових будинках заборонена. Бджоли можуть покусати людей. Однак зараз їх у вуликах немає”, – прокоментував він.

Коли власника знайдуть, то дадуть попередження. Якщо протягом п’яти днів він не забере об’єкти з будинку, то на нього складуть адмінпротокол. Мінімальний штраф за таке порушення складає 51 гривню.

 http://www.galka.if.ua/na-frankivskiy-bagatopoverhivtsi-oblashtovuyut-pasiku-foto/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просвітіть: він щось порушує?

Потенційна небезпека для мешканців будинку? чи щось інше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ЮМос сказал:

Просвітіть: він щось порушує?

Потенційна небезпека для мешканців будинку? чи щось інше

Судя по тому что написали в статье, то это "запрещено " только я не читал где про это написано в законах :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Кривич сказал:

Судя по тому что написали в статье, то это "запрещено " 

ну якби  вулики були якогось депутата чи якоїсь "шишки" то й проблем би не було

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, ЮМос сказал:

Просвітіть: він щось порушує?

Потенційна небезпека для мешканців будинку? чи щось інше

Так , по закону , пасіка повинна бути огорожена забором в 2,5 м не меньше . :umora: Земля на якій стоять вулики повинна належати пасічнику або бути в нього в оренді . На крайній випадок повинна бути згода на розміщення пасіки власника землі ......... тобто криші .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ага, а если стоит над моей квартирой. То у кого мне разрешение спрашивать ? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Комунальная собственность... наверно это дело стоило бы согласовать с жеком, осбб.. слышал даже, что в Европе пчеловодство на крышах многоэтажек частое явление.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Кривич сказал:

Ага, а если стоит над моей квартирой. То у кого мне разрешение спрашивать ? :umora:

А вони , що Ваші ?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, vovchik13033 сказал:

А вони , що Ваші ?:umora:

Нет не мои, но у меня очень часто летом там стоят ловушки :) Думал в этом году поставить парочку над  собой, ключи от крыши только у меня.  Много акации илипы рядом со мной :) Интересно просто, может кто то читал что там на законодательном уровне прописано ?

http://www.dw.com/ru/%D0%BC%D0%B5%D0%B4-%D0%B2-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%BE%D0%BC-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5-%D0%BF%D1%87%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D1%85%D0%BE%D0%B1%D0%B1%D0%B8/a-16157053

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ссылка на эту же тему с этого же форума

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо не так задавал в поиск - поэтому ничего не нашел :)

Перечитал тему там не обсуждается это на законодательном уровне, больше о полезных свойствах меда или проблемах содержания :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Кривич сказал:

Перечитал тему там не обсуждается это на законодательном уровне, больше о полезных свойствах меда или проблемах содержания :(

Правильно. Нет такого в законе . Все на рассмотрении местных властей. То есть жеков или как их там сейчас. Тут как общий язык найдете. А ловушки ставьте , это же не улей в 20 обсиженных рам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, vovchik13033 сказал:

Правильно. Нет такого в законе . Все на рассмотрении местных властей. То есть жеков или как их там сейчас. Тут как общий язык найдете. А ловушки ставьте , это же не улей в 20 обсиженных рам. 

Думаю не должно быть на усмотрение властей, по идее в этом случае если не запрещено, то разрешено !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно а как на западе с этим?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо ні кого не будуть кусати і ні хто заздрений не буде бачить то все буде гут. я колись для експеременту на гаражі ставив пару вуликів. спитав у голови коперативу. він каже мені й діла до них немає аби не кусалися. два сезони возився, а в тому сезоні лишив зимувати щоб не тягать. розвиток кращий ніж в селі, можливо що в місті (на самій окраєні) тепліше і зацвітає все раніше. 

по суті. в сусідньому гаражі ремонтують машини, в робочий день черга, робота кипить. бджоли там спокійні скарг не було за три сезони. голові коперативу баночку з качки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Помониторил ситуацию получается, что если хоть один владелец квартиры в многоэтажке против, то не поставишь. Ну или ставить и ждать когда соседи напишут заяву и если что платить штраф 51 грн :) Всякие ЖЕКи и тд не имеют права вам запретить , только жители вашего дома!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На счет балконов:
 П О С Т А Н О В А від 24 січня 2006 р. N 45 Київ
   Про внесення змін до постанови
 Кабінету Міністрів України
 від 8 жовтня 1992 р. N 572 

Цитата

У приміщеннях житлових будинків заборонено:

зберігати вибухонебезпечні чи екологічно шкідливі речовини і предмети;

голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму з двадцять другої до восьмої години;

проводити у робочі дні з двадцять першої до восьмої години, а у святкові та неробочі дні цілодобово ремонтні роботи, що супроводжуються шумом. Власник, наймач (орендар) приміщення, в якому передбачається проведення ремонтних робіт, зобов'язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Рівень шуму, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм;

утримувати на балконах і лоджіях тварин, зокрема птицю, і бджіл;

Нарыл еще такое может кому пригодится:

Згідно Додатку № 5 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 p. N 173 розміри санітарно-захисних зон від сільськогосподарських підприємств до житлової забудови та прирівняних до неї об'єктів для бджільницьких об»єктів становлять 300 метрів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...