Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Владимир@

Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении!

В теме 353 сообщения

Пасіки пропадають не від обробки біпіном , а від невчасної обробки, або від того що зовсім не оброблялись, або від неякісних препаратів від недобросовісних виробників. А угорський тактик перевірений практикою якісний препарат, і якщо дотримуватись інструкції, то зовсім нема відходу бджіл. ЄС на упаковці не малює бджілок, бо на бджолах не заробиш - препарату треба літрами, а на корів, овець, свиней треба тоннами.

Изменено пользователем dust

Поделиться сообщением

5 минут назад, Фанат сказал:

Я теж його не люблю, бо десь читав, що після обробки до 10% бджіл дохне, але поки що не вибрав більш дієвого і доступного по ціні препарата.

У нас в переважній більшості все впирається у фразу якісного "дієвого і доступного по ціні препарату", а такі речі у наших виробників важко сумісні.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Фанат сказал:

Цікаво, чому на цьому тактіку немає вказано, що він для бджіл? Я ,наприклад, бачу символ корови, хрюшки, вівці під надписом "Taktic".

Я раз питав у своєму обществі бджолярів в районі, чому буває так, що пропадають цілі пасіки від обробки біпіном? Відповідь була такою: " Тому, що треба брати біпін, на якому указано "для бджіл", а не в любій ветаптеці. Там біпін є і для тварин і зовсім його друга концентрація в ампулі." Не знаю...;) Але береженого Бог береже.

Краще обробити провіреним Тактіком (угорським),ніж не знати яким Біпіном.

Після Спаса обробив кілька сімей московським Біпіном, то жодного кліща не осталось, а після Тактіка контрольна була червона.

Поделиться сообщением

8 часов назад, dust сказал:

Пасіки пропадають не від обробки біпіном

А як же тоді у чоловіка на слідуючий день після обробки всі сім"ї в "мір іной" отошли?:blink: Несвоєчасна обробка?:umora:

якщо дотримуватись інструкції, то зовсім нема відходу бджіл.

Покажіть інструкцію.

Поделиться сообщением

Пасіки пропадають не від обробки біпіном , а від невчасної обробки

І не тільки від цього, а тако ж і від "творчого підходу" при обробці.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Wladimir_K сказал:

У нас в переважній більшості все впирається у фразу якісного "дієвого і доступного по ціні препарату", а такі речі у наших виробників важко сумісні.

Сьогодні дивився на свої сім"ї. Хоча на бджолах дуже рідко бачив кліща, на прильотці та на листочку під рамками чимало кліща.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Фанат сказал:

Сьогодні дивився на свої сім"ї. Хоча на бджолах дуже рідко бачив кліща, на прильотці та на листочку під рамками чимало кліща.

Я те ж.бачив у себе на дні, але це звичайна річ. Він завжди є, його або багато або мало. Так само і обробка осип для мене нічого не означає, тому що потрібно порівнювати з початковою кількістю. Головна задача для мене знищити максимально, а це потрібно робити протягом вересня і жовтня, зараз гарний час зачистити одноразово у багатьох сім'ях, але не на всій пасіці, якщо застосовувати тактік дивлячись на стан своїх сімей.

Изменено пользователем Wladimir_K

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

тому що потрібно порівнювати з початковою кількістю

Ну то отловіть штук 100 бджіл, замучайте, заморіть, замочіть їх у водичці, відділіть кліща, порахуйте його %, а потім обробіть ТАКТІКОМ і отловіть штук 100 бджіл,знову замучайте, заморіть, замочіть їх у водичці, відділіть кліща, порахуйте його %.:umora::umora::umora: От вам і буде

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

потрібно порівнювати з початковою кількістю

порівняння.:blink::wave:

Якщо все робити по науці, то можна ... ну... того...

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Фанат сказал:

Ну то отловіть штук 100 бджіл, замучайте, заморіть, замочіть їх у водичці, відділіть кліща, порахуйте його %, а потім обробіть ТАКТІКОМ і отловіть штук 100 бджіл,знову замучайте, заморіть, замочіть їх у водичці, відділіть кліща, порахуйте його %.:umora::umora::umora: От вам і буде

порівняння.:blink::wave:

На це у мене немає часу і сильного бажання, біпіном і тактіком не обробляю. А логіка проста завжди є сім'ї в яких є розплід а ж до зимівлі, 1-2 підходами можна скоротити кількість значно, але залишиться у розплоді і весною знову по кругу.

Поделиться сообщением

25 минут назад, Фанат сказал:

А як же тоді у чоловіка на слідуючий день після обробки всі сім"ї в "мір іной" отошли?:blink: Несвоєчасна обробка?:umora:

Покажіть інструкцію.

Для тактику та ж інструкція що і для біпіну:

1 мл тактику розчиняти у 2 л перекип"яченої і охолодженої до кімнатної температури води. Утворений розчин білого кольору  добре розмішати і  поливати шприцом у міжрамковий  простір  до 10 мл розчину на вуличку бджіл. Найбільша ефективність досягається восени коли вже в сім"ях немає розплоду і температура повітря не нижче від + 6 С, щоб бджоли не збивались в клуб... І ще головне техніка безпеки ...

Щодо дим-пушки:

необхідно брати 5 мл тактику на 100 мл очищеного керосину (дуже добрий угорський - він нафтою не пахне, а більш подібний на запах спирту).  Дим-пушка має бути відрегульована на випорскування 1 мл розчину. Тоді  даємо 1 качок диму в льоток якщо сім"я має до 8 рамок, і 2 качки - якщо сім"я має більше 8 рамок. При обробці дим-пушкою льотки закривати не треба.

Це все по пам"яті -  детальніше в Google

Поделиться сообщением

Бывают такие случаи что после обработки остается раствора чуть ли не половина, выливать жалко. Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? Если кто в курсе поделитесь пожалуйста информацией, заранее благодарен!

Поделиться сообщением

27 минут назад, Юрий Ник.12 сказал:

Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? 

Сутки.

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Юрий Ник.12 сказал:

Бывают такие случаи что после обработки остается раствора чуть ли не половина, выливать жалко. Интересно сколько времени будет годен раствор после размешивания? Если кто в курсе поделитесь пожалуйста информацией, заранее благодарен!

Водний розчин використати в  день розведення ( із інструкції )

Розчин тактику з  гасом може зберігати властивості 1 рік  / із інструкції до дим-пушки/

Поделиться сообщением

Щоб не приходилось розчин зберігати, необхідно розробляти розчину стільки скільки с сімей для обробітку. Тут якраз добре підходить угорський тактик, бо можна взяти стільки скільки треба як для водного розчину так і для дим-пушки. Тут треба враховувати, що при обробітку дим-пушкою завжди необхідно робити контрольні качки для контролю димової хмари і тому дозу розчину треба збільшувати на 10-15 мл

Поделиться сообщением

15 часов назад, Юрий Ник.12 сказал:

Когда то обрабатывал  раствором бипина, который остался в пластиковой 2-х л. бутылки, с прошлого года, клещ сыпался, какого либо вреда для пчел не заметил.

Поделиться сообщением

4 минуты назад, konsul сказал:

Когда то обрабатывал  раствором бипина, который остался в пластиковой 2-х л. бутылки, с прошлого года, клещ сыпался, какого либо вреда для пчел не заметил.

Думаю, якщо розчин препарату осаду не дав, то він ще активний, але береженого бог береже, а якби не спрацював...

Поделиться сообщением

Є ще декілька флаконів розфасованого тактику по 25 мл і 50 мл. Можу  також надіслати з тактіком розфасований по 100 мл угорський гас для дим-пушки

Поделиться сообщением

Заходил на alibaba смотрел амитраз цены интересные возникла мысль может цепочка такая китай венгрия украина? Кто что думает?

Поделиться сообщением

18 часов назад, Михаил46 сказал:

Заходил на alibaba смотрел амитраз цены интересные возникла мысль может цепочка такая китай венгрия украина? Кто что думает?

Не думаю, бо первіряв штрих-код  з однолітрової тари, дає оригінальне підтвердження.

Поделиться сообщением

В 26.09.2016 в 08:57, dust сказал:

В суботу отримав 1 л  Taktic. Усім хто замовив  сьогодні  відправлю, а номер квитанції відправлення скину в приват.

Сьогодні Тактік отримав. Велике спасибі.

Поделиться сообщением

Дайте контакты, у кого можно купить проверенный  Венгерский Тактик. Буду очень благодарен:hi: . 

Поделиться сообщением

В 28.09.2016 в 23:19, Михаил46 сказал:

Не думаю, що так воно є. Китай цілком легально випускає практично усі можливі пестициди в світі. Діюча речовина та ж сама, наприклад амітраз, а назва змінена. Цілком офіційно. В даному випадку, амітраз в Угорщині зареєстрований під назвою Тактик і випускає його ізраїльська фірма :IMHO:.

Изменено пользователем ЮМос

Поделиться сообщением

В 10.09.2016 в 21:40, nibond сказал:

Остаточно список виглядає так:

@Михаил46    - 100 мл

@Рус             - 100 мл

@Ляшенко      - 100 мл

@Юрий Ник.12 - 100 мл

@Seos           - 50 мл

@torr              - 50 мл

@alex130783  - 100 мл

@андрон       - 100 мл

@пасічник     - 100 мл

@BVL_Studio  - 50 мл

@Evgenei      - 50 мл

@Саша К.     - 50 мл

Хлопці, хтось вже обробляв з цієї партії? Як результат?

Поделиться сообщением

37 минут назад, Рус сказал:

Хлопці, хтось вже обробляв з цієї партії? Як результат?

Чекаю остаточного виходу розплоду.

Поделиться сообщением

1 час назад, nibond сказал:

Чекаю остаточного виходу розплоду.

Я хотів на виходних обробляти. Просто не хочеться робити пробу.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти