Перейти к содержанию

Пошук вкрадених вуликів і інвентаря


Рекомендуемые сообщения

16 часов назад, miro сказал:

.. бо обидва брати, що купили хутір депутати Верховної Ради.

 

А це не Дубневичі бува 7:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ЯроБа сказал:

А це не Дубневичі бува 7:)

За дєржаву обидно. Точніше за наших галичан. Просунутих. Чув що на виборах Пустомитівський р-н за одного з них проголосував. Мотивація проста. Дає гроші на церкви. Про прямий підкуп не йдеться. Хоч братики і без особливої освіти та зовсім не дурні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, miro сказал:

можливо, але одного разу пропозиція купити роя з рамками була не від пасічника,

Я мав наувазі що багатокорпусний вулик, якщо він з відьємним дном та ще і на двох корпусах не так просто і поцупити. Потібен скреп. Не пасічникам, або якимось алкашам простіше лежака потянути. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ЯроБа сказал:

А це не Дубневичі бува 7:)

:ah: еге, но вони "чесні" я по телевізору чув ...............:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Хадзуми сказал:

Я мав наувазі що багатокорпусний вулик, якщо він з відьємним дном та ще і на двох корпусах не так просто і поцупити. Потібен скреп. Не пасічникам, або якимось алкашам простіше лежака потянути. 

Если кому надо будет , то любой потянут даже т все: вместе .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Маркіян сказал:

За дєржаву обидно. Точніше за наших галичан. Просунутих. Чув що на виборах Пустомитівський р-н за одного з них проголосував. Мотивація проста. Дає гроші на церкви. Про прямий підкуп не йдеться. Хоч братики і без особливої освіти та зовсім не дурні.

ладно полишим тему "чесних людей", бо вони не варті того, щоб ми тут за них розпочинали розмову..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пригадав випадок, який років 15 тому був в одному селі, там двоє місцевих алкоголіків-любителів поцупили рамки з вулика в одного пасічника, як ми кажемо "вихідного дня", але на прикрість кмітливих злодіїв цей пасічник, який приїжджав тільки в суботу, в той раз приїхав ще й в неділю до господарів на свято, він же одразу помітив кражу. Приїхали мєнти перейшлись по номенклатурі, і одразу знайшли хто саме, у звязку з тим що ліченько явно запливше в обох було, вони зізнались, рамки повернули із бджолами, ніхто покарений не був, все цивілізовано і мирно розійшлись, люди то дорослі, і крали не будь кому, а самому голові сільської ради, як вони казали під замовлення, такщо в таких крадіїв є ще замовники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нашій держави за остані два года крадішки збільшили,а якщо стане жити ще гірше то будуть тирити всьо шо попало(бо люди хочуть жрать,піть,и куріть)Політіка б.....ть така:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас даже на святое позарились, стащили у нашего батюшки почти всю пасеку, вот так подарочек перед пасхой
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, elesey71 сказал:

У нас даже на святое позарились, стащили у нашего батюшки почти всю пасеку, вот так подарочек перед пасхой
 

нема різниці кому, а от тенденція явно погана мягко сказано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Женя Циба сказал:

В нашій держави за остані два года крадішки збільшили,

Результат новой полиции.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, странник сказал:

Результат новой полиции.

Ну не все сразу же.Сейчас селфи занимаются ,а когда нибудь потом и за правопорядок может быть возьмутся,если от сраха не разбегуться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По 150 кг меда понакачивали ,по 1200 пакеты и по 2000 семьи попродовали,пришло время пожинать урожай хвостовства и жадности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, miro сказал:

нема різниці кому, а от тенденція явно погана мягко сказано

У мене сусіднього пасічника, що допомагав мені з сівбою медоносів, пару днів тому теж обікрали. Правда не вулики взяли, а електроінструмент, водяний насос.:dntknw: А що поліція, що міліція,- все одно усе це га..о! Вибачте за літературне слово. Та воно по другому й не назвеш...:ah:

6 часов назад, Женя Циба сказал:

В нашій держави за остані два года крадішки збільшили,а якщо стане жити ще гірше то будуть тирити всьо шо попало(бо люди хочуть жрать,піть,и куріть)Політіка б.....ть така:(

Чимало повипускали достроково...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:UA:

6 часов назад, Женя Циба сказал:

В нашій держави за остані два года крадішки збільшили,а якщо стане жити ще гірше то будуть тирити всьо шо попало(бо люди хочуть жрать,піть,и куріть)Політіка б.....ть така:(

Та при владі ж ваші - вінницькі!:dntknw: То вам спідручніше запитати у  своїх землячків, що вони творять...:frusty::hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, miro сказал:

пригадав випадок, який років 15 тому був в одному селі, там двоє місцевих алкоголіків-любителів поцупили рамки з вулика в одного пасічника, як ми кажемо "вихідного дня", але на прикрість кмітливих злодіїв цей пасічник, який приїжджав тільки в суботу, в той раз приїхав ще й в неділю до господарів на свято, він же одразу помітив кражу. Приїхали мєнти перейшлись по номенклатурі, і одразу знайшли хто саме, у звязку з тим що ліченько явно запливше в обох було, вони зізнались, рамки повернули із бджолами, ніхто покарений не був, все цивілізовано і мирно розійшлись, люди то дорослі, і крали не будь кому, а самому голові сільської ради, як вони казали під замовлення, такщо в таких крадіїв є ще замовники.

От вам і влада - самі злодіїв і підбурюють.:UA::frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

У мене сусіднього пасічника, що допомагав мені з сівбою медоносів, пару днів тому теж обікрали. Правда не вулики взяли, а електроінструмент, водяний насос.:dntknw: А що поліція, що міліція,- все одно усе це га..о! Вибачте за літературне слово. Та воно по другому й не назвеш...:ah:

Чимало повипускали достроково...

А шо, в вші молоді роки тюрми бупи порожні і там були санаторії ? Скільки разів ви писали про несунів (працівники , які на собі виносили шосьтам)  Памятаєте ,як люди годували скотину хлібом , бо немогли купити комбікорму. Нас змушували красти , бо необхідного неможливо було купити.  Правив балом БЛАТ ( Мабуть від того походить блатниє) Велась спрямована селекція по  створенню злодійського суспільства. Коли я був малий ,то тоді хати закривались на патичок  , або в дерях стояв віник, а зараз виламують броньовані . В молодість моїх батьків з злодієм не хотіли навіть здороватись ,а зараз вважають за честь породичатись з ворюгою і бандитом . Так. що селекція , то справа серйозна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я розумію що тут є про що поговорити, але давайте дотримуватись теми і ніякого переходу на особистості.... !!!:refery:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

:UA:

Та при владі ж ваші - вінницькі!:dntknw: То вам спідручніше запитати у  своїх землячків, що вони творять...:frusty::hunter:

не хотів я цим колоти, але Ви взяли та сказали, но в упряжці вони ідуть з ким?.........:umora:хіба не  шоко..........и:baby:, то я до того, що гав..а всюди хватає, в нас теж о йой, от і дрібне як після поно..у допікає, можна сказати обкрадає нас. Позавчора ящики на пакети давав одному пасічнику, каже що тридцять пакетів не зможе продати питаю, що ціна не підходить адже 800грн., каже ні ціна ще нормальна, а от так його із сусідом обікрали, що чуть не по пятнадцять вуликів, чесно я в шоці. Говорив я з мером, що по першому ж дзвінку, якби хто в нашій зоні був обкрадений (з пасічників) нехай телефонує до мене,  не хочу щоб до цього поставились байдуже, мій план дій вже є, правда це буде резонанс, ну нехай спокійні мужевладці знають, що все має ціну навіть у нас простих людей. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми в прошлому році стояли на соняху і спіймали одного гаврика який зняв з прицепа рамконос і наклав повний рамок з медом і бжолою не били міліцію не визивали сіймали стягнули штани труси футболку відкрили один вулик який в мене прицеп стереже ох і він кусає посадили на вулик голою жопою  ще два рази копнув по вулику щоб кращий єфект був як пустили бачилиб ви як він біг по соняшнику в переді планети летів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, targal сказал:

Ми в прошлому році стояли на соняху і спіймали одного гаврика який зняв з прицепа рамконос і наклав повний рамок з медом і бжолою не били міліцію не визивали сіймали стягнули штани труси футболку відкрили один вулик який в мене прицеп стереже ох і він кусає посадили на вулик голою жопою  ще два рази копнув по вулику щоб кращий єфект був як пустили бачилиб ви як він біг по соняшнику в переді планети летів

Ризикованi дii ,а не дай Бог помер би :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нічого йому не було правда тиждень спокійно було нелазив по селі і не заглядував де що лижить

Зато тепер в сторону пасік не заглядує і друм каже що ті два пасічники  Дураки посадили у вулик а як їх учити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Ризикованi дii 

Згоден - ризиковано...., але як ефективно.....:ay:Я б також так зробив би.... А то того року обікрали в мене пасічного будиночка, вкрали вощину і т.д.. Ну вирахував я злодія... суд, дали 3 роки умовно з випробувальним терміном один рік.... А через місяць він в бабки пенсію з хати вкрав.... Це добре що  недавно взнав і підняв шум - арештували, скоро буде повторний суд - вже умовно не відкрутиться і ще й старий строк приплюсують... А якби не я... так і далі гуляв і обкрадав пенсіонерок і пасічників.... Поліція наша не справляється зі своїми обов'язками однозначно.... Приходиться самому різними методами діяти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Згоден - ризиковано...., але як ефективно.....:ay:Я б також так зробив би.... А то того року обікрали в мене пасічного будиночка, вкрали вощину і т.д.. Ну вирахував я злодія... суд, дали 3 роки умовно з випробувальним терміном один рік.... А через місяць він в бабки пенсію з хати вкрав.... Це добре що  недавно взнав і підняв шум - арештували, скоро буде повторний суд - вже умовно не відкрутиться і ще й старий строк приплюсують... А якби не я... так і далі гуляв і обкрадав пенсіонерок і пасічників.... Поліція наша не справляється зі своїми обов'язками однозначно.... Приходиться самому різними методами діяти...

Посадити легко а толк з того він прийде знов буде красти їх так падлюк треба вчити щоб їм охота відпадали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, targal сказал:

Ми в прошлому році стояли на соняху і спіймали одного гаврика який зняв з прицепа рамконос і наклав повний рамок з медом і бжолою не били міліцію не визивали сіймали стягнули штани труси футболку відкрили один вулик який в мене прицеп стереже ох і він кусає посадили на вулик голою жопою  ще два рази копнув по вулику щоб кращий єфект був як пустили бачилиб ви як він біг по соняшнику в переді планети летів

:umora::umora::umora:, треба йому було б для гуманності дімідролчику дати, але зрештою він в дома для жінки ще героєм буде:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...