Перейти к содержанию

Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?


Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Фанат сказал:

Ну то отловіть штук 100 бджіл, замучайте, заморіть, замочіть їх у водичці, відділіть кліща, порахуйте його %, а потім обробіть ТАКТІКОМ і отловіть штук 100 бджіл,знову замучайте, заморіть, замочіть їх у водичці, відділіть кліща, порахуйте його %.:umora::umora::umora: От вам і буде

 

порівняння.:blink::wave:

На це у мене немає часу і сильного бажання, біпіном і тактіком не обробляю. А логіка проста завжди є сім'ї в яких є розплід а ж до зимівлі, 1-2 підходами можна скоротити кількість значно, але залишиться у розплоді і весною знову по кругу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Фанат сказал:

А як же тоді у чоловіка на слідуючий день після обробки всі сім"ї в "мір іной" отошли?:blink: Несвоєчасна обробка?:umora:

Покажіть інструкцію.

Для тактику та ж інструкція що і для біпіну:

1 мл тактику розчиняти у 2 л перекип"яченої і охолодженої до кімнатної температури води. Утворений розчин білого кольору  добре розмішати і  поливати шприцом у міжрамковий  простір  до 10 мл розчину на вуличку бджіл. Найбільша ефективність досягається восени коли вже в сім"ях немає розплоду і температура повітря не нижче від + 6 С, щоб бджоли не збивались в клуб... І ще головне техніка безпеки ...

Щодо дим-пушки:

необхідно брати 5 мл тактику на 100 мл очищеного керосину (дуже добрий угорський - він нафтою не пахне, а більш подібний на запах спирту).  Дим-пушка має бути відрегульована на випорскування 1 мл розчину. Тоді  даємо 1 качок диму в льоток якщо сім"я має до 8 рамок, і 2 качки - якщо сім"я має більше 8 рамок. При обробці дим-пушкою льотки закривати не треба.

Це все по пам"яті -  детальніше в Google

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бывают такие случаи что после обработки остается раствора чуть ли не половина, выливать жалко. Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? Если кто в курсе поделитесь пожалуйста информацией, заранее благодарен!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Юрий Ник.12 сказал:

Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? 

Сутки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Юрий Ник.12 сказал:

Бывают такие случаи что после обработки остается раствора чуть ли не половина, выливать жалко. Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? Если кто в курсе поделитесь пожалуйста информацией, заранее благодарен!

Водний розчин використати в  день розведення ( із інструкції )

Розчин тактику з  гасом може зберігати властивості 1 рік  / із інструкції до дим-пушки/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб не приходилось розчин зберігати, необхідно розробляти розчину стільки скільки с сімей для обробітку. Тут якраз добре підходить угорський тактик, бо можна взяти стільки скільки треба як для водного розчину так і для дим-пушки. Тут треба враховувати, що при обробітку дим-пушкою завжди необхідно робити контрольні качки для контролю димової хмари і тому дозу розчину треба збільшувати на 10-15 мл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Юрий Ник.12 сказал:

 

Бывают такие случаи что после обработки остается раствора чуть ли не половина, выливать жалко. Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? Если кто в курсе поделитесь пожалуйста информацией, заранее благодарен!

 

Когда то обрабатывал  раствором бипина, который остался в пластиковой 2-х л. бутылки, с прошлого года, клещ сыпался, какого либо вреда для пчел не заметил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, konsul сказал:

Когда то обрабатывал  раствором бипина, который остался в пластиковой 2-х л. бутылки, с прошлого года, клещ сыпался, какого либо вреда для пчел не заметил.

Думаю, якщо розчин препарату осаду не дав, то він ще активний, але береженого бог береже, а якби не спрацював...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Є ще декілька флаконів розфасованого тактику по 25 мл і 50 мл. Можу  також надіслати з тактіком розфасований по 100 мл угорський гас для дим-пушки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заходил на alibaba смотрел амитраз цены интересные возникла мысль может цепочка такая китай венгрия украина? Кто что думает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Михаил46 сказал:

Заходил на alibaba смотрел амитраз цены интересные возникла мысль может цепочка такая китай венгрия украина? Кто что думает?

Не думаю, бо первіряв штрих-код  з однолітрової тари, дає оригінальне підтвердження.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.09.2016 в 08:57, dust сказал:

В суботу отримав 1 л  Taktic. Усім хто замовив  сьогодні  відправлю, а номер квитанції відправлення скину в приват.

 

Сьогодні Тактік отримав. Велике спасибі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.09.2016 в 23:19, Михаил46 сказал:

Заходил на alibaba смотрел амитраз цены интересные возникла мысль может цепочка такая китай венгрия украина? Кто что думает?

Не думаю, що так воно є. Китай цілком легально випускає практично усі можливі пестициди в світі. Діюча речовина та ж сама, наприклад амітраз, а назва змінена. Цілком офіційно. В даному випадку, амітраз в Угорщині зареєстрований під назвою Тактик і випускає його ізраїльська фірма :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.09.2016 в 21:40, nibond сказал:

Остаточно список виглядає так:

@Михаил46    - 100 мл

@Рус             - 100 мл

@Ляшенко      - 100 мл

@Юрий Ник.12 - 100 мл

@Seos           - 50 мл

@torr              - 50 мл

@alex130783  - 100 мл

@андрон       - 100 мл

@пасічник     - 100 мл

@BVL_Studio  - 50 мл

@Evgenei      - 50 мл

@Саша К.     - 50 мл

Хлопці, хтось вже обробляв з цієї партії? Як результат?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Рус сказал:

Хлопці, хтось вже обробляв з цієї партії? Як результат?

Чекаю остаточного виходу розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Чекаю остаточного виходу розплоду.

Я хотів на виходних обробляти. Просто не хочеться робити пробу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Рус сказал:

Я хотів на виходних обробляти. Просто не хочеться робити пробу.

Це з теми " Методы борьбы с клещом вароа", BVL_Studio в списку.

2 часа назад, BVL_Studio сказал:

сегодня посмотрел две коньрольки после обработки тактиком с дымпушки в одной 1 во второй ноль... Может Байварол так сработал так как сыпался клещ две недели по 20-30 штук каждый день а в первый больше сотни а на четвертую неделю осыпи вообще не было... Но я решил перестраховаться и стрельнул пушкой и вот не знаю радоваться или нет но поставил в другие улики контрольки и уже прошелся всю пасеку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Допоможіть купити венгерський тактік потрібно 50 мл . буду дуже вдячним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, nibond сказал:

Це з теми " Методы борьбы с клещом вароа", BVL_Studio в списку.

 

сегодня проверил на двух ульях после того как вчера обработал все, на одном 2 на другом 3 клеща

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, BVL_Studio сказал:

сегодня проверил на двух ульях после того как вчера обработал все, на одном 2 на другом 3 клеща

Так який висновок - мало кліща, чи не спрацював тактик. І шо далі? Завжди нервую, коли не сиплеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стояли полоски, для пробы обработал тактиком 10 семей результат ноль тоже чешу репу непонятно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Михаил46 сказал:

Стояли полоски, для пробы обработал тактиком 10 семей результат ноль тоже чешу репу непонятно

Потрібна методика - або паралельно іншим біпіном, або аналіз на закліщеність.  Я не планую гармату, буду поливати без розплоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось картина маслом. Обробляв Тактіком зі шприца.

 

 

IMAG0139.jpg

 

IMAG0140.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, СергійШ сказал:

Допоможіть купити венгерський тактік потрібно 50 мл . буду дуже вдячним.

Спробуйте звернутися до форумчанина dust, може ще залишився

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...