Перейти к содержанию

Пошук вкрадених вуликів і інвентаря


Рекомендуемые сообщения

Десь тиждень назад в знайомого пасічника вкрали з подвіря 6 корпусних вуликів з бджолами! Також в сусідньому селі  того ж району 20 шт корпусів зробили ноги. Лежаки не беруть! Думаю крадуть для перепродажу сімей , ціна на пакети цього року висока.Місце події Хмельницька обл. Дунаєвецький район.с Ганівка. В знайомого нестандартні рамки (зверхи смикаються- зробив виборку з однієї сторони)Можливо комусь попадуться такі рамки при покупці бджолів, дайте знати!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, fantom36 сказал:

Десь тиждень назад в знайомого пасічника вкрали з подвіря 6 корпусних вуликів з бджолами! Також в сусідньому селі  того ж району 20 шт корпусів зробили ноги. Лежаки не беруть! Думаю крадуть для перепродажу сімей , ціна на пакети цього року висока.Місце події Хмельницька обл. Дунаєвецький район.с Ганівка. В знайомого нестандартні рамки (зверхи смикаються- зробив виборку з однієї сторони)Можливо комусь попадуться такі рамки при покупці бджолів, дайте знати!

Тоді фото таких рамок викладіть. Можливо є нюанси в конструкції вулика, щось своє примітне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото постараюся викласти, я в райцентрі живу а він в селі, при можливості сфоткаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дауж тежолые времена настали.

21 минуту назад, fantom36 сказал:

Десь тиждень назад в знайомого пасічника вкрали з подвіря 6 корпусних вуликів з бджолами! Також в сусідньому селі  того ж району 20 шт корпусів зробили ноги. Лежаки не беруть! Думаю крадуть для перепродажу сімей , ціна на пакети цього року висока.Місце події Хмельницька обл. Дунаєвецький район.с Ганівка. В знайомого нестандартні рамки (зверхи смикаються- зробив виборку з однієї сторони)Можливо комусь попадуться такі рамки при покупці бджолів, дайте знати!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я всіх знайомих пасічників обзвоним на всяк випадок,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я всі свої вулики обов'язково фотографую. Саме на такий випадок. Принаймні поліції легше буде знайти коли їм дати картинку що шукати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Я всі свої вулики обов'язково фотографую. Саме на такий випадок. Принаймні поліції легше буде знайти коли їм дати картинку що шукати.

і ще злодія вручити їм вруки точно знайдуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

і ще злодія вручити їм вруки точно знайдуть

Розумію Ваш скептицизм, але в нас в селі  в дядька одного вкрали рамки з медом з вулика.... нічого, за пару днів знайшли....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но може у вас ще працює міліція в мене цього року вкрали 42шт дерев яблунь приїхала доблесна міліція через сутку як визвав все було видно відбитки слідів в яку сторону пішли ненайшли нічого пока сам незнайшов 

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Розумію Ваш скептицизм, але в нас в селі  в дядька одного вкрали рамки з медом з вулика.... нічого, за пару днів знайшли....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Бджолопотам сказал:

Розумію Ваш скептицизм, але в нас в селі  в дядька одного вкрали рамки з медом з вулика.... нічого, за пару днів знайшли....

А в нас 2-3 тижні тому, в 3-х пасісників, покрали (витягли) з вуликів рамки з бджолами, розплодом, з медом тільки кришки з пустими вуликами залишили. Так їх, чи його, не міліція не власники не знайшли. Вкрали по одній сім'ї в кожного. Інкогніто повідомили мов мінти обмовились, що й шукать нікого не будуть, листочки попишуть тай все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас как-то подвал в доме вскрыли и велосипеды покрали; так наши "молодцы" так нам и сказали: вы пойдите по рынку поищите, вдруг свои велосипеды найдете, тогда нам сообщите:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Максим Чернышёв сказал:

У нас как-то подвал в доме вскрыли и велосипеды покрали; так наши "молодцы" так нам и сказали: вы пойдите по рынку поищите, вдруг свои велосипеды найдете, тогда нам сообщите:umora:

Отожбо реформу можна було й неробити,як були нероби так і лешились ТРУТНЯМИ:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, targal сказал:

Но може у вас ще працює міліція//////////////////

 

А куда им беднягам деться, будут искать:umora:,  если ихних шеф и ближайшие замы тоже держат пчел,  и стояли они рядом с слегка  пострадавшей пасекой, было такое в прошлом сезоне, дак после того многие пасечники к своим чуть ли не по пропускам :umora:  ................

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я твердо знаю, что тот, кто ворует ульи и пчел -долго не живет. Есть такое поверие, что -пчела -божья .  Из тех знакомых, которые (я знаю) воровали ульи никого в живых нет. Может совпало, но факт есть факт.

 

3 минуты назад, Николай S сказал:

А куда им беднягам деться, будут искать:umora:,  если ихних шеф и ближайшие замы тоже держат пчел,  и стояли они рядом с слегка  пострадавшей пасекой, было такое в прошлом сезоне, дак после того многие пасечники к своим чуть ли не по пропускам 

можно добавить, если воровали для руководства милиции, то не найдут, а бог накажет полюбому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня у бабушки раз спионерили столбики из забора. Забор был на хоздворе от поля. Когда деда не стало, никто за ним и не смотрел и он сгнил. А вот столбики остались, да не простые а с рельса 65))) В общем позвонила бабушка, я приехал, обьехал пункты метала, но ничего не нашел. Написал заявление. Уже и забыл и тут звонок от следака. Бла-бла-бла, мы нашли вора. "одного ?" спрашиваю. "Да, одного" говорит. Только чтобы глянуть на этого "богатыря" поехал в ментовку. Его уже отправили где-то, но дали ознакомится с протоколом. Короче этот "несчастный", спионерил все что можно в окружных селах, от мобилок до велосипедов, а потом на краденный велосипед погрузил 8 (ВОСЕМЬ !!!!!) столбиков весом по 250 кг (2 тонны) и отвез их за 20 км сдал. Я начал ржать прямо в ментовке. Мент такой " шо смешного?" . Говорю "у меня дед был ростом 2,12 и весом под полтора центнера. Рельсы тягал конем с станции, и пока поставил чуть не надорвался (по словам бабушки). И столбики над землей были 2м, и как минимум 1м в земле. Как он их вез великом?" Мент такой бестолковку почесал и говорит " ну не знаю. ну он хоть и нарик, но жилявый такой. главное что признался" Вот и весь сказ ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Рус сказал:

ну он хоть и нарик, но жилявый такой. главное что признался" Вот и весь сказ ))))

Не признаешся тут ,когда орешки в дверях зажали .А так признался и дело закрыто ,премия начальству обеспечена 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Граніт сказал:

 

 

можно добавить, если воровали для руководства милиции, то не найдут, а бог накажет полюбому.

Да нет не для их, в нашем случае это исключено,  просто так попало что вокруг почти заброшеного села было тыс 7 гектаров подсолнуха, вот и сбились сюда все в том числе пасечники с погонами и после первого воровства нескольких медовых рамок и суши пацанва поняла , что можно сесть......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Мико сказал:

Не признаешся тут ,когда орешки в дверях зажали .А так признался и дело закрыто ,премия начальству обеспечена 

Трішки не так. Все банально просто. Цей козак дійсно має кілька доведених епізодів крадіжки. От йому вже без різниці 5 буде тих епізодів чи 8-10. Адже суд при призначенні покарання, шляхом поглинання більш суворим менш суворого визначить йому остаточно стільки ж, скільки і при його "рідних" епізодах. А виручивши фараонів тим, що бере на себе "глухарі" він отримує нормальне відношення, відсутність агресії і можливо чайки/сигарети ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, konoval_am сказал:

А виручивши фараонів тим, що бере на себе "глухарі" він отримує нормальне відношення, відсутність агресії і можливо чайки/сигарети ).

И оставляет безнаказанными истинного воришку ,который поверит в безнаказанность своих действий .И перейдёт к грабежам ,а там и до убийства рукой подать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

майже 10 років тримав пасіку на хуторі, практично в лісі (сад закінчувався плавним переходом в ліс) в одних не заможних людей, але чистих на совість, чотири роки пасіка була не огороджена, ніхто нічого не вкрав, господарі казали, що це по причині того що мій батько будучи колись головою колгоспу побудував для села багато речей для інфраструктури,школа, медпункт, будинок вчителів, магазин і інші речі, окрім того, дбав за молодь і старших людей, так мені приємно за батька але через цю роботу в молодому віці сорок вісім років батько помер від інфаркту, причина скажемо більш на політичному рівні, в ті роки скрити минуле даже своїх батьків було не можливим. Але прийшли славні наші роки і хутір викупили,  славні люди заможні (сиділи колись, ні не за політику, а за  .... так так ..........), мені дали вимітатись з пасікою 24 години, їм нічого не могли зробити люди, бо обидва брати, що купили хутір депутати Верховної Ради.

Є що крадуть рамки, вулики, пасіку всю, а є категорія що крадеть хуторами, селами і містами, хто захистить нас, питання риторичне, але якщо крадуть такими масштабами, то завжди залишають соблазн і для мізерних речей, хоча для багатьох з нас це не мізер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, miro сказал:

Є що крадуть рамки, вулики, пасіку всю, а є категорія що крадеть хуторами, селами і містами

Хто вкрав гривню - злодій, хто вкрав мільйон гривень - мільйонер;) 

Нічого... могила всіх зрівняє...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2016 в 13:45, fantom36 сказал:

20 шт корпусів зробили ноги. Лежаки не беруть!

Значить крадуть пасічники. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Хадзуми сказал:

Значить крадуть пасічники. :IMHO: 

можливо, але одного разу пропозиція купити роя з рамками була не від пасічника, я такому комерсанту пояснив, що не тільки мені не продасть, а будь кому в окрузі, бо як дойде до мене інформація про продажу ним так званого роя, то в нього виникнуть проблеми з пересуванням, в принципі він почув, я трохи вмію говорити переконливо, моїм словам вірять, оскільки буває, що можу слово підтвердити правою рукою:ah:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К конечно не за такой радикальный результат , но всё таки это действующее вещество . Раньше было воровство до войны , теперь по утихло . Вот этому пример . В 2014 году осенью был товарищ который брал но забыл отдавать или отдавал часть , а мог и взять что плохо лежало . И вот пришли в гости постучали посмотрели кто вышел бросили гранату и гудбай . На гранате отпечатки не остаются .  по посадкам сейчас не ходят , да и по полям кто  знает что там есть .

 Со одной стороны плохо война , а с другой ворюги не лазят ,: кто его знает может там воспитатель оставили который один раз воспитывает .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, miro сказал:

моїм словам вірять, оскільки буває, що можу слово підтвердити правою рукою:ah:.

и левой тоже  Спорт смайлик

58 минут назад, blek-269 сказал:

. На гранате отпечатки не остаются .  по посадкам сейчас не ходят , да и по полям кто  знает что там есть .

 Со одной стороны плохо война , а с другой ворюги не лазят ,: кто его знает может там воспитатель оставили который один раз воспитывает .

Большое металлическое ядро попало в смайла

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...