Перейти к содержанию

Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, k.an сказал:

...дуже ризиковано. Не зрозуміло а чому накладним платежем при отримані той Федір не захотів в чому проблема? т

Говорив, що йому дуже накладно двіччі іздити у відділення НП за 40 км.  Але, думаю, це не основна причина. Більш за все, не хоче світитися зайвий раз з грошима, адже ж відомо як це достається. При спілкуванні сумнівів не виникло, в питаннях бджільництва компетентний, має власну пасіку за 200 сімей, дружить з Гайдаром В.А.

 

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Досить ризиковано купуєте. Хіба в того ж Гайдара не можна купити? І яка гарантія якості?

Всім же хочеться купити подешевше. Пропонує також угорський керосин - 150 грн/л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, k.an сказал:

 

справа якраз в якості. я нашим форумчанам, тим хто вже не перший рік на форумі, якось більше довіряю чим Гайдарові ну і ....200 грн. на дорозі теж не валяються...

Але купувати по предоплаті у невідомої людини це досить ризиковано. Та й не факт, що Вам контрольний обробіток буде потрібен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите где можно купить в польше, в 20х числах там родня будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, nibond сказал:

Говорив, що йому дуже накладно двіччі іздити у відділення НП за 40 км.  Але, думаю, це не основна причина. Більш за все, не хоче світитися зайвий раз з грошима, адже ж відомо як це достається. При спілкуванні сумнівів не виникло

...ну будем надіятись що так воно і є....всеодно змінити нічого не можна. хоча всеодно залишається питання: для чого спочатку обіцяти одне а коли  почали замовляти розповідати про якісь там проблеми....ну  і нарахунок як дістається  - можна подумати то він зброю або наркотики привозить.....

26 минут назад, Wladimir_K сказал:

Та й не факт, що Вам контрольний обробіток буде потрібен.

тут не те що я не довіряю Варостопу, справа в іншому....за рік з хвостиком моєїї відсутності ( повернувся додому перед самою паскою, трохи часу було втрачено) із  двох десятків сімей залишилася третина і та в плачевному стані.... за сезон вдалося трохи відчухати, щей зробити кілька відводків, впіймати кілька рої..., проте сімї, зрозуміло, не в накращому стані, ось і не хочеться ризикувати....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Та й не факт, що Вам контрольний обробіток буде потрібен.

Термін придатності до 2018 року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Говорив, що йому дуже накладно двіччі іздити у відділення НП за 40 км.  Але, думаю, це не основна причина. Більш за все, не хоче світитися зайвий раз з грошима, адже ж відомо як це достається. При спілкуванні сумнівів не виникло, в питаннях бджільництва компетентний, має власну пасіку за 200 сімей, дружить з Гайдаром В.А.

 

Всім же хочеться купити подешевше. Пропонує також угорський керосин - 150 грн/л.

по такой цене за керосином тоже наверно очередь будет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, k.an сказал:

хлопці ну щож ви такі довірчиві.....у нас уже здається два роки назад був випадок, тоді правда якись урод моральний ваги поштові продавав (тількох чоловік ось так на довірі  кинув)

залишається тепер лише надіятись що все буде добре

 

Я ж попереджав Тiльки наложеною платою з розпакуванням вiдправлення на НП у присутностi працiвникiв НП

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, nibond сказал:

 При спілкуванні сумнівів не виникло, в питаннях бджільництва компетентний, має власну пасіку за 200 сімей, дружить з Гайдаром В.А.

 

Ще продае маток Вучкiвська популяцiя 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В связи с отсутствием до 20 сентября в личку сбрасываю свой адрес и телефон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, dust сказал:

Добро.

В четвер в мене тактик  повинен бути на руках і буду знати всі цифри по собівартості, які подам кожному  в приват

добре будем чекати!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згідно декларації препарат буде в мене завтра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, dust сказал:

Згідно декларації препарат буде в мене завтра.

Мені також вислав, але до мене йтиме довше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо вже вислав, то з великою ймовірністю схема працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Deka777 сказал:

Подскажите где можно купить в польше, в 20х числах там родня будет.

У мене брат був в Польщі пару тижнів назад. Замовляв йому Тактик або аналог. Об"їздив усі бджолярські магазини Варшави та не знайшов. Відповіли, що в Польщі амітраз заборонений. Отаке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ЮМос сказал:

У мене брат був в Польщі пару тижнів назад. Замовляв йому Тактик або аналог. Об"їздив усі бджолярські магазини Варшави та не знайшов. Відповіли, що в Польщі амітраз заборонений. Отаке.

Думаю  потрібно було шукати в магазинах щось на кштал нашого "Зеленого світу"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у ветеренарних врачив треба питати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, kontroler сказал:
В 13.09.2016 в 20:42, dust сказал:

 Я обслужу другий список

 

 pr1zZ                 -100 мл

 konsul               -100 мл

 темир                -100 мл

 timoncikk          -50 мл

 Микола 5          -50 мл

Семеныч           -100 мл

k.an                   - 100 мл

і я 

Добавьте в список и меня 50 мл.

Изменено 23 часа наз

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зроблено

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ЮМос сказал:

Відповіли, що в Польщі амітраз заборонений.

А як же апівароль? В ньому діюча речовина амітраз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, nibond сказал:

А як же апівароль? В ньому діюча речовина амітраз.

А Бог їх знає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.09.2016 в 20:42, dust сказал:

 Я обслужу другий список

 

 pr1zZ                 -100 мл

 konsul               -100 мл

 темир                -100 мл

 timoncikk          -50 мл

 Микола 5          -50 мл

Семеныч           -100 мл

k.an                   - 100 мл

і я  та іншим що замовили в мене:

можу фасуввати в флакони по 25 мл 50 мл  і по 100 мл бо в  зараз буду дозамовляти флакони такої місткості. Чим  менша тара тим буде троха дорожче в районі 10 грн. для одного замовлення. Хто зголоситься сьогодні до 9- 9.30 год ранку - так і  розфасую, якщо ні, то весь препарат в один флакон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если тактиком обрабатывать распылением в улочку, то:

1. Какую концентрацию раствора надо применять ?

2. Какое количество на улочку(или на семью) ?

3. Кратность и рекомендуемые сроки обработки ?

 

Попутно ещё вопрос - если часть тактика использовать в этом году, то оставшийся до следующего года не пропадёт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, dust сказал:

можу фасуввати в флакони по 25 мл 50 мл  і по 100 мл бо в  зараз буду дозамовляти флакони такої місткості. Чим  менша тара тим буде троха дорожче в районі 10 грн. для одного замовлення. Хто зголоситься сьогодні до 9- 9.30 год ранку - так і  розфасую, якщо ні, то весь препарат в один флакон.

Будь ласка в один 50мл, напишіть в лс, загальну суму, та куди переводити кошти! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, timoncikk сказал:

Будь ласка в один 50мл, напишіть в лс, загальну суму, та куди переводити кошти! 

Буде зроблено. Ось утрясу все з флаконами і  буду давати дані в приват кожному особисто

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, siverit сказал:

Если тактиком обрабатывать распылением в улочку, то:

1. Какую концентрацию раствора надо применять ?

2. Какое количество на улочку(или на семью) ?

3. Кратность и рекомендуемые сроки обработки ?

 

Попутно ещё вопрос - если часть тактика использовать в этом году, то оставшийся до следующего года не пропадёт?

По пунктам: 

1.  О.5 мл ( пів кубика) на 1 л прокип"яченої остуженої води , так як і біпіном, відміряти найкраще  шпріцом.

2. На вулочку до 10 мл .Перший раз теж треба відміряти скіль це 10 мл, а потім вже приблизно.

3. Кроатність обробки - 3 рази або через 4 дні або через 7 днів (це спірне питання, одної думки нема) якщо є розплід. Якщо нема розплоду - можна і 1 раз.

Тепер по строкам Треба обробити обов"язково в кінці липня - на початку серпня 3 рази, але питання яким препаратом. Якщо є пізній медозбір то краще тактик застосовувати вже в кінці сезону

В мене угорський тактик стояв півтора року, осаду не було і діяв прекрасно. А строк цієї партії до 2018 року

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Венгерский Тактик - кто может помочь в приобретении?

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...