Перейти к содержанию

Пошук вкрадених вуликів і інвентаря


Рекомендуемые сообщения

йому спочатку треба мати жінку но на мою думку після порцедури такої він геройствувати не хотів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

История конечно занимательная,но правда другая.Будете сами и ульи грузить и медок бравым ребятам откачивать и радоваться ,что живы остались.Смех закончится очень быстро.Или кто с наивных считает,что все кто мягко сказать до недавнего времени зарабатывал на промыслах ,которые перекрыли батрачить пойдут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене на другому точку в селі цього року викрали сімю з рамками вулик залишили причому льотна бджола поверталась до вулика топто викрали і 2 км знаходяться .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, ДобровоЛ сказал:

У мене сусіднього пасічника, що допомагав мені з сівбою медоносів, пару днів тому теж обікрали. Правда не вулики взяли, а електроінструмент, водяний насос.:dntknw: А що поліція, що міліція,- все одно усе це га..о! Вибачте за літературне слово. Та воно по другому й не назвеш...:ah:

Чимало повипускали достроково...

Можна ставити своє клеймо на рамки, можна ставити на потолочини кусок скла, або щось інше гладеньке , щоб злодій мусів взяти в руки і залишити відбитки , можна до вулика зробити якір типу штопор , можна під вуликом закопати пластикову пляшку з пропан - бутаном і киснем ну і приспособу. Можна використати звичайну новорічну хлопушку з меленим стручковим перцем . Людина буде ціла і повно в штанах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

слава богу таке мене оминало. тай не чув щоб в нас тут вулики крали. Для прикладу в мене на роботі охорони взагалі ніякої. сторожів нема ні дньом ні вночі. зате прикормили кілька бездомних псів. вини свою тереторію охороняють ревно. може і для пасіки таке згодиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для злодія закон неписаний у мене рамки гофман 35 рамки збиті пневмопістолетом дріт нержавійка 0,5 таких рамок точно на ближніх пасіках немає але часу бракує на пошук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Богдан1 сказал:

Для злодія закон неписаний у мене рамки гофман 35 рамки збиті пневмопістолетом дріт нержавійка 0,5 таких рамок точно на ближніх пасіках немає але часу бракує на пошук.

Написати заяву в міліцію зареєструвати ( щоб ви бачили не віритина слово) І дільничий нехай шукає. В дільничого кругом свої очі і вуха , тимбільше в радіусі до 3км.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Пахомич сказал:

Написати заяву в міліцію зареєструвати ( щоб ви бачили не віритина слово) І дільничий нехай шукає. В дільничого кругом свої очі і вуха , тимбільше в радіусі до 3км.

а дільничний не бджоляр? smile382.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня получил фото рамок от пчеловода у которого сперли 6 ульев с пчелами. Рамки нестандартные -смыкающиеся, посередине видно выборку. Может кому попадуться такие рамки , дайте знать. Будем благодарны. Ульи украли с Хмельницкой обл. Дунаевецкий р-н. с. Ганивка.

20160501_101027.jpg

20160501_101056.jpg

20160501_101309.jpg

20160501_101332.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Любомир сказал:
5 часов назад, Пахомич сказал:

Н

а дільничний не бджоляр? 

Йому і не потрібно бути бжолярем. Якщо вкрали бика , то він не буде шукати, бо не ковбасник? Подана заява - мусить шукати , козачки підскажуть в кого шукати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, targal сказал:

Ми в прошлому році стояли на соняху і спіймали одного гаврика який зняв з прицепа рамконос і наклав повний рамок з медом і бжолою не били міліцію не визивали сіймали стягнули штани труси футболку відкрили один вулик який в мене прицеп стереже ох і він кусає посадили на вулик голою жопою  ще два рази копнув по вулику щоб кращий єфект був як пустили бачилиб ви як він біг по соняшнику в переді планети летів

:rofl: Мабуть тепер у нього алергія не лише на мед, а й на крадіжки!:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Пахомич сказал:

пляшку з пропан - бутаном і киснем ну і приспособу. Можна використати звичайну новорічну хлопушку з меленим стручковим перцем . Людина буде ціла і повно в штанах.

Лучше РГД-5 к кольцу проволочку , ох и хлопушка не улья не кто взял крышку или улей .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, blek-269 сказал:

Лучше РГД-5 к кольцу проволочку , ох и хлопушка не улья не кто взял крышку или улей .

Я на облётнике растяжки с сигналками расставил.......:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, кузмич сказал:

Я на облётнике растяжки с сигналками расставил......

Это как? Научи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?01?.?05?.?2016 в 21:04, fantom36 сказал:

Сегодня получил фото рамок от пчеловода у которого сперли 6 ульев с пчелами. Рамки нестандартные -смыкающиеся, посередине видно выборку. Может кому попадуться такие рамки , дайте знать. Будем благодарны. Ульи украли с Хмельницкой обл. Дунаевецкий р-н. с. Ганивка.

 

 

 

 

Так, рамки досить рідкісні. Може кому й попадуться. Але ж  найчастіше, мабуть,  крадуть не на продаж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, странник сказал:

Это как? Научи.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2016 в 02:16, ДобровоЛ сказал:

:UA:

Та при владі ж ваші - вінницькі!:dntknw: То вам спідручніше запитати у  своїх землячків, що вони творять...:frusty::hunter:

Всі вони наші, що східні бандити, що південо-західні бариги. І ми на них впливу майже не маємо, що на заході що на сході.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Лавр сказал:

Всі вони наші, що східні бандити, що південо-західні бариги. І ми на них впливу майже не маємо, що на заході що на сході.

Так. І ніякого просвіту...:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Можна тут дати інформацію про викраденні вулики @mascot.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...