Перейти к содержанию
Владимир@

Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении!

В теме 359 сообщений

30 минут назад, miro сказал:

Ну тут Ви праві, купляю в Афінах їх фасовка виробник Данія,  вся інформація по застосуванню на баночці також надається в магазині продавцем,на сьогодні ціна 100гр. 15 євро, в нас я чув грам 8грн. но фасовка знак питання де результат не відомий, я ж маю перевірено часом,до речі термін придатності вказаний два роки я використовував третій рік з успіхом,зберігав в холодильнику.

На скільки знаю Маврик є зареєстрованим препаратом ізраїльскої фірми-виробника.

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

я зараз не буду спорити, в понеділок зроблю фото упаковки ще не розпечатаної

Поделиться сообщением

2 минуты назад, miro сказал:

У нас в Україні те ж вільно можна купити у 1л. фасовці.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

я говорив за 100гр., за ціну і його дію

Поделиться сообщением

В 22.09.2016 в 16:57, Wladimir_K сказал:

Може тому і в США цілі колонії бджіл гинуть зимою не витримуючи такого "передозу".

А може кліщ бджіл добиває:IMHO:

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

На баночці пишить по грецьки, хоч назва на анг. мові Mavrik 24%. Отримав 100гр. баночку від п. Михайла(МІРО). Зараз ще залишилось 50гр.

Я б вам зробив фото но немаю якісного фотопарата і телефона:(

Изменено пользователем Yaroslav

Поделиться сообщением

В 15.09.2016 в 21:58, dust сказал:

На зараз вже 1 л тактику розподілено, навіть з лишком. Залишилось  навести порядок з фінансами, розлити і всім відправити

В 16.09.2016 в 04:52, mitar2007 сказал:

Придбаю 25 мл

Заказал напрямую у Паппа. На телефон ответила женщина (наверное жена). Фасовка 25 мл. Цену точно не помню - вроде 75 грн. без доставки.

Поделиться сообщением

В 09.09.2016 в 21:24, nibond сказал:

Потрібно скооперуватись.  Можу закупити 1 л і розфасувати кому скільки потрібно.

Собі беру 100 мл

Спасибо Николай Иванович, сегодня получил тактик, ох и запах у него странный! Остается опробовать в октябре

Поделиться сообщением

16 минут назад, Юрий Ник.12 сказал:

Спасибо Николай Иванович, сегодня получил тактик, ох и запах у него странный! Остается опробовать в октябре

Тактиком настоящим пахнет .Я капнул нечаянно в жилой комнате .Мыл с мылом и порошком ,но вымыть не удалось .Запах стоял с неделю 

Поделиться сообщением

21 час назад, miro сказал:

SDC14056.JPG

21 час назад, Wladimir_K сказал:

SDC14056.JPG

Поделиться сообщением

1 час назад, Yaroslav сказал:

ось бачу пане Ярослав  Ви вже зробили фото того ж мавріка, що є у мене.

Поделиться сообщением

Подскажите где можно приобрести 10 мл. Тактика?

Поделиться сообщением

Вчора почув інформацію що угорський гас, який ми використовуємо в  дим-пушці,виробляється не з нафти., тому й немає специфічного  запаху. Може хтось може внести ясність у це запитання? Що пише на етикетці?

Поделиться сообщением

Цитата
9 часов назад, vetalikdalnik сказал:

Подскажите где можно приобрести 10 мл. Тактика?

Гайдар мав фасовку 10мл

Поделиться сообщением

1 час назад, davolodya сказал:

Спасибо, уже купил.

Поделиться сообщением

Заказал себе 1 литр Венгерского тактика..обещают привезти через 10 дней..если не подвидут и тактик будет у меня смогу часть отпродать ..

Поделиться сообщением

В суботу отримав 1 л  Taktic. Усім хто замовив  сьогодні  відправлю, а номер квитанції відправлення скину в приват.

Кому потрібно - звертайтесь в приват

Поделиться сообщением

В 16.09.2016 в 18:53, dust сказал:

До розливу все готовотактик.jpg                                                                                                                     список на 1 л заповнений , наполовину увійшов mascot   а решту мусите вибачити. Ще кілька позицій відкриті по оплаті, якщо не закриються в понеділок, буду пропонувати  наступним зі списку.                                                                                                      

Цікаво, чому на цьому тактіку немає вказано, що він для бджіл? Я ,наприклад, бачу символ корови, хрюшки, вівці під надписом "Taktic".

Я раз питав у своєму обществі бджолярів в районі, чому буває так, що пропадають цілі пасіки від обробки біпіном? Відповідь була такою: " Тому, що треба брати біпін, на якому указано "для бджіл", а не в любій ветаптеці. Там біпін є і для тварин і зовсім його друга концентрація в ампулі." Не знаю...;) Але береженого Бог береже.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Фанат сказал:

Цікаво, чому на цьому тактіку немає вказано, що він для бджіл? Я ,наприклад, бачу символ корови, хрюшки, вівці під надписом "Taktic".

Я раз питав у своєму обществі бджолярів в районі, чому буває так, що пропадають цілі пасіки від обробки біпіном? Відповідь була такою: " Тому, що треба брати біпін, на якому указано "для бджіл", а не в любій ветаптеці. Там біпін є і для тварин і зовсім його друга концентрація в ампулі." Не знаю...;) Але береженого Бог береже.

Тому що  ЄС препарати (крім здається Франції), які містять амітразу заборонені для застосування проти кліща Варроа. А в біпіні Ви впевнені, що там є відповідна концентрація діючої речовини?

Ще раніше тактік ввозили тонами в Україну. Вгадайте хто був найбільшим покупцем, дам відповідь "Скіф". Тому і скіфський тактік колись  був супер.

Поделиться сообщением

В 23.09.2016 в 19:48, Yaroslav сказал:

SDC14056.JPG

SDC14056.JPG

Теж саме касається і "Мавріка". Яка концентрація Флюваліната в цій бутилочці? Де вказано, що для бджіл. Можливо це для обробки садів ? А ми використовуємо для бджіл. Концентрація діючої речовини в флаконі може ж бути вищою і небезпечною. Хоча на упаковці для обробки садів вказано, що цей препарат абсолютно безпечний для бджіл за умови видержання концентрації.

Просвітіть мене темного. Або я чогось нерозумію. Чи не прочитав.

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Тому що  ЄС препарати (крім здається Франції), які містять амітразу заборонені для застосування проти кліща Варроа. А в біпіні Ви впевнені, що там є відповідна концентрація діючої речовини?

Я не в чому не впевнений, тому і питаю. Наскільки я пам"таю в Тактіку діюча речовина амітраз теж. Але обробляти бджіл

13 минуты назад, Фанат сказал:

тактіку немає вказано, що він для бджіл? Я ,наприклад, бачу символ корови, хрюшки, вівці під надписом "Taktic".

мені стрьомно.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Фанат сказал:

Теж саме касається і "Мавріка". Яка концентрація Флюваліната в цій бутилочці? Де вказано, що для бджіл. Можливо це для обробки садів ? А ми використовуємо для бджіл. Концентрація діючої речовини в флаконі може ж бути вищою і небезпечною. Хоча на упаковці для обробки садів вказано, що цей препарат абсолютно безпечний для бджіл за умови видержання концентрації.

Флувалінат і тау-флувалінат це дві різні хімічні сполуки, хоча формули схожі. А концентрація це вже на свій страх і ризик.

Поделиться сообщением

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

. Вгадайте хто був найбільшим покупцем, дам відповідь "Скіф". Тому і скіфський тактік колись  був супер.

Я обробив учора і позавчора російським "Біпін-Т" і добавив туди ампулу нашого біпіна Скіф . Вийшло 50% на 50%. Дивився - все нормально.:IMHO:

Поделиться сообщением

7 минут назад, Фанат сказал:

Я не в чому не впевнений, тому і питаю. Наскільки я пам"таю в Тактіку діюча речовина амітраз теж. Але обробляти бджіл

мені стрьомно.

Препарати, що містять амітразу у них заборонені, а у нас дозволені.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Флувалінат і тау-флувалінат це дві різні хімічні сполуки, хоча формули схожі. А концентрація це вже на свій страх і ризик.

То ж я і хочу, щоб мені і індим продавці надали більше інформації про ці препарати на ринку форуму. Можливо і я б купував би щось, а так

9 минут назад, Фанат сказал:

мені стрьомно.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Фанат сказал:

Я обробив учора і позавчора російським "Біпін-Т" і добавив туди ампулу нашого біпіна Скіф . Вийшло 50% на 50%. Дивився - все нормально.:IMHO:

Я не обробляю біпіном взагалі років 10 і препаратами, що містять амітразу, на це маю власну думку.

Изменено пользователем Wladimir_K

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

Я не обробляю біпіном взагалі і на це маю власну думку.

Я теж його не люблю, бо десь читав, що після обробки до 10% бджіл дохне, але поки що не вибрав більш дієвого і доступного по ціні препарата.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти