Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
ДобровоЛ

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?

1,775 posts in this topic

В 05.08.2018 в 13:11, Сергей Тюркин сказал:

IMG_20180728_143435.thumb.jpg.1d9e4a4b56cf109b9ab661e64f83174c.jpg

Примерно так

Сергей, а Вы рогатый улей пробовали? Вижу, Вы остаетесь верны бесфальцу. Прокомментируйте, пожалуйста).

Жінці подарували ваги "Сатурн" напольні для зважування власної ваги,акуратний сучасний вигляд мають але щось вони різні показники видають з одніеї зважуваної особи, різница до 2-х кг.Класичний приклад сучасний побутових речей , потрапила в дім через короткий час на смітник, в країні виробнику ріст ВВП і добробуту населення в нас багатіють продавці і їх помічники, споживачі чухають потилиці,сварать виробників і засмічують довкілля імпортним "ширвжитком". Так і живем. Можете сприймати мій допис як антирекламу або як старече бурчання.

Подарував жінці ваги тефаль за 600грн, працюють відмінно. Якісний товар хоть і коштує дорого, зате більш надійний і фунціональний.  Вже давно на смітнику і принтер за 1000, стіралка індезіт, смартфон за 2000 і т.д.

Вчора було +2,1, думаю сьогодні повино бути чуть більше, так як майже немає вітру

А що у Вас зараз квітує,що такі привеси?

Сьогодні +2.8, квітує майже все окрім яблоні, (вишні, черешні, алича, черемшина), судячи по погоді, ще завтра можливо щощь принесуть, а далі дощі... На вагах F1 B7 Добровола, червневий відводок, зими вийшла на 7 рамок, зараз 15 + поставив магазин.

43 хвилини тому, Zinkevych19 сказав:

Сьогодні +2.8, квітує майже все окрім яблоні, (вишні, черешні, алича, черемшина), судячи по погоді, ще завтра можливо щощь принесуть, а далі дощі... На вагах F1 B7 Добровола, червневий відводок, зими вийшла на 7 рамок, зараз 15 + поставив магазин.

Гарненько ж працюють . З такими темпами й качати скоро доведеться.

За черемшиною спостерігав кілька років. Пахне і цвіте вона класно та от бджоли її обходять чомусь боком. 

Дякую вам,  @Zinkevych19 , за відгук. Приємно почути, що твоє старання пройшло не даремно. :ah::hi:

Edited by ДобровоЛ

В 11.04.2019 в 23:05, Винодел сказал:

Жінці подарували ваги "Сатурн" напольні для зважування власної ваги,акуратний сучасний вигляд мають але щось вони різні показники видають з одніеї зважуваної особи, різница до 2-х кг.Класичний приклад сучасний побутових речей , потрапила в дім через короткий час на смітник, в країні виробнику ріст ВВП і добробуту населення в нас багатіють продавці і їх помічники, споживачі чухають потилиці,сварать виробників і засмічують довкілля імпортним "ширвжитком". Так і живем. Можете сприймати мій допис як антирекламу або як старече бурчання.

Можливо я Вас не вiрно зрозумiв, але Сатурн це украiнська марка та належить Олександру Громико. 

21 хвилину тому, Charli сказав:

Можливо я Вас не вiрно зрозумiв, але Сатурн це украiнська марка та належить Олександру Громико. 

Марка тільки українська, а все іньше з китаю

6 годин тому, Zinkevych19 сказав:

Вчора було +2,1, думаю сьогодні повино бути чуть більше, так як майже немає вітру

пилок збираєте? бо в мене така сама вагана контрольному, пилок котрий вони принесли я не враховую, ставив магазини гніздо заливають, правда погодка портиться на свята то вони махом підчистять в гнізді.   У вас баки а в мене карніка, :IMHO1:головне погода  медодаї  а не породи мабуть.

Edited by Андрі

12 минут назад, Андрі сказал:

пилок збираєте? бо в мене така сама вагана контрольному, пилок котрий вони принесли я не враховую, ставив магазини гніздо заливають, правда погодка портиться на свята то вони махом підчистять в гнізді.   У вас баки а в мене карніка, :IMHO1:головне погода  медодаї  а не породи мабуть.

пилком не займаюсь, в мене гніздо 15 рамок,  точно не зальють) а от  там де 10рамок, магазини то необхідність, вчора поставив вечером, сьогодні глянув, то рамки вже підляті, думаю  з гнізда на верх підняли.

сьогодні +2.6кг, починає квітувати яблуня, но прогноз погоди не радує

З 23 по 27 квітня + 5,7 кг.

Сьогодні +1.8, зранку добре літали, вітру не було, близько 16:30 пішов дощ.

+0.7кг, бджола почала працювати лише після 14:00.

+1.4кг

З 28 по 30 - 300гр.

3 -й день цвите рипак  позавчора 2,2 вчора 3,5

В останні дні,коли погода дозволяе, на ріпаку збільшення ваги КВ на 0,5-1,5кг.

Вчора було 2.7кг потепліло ріпак дає

Сегодня целый день солнце на градуснику+25  на весах за сутки +6кг

У кого пошли привесы на акации? У нас три дня цветет, но пчелы на ней нет, пока работает на черноклене.

8 минут назад, Н. Петрович сказал:

У кого пошли привесы на акации? У нас три дня цветет, но пчелы на ней нет, пока работает на черноклене.

Був вчора та сьогодні в Кременчуці. Акація цвіте повним ходом. Бджола на акацію йде.

шестой день ... Динамика: +0,8; +1,5; +3; +4; +4; и сегодня +4,5.  Еще денька четыре  протянет!

59 минут назад, Ракетин сказал:

шестой день ... Динамика: +0,8; +1,5; +3; +4; +4; и сегодня +4,5.  Еще денька четыре  протянет!

Акация?