Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

В 22.08.2020 в 00:47, Cfif сказал:

Очевидное-невероятное творится в этом году с пчёлами.)) Откуда только и что берут . непонятно. Логично предположить что берут падь.. Но только вот мёд в медогонке совсем не падевый.... Может у кого аналогичная ситуация... Может есть возможность сделать пыльцевой анализ недорого?? очень уж любопытно узнать что несут из лесу...

 

Та яка падь. Річ ця називається золотарник канадський.

І цього року через холодну весну він цвіте пізніше зараз саме виходить на пік. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Та яка падь. Річ ця називається золотарник канадський.

Якщо це так. це дуже добре. тільки річ у тім що його нема у мене стілки. скільки наперли меду. ... там ліси і поля. маленткі клаптики по 10 - 20 соток.. не дадуть такого взятка. хіба що я чогось незнаю і десь вирубки по 10 - 20 га позаростали ним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Cfif сказал:

Якщо це так. це дуже добре. тільки річ у тім що його нема у мене стілки. скільки наперли меду. ... там ліси і поля. маленткі клаптики по 10 - 20 соток.. не дадуть такого взятка. хіба що я чогось незнаю і десь вирубки по 10 - 20 га позаростали ним.

Думаю що зарослі додалося. У мене зарослі можна вимірювати десь по 100 і навіть більше га 

Дивлюсь худобу перестали пасти в вже беріг ним заростає.

Єдине було сухо, то виділяв біля торфовищ і річок, а вчора пройшов сильний дощ то напевне прийдеться качати мед, а часу немає зовсім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Золотарник... дощ... ріпак...

це десь в паралельному всесвіті...

:(

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ромео сказав:

Золотарник... дощ... ріпак...

це десь в паралельному всесвіті...

:(

Ви знущаєтесь?

Це сьогодні

EgNR-DMWAAAIJoP?format=png&name=small

післязавтра вночі буде йти суцільним фронтом балканський циклон. Обороні вінницько-білоцерківським відьмам вдарить в тил

так що прорвемось :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Ви знущаєтесь?

навіть не думав

5 минут назад, Олександр Коваль сказал:

післязавтра вночі буде йти суцільним фронтом

 

5 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Обороні вінницько-білоцерківським відьмам вдарить в тил

покажіть мені, де?

1631503529_.thumb.JPG.942f0ba6d5457882696c1be2728b0ba5.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Cfif сказал:

Якщо це так. це дуже добре. тільки річ у тім що його нема у мене стілки. скільки наперли меду. ... там ліси і поля. маленткі клаптики по 10 - 20 соток.. не дадуть такого взятка. хіба що я чогось незнаю і десь вирубки по 10 - 20 га позаростали ним.

Кажется вы не дооцениваете взяток с золотарника у меня сегодня пасека гудела как на липе или подсолнухе.. Его плюс в том что он на каждом пустыре и неудобье...

Взял сахар на закорм так неохотно с кормушек берут вообще... 1,5 литр по полтора два дня забирают... В одном улье вощину забыл отстроили в августе ...:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Александр К. сказал:

Кажется вы не дооцениваете взяток с золотарника

Это хорошо, если так, я только рад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.08.2020 в 19:36, Wladimir_K сказав:

Думаю що зарослі додалося. У мене зарослі можна вимірювати десь по 100 і навіть більше га 

Дивлюсь худобу перестали пасти в вже беріг ним заростає.

Єдине було сухо, то виділяв біля торфовищ і річок, а вчора пройшов сильний дощ то напевне прийдеться качати мед, а часу немає зовсім.

:) О! Цікаву ви, Володимире, проблему відзнайшли : качати потрвбно та часу немає! Подаруйте всю качку сусідам... Думаю, вони гарно справляться, може й вам що залишуть на дні медогонки.:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.08.2020 в 22:15, Александр К. сказав:

Кажется вы не дооцениваете взяток с золотарника у меня сегодня пасека гудела как на липе или подсолнухе.. Его плюс в том что он на каждом пустыре и неудобье...

Взял сахар на закорм так неохотно с кормушек берут вообще... 1,5 литр по полтора два дня забирают... В одном улье вощину забыл отстроили в августе ...:blink:

Якось мав можливість у медоносній потужності його і я переконатися. Тоді у мене на п'ятому поверсі редакції було пару сімей на балконі. А поряд доглядуваний добре сад агрокомбінату, де міжряддя поросли золотарником, дякуючи підживлюванням дерев органічними добривами. І, коли я був у відпустці, (по розплоду я вичислив, що то було 9 вересня) із комбінатської пасіки у мій пустий вулик на балконі залетів рій. Коли я приїхав з відпустки він відбудував і заніс медом та розплодом чотири пастих  рамки. А крім золотарника там у мене ніяких медоносів на той час і не було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

'Обана! За три дні у мене після дощу , якраз три дні тому, на контролі  + 2 кіло! :ay::ooops:

Перший плюс за два тижні після переїзду з кочівлі.:ay:

Точно золотарник спрацював.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

24.08.2020 в 22:15, Александр К. сказав:

 

 :umora: Переглянув кілка своїх кочових рутів. По одній-дві рамки перги із золотарника нанесли після дощу, що був днів три тому. Сьогодні, слава Богу, теж трохи задощило й промочило. Тож може й ми з @Rad  матимемо, накінець, взяток із золотарника на своїх пісках.:please:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Опана! У мене на контрольному за тиждень + 100 грамів!  :ay::veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Опана! У мене на контрольному за тиждень + 100 грамів!  :ay::veselo:

Вулик намок від туманів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, wwlo сказав:

Вулик намок від туманів

В тому то й річ, що у нас цілий тиждень суха погода. Видно, матка їх нова баківська з нука почала їх 'строїти' та ще й з 'голодухи' за вільними комірками дітородством захопилася. Та хай, меду у них вистачить. Тут була матка карніка від Михайла @miro. Тримав її з пакета на випробуванні. Лишив матку тому, що бджоли плохі були( плохі - це тихі, спокійні). Подарував пасічнику з іншого дачного масиву. Але навіть на соняху у нижньому корпусі половину рамок заносили медом , а іншу - розплодом. Мої ж голландці чітко знають, що котлети повинні бути котлетами, а мухи- мухами.:ay: Тобто мед складують у корпусі вгорі.

Так що кожен підбирає собі те, що йому подобається. І поносити один одного із-за смаків не варто. Але кавказянок потрібно виводити з нашої землі. :hunter:Там нічого вже не допоможе, бо ' Вор должен сидеть!':IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Ніхто не кнтролював як за ці морози вулик полегшав - набагато збільшилось споживання корму чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

-5,5  кг з початку березня. Неочікувано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

-5,5  кг з початку березня. Неочікувано

Пішов розплід, і пішов мед на розвиток розплоду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Ворон сказав:

Пішов розплід, і пішов мед на розвиток розплоду. 

 там того розплоду - соромно говорити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Олександр Коваль сказал:

-5,5  кг з початку березня. Неочікувано

Улей высох после зимы :umora:.

У меня за месяц -1,5 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Алексей Кременчуг сказав:

Улей высох после зимы :umora:.

У меня за месяц -1,5 кг.

версія гідна :ay:, але сам вулик з очерету ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

 там того розплоду - соромно говорити

Що виходить, мед має здатьність випаровуватись. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ворон сказав:

Що виходить, мед має здатьність випаровуватись. :hmm:

 

9 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

версія гідна :ay:, але сам вулик з очерету ;)

 

11 хвилин тому, Алексей Кременчуг сказав:

Улей высох после зимы :umora:.

У меня за месяц -1,5 кг.

може трансформувавсь в молодняк:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

-5,5  кг з початку березня. Неочікувано

Значит заготовителю сдали, пару кило, пока цена есть. Видать, у них тоже, потребности есть....:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...