Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

15 часов назад, mits сказал:

Вот, что показал КУ при цветении Акации. 21.05-0.3 кг; 22.05 -4.8 кг: 23.05-6.3 кг: 24.05-1.5 кг.(с обеда гроза); 25.05-1 кг(с обеда гроза) 26.05 -3.1 кг; 27.05-0.5 кг;  с Акацией в этом году усё.

У нас в этом году акация выделяла хорошо. КУ показывал такие привесы: 19.05 - 3кг. 20-5. 21-6.5. 21-3.5 дождь. 23-8. 24-6. 25- 0.5 дождь. 26-1. дождь. 27-4. 28-0.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

не шик, конєшно...

2 дня гроз, украли кг. 10 как минимум, так как 24 и 25 Мая почти не летали, а был как раз пик цветения. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

2 дня гроз, украли кг. 10 как минимум, так как 24 и 25 Мая почти не летали, а был как раз пик цветения. 

Добрый день. Я извиняюсь что не по теме, а какими весами вы пользуетесь? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я почтовыми на 140 кг

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас акацією навіть не пахло, буквально. В минулі роки запах на все селище стояв вечорами:( Та й льоту бджіл не було, як на рапс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Shveik сказав:

У нас акацією навіть не пахло, буквально. В минулі роки запах на все селище стояв вечорами:( 

 

А в нас зараз зАпах. дихати не дає. А вулики ріпаком забиті:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Shveik сказал:

У нас акацією навіть не пахло, буквально. В минулі роки запах на все селище стояв вечорами:( Та й льоту бджіл не було, як на рапс.

А де Вы живёте, в самой В-Михайловке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, mits сказав:

А де Вы живёте, в самой В-Михайловке?

Так, думаю вивезти точок в с Кучурган біля Соше-Острівського, а то в нас соняха не видно, рапс и зернові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, gardener сказав:

А в нас зараз зАпах. дихати не дає. А вулики ріпаком забиті:(

Ріпаком теж забиті - пів рамки запечатаного, пів рамку розплоду печатного, от і думаю качать  чи повскривать і отводки зробить. Рапса не було, на знаю, він же в вулику не застигне? Загалом ті ж проблеми, окрім бонусу с запахом квітучої акації:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Shveik сказал:

Так, думаю вивезти точок в с Кучурган біля Соше-Острівського, а то в нас соняха не видно, рапс и зернові.

Что то я запутался. Разве возле Кучургана есть Соше-Островское? Знаю только одно такое, которое находится между Фрунзовкой и В-Михайловкой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Shveik сказал:

У нас акацією навіть не пахло, буквально. В минулі роки запах на все селище стояв вечорами:( Та й льоту бджіл не було, як на рапс.

Может не пахла потому, что на дрова ушла?:ah: У Вас же там вокруг посёлка одни кустики растут, вместо бывших посадок. Мои с Войнычанскоо леса носили, там лесник пока не даёт её пилить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, mits сказав:

Может не пахла потому, что на дрова ушла?:ah:

Пиляють, але й цвіту на страих акація біля мене дуже мало, на вершках і на краях, минулого року та акація була біла наречена.

8 годин тому, mits сказав:

Что то я запутался. Разве возле Кучургана есть Соше-Островское? Знаю только одно такое, которое находится между Фрунзовкой и В-Михайловкой.

Біля Соше-Острвіського є два хутори - Куйбишев і Ляхи, але по документам то одне с Кучурган. Войничевський ліс, то ви в Водяному чи в Бесарабці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Shveik сказал:

 Войничевський ліс, то ви в Водяному чи в Бесарабці?

Станция, Ивановка. Лес, через поле, 600 метров до его начала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.05.2019 в 12:06, fenix-86 сказал:

Добрый день. Я извиняюсь что не по теме, а какими весами вы пользуетесь? 

Теми, что забрал у друга с маслобойни. :umora: Нижняя шкала-на 100 кг, верхняя на 5 кг, а почтовые они или какие то другие, не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Я в шоке,шо ни у кого нет привесов с мая?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, masterden123 сказал:

Я в шоке,шо ни у кого нет привесов с мая?!

Очікуємо ГВ. Але чув версію, що ГВ в цьому році вже був- у травні.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, masterden123 сказал:

Я в шоке,шо ни у кого нет привесов с мая?!

+50-50 грм, то є привіс чи ні? з травня в мене так. за місяць пару кг+

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, masterden123 сказал:

Я в шоке,шо ни у кого нет привесов с мая?!

Нету.:ah: Ни у кого.:umora: Бедные Экспортёры.:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, mits сказал:

Нету.:ah: Ни у кого.:umora: Бедные Экспортёры.:ak:

Так експортери мене менше всього цікавлять. Клієнти, які напрацьовувались роками просять меду сьогодні , а його в достатній кількості немає. :dntknw: В попередні роки вже була друга качка в цей час, а в цьому році качать нічого. Я такого  "безмедів'я" не пам'ятаю. Причин, на мою думку, тут декілька. Перша, це витівки природи, а друга- кількість сімей в радіусі льоту росте, а кормова база відносно  та сама.  Я подальшого розширення не планую, треба дати ради тому що є, кількість треба перетворити в якість. В конкурентній боротьбі між пасічниками виграє той, хто біль вміло зможе використати весь потенціал бджоли та використати більш ефективну технологію утримання бджіл. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, chajka2005 сказал:

а кормова база відносно  та сама.

Помиляєтеся. набагато гірша. Все витравлено гербецидами. Подивітся на поля і узбіччя - пирій і амброзія в кращому випадку. Всі землі які хоч трохи придатні для рослин - розпахані і витравлені. ті що не придатні -викошені. а ті що зовсім непридатні - горять два рази на рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, chajka2005 сказал:

Так експортери мене менше всього цікавлять. Клієнти, які напрацьовувались роками просять меду сьогодні , а його в достатній кількості немає. :dntknw: В попередні роки вже була друга качка в цей час, а в цьому році качать нічого. Я такого  "безмедів'я" не пам'ятаю. Причин, на мою думку, тут декілька. Перша, це витівки природи, а друга- кількість сімей в радіусі льоту росте, а кормова база відносно  та сама.  Я подальшого розширення не планую, треба дати ради тому що є, кількість треба перетворити в якість. В конкурентній боротьбі між пасічниками виграє той, хто біль вміло зможе використати весь потенціал бджоли та використати більш ефективну технологію утримання бджіл. 

Можу Вам допомогти. Є акація і квітковий. 

20190618_111614.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.06.2019 в 23:58, masterden123 сказав:

Я в шоке,шо ни у кого нет привесов с мая?!

По трохи несуть, вагів немає. А так качаємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера, жара была +2кг, сегодня похолодало и ветер +3.3 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За три останні дні :- +800, +2, +3,5...  Носять здалеку. Ближні поля тільки поодинокі "свічки" показали..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.06.2019 в 08:46, Два капитана сказав:

з травня в мене так. за місяць пару кг+

В Олешківських плавнях?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...