Перейти к содержанию

Зустріч "на Точку 2016" 10-11 вересня в місті Лева!


miro

Рекомендуемые сообщения

4 часа назад, miro сказал:

Так, дякую за Вашу пораду але тільки -що передзвонили і пояснили мені, що це на лєнточці плюс прищепка (бейджик), тобто кожен зможе як йому до вподоби прикріпити, напис з логотипом буде на фотопапері наносити нік і прізвище можна буде при прибутті, для цього подарують спеціальний фломастер, але треба оприділитись значок чи брелок,значок буде металевий, брилок пластмасовий двухсторонній на ключі або на туж лєнточку, дальше питання такого роду, якщо проплата послідує за брилки (значок) і бейджик до 01.06. то ціна буде 25 грн. за все, а якщо до 10.08.так як я писав то ціна буде 30 грн. як було мною раніше описано, прошу поради форуму.

Металлический значок был бы, конечно,лучше, а с другой стороны, куда его потом? Брелок на ключах практичней, но он пластмассовый... А нельзя и то, и то?:)

Если нет, то я за брелок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Алёна сказал:

Металлический значок был бы, конечно,лучше, а с другой стороны, куда его потом? Брелок на ключах практичней, но он пластмассовый... А нельзя и то, и то?:)

Если нет, то я за брелок.

за Ваші гроші любий каприз:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

за Ваші гроші любий каприз:)

Ну всё. Тогда нам 2 брелка и 2 значка! :ole_ole:

@miro, а что входит в канцтовары?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, Алёна сказал:

Ну всё. Тогда нам 2 брелка и 2 значка! :ole_ole:

@miro, а что входит в канцтовары?

зошит ручка і інше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брелок я думаю практичніше:IMHO: А значок... - на один раз і куди його потім? Непотрібно..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Бджолопотам сказал:

Брелок я думаю практичніше:IMHO: А значок... - на один раз і куди його потім? Непотрібно..

@miro, найкраще не брелок і не значок, а магнітик на холодильник. :IMHO::crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Sanich сказал:

@miro, найкраще не брелок і не значок, а магнітик на холодильник. :IMHO::crazy:

Может, тогда вместо значка магнитик?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Sanich сказал:

@miro, найкраще не брелок і не значок, а магнітик на холодильник. :IMHO::crazy:

а може зразу ще холодильник, а в холодильнику гуска,пиво................:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

а може зразу ще холодильник, а в холодильнику гуска,пиво................:umora:

Принимается! :ay::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Sanich сказал:

@miro, найкраще не брелок і не значок, а магнітик на холодильник. :IMHO::crazy:

Или ключи от сейфа , где заначка лежит .:friend_drink::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что-то мало людей собирается...:( Но встреча ведь всё равно состоится, правда???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Алёна сказал:

Что-то мало людей собирается...:( Но встреча ведь всё равно состоится, правда???

Если Вы каждому назначите свидание то  приедет каждый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Любомир сказал:

Если Вы каждому назначите свидание то  приедет каждый.

Это же не моя личная встреча :dntknw:  Просто хотелось бы, чтоб было побольше людей, а то все писали, писали, а теперь в кусты...smile431.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Алёна сказал:

Это же не моя личная встреча :dntknw:  Просто хотелось бы, чтоб было побольше людей, а то все писали, писали, а теперь в кусты...smile431.gif

Сумарно більше 50 буде і це достатньо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Алёна сказал:

 Просто хотелось бы, чтоб было побольше людей, а то все писали, писали, а теперь в кусты...

Алена скажу за себя, я хочу приехать и голосовал что буду, но я не могу быть уверен что смогу физически вырватся на ету встречу , так как в ето время большой православный празник, а для меня ето серйозная накладка, потому окончательное решение о поездке будет приниматся буквально за день до самой поездки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сумарно більше 50 буде і це достатньо.

А предоплату пока сделало совсем мало человек...

1 минуту назад, Паланочка сказал:

Алена скажу за себя, я хочу приехать и голосовал что буду, но я не могу быть уверен что смогу физически вырватся на ету встречу , так как в ето время большой православный празник, а для меня ето серйозная накладка, потому окончательное решение о поездке будет приниматся буквально за день до самой поездки.

А Вы прям настоящий священник? (извините, если вопрос нескромный, можете не отвечать) :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Алёна сказал:

А Вы прям настоящий священник?

:ay: Настоящий Альона, настоящий!  :umora:

P.S. Вибач Артем, не втримався :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Паланочка сказал:

Алена скажу за себя, я хочу приехать и голосовал что буду, но я не могу быть уверен что смогу физически вырватся на ету встречу , так как в ето время большой православный празник, а для меня ето серйозная накладка, потому окончательное решение о поездке будет приниматся буквально за день до самой поездки.

Це точно,11 вересня святкуємо  Усікновення голови св. Івана Хрестителя, та щей строгий піст. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Це точно,11 вересня святкуємо  Усікновення голови св. Івана Хрестителя, та щей строгий піст. 

Тільки не святкуємо, а шануємо\споминаємо (спомин) цей день:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Алёна сказал:

А Вы прям настоящий священник?

Так уже лет так 12 как "настоящий" ;):umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Бджолопотам сказал:

Тільки не святкуємо, а шануємо\споминаємо (спомин) цей день:IMHO: 

Ви впевнені у цьому?! Адже шануємо батьків(шануй батька і матір...4 Заповідь Божа), спомин це відновлення, повторення того що було іншими словами Свята Літургія це спомин Тайної Вечері у Великий Четвер, як казав Ісус до апостолів: "робіть це на мій спомин..." А святкуємо певну подію(можить бути і сумною), хоч перебуваючи у пості(участь у Службі Божій, Слухання чи читання Святого Письма і піст), наприклад: день народження(ви ж не споминаєте його, а святкуєте). Для мене - це святкування:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Алёна сказал:

Это же не моя личная встреча :dntknw:  Просто хотелось бы, чтоб было побольше людей, а то все писали, писали, а теперь в кусты...smile431.gif

Ви праві Алёна, я теж мав домовленості на таку кількість людей, тому і знижка така є, але поки-що не буду нарікати, бо до 10.05. ще є час, багато хто із бажаючих бути на зустрічі, ще встигають здійснити проплату за бронювання, пасічники народ понктуальний все розраховують до години :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

Ви впевнені у цьому?! Адже шануємо батьків(шануй батька і матір...4 Заповідь Божа), спомин це відновлення, повторення того що було іншими словами Свята Літургія це спомин Тайної Вечері у Великий Четвер, як казав Ісус до апостолів: "робіть це на мій спомин..." А святкуємо певну подію(можить бути і сумною), хоч перебуваючи у пості(участь у Службі Божій, Слухання чи читання Святого Письма і піст), наприклад: день народження(ви ж не споминаєте його, а святкуєте). Для мене - це святкування:IMHO:

Свято - це радісна подія. Логічно що така подія не може бути святом. День пам'яті, день шанування і т.д.

P.S. Давайте не будемо тут розвивати дану дискусію в цій темі. Ми обмінялись думками на цьому і завершимо щоб не порушувати правил.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

Ви праві Алёна, я теж мав домовленості на таку кількість людей, тому і знижка така є, але поки-що не буду нарікати, бо до 10.05. ще є час, багато хто із бажаючих бути на зустрічі, ще встигають здійснити проплату за бронювання, пасічники народ понктуальний все розраховують до години :IMHO:

Все буде гаразд. Скоро підтягнемось. 67022214_1290620854_ebf4aa31dfb05af0d86a

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Алёна сказал:

Что-то мало людей собирается...:( Но встреча ведь всё равно состоится, правда???

За Вашим бажанням. Моя думка, що кількість учасників буде в районі пятдесять чоловік, бо з Львівської області теж телефонують і хочуть проживати, адже якщо людина за сто з лишнім км проживає їй також потрібно десь переночувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...