Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Погода зіпсувалась

Screenshot_2020-07-14-08-52-29.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю як де, а у мене за добу к.у. показує +3 кг. тільки за ніч 2 кг. води набрав у себе.... Як піде взяток з теплом, ото муде мегавипаровування..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Из дома продаю по 85 кг мёд свежеоткачаный ,что не понятно ? 

 пересылкой НП не связываюь  ,некогда 

Пусть простят те формчане кому отказал 

Это вы сейчас гречку торгуете по 85 гривен?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Александр К. сказал:

Это вы сейчас гречку торгуете по 85 гривен?

Это количество проданного меда за день. Там же написано 85 кг.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Cfif сказав:

тільки за ніч 2 кг. води набрав у себе

Не зрозумів. Як це? Поясніть. За ніч зазвичай іде зменшення ваги за рахунок випарювання вологи з принесеного нектару. В моєму КВ так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Немолодий сказал:

Не зрозумів. Як це? Поясніть.

Да все просто дощик кап кап. вулик намок ось і увесь "прівес"...)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Cfif сказав:

Да все просто дощик кап кап. вулик намок ось і увесь "прівес"...)))

Дійсно. До смішного просто. А я то думав...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заборонили писати про привеси быльше 10-ти., так і хочеться  запитати-Хто? Хто може заборонити писати Вороніну Миколі Романовичу. "Это же памятник, он же каменный! Кто его посадит?".

Сьогодні привесів немае, що дивно і отвесу майже немае, може винуватець дощ в вигляді 2-5мм.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Александр К. сказал:

Это вы сейчас гречку торгуете по 85 гривен?

Да что ж вы такой непонятливый ?

11 минут назад, Винодел сказал:

Заборонили писати про привеси быльше 10-ти., так і хочеться  запитати-Хто? Хто може заборонити писати Вороніну Миколі Романовичу. "Это же памятник, он же каменный! Кто его посадит?".

 

Просили не расстраивать пчеловодов , особенно в этом году 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Н. Петрович сказал:

Это количество проданного меда за день. Там же написано 85 кг.:IMHO:

В одни руки продал 90 кг по 85 гривен  

Уже он в продаже по 200 гривен за литровую банку 

Мне торговать некогда у меня три помощницы на пасеке и каждой нужно уделить внимание :rofl:

Остальной просили придержать ,на морях видите ли отдыхают 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Винодел сказал:

Сьогодні добре фуражирувались до  обіду, потім вітер  і опади, зниження темп. до 24*С.

Павлоградщина. Вчора, починаючи з 21 години лупасив дощ, пару раз смачно сипонуло сніговою крупою розміром з селітру. Періщило всю ніч майже безперервно, закінчився дощ аж о 9-й ранку. Полило так полило... 

Дуже похолодало, хмарно, сильний вітер. Дівчата цілий день просиділи у вуликах. На завтра прогноз показує потепління, але вітер збережеться. Поки-що у вуликах порожньо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цілий день занудний дрібний дощ.

Screenshot_2020-07-14-20-29-08.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Мико сказав:

Да что ж вы такой непонятливый ?

Просили не расстраивать пчеловодов , особенно в этом году 

Дурниця. Хай очима заграбущі й не читають. А я , приміром, тільки кальфую від цього. Бо на липі у мене за весь період менше було, ніж у Романовича за день. То чого ж не порадуватися  щиро за хорошу людину?..:ah::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

тільки кальфую від цього

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Медвідь сказал:

Третій день цвіте соняшник , ночі холодні і він виділяє дуже слабо, вагів не маю, але навскидку не більше пів кіла в день і це в сумі з різнотрав*ям. Цю ніч теж передають холодну, так шо завтра "кіна не буде". Післязавтра по прогнозу потепліє і вночі і вдень ,  тож думаю сонях почне лити, принаймні я на це розраховую, але чотири дні очікуваного взятку вже можна відмінусувати. Залишився  тиждень активного цвітіння, далі нектаровиділення піде на спад. Тару під мед сьогодні закупив в райцентрі, будемо надіятись що вона пригодиться.

Впали привіси, сьогодні +2.3, а перед дощем були привіси 4.5-4.7

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Dimitrij сказал:

Впали привіси, сьогодні +2.3, а перед дощем були привіси 4.5-4.7

Так у Вас ще нормально виділяв, 4,5 кг це хороший показник на кочівлі, а якщо на стаціонарі, то це це взагалі супер. Коли було 4, 7 кг, яка у Вас була температура вночі і вдень?  У Вас сонях з маленькими голівками чи з крупними? Я на стацонарі, до найближчого поля з соняхом 2,2 км, соняшник весь з дрібними голівками.  Минулі три ночі було +12, вдень 20, з моєї практики соняшник виділяє не дуже  при такій погоді, принаймні в моєму регіоні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після вчорашнього відпочинку, опади(до5мм.), вітер, прохолодно (17*С) сьогодні з новими силами: Сергіенко-5,5кг ; 4 кг ; під яблунею- 2,1кг.(схаменув відводок, раніше по 0,5 добавляв) ; 2,5 кг ; 2 кг; 1кг; Ніч холодна 15*С вдень до 25*С , зразу знову 15*С. Cоняшник, що почав давати привеси з 1-го  вже відцвів тільки по крам ще квітуе, можна сказати квітував, нектарував 10-12 днів. Магазіни наповнили тільки 10-та частина вул. Найкращій (по привесам) КВ збільшив вагу на 35-45кг. Це Дад.12р +2маг, ймовірно "баки". Доглядач каже, що ще в неділю  в вул. того точка меду не було, неприемно вражений побачиним.

Про сумарний привес КВ і середний товарний по точку. Рік так десь 92-й, початок особистої професійної карьери. За нектарування з акації показник 15 кг. Думаю по 5-10кг. буде, з 80-90 вул., накачав 200кг. Сьогодення , на липі в Роменському, КВ показав 25-30 , отримали по 15 з сотні. Вважав і вважаю, що на ваги потрібно ставити найпродуктивніший вул. щоб знати потенціал, скільки можна було б отримати, скільки втрачено. Ця інф. стимулюе , надихае на роботу , думки , висновки ,відповідні дії (звичайно, хто здатен).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, ДобровоЛ сказав:

А я , приміром, тільки кальфую від цього. :az:

КаЛьфуєте? Пане Леонід, Ви шо вже зараз в Каліфорнії? :umora:

Чи оЧеПятка? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Медвідь сказав:

4,5 кг це хороший показник на кочівлі, а якщо на стаціонарі, то це це взагалі супер.

вчора на стаціонарі +6,5кг, але це мало. Хочу більше, і думаю що буквально сьогодні завтра дівчата покажуть себе у всій красі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

После хорошего дождя и привес хороший 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Dimitrij сказал:

Впали привіси, сьогодні +2.3, а перед дощем були привіси 4.5-4.7

Учора як упали привіси так упав і настрій, а сьогодні скачок до 6,1 о 19.00, а коли вся льотна позліталася то ще +0,5, тобто на 4 кг більше ніж вчора, так і настрій вгору пішов)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні від 1,2кг до 4,2. На одному збільшення на інших зменшення або такий же. Інший колега  каже, що в другому крп. Дадана меду немае. Типово, цей рік бджоли воліють складати мед вниз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

10 годин тому, Мико сказав:

После хорошего дождя и привес хороший 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.07.2020 в 23:55, Niland сказав:

КаЛьфуєте? Пане Леонід, Ви шо вже зараз в Каліфорнії? :umora:

Чи оЧеПятка? 

Колись по ящику один ветеринар стверджував, що Кальф - то стан корови перед самим-самим  розтелом.:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.07.2020 в 23:32, Медвідь сказав:

Так у Вас ще нормально виділяв, 4,5 кг це хороший показник на кочівлі, а якщо на стаціонарі, то це це взагалі супер. Коли було 4, 7 кг, яка у Вас була температура вночі і вдень?  У Вас сонях з маленькими голівками чи з крупними? Я на стацонарі, до найближчого поля з соняхом 2,2 км, соняшник весь з дрібними голівками.  Минулі три ночі було +12, вдень 20, з моєї практики соняшник виділяє не дуже  при такій погоді, принаймні в моєму регіоні.

На наступні п'ять днів для соняха у нас обіцяють якраз саме ТЕ , що й потрібно, як вдень , так і вночі. І ніби й з вітром має бути все ок.:IMHO::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...