Перейти к содержанию

Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?


Рекомендуемые сообщения

18 часов назад, dust сказал:

Знайшли те що хотіли? Посилання надіслав у приват

 Дуже дякую! Ще немав змоги подивитися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.09.2016 в 09:35, miro сказал:

Мені теж Василь Миколайович дав був тактік, а також усно інструкцію по застосуванню, в суботу випробував результат відмінний, но питання де та зараза (кліщ) береться стільки, від мавріка осипався, від тактіка теж,  пізніше ще один раз оброблю нехай в зиму спокійно йдуть.

Як  застосовували маврік для обробітку бджіл? Поділіться , будь-ласка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, dust сказал:

Як  застосовували маврік для обробітку бджіл? Поділіться , будь-ласка

Також приєднуюсь до прохання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, dust сказал:

Як  застосовували маврік для обробітку бджіл? Поділіться , будь-ласка

 

3 минуты назад, alex64 сказал:

Також приєднуюсь до прохання.

недавно кузмичу описував, ладно повторюсь,зі свого досвіду саме краще рамка бджоли крапля мавріку, крапля за розміром сірникову головку,розтираєте на потолочині,птолочину можна обернути чере три дня, через сім днів повторюєте, тим самим уникаєте, щодо звикання кліща до препарарату. весною не робіть бо даний препарат має тривалий термін розпаду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, miro сказал:

 

недавно кузмичу описував, ладно повторюсь,зі свого досвіду саме краще рамка бджоли крапля мавріку, крапля за розміром сірникову головку,розтираєте на потолочині,птолочину можна обернути чере три дня, через сім днів повторюєте, тим самим уникаєте, щодо звикання кліща до препарарату. весною не робіть бо даний препарат має тривалий термін розпаду.

Також думаю про можливість застосування Мавріку у саморобних пластинах. При цьому необхідно забезпечити виконання 2-х обов"язкових умов: доза на полоску та довготривалість дії. Якщо з дозою все більш-менш зрозуміло, то яким чином забезпечити довготривалість дії ДР? Деметилсульфоксидом, як радить Іван Михайлович, чи якоюсь олією? Хто що думає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, alex64 сказал:

Також думаю про можливість застосування Мавріку у саморобних пластинах. При цьому необхідно забезпечити виконання 2-х обов"язкових умов: доза на полоску та довготривалість дії. Якщо з дозою все більш-менш зрозуміло, то яким чином забезпечити довготривалість дії ДР? Деметилсульфоксидом, як радить Іван Михайлович, чи якоюсь олією? Хто що думає?

розмовляв з нашими хлопцями які в Греції пасічникують, вони кажуть що розбавляють в оливковій олії, полоски роблять на тканині

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, alex64 сказал:

Також думаю про можливість застосування Мавріку у саморобних пластинах. При цьому необхідно забезпечити виконання 2-х обов"язкових умов: доза на полоску та довготривалість дії. Якщо з дозою все більш-менш зрозуміло, то яким чином забезпечити довготривалість дії ДР? Деметилсульфоксидом, як радить Іван Михайлович, чи якоюсь олією? Хто що думає?

Виникає запитання а чи дозволений тау-флувалінат для застосування при обробці бджіл від кліща в країнах ЄС? Дану діючу речовину активно використовують в рослинництві проти різних шкідників. Для обробки бджіл від кліща використовують Флувалінат 80 мг, до речі в всім відомому Апізані флувалінату чомусь 40 мг. на пластину. 

А на рахунок передозування, то є яскравий приклад препарату який роблять в Рівному на основі тау-флувалінату в 2014 р., коли коли у багатьох посипалися цілі сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Виникає запитання а чи дозволений тау-флувалінат для застосування при обробці бджіл від кліща в країнах ЄС? Дану діючу речовину активно використовують в рослинництві проти різних шкідників. Для обробки бджіл від кліща використовують Флувалінат 80 мг, до речі в всім відомому Апізані флувалінату чомусь 40 мг. на пластину. 

А на рахунок передозування, то є яскравий приклад препарату який роблять в Рівному на основі тау-флувалінату в 2014 р., коли коли у багатьох посипалися цілі сім'ї.

Сербський Варотом (Флувалінат 80 мг)- у Європі, Апістан (Флувалінат 800 мг) у США, Канаді, Новій Зеландії. Зверніть увагу на 10-кратну дозу ДР у Апістані. Звичайно, може не варто винаходити велосипед, але угорський тактік успішно застосовується як димпушкою так і у саморобних полосках у бджільництві. Питання- чи варто екпериментувати? Щодо ровенських препаратів: наскільки знаю, вони взагалі були недієві, тобто кліщ не сипався по причині малої дози ДР.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, alex64 сказал:

Сербський Варотом (Флувалінат 80 мг)- у Європі, Апістан (Флувалінат 800 мг) у США, Канаді, Новій Зеландії. Зверніть увагу на 10-кратну дозу ДР у Апістані. Звичайно, може не варто винаходити велосипед, але угорський тактік успішно застосовується як димпушкою так і у саморобних полосках у бджільництві. Питання- чи варто екпериментувати? Щодо ровенських препаратів: наскільки знаю, вони взагалі були недієві, тобто кліщ не сипався по причині малої дози ДР.

Може тому і в США цілі колонії бджіл гинуть зимою не витримуючи такого "передозу".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.09.2016 в 17:25, dust сказал:

Сьогодні  переслав НП  всі проплачені  замовлення  Taktic.

Препарат получил. Большое спасибо.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И я сегодня получил. Спасибо Степану Ивановичу, что взял на себя роль "разводящего", в смысле рассылающего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, alex64 сказал:

Сербський Варотом (Флувалінат 80 мг)- у Європі, Апістан (Флувалінат 800 мг) у США, Канаді, Новій Зеландії. Зверніть увагу на 10-кратну дозу ДР у Апістані.

Там вся фішка в структурі і особливих властивостях полімеру пластин. Він утримує флувалінат і видає його на поверхню пластини дозовано, що  забезпечує стабільну дозу протягом тривалого періоду. В пластинах же зі шпону в перші дні виділення діючої речовини максимальні і надалі щоденно зменшується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, dust сказал:

Як  застосовували маврік для обробітку бджіл? Поділіться , будь-ласка

Як що не помиляюсь, то для раствору для дим гармати використовував 3 мл. на 100 мл. води., и 1-2 клуба диму на сім'ю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.09.2016 в 18:25, dust сказал:

Сьогодні  переслав НП  всі проплачені  замовлення  Taktic.Номера накладних будуть відіслані всім  в приват. 

Є ще 1 флакон 50мл .із непроплачених.

Дякую

dust,

сьогодні отримав посилку

IMG_20160923_124952.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

спасибо http://tochok.info/profile/637-nibond/

тактик получил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0,5 мл это пол кубика шприца на 1л.  воды,  так его мешать? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Jabar сказал:

0,5 мл это пол кубика шприца на 1л.  воды,  так его мешать? 

дозування порадив мені зробити був Дочинец В.М. один кубик на один літр,обробляв {оприскував шприцем} нормально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

дозування порадив мені зробити був Дочинец В.М. один кубик на один літр,обробляв {оприскував шприцем} нормально

А не засильна концентрація? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

А не засильна концентрація? 

мав можливість оглянути сімї після обробки тактіком в певній дозировці, нічого щоб вказувало на шкоду не побачив,окрім кліща на дні,якого весною при обробці немає,а осінню зявляється,скотиняка така коричнева,щось він мене сильно дратує той кліщ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня кореш делал так 1 куб.  пока дошёл до 10 улья то в 1 пчелы как моль посыпались

Может ему что то не то продали,  тоже такой вариант присутствует 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Вы 2 раза обробляете? Или 1 раз когда уже нет расплода,  а то те так делают,  а те так как лучше? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Jabar сказал:

А Вы 2 раза обробляете? Или 1 раз когда уже нет расплода,  а то те так делают,  а те так как лучше? 

у мене, як моль сипеться кліщ, дозировка на вуличку бджоли вже розведеного на воді тактику до 10 кубиків це максимально даю трохи менше, тактиком обробляю в тих сімях де нема розплоду, коли є розплід обробляю мавріком, мета використання двох препаратів уникнення на привикання це перше, і дія тактіку більш ударна по відношенню до мавріка, но знов менше зберігає період дії, тому використовую за відсутності розплоду для кращого ефекту,практика показує, що весною кліщ абсолютно відсутній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тактик сегодня получил.Спасибо большое форумчанину Николаю Ивановичу(nibond).У меня теперь вопрос?Как приготовить раствор для обработки с дым пушки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В100 гр очищенного керосина,  5гр тактика смешать . В дым-пушку и огонь :hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.09.2016 в 16:18, Wladimir_K сказал:

Виникає запитання а чи дозволений тау-флувалінат для застосування при обробці бджіл від кліща в країнах ЄС? Дану діючу речовину активно використовують в рослинництві проти різних шкідників. Для обробки бджіл від кліща використовують Флувалінат 80 мг, до речі в всім відомому Апізані флувалінату чомусь 40 мг. на пластину. 

А на рахунок передозування, то є яскравий приклад препарату який роблять в Рівному на основі тау-флувалінату в 2014 р., коли коли у багатьох посипалися цілі сім'ї.

Ну тут Ви праві, купляю в Афінах їх фасовка виробник Данія,  вся інформація по застосуванню на баночці також надається в магазині продавцем,на сьогодні ціна 100гр. 15 євро, в нас я чув грам 8грн. но фасовка знак питання де результат не відомий, я ж маю перевірено часом,до речі термін придатності вказаний два роки я використовував третій рік з успіхом,зберігав в холодильнику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...