Перейти к содержанию

Що сьогодні вага контрольного вулика показала?


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

55 хвилин тому, ромео сказав:

Це так навмисне аграрії сіють чи випадково виходить?

Сіють, в залежності від погодних факторів.  Рано посіяв, можна потрапити під заморозки. Пізно посіяв, є варіант що не вистачить вологи.  Гратися з сортами, які нерівномірно сходять, місяць цвітуть, та до осені зріють, для аграріїв те саме, що на промислових пасіках завести поліську бджолу.  

Кожен бізнес вимагає максимальної раціональності.  Нажаль, раціональність сільгоспвиробників, не завжди співпадає з раціональністю  пасічників.  А  тут вже, як кому поталанить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Фанат сказав:

Я уже откачал подсолнух второй раз

Херсонщина качає соняшниковий  перший раз, а чернігівщина збирається третій:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Володимир Джос сказал:

Херсонщина качає соняшниковий  перший раз, а чернігівщина збирається третій:umora:

Качає третю рамку, то буде третья качка. Знайде четверту, то .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

Читаю, у людей то одне поле зацвіло, то друге. Везе ж людям. Це так навмисне аграрії сіють чи випадково виходить? :hmm:

В мене ніколи так не буває. Скільки б не посіяли, все цвіте разом. Навіть цього року. Під час посівної була перерва на днів 10 через дощі. Думав, що це розтягне цвітіння. А воно затримка вийшла на днів 3.

І навіть по сусідніх господарствах так виходить, що цвіте в той самий час...

Та самого дратує ситуація :hi:- один рік всі поля в соняшнику і хоч розірвися,:helpme: наступного все в сої і взятку як із садку, а ще через рік - кукурудзі, і знов те саме :(наче не можуть чергуватися! тож уже була думка - не інакше як змовляються :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Фанат сказал:

Дааа!!!:umora:Он Харківщина за три рази зразу. Мико 8-й корпус скоро поставе і не останній судя з його слів. У всьму винний бакфаст із длінним хоботком і тривалістю життя 60 днів. Бакфаст працює у Мико на мед.:ay::umora::umora::umora:

Працює - не міг нарадуватися в той час як в інших сімях рамки торохтіли у баків був принос, а тоді наші любі аграрії пшеничку потруїли - приїжджаю всі сімї літають, а баки ні думаю в чому ж проблема, я у вулик там із 24 рам бджоли залишилось 12 сімя досі відновлюється (правду кахуть що баки перші лягають від потрав)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Читаю, у людей то одне поле зацвіло, то друге. Везе ж людям. Це так навмисне аграрії сіють чи випадково виходить? :hmm:

В мене ніколи так не буває. Скільки б не посіяли, все цвіте разом. Навіть цього року. Під час посівної була перерва на днів 10 через дощі. Думав, що це розтягне цвітіння. А воно затримка вийшла на днів 3.

І навіть по сусідніх господарствах так виходить, що цвіте в той самий час...

Я думаю что просто не успевают сразу все посеять. Техники мало, а територии большие.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Фанат сказав:

Дааа!!!:umora:Он Харківщина за три рази зразу. Мико 8-й корпус скоро поставе і не останній судя з його слів. У всьму винний бакфаст із длінним хоботком і тривалістю життя 60 днів. Бакфаст працює у Мико на мед.:ay::umora::umora::umora:

Дуже дивує, як можна реагувати з іронією на те, що у когось з форумчан карніка чи баки мед добре носять, особливо якщо крім місцевих нічого нетримали, а кричать на весь голос, що карніка і баки то г...но, а лиш місцева добра. Для того, щоб щось з чимось порівнювати, треба як мінімум спробувати потримати і те, і інше, і не один сезон, і ще треба враховувати, що у всіх нас умови кардинально різні. А то виходить, що один качає мед, а інший з заздрістю його  підмахує, і каже що так бути неможе, бо меду нема;). А я Романовичу вірю, бо у мене теж саме, хоча сезон в цілому дощовий і взятків мало, мої умудрилися меду  наносити, буде і бджілкам, і мені

  • Подобається 6
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, слава 1987 сказал:

той час як в інших сімях рамки торохтіли у баків був принос, а тоді наші любі аграрії пшеничку потруїли - приїжджаю всі сімї літають, а баки ні думаю в чому ж проблема, я у вулик там із 24 рам бджоли залишилось 12 сімя досі відновлюється (правду кахуть що баки перші лягають від потрав)

Просто у баків сильніші сім`ї і більше було робочої льотної бджоли. Тому і більше полягло. Та ще й отруйного нектару більше принесли, тому

16 минут назад, слава 1987 сказал:

сімя досі відновлюється

Якби у вас були однакові за силою сім`ї, то різниці не помітили б

Від протрав лягають у першу чергу сильніші сім`ї, які більше збирають нектар у той час, як слабкі працюють на нарощування сім`ї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.07.2019 в 18:37, Мико сказал:

Ну и когда же он будет этот неурожайный ?

У нас був 2017 бджола працювала до  8 ранку і після 20 вечора, соняху було 500 га але перший дощ починаючи із травня пішов аж 11 липня але вже було пізно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Скільки б не посіяли, все цвіте разом. Навіть цього року. Під час посівної була перерва на днів 10 через дощі. Думав, що це розтягне цвітіння. А воно затримка вийшла на днів 3.

На цвітіння рослин впливає сумарна температура. Соняшник, який посіяли раніше, через знижені температури має триваліший термін вегетації, ніж той що потрапив у тепліші умови. Та ще і пізні сорти сіють раніше, а потім ранні. Тому і зацвітають майже одночасно.

У нас у цьому році у деяких господарствах град вибив соняшник, багато пересівали. Зараз рослини по коліно. От і не знаю їхати чи ні. Зараз на соняшнику заливають гнізда (хоч і стоять надставки), матки скоротили яйцекладку, відповідно сім`ї просядуть. А на пізньому соняшнику це продовжиться. Чи встигнуть набрати силу на зиму?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю как у кого, а у меня после недельного похолодания взяток упал до 0,5 - 1,0 кг. И если первая качка была в районе 35-40 кг на семью, то на вторую рассчитывать особо уже не приходится, и магазины лишние уже снял. Такого холодного июля у нас не припомню. Днем +24 :blink:, раньше было не меньше +35 и выше, это как норма. 

Куда катится этот мир? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

Читаю, у людей то одне поле зацвіло, то друге. Везе ж людям. Це так навмисне аграрії сіють чи випадково виходить? :hmm:

В мене ніколи так не буває. Скільки б не посіяли, все цвіте разом. Навіть цього року. Під час посівної була перерва на днів 10 через дощі. Думав, що це розтягне цвітіння. А воно затримка вийшла на днів 3.

І навіть по сусідніх господарствах так виходить, що цвіте в той самий час...

герой України гєна боба посіяв свої з розривом десь в тиждень біля третього точка, те що перше відцвіло десь за тиждень, діаметр маяків досить великий, відцвіло за тиждень, але й принос там є. Ті що за тиждень - цвітуть вже третій тиждень, виділяє потрохи. Разом по корпусу на сім'ю я думаю буде

в рідному селі агрохім по ходу сонях не сіяв, сіяли дрібні фермери, там же як прийдеться. На радянській техніці відповідно технічного стану клаптями там то тут

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плюс 5,5 кг , ветренно было целый день 

да и место под нектар заканчивается 

Придётся таки ставить 8 корпус ,

по совету бывалых .

откачать не получится ,нужно нуки срочно откачивать 

Маткам сеять негде , а до выборов всего два дня 

Успеть бы с нуками разобраться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надеюсь что веса поломались.  А то если им верить  то вчера около  1кг.  а сегодня  250 грамм.  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ромео сказал:

Читаю, у людей то одне поле зацвіло, то друге. Везе ж людям. Це так навмисне аграрії сіють чи випадково виходить? :hmm:

В мене ніколи так не буває. Скільки б не посіяли, все цвіте разом. Навіть цього року. Під час посівної була перерва на днів 10 через дощі. Думав, що це розтягне цвітіння. А воно затримка вийшла на днів 3.

І навіть по сусідніх господарствах так виходить, що цвіте в той самий час...

большие хозяйства там где в обработке тыщи гектар сеют большие массивы,  но даже они имеют смещение по срокам,  чтобы я так понимаю и убрать все постепенно 

а есть села где у многих до 100 га в обработке

у некоторых есть своя техника,  те сами выбирают время,  остальные ждут, когда им отсеют, договорились,  а тут дождь,  а потом еще один,  подсохло,  кому-то отсеяли,  а там снова дождь. и тд

плюс некоторые пересевают еще в июне,  по разным причинам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Надеюсь что веса поломались.  А то если им верить  то вчера около  1кг.  а сегодня  250 грамм.  :dntknw:

А лёт пчёл, какой был?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, mits сказал:

А лёт пчёл, какой был?

Не  знаю.  Я  дома  а Весы 2 раза за сутки присылают на телефон СМС  с весом улья.  если зайти на сайт то вижу данные за каждый час.  там ещё температура и влажность.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, слава 1987 сказав:

Працює - не міг нарадуватися в той час як в інших сімях рамки торохтіли у баків був принос, а тоді наші любі аграрії пшеничку потруїли - приїжджаю всі сімї літають, а баки ні думаю в чому ж проблема, я у вулик там із 24 рам бджоли залишилось 12 сімяони досі відновлюється (правду кахуть що баки перші лягають від потрав)

Бо вони найпрацьовитіші. Тому перші й лягають від потрав.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Надеюсь что веса поломались.  А то если им верить  то вчера около  1кг.  а сегодня  250 грамм.  :dntknw:

Не зломались. Мінус 200 грм

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подсолнух цветет уже 20 дней, больше 3 кг привнсов еще не было. В нормальные года на сегодняшнюю дату уже затевалась качка, в этом году с неделю можно ждать. 

Нужна жара, хотя уже не поможет. Пока похоже, самый непродуктивный год по моей памяти. 

Мне кажется, как многие бросили заниматься пчелами в последние года из-за цены, так некоторые перестанут заниматься экспортом по результатам медосбора этого года. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mаксим сказал:

Подсолнух цветет уже 20 дней, больше 3 кг привнсов еще не было. В нормальные года на сегодняшнюю дату уже затевалась качка, в этом году с неделю можно ждать. 

Нужна жара, хотя уже не поможет. Пока похоже, самый непродуктивный год по моей памяти. 

Мне кажется, как многие бросили заниматься пчелами в последние года из-за цены, так некоторые перестанут заниматься экспортом по результатам медосбора этого года. 

У нас те саме., цвіте 20 днів привіси 2-3-4 кг один день 7, підкинув по магазину вощини але відчуваю зря, за вчора позавчора 3 кг, і мабуть уже все. У хлопців за 3-и км від нас учора - 0,3

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ану не ныть!!:umora::blink:!Едте к Мико!!!! У него десяточка капнула.:umora: Впереди 14 кг привеса.Мико думает ставить 9 корпус!!!:hmm::hmm:Слабаки....:umora:
От думав, чий ти фанат, а виявляється ти фанатієш від Мико.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.07.2019 в 20:43, Фанат сказал:

Мико, то я был прав!!!  Я бывалый оказывается. Во , чуйка не подвела!!!!:umora::umora::umora:

К совету бывалого не прислушался 

Не смотря что у меня рост 1,92 см,

8 корпус не стал ставить 

Сегодня откачал два корпуса (32 кг ) 

Отбирал уже в 15-30 при привесе 3,5 кг 

Итог дня +6,5 кг 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Фанат сказал:

А вы с Мико поменяйтесь.:umora:Отогда все станет на свои места.

Чем поменяться пасеками или точками ?

Если пасеками ,то я не согласен 

Работать на износ не могу по возрасту 

Никогда , даже в бредовом сне не приснилось,

что у меня 100 + семей 

А про 500 даже думать страшно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні +3.7, вчора + 2.5, на вагах італійка цьогорічна, на пост заступила самий початок червня, тож бджола її уже на соняшнику, сила сім*ї середня, поле соняшнику за 1.5км, цвіте уже близько тижня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...