Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Север сказав:

Корпуса взяли? Бо на 2-х рутах на сонях їздити, то не добре.

Далася взнаки погодка у травні. Просіли мої від голоду. Та й потрусив я їх на нуки. А третій корпус точно  лишнім не буве би.  Перед акацією вже й третій корпус мав ставити, якби не пшик з нею стався...:dntknw:

Так що маємо те, що маємо.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Лозко Василий сказал:

Теж  кортить  туди ?

Думаю його не існує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодняшні привеси по окрузі:5,5; 5; 5; 3,5; 2,7; 2; 2; 0,5(відводок). Сонячно, спекотно(32-35*С),вдень сухо (20-45%), вночі(70-80%). Обїзд  мотіком по полям і місцям колишніх кочівель(30-40км по колу) показав, що  в тих краях рослини в більш жалюгідному стані ніж ближче до мене. Привес в 5,5 і 5кг дае привід думати -з нектаруванням в цій місцині добре, погано з кількістью збирачок і приймальниць нектару. Показники кращіх сім. показують потенціал нектарування. В Преображенку везти я передумав, побачив в якому стані рослини і не повірив, що вони нектаруватимуть, можливо, я не всі поля бачив, десь і кращі були. Полів багато, бджіл на головках в полі зору(став обличчям до головок і рахував кількість побачиних бджіл) 2-5шт. Явно недосталь бджіл, при тисячах сім. в райноні, гектарів соняха в разі більше, це те, що бачив очима, на звітах , можливо інакше. Вже зараз видно, що по деяким ділянкам полів комбайн ганяти тільки пальне витрачати і  ресурс виробляти. Не  буде найближчих дощів і деякі поля цілком можна буде не "чесати" комбайном. Вибір місця постановки точка для кожного пасічника справа нелегка як фізично(пошук по ланам, підготовка місця, домовляння з власником культури, забеспечення охоронони) , так і психологічно- завжди турбують думки, що отам краще нектаруе. Так і сьогодні, отримамвши результати привесів в окрузі радувався, що на ближніх точках 5,5 і 5кг. Недовго. Зателефонував товарищу в взнав, що і в нього 5кг., але на вагах середня сім. Отакої, як тут можна спокійно спати? Але  за Прядивку не поїду, дорога погана і 20км. -відстань. І там завжди краще і довше нектаруе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Винодел сказав:

Сьогодняшні привеси по окрузі:5,5; 5; 5; 3,5; 2,7; 2; 2; 0,5(відводок). Сонячно, спекотно(32-35*С),вдень сухо (20-45%), вночі(70-80%). Обїзд  мотіком по полям і місцям колишніх кочівель(30-40км по колу) показав, що  в тих краях рослини в більш жалюгідному стані ніж ближче до мене. Привес в 5,5 і 5кг дае привід думати -з нектаруванням в цій місцині добре, погано з кількістью збирачок і приймальниць ...

А у вас що, як колись у гарного господаря - усі в'їзди і виїзди через вагову? То скільки ж це ваг потрібно мати?.. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Яцков Андрій сказав:

В мене сонях виглядає аналогічно. Але погодка це капець... таких контрастів навіть мій сусід не памятає якому 84 роки. Вчора було  +34, а сьогодні +12 і ллє як з відра цілий день

То завтра буде хороший взяток. У мене дещо раніше на другий день після дощу ваги показали рекорд.

Screenshot_2020-07-09-20-57-04.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Винодел сказал:

Сьогодняшні привеси по окрузі:5,5; 5; 5; 3,5; 2,7; 2; 2; 0,5(відводок).

Дніпровщина, Павлоградський район - поки-що повна ЖО.. Максимальна цифра яку чув від колєг - три кіло за три доби. Масового цвітіння ще не буде з тиждень але там де воно почалося ваги ледь коливаються і то, в основному від вітру.

13 часов назад, Винодел сказал:

Вже зараз видно, що по деяким ділянкам полів комбайн ганяти тільки пальне витрачати і  ресурс виробляти.

Аналогічна ситуація, вчора добре покатався. Полів, на які є надія - по пальцях порахувати, здебільшого - сояшничок діаметром 1 см, висотою в коліно та  зі шляпкою 5 см в діаметрі. На мою думку таким жалюгідним рослинам навіть дощ вже не допоможе, хіба-що зайде обложний на тиждень. Але це щось з області фантастики. Третій тиждень спека що супроводжується постійним суховієм. На полях земля порепалася сантиметрів на 50 у глибину і в цих тріщинах видно корені сояшника.

Сім"ї дуже й дуже слабкі (8-10 обсиджених рамок), в мене таких не було жодного року - з травня місяця згодував пів тони цукру але це тільки щоб не голодували. Про відводки й пакетні хвости навіть розмовляти не хочеться - восени буду скидати по 2-3 до купи. Багато хто з колєг про товарний мед мови вже не веде, всі переживають щоб почався хоч якийсь взяток з сояшника та матки почали сіяти, бо в багатьох вони перестали червити, та щоб бджоли піднесли собі меду й не довелося їх в зиму загодовувати.

ПИСИ: цього року ще не поставив жодної вощини.

 

 

  • Подобається 3
  • Здивований 2
  • Сумно 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Был позитив в этом году рапс, дальше все реже и хуже аккации 0, подсолнух цветет, но пчелы нет, что- то покачаем, но рознизницу нодо поднимать без вариантов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, виталий херсон сказал:

Был позитив в этом году рапс, дальше все реже и хуже аккации 0, подсолнух цветет, но пчелы нет, что- то покачаем, но рознизницу нодо поднимать без вариантов.

З України вивозять 50 тис тон лишнього соняха , нема кому продавать , думаєте цей рік даже для розниці не залишется :umora:

Чому с таким розкладом ціна на сонях в розницю повина підніматься :hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ысч сказал:

Максимальна цифра яку чув від колєг - три кіло за три доби.

За  вчера +сегодня пришлось подвигать противовесы и не только на малой шкале  ,но и на большой :ay:

 

001 (640x480) (15).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

З України вивозять 50 тис тон лишнього соняха , нема кому продавать , думаєте цей рік даже для розниці не залишется :umora:

Чому с таким розкладом ціна на сонях в розницю повина підніматься :hmm:

 

Рассчитываю на себя, этот год провальный, а по поводу 50 тис тон лишнего, наверно придется себе тону вторую прикупить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, виталий херсон сказал:

Рассчитываю на себя, этот год провальный, а по поводу 50 тис тон лишнего, наверно придется себе тону вторую прикупить.

Ну якщо є кому продавать , а то в нас в селі бочок 40 стоїть , нікому непотрібний пока за 1.5 долара 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, AVA сказал:

Ну якщо є кому продавать , а то в нас в селі бочок 40 стоїть , нікому непотрібний пока за 1.5 долара 

Будем знать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, AVA сказав:

Ну якщо є кому продавать , а то в нас в селі бочок 40 стоїть , нікому непотрібний пока за 1.5 долара 

А самогон у вас що, не варять, чи не вживають ?..:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А самогон у вас що, не варять, чи не вживають ?..:crazy:

40 бочок...то треба зразу на експорт варити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Мико сказав:

За  вчера +сегодня пришлось подвигать противовесы и не только на малой шкале  ,но и на большой :ay:

 

001 (640x480) (15).jpg

ще -2 грн. до цьогорічної ціни :ay:

треба більше таких картинок, щоб план до 20 грн. за кг виконати і перевиконати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А самогон у вас що, не варять, чи не вживають ?..:crazy:

25грн -0.5 л:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, виталий херсон сказал:

Был позитив в этом году рапс, дальше все реже и хуже аккации 0, подсолнух цветет, но пчелы нет, что- то покачаем, но рознизницу нодо поднимать без вариантов.

Я за то же  только в теме цена меда в розницу.... 100 гривен литр уже грустная цифра...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Александр К. сказал:

Я за то же  только в теме цена меда в розницу.... 100 гривен литр уже грустная цифра...

По 85  кг  отлетает хорошо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні добре фуражирувались до  обіду, потім вітер  і опади, зниження темп. до 24*С. Не можу пояснити- з опитаних колег по району привеси тільки на моїх КВ. Трохи не так,  Сергіенка 2,6кг.(вчора 5,5кг.) в інших 0,5 або ледь помітний +.На моїх точках такі: 0,5(відв. в стані росту);1; 4(за 2дні); 2; 4,2(не можу дати пояснення чому, вчора добавив маг.). Смерком пішов ріденький дощик, синоптики обіцяють надовго. Витяг свіжовідбудовану р.Рута залиту медом -для продажу шматками щільника,печатки майже немае, поріжу(вивалю з рамки на рознос) і замірю вологість. таке існують "рибні " міста колеги поставили там і мають : 18кг за 4 доби, 8кг. за 2 доби.

Миколо Романовичу, якось ви незрозуміло(мені) відписались. Зазвичай те, що рухають по шкалі називають -"гирька"(велика і маленька), а противовес то шайби що крутять по різьбі або вантаж що фіксуеться болтом з протилежної від шкали сторони. Чому б просто не написати скільки добавили за два дні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Мико сказал:

По 85  кг  отлетает хорошо 

? не понял что по 85 ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два дні вважайте випали із соняшникового медозбору. Може хоч далі збудеться прогноз і ваги вже не потроху , а на повну , на десятикілограмові важчання сімей вкажуть.:evrika:

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Винодел сказав:

...

Миколо Романовичу, якось ви незрозуміло(мені) відписались. Зазвичай те, що рухають по шкалі називають -"гирька"(велика і маленька), а противовес то шайби що крутять по різьбі або вантаж що фіксуеться болтом з протилежної від шкали сторони. Чому б просто не написати скільки добавили за два дні?

Правильно, нехай Романович матчасть добре вивче за стільки років ! :umora::az:

А то гирки із болтами і шайбами сплутав. Де це таке бачено?!.:blink::hmm:

:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Винодел сказал:

якось ви незрозуміло(мені) відписались. Зазвичай те, що рухають по шкалі називають -"гирька"(велика і маленька), а противовес то шайби що крутять по різьбі або вантаж що фіксуеться болтом з протилежної від шкали сторони. Чому б просто не написати скільки добавили за два дні?

Мне запретили писать про привесы по 10 кг  день 

Поэтому написал непонятно 

Передвинул гирьки и на шкале 10 -ти кг и на шкале килограмовой 

А три пропавших буквы усложняют процес написания сообщений 

копирую буквы и всталяю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Александр К. сказал:

? не понял что по 85 ?

Из дома продаю по 85 кг мёд свежеоткачаный ,что не понятно ? 

 пересылкой НП не связываюь  ,некогда 

Пусть простят те формчане кому отказал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...