Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Полтавчанин сказав:

Кілька днів, як почався хоч невеличкий взяток по кількасот грам в день. До цього часу з весни - нуль. Ще два тижні тому годував бджіл. Сади майже нічного не дали - майже не цвіли і було холодно, акація підмерзла - не цвіла зовсім (такого за всю історію не пам'ятаю), різнотрав'я попало на холод, липа ще не зацвіла і цвіту дуже мало, поле гречки цвіте, але вона виділяє дуже мало - бджіл на ній майже не має. Дощів майже не було, сухо і по ночам холодно. Бджоли навіть не рояться. Рік у нашій місцевості - дуже сумний, хоча регіон традиційно медовий.

От почитаєш таке і собі думаю що в мене не все так погано... Регулярно медок свіжий відкачую, не багато але на базар зажди свіжий є. Перші вулики що відкачав весняний мед, вже магазини різнотрав'ям майже повні, думаю до липи відкачати... липа зацвіте за пару днів... цвіту також не густо, але разом з різнотрав'ям щось думаю принесуть. Дав би Бог тепло, дощі вже два дні йдуть, вологи вистачає....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Олег77 сказал:

Аналогічно.

В мене на пасіці навідь трава не відросла, яку я скосов 2 тижні тому. Як проїзджав біля полів соняху то одне поле соняшник по пояс, інше трохи вище коліна. Ще до цього всього посуха. Вночі дощ був, ала слабкий, і нічого він не змінить. 

Треба нормального дощу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Два капитана сказал:

В нас приблизно 0,5+1,5 в день. Херсонщина

Это подсолнух или трава? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на весах на нулю гречка только начинает цвести

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цому році ще свіжого меду й непробував. Такого ще не було.

Акація не цвіла, липа дуже мало цвіту, буркуна якого в тому році було дуже багато,  майже немає. Дуже цікавий рік, а через 45 днів в нашій місцевості кінець медового взятку!!!

Але будемо надіятись на Милість Божу:  в 200 метрах від пасіки зацвітає гречка, покищо на вагах 0... Сонях деякий викида суцвіття, є такий що тільки сходить. Добре що пасіка в мене на колесах, так що треба ще покататись за медком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, В.Ю.А. сказав:

Это подсолнух или трава? 

у мене трава, сонях ще пару днів треба. А чи буде виділять ? ,,,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, В.Ю.А. сказал:

Это подсолнух или трава? 

Якась трава

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня после акации первый плюс + 900 гр. Непонятно с чего не то липа, не то с донника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ті,що на гірчиці +0,5кг.на інших точках підтримую"0" підгодівлею сиропом.Вдома вихователька накопичуе рамки медом(виховне відділення),не думаю,що завдяки підгодівлі сиропом.Бджоли гудуть по малині,ваточнику,василькам,буркуну,синяку,якимось білим квітам(покажу фото може хто підкаже назву).Невеликий дощ підняв вологість повітря,створив комфортні умови росту рослинам.По рослинам не видно,що вони потерпають від нестачі вологи,хоч до вологого грунту треба копати см. 10-15.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Н. Петрович сказал:

Сегодня после акации первый плюс + 900 гр. Непонятно с чего не то липа, не то с донника.

Если не секрет в каком районе у вас пасека?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ульях сухо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчера первый принос 800 г в основном донник и белый клевер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже вчера принесли, оставил окно открытым в сотохранилище :(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ильич (альп) сказал:

В ульях сухо. 

Сегодня раздал остатки прошлогоднего запаса, думаю недельку продержимся. :hmm:С весны голова болела, что я с ним (запасом) буду делать. Вот, пригодился. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас тільки сад не давав як продавав пакети перед акаціею нічого було дать кормових я не кормлю взагалі  ,але потім  я навіть акації качнув не багато правда і не чистої , але трохи е , мож того що без плідних маток жили , хоча ті що з матками навіть більши пренесли але там і бджоли більш , взагалі то принос е не величкий але стабільний скажімо так не медовий а м'ясний ,а сьогодні нарешті дощь пішов та навіть зара йде рясний ,підуть квіточки на болоті і липка мож дасть  там сонях в радіусі польоту зацвіте і буде все добре 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Юрец 76 сказал:

Если не секрет в каком районе у вас пасека?

Изюмский .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читая тему, грустно становится, а за себя говорить стыдно. 

На весах стабильный килограм. (тьху,тьху,тьху)

Всем удачного сезона!!!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вага нiяка,в Харькове меду нема!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В воскресенье вечером по пути домой заехал на одно 50га поле подсолнечника, расположенного меньше, чем за 500м от пасеки. Есть еще одно поле, в километре от точка, на день-два раньше начало зацветать, оно под 100га. В воскресенье  на КУ нули, вчера-сегодня -400гр. За последние годы, это наиболее раннее цветение. Но оно не радует. Сравнить не с чем, т.к. эти 2 поля самые ранние, или одни их ранних по цветению. И поступающая инфа от знакомых пчеловодов гласит, что до цветения у них подсолнечника еще минимум неделя или дней 10.

Несколько фото....за качество извиняюсь.
Foto_0144_240.jpgi.gif

Foto_0145_240.jpgi.gif

Foto_0146_240.jpgi.gif

Foto_0147_240.jpgi.gif

Foto_0148_240.jpgi.gif[/QUOTE]

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Боюсь сглазить, за вчера привес 1500грамм.

 По предварительному осмотру, бакфаст 1:3 (шарики) выйдет в ничью по разнотравью... Грустно, но факт остается фактом. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Совсем немножко до 5 кг не дотянули 

Погода было такая ,какую все пчеловоды просят .  Вечером и утром дождь и весь день парило 

Вынужден был даже бросить работу и прерваться на душ и диванчик 

Хорошо ,лучше чем работать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Мико сказал:

Совсем немножко до 5 кг не дотянули 

Погода было такая ,какую все пчеловоды просят .  Вечером и утром дождь и весь день парило 

Вынужден был даже бросить работу и прерваться на душ и диванчик 

Хорошо ,лучше чем работать 

Романович до п'яти не дотянули за день? З чого у Вас йде взяток такий? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24.06.переїхали на гречку 100га. 25.06. почала біліть. 26.06. по обіді пройшов грозовий дощ.Ваги 26 го-0.7кг.  27-0.7кг. 28-1.4кг.На точку стоїть дурман На душі веселить.Попереду 400 га соняху різного віку посіву.  Липа за 11 днів видала 12.3 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, SAN63 сказав:

24.06.переїхали на гречку 100га. 25.06. почала біліть. 26.06. по обіді пройшов грозовий дощ.Ваги 26 го-0.7кг.  27-0.7кг. 28-1.4кг.На точку стоїть дурман На душі веселить.Попереду 400 га соняху різного віку посіву.  Липа за 11 днів видала 12.3 кг.

Дурман веселить душу?:dntknw::umora: А у мене по корпусу 230 - 10 рам бджіл на причепі на кочівлі - решта пішло на матководство. Було трохи липи. Зараз там - зарослі ваточника і трохи хаменерію вузьколистого - Іван-чаю. Ваточник відвідують бджоли і після 21.00 !:ay:

Стабільно за день показує 1 кг.

34 хвилини тому, SAN63 сказав:

24.06.переїхали на гречку 100га. 25.06. почала біліть. 26.06. по обіді пройшов грозовий дощ.Ваги 26 го-0.7кг.  27-0.7кг. 28-1.4кг.На точку стоїть дурман На душі веселить.Попереду 400 га соняху різного віку посіву.  Липа за 11 днів видала 12.3 кг.

А де гречку знайшли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10км. від Згуровки. Вже десь 500 скринь звезли. Ставку роблю на бак. кордов. карнік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...