Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, ромео сказав:

Я в лежаках робив "рокіровку" - відсував гніздо вглиб лежака, а порожні рамки + вощину ставив навпроти льотка. Нібито допомогло. Як в корпусних зарадити - не знаю...

ми роздільні решітки познімали. Почали наче вгору нести і то тільки на темні рамки, на світлі обходять стороною. Зараз прівєси пішли ахові, 0,5 позавчора і 0,7 вчора. Той що на вагах вулик просів капітально, зносилася бідна бджола на вітрові. Ті хто в вулику до вечора сидів розумно поступили

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олександр Коваль сказал:

ми роздільні решітки познімали. Почали наче вгору нести і то тільки на темні рамки,

В мене без решіток. Все одно товчуть в гніздо. В магазини не хочуть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Cfif сказав:

У мене дуже сільно просів лісовий точок. Якраз в пік жари. Там поля всі кукурудза і більш нічого + яри і ліс. Степовий де був ріпак і постраждав від обробки пшениці виявивя на кінец червня сильнішим. Нестиковка.

Ось тут з 3 хвилини видно що страждають не лише бджоли і це ліс. поля близько немає... То це як?

 

Дуже схожа ситуція і в нас на лісово-луговому точку трутня надто рано почали вигонити і різко нестало по корпусу (рутовському) бджоли це коли сояшни в розгарі а носити нікому! Є думка що це ізза того що пік розвитку тих сімей був в кінці травня та й роїння почалось з 20 квітня по 5 червня а потім всі в роботу включились! Планували в цьому році 2 рзи качати сонях так як цвістиме він в цьому році в нас днів 40 (пізні посіви ще неквітують) А зараз бачимо що буде лише одна качка і то із гніздових рамок! Зате за 30 км звідти пасіка повністю стояло на польовому точку то сила в сімях є  й потянули по магазину вощини та почали закидати їх! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На весах ПЛЮС 3 кг :ay: а ещё и 16-00 нет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка у вас температура повітря зараз?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Александр Иванов сказал:

А яка у вас температура повітря зараз?

На 20-55 температура 18,3 *

Итог дня 6кг 300 грамм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 20-55 температура 18,3 *
Итог дня 6кг 300 грамм 
Щоб я так жив .
Можна за вас тільки щиро порадіти.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ромео сказал:

Я в лежаках робив "рокіровку" - відсував гніздо вглиб лежака, а порожні рамки + вощину ставив навпроти льотка. Нібито допомогло. Як в корпусних зарадити - не знаю...

А я, ленивый,:ah: третий год собираюсь перейти на Руты, да всё ни как. Почти вся пасека в лежаках. Я в эти лежаки наделал отводков(за перегородку), а  перед подсолнухом, объединил в кучу. Получились семьи, по 18-25(есть ульи, на 3 отделения, по 9 рам) дадановских рам, которые уже почти полностью забиты мёдом. Вот после Вашего сообщения я думаю-а может ну их те корпусники и мариновать там 1 семью целый сезон в них. Хотя есть 1 большое преимущество-откачка мёда корпусами , а не порамочно, если конечно будет, что качать с тех корпусов.:) :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, mits сказав:

А я, ленивый,:ah: третий год собираюсь перейти на Руты, да всё ни как. Почти вся пасека в лежаках. Я в эти лежаки наделал отводков(за перегородку), а  перед подсолнухом, объединил в кучу. Получились семьи, по 18-25(есть ульи, на 3 отделения, по 9 рам) дадановских рам, которые уже почти полностью забиты мёдом. Вот после Вашего сообщения я думаю-а может ну их те корпусники и мариновать там 1 семью целый сезон в них. Хотя есть 1 большое преимущество-откачка мёда корпусами , а не порамочно, если конечно будет, что качать с тех корпусов.:) :hmm:

 У мене теж такі є,лежак на три віділення по 16 рам дадан,+ наставка на 145 рамку,вічний стаціонар.:hi:

user3001_pic3019_1340278857.jpg

Фото-0017(1).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, mits сказав:

А я, ленивый,:ah: третий год собираюсь перейти на Руты, да всё ни как. Почти вся пасека в лежаках. Я в эти лежаки наделал отводков(за перегородку), а  перед подсолнухом, объединил в кучу. Получились семьи, по 18-25(есть ульи, на 3 отделения, по 9 рам) дадановских рам, которые уже почти полностью забиты мёдом. Вот после Вашего сообщения я думаю-а может ну их те корпусники и мариновать там 1 семью целый сезон в них. Хотя есть 1 большое преимущество-откачка мёда корпусами , а не порамочно, если конечно будет, что качать с тех корпусов.:) :hmm:

Фактично не все так безнадійно,вагончик зроблений так само,відміність в кількості надставок.:hi:

Фото-1037(1).jpg

P_20180714_124921_1_p-800x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, mits сказав:

Почти вся пасека в лежаках

Обслуговую пасіку приятеля, в лежаках. Пасіка  на 6 сімей.  Процес обслуговування мені більше подобається, ніж в корпусних.  І моє враження, сім"ї в лежаках якісь сильніші...:IMHO:. Відкрив, перед тобою вся сім"я, гніздо-мед.  Але на платформу багато не намостиш:umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.07.2019 в 23:46, Личенко Алексей сказав:

Вчера 2кг., сегодня 2.8кг., 3 поля от 1.5 до 2км.

А у мене ніби село взято соняхом в полон - а жодної шпаринки. Вперше бачу такий взяток! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Володимир Джос сказав:

Обслуговую пасіку приятеля, в лежаках. Пасіка  на 6 сімей.  Процес обслуговування мені більше подобається, ніж в корпусних.  І моє враження, сім"ї в лежаках якісь сильніші...:IMHO:. Відкрив, перед тобою вся сім"я, гніздо-мед.  Але на платформу багато не намостиш:umora:.

Не зовсім правильно. То враження від більших рамок. Усе залежить від вибору й дизайну. Але дійсно - корпусні вулики набагато вміститиміші : вгору хоч 20 поверхів став. :IMHO:

Зате дадани зручніші.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А у мене ніби село взято соняхом в полон - а жодної шпаринки. Вперше бачу такий взяток! :ay:

А если поточнее быть ?сколько кг взяток в среднем ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все залежить від медової бази і деного приносу, + 6 кг в день в корпуса біжать краще.А на 500 гр.- корпусні не ефективні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Пасечник1984 сказав:

А если поточнее быть ?сколько кг взяток в среднем ?

В тому то й річ - ваги ще не привіз. А це бачу за льотом бджоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.07.2019 в 09:31, Олександр Коваль сказал:

ми роздільні решітки познімали. Почали наче вгору нести і то тільки на темні рамки, на світлі обходять стороною. Зараз прівєси пішли ахові, 0,5 позавчора і 0,7 вчора. Той що на вагах вулик просів капітально, зносилася бідна бджола на вітрові. Ті хто в вулику до вечора сидів розумно поступили

Я взагалі решітками перестав користуватись, хоча маю їх у себе. Рідко коли яка матка йде в магазин, практично ніколи. Бджолам так зручніше працювать

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня одцвело три поля подсолнуха, на весах плюс один кг. Мёда нет. В начале июля семьи были сильные, но сейчас, буквально за четыре дня, вся лётная пчела пропала. Такая ситуация у многих в районе. Что интересно, возле ульев нет мёртвых пчел. Почему не видно возле ульев мёртвых пчел не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, olegx478 сказал:

У меня одцвело три поля подсолнуха, на весах плюс один кг. Мёда нет. В начале июля семьи были сильные, но сейчас, буквально за четыре дня, вся лётная пчела пропала. Такая ситуация у многих в районе. Что интересно, возле ульев нет мёртвых пчел. Почему не видно возле ульев мёртвых пчел не знаю.

Ну вот. Такое явление было у большинства в середине июня. Можно было грешить на жару. Но у Вас задержка с этим на пару недель.... Вообще как то системы не просматривается ни по погоде. не по географии. не по культурным полям и обработкам.... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За минулу добу  +3 кг, сонях + гречка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Итог дня +8 кг 

Если бы дождь неперебил ,

возможно была бы и десяточка :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Итог дня +8 кг 

Если бы дождь неперебил ,

возможно была бы и десяточка :ay:

В прошлому році дражнились, зараз дражнитесь. Побьють пасічники

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Два капитана сказал:

В прошлому році дражнились, зараз дражнитесь. Побьють пасічники

И это цветут дальние поля ,соседей ,

Наш зелёный , как арбуз 

Подсаживал маток в нуки ,позаливались под самое немогу 

и это три рамки на 145 

Надо срочно откачивать ,но надолго ли их хватит 

Говорил же себе ИЮНЬ и шабаш 

Так нет прикупил карники ,

надо прививаться ,вот процесс и затянулся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, olegx478 сказал:

В начале июля семьи были сильные, но сейчас, буквально за четыре дня, вся лётная пчела пропала. Такая ситуация у многих в районе. Что интересно, возле ульев нет мёртвых пчел. Почему не видно возле ульев мёртвых пчел не знаю.

аграрії травлять наших бджіл, сволочі

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Дмитрий 94 сказал:

аграрії травлять наших бджіл, сволочі

Много пчеловодов звонят с такими же проблемами 

 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...