Перейти к содержанию

Зустріч "на Точку 2016" 10-11 вересня в місті Лева!


miro

Рекомендуемые сообщения

---

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підскажіть мені, я збираюся на всі сто, можливо і дружина, якщо я внесу передплату і щось піде на той момент зустрічі не так, іншими словами в мене форс-мажор. що буде з передоплатою? я думаю це питання виникне не лише в мене. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво було б дізнатися скільки осіб передплатили на 10.04? Якщо не по нікам, то хоча б кількість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бист сказал:

Цікаво було б дізнатися скільки осіб передплатили на 10.04? Якщо не по нікам, то хоча б кількість.

Ещё 10.04 не наступило...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так не до 10.04, а до 10.05 потрібно подать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Бист сказал:

Цікаво було б дізнатися скільки осіб передплатили на 10.04? Якщо не по нікам, то хоча б кількість.

А яка різниця? Я наприклад буду проплачувати 10.05. - в останній день можливого бронювання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, miro сказал:

зараз без ніків з датою і годиною подам

Ніки можна додати? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Меня можно не кондифицировать я весь такой какой есть... налоговая про меня уже знает :)

Это 30 человек или платили сразу наперед за все? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Ніки можна додати? 

Sanich скажіть будь ласка. звідки мені знати по нікам, коли по проплаті видно прізвища, в електронному повідомлені про проплату не кожен показує нік, це Вам дано знати тайни нашого "ТочкУ", тому хіба скидати Вам по прізвищам, а Ви якщо знаєте нік, трансформуєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, СЄРЖ сказал:

в мене форс-мажор. що буде з передоплатою? я думаю це питання виникне не лише в мене. 

 переговорив з  miro і вияснилось, що завдаток  не повертається. але при поселенні чийсь завдаток хто не приїхав можна забрати і цей хто забрав повертає тому хто не приїхав свої кошти. якось так.

вибачайте за пчтчерк, щось не можу настроїть.

1 минуту назад, Sanich сказал:

Ніки можна додати? 

думаю що ніки так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, miro сказал:

Sanich скажіть будь ласка. звідки мені знати по нікам, коли по проплаті видно прізвища, в електронному повідомлені про проплату не кожен показує нік, це Вам дано знати тайни нашого "ТочкУ", тому хіба скидати Вам по прізвищам, а Ви якщо знаєте нік, трансформуєте.

Мабуть варто запитувати нік, коли хтось відписується чи звонить, що проплатив. :IMHO: По іншому - ніяк. Якби ми навіть призвіща викладали - це б нікому ні про що не сказало б, так як імен і призвіщ користувачів в основному ніхто не знає. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, aleksanderche сказал:

Меня можно не кондифицировать я весь такой какой есть... налоговая про меня уже знает :)

Это 30 человек или платили сразу наперед за все? :dntknw:

не розумію, 30 чоловік?

3 минуты назад, Sanich сказал:

Мабуть варто запитувати нік, коли хтось відписується чи звонить, що проплатив. :IMHO: По іншому - ніяк. Якби ми навіть призвіща викладали - це б нікому ні про що не сказало б, так як імен і призвіщ користувачів в основному ніхто не знає. :IMHO:

 ЗВЕРТАЮСЬ ДО ФОРУМЧАН, ХТО ПЕРЕЧИСЛЮВАТИМЕ КОШТИ ВКАЖІТЬ СВІЙ НІК, КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ГАРАНТУЮ, хто перечислив кошти звернусь щоб вказали нік, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по цій таблиці я зовсім заплутався, скільки на одну особу треба переказати грошей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Лавр сказал:

по цій таблиці я зовсім заплутався, скільки на одну особу треба переказати грошей?

будьласка не путайтесь в сумах, бо кошти внесені персонально людьми  1) в різних кількостях проживаючих осіб, 2) дехто вніс 100% проплату,3) також є що внесли оргвнесок,4) і декому треба доплатити бо не побачив умови предоплати (причина тому, що ми лише шукали умову),зараз в темі першою є умова предоплати,карта маршруту і інше, дякую якщо щось постараюсь відповісти на Ваші запитання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich featured и pinned this тема

@miro , а якщо форумчанин не знає чи вийде йому приїхати на зустріч (буде знати тільки напередодні зустрічі) це означає що він не зможе заселитися по приїзді ?  тобто якщо він проплатить зараз кошти , а поїхати все таки не вийде, то це як... благодійність ? :dntknw: А якщо не проплатить до 10 то що далі ? Я наприклад повністю підтримую передплату, але не за 5 місяців вперед, а за пару тижнів до часу, тоді це має сенс.... :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Паланочка сказал:

@miro , а якщо форумчанин не знає чи вийде йому приїхати на зустріч (буде знати тільки напередодні зустрічі) це означає що він не зможе заселитися по приїзді ?  тобто якщо він проплатить зараз кошти , а поїхати все таки не вийде, то це як... благодійність ? :dntknw: А якщо не проплатить до 10 то що далі ? Я наприклад повністю підтримую передплату, але не за 5 місяців вперед, а за пару тижнів до часу, тоді це має сенс.... :IMHO1:

відповісти складно,але умова бронювання це не щось нове, кожному зробити вигідно не можливо,бронювання це загально прийнята річ не тільки в готелях,знають всі,буду взнавати про повернення коштів і наслідуючому тижні відповідь дам, хоча кожен може позвонити в готель і запитати умови бронювання(не залежно від того чи будуть взнавати я постараюсь вичерпну відповідь дати). Забронювати за пару тижнів в цьому готелі можна на будні дні, і то не завжди.Зі своєї сторони організації я буду надавати відповіді на поставлені питання на форумі, дякую, розумію, інформацію надам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минуты назад, Паланочка сказал:

Я наприклад повністю підтримую передплату, але не за 5 місяців вперед,

Вимушений повністю погодитись. За місяць - було б оптимально. А тут дійсно за 5 місяців що хоч може статись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

але умова бронювання це не щось нове, кожному зробити вигідно не можливо,бронювання це загально прийнята річ не тільки в готелях,

Бронював в санаторій попередньо за пів року, а потім за 2 тижні підтвердження. Ніякої попередньої оплати.

Справедливим був би варіант диференційної оплати - чим раніше оплата бронювання, тим дешевше загалом вийде. Запропонований варіант залишити без змін, а за оплату в пізніші строки, чи в день приїзду, суму збільшити. Тоді у кожного буде вибір. За таким алгоритмом працюють авіакомпанії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, nibond сказал:

Бронював в санаторій попередньо за пів року, а потім за 2 тижні підтвердження. Ніякої попередньої оплати.

Справедливим був би варіант диференційної оплати - чим раніше оплата бронювання, тим дешевше загалом вийде. Запропонований варіант залишити без змін, а за оплату в пізніші строки, чи в день приїзду, суму збільшити. Тоді у кожного буде вибір. За таким алгоритмом працюють авіакомпанії.

без умовно Вами згадано з один з маркетингових ходів, однієї з авіакомпаній, я можу Вам навести один із маркетингових ходів (агрогосподарства) бджолярів, завдаток за бджолопакети за півроку і бджоломатки, 

це є готельний бізнес, я із своєм короваєм туди не полізу, одне, що Ви добре в приклад привели так це схема знижок у разі ранньої предоплати, так от номер за 1000грн. буде роздаватись за 250грн, в мене тоже виникає запитання чому раніше це необговорювалось, а розпочалось все в процесі,при тому, що не враховується домовленість про знижку,друге коли я пропонував 20% предоплати до 05.04, то до мене вийшли з форуму з пропозицією до кінця травня 50%, один раз на уступок пішов тепер маю вже дорікання,але саме бронювання мусіло було бути іначе вільних номерів би не було,дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

коли я пропонував 20% предоплати до 05.04, то до мене вийшли з форуму з пропозицією до кінця травня 50%, один раз на уступок пішов тепер маю вже дорікання,але саме бронювання мусіло було бути

А на сьогоднішній день - можна зменшити плату бронювання до 20% чи ні? Які умови готеля в цьому плані? Вони скільки вимагають плату при бронюванні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

А на сьогоднішній день - можна зменшити плату бронювання до 20% чи ні? Які умови готеля в цьому плані? Вони скільки вимагають плату при бронюванні?

20% бронювання було актуальне з умовою проплати до 05.04., зараз умова 50% до 10.05, я вийду на БВ і передам Ваше запитання

1 час назад, Бджолопотам сказал:

А на сьогоднішній день - можна зменшити плату бронювання до 20% чи ні? Які умови готеля в цьому плані? Вони скільки вимагають плату при бронюванні?

вибачте я висвітлював переговори готеля в темі, хочете подробностей будьласка телефонуйте на мій номере надам відповідь,дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, miro сказал:

без умовно Вами згадано з один з маркетингових ходів, однієї з авіакомпаній, я можу Вам навести один із маркетингових ходів (агрогосподарства) бджолярів, завдаток за бджолопакети за півроку і бджоломатки, 

це є готельний бізнес, я із своєм короваєм туди не полізу, одне, що Ви добре в приклад привели так це схема знижок у разі ранньої предоплати, так от номер за 1000грн. буде роздаватись за 250грн, в мене тоже виникає запитання чому раніше це необговорювалось, а розпочалось все в процесі,при тому, що не враховується домовленість про знижку,друге коли я пропонував 20% предоплати до 05.04, то до мене вийшли з форуму з пропозицією до кінця травня 50%, один раз на уступок пішов тепер маю вже дорікання,але саме бронювання мусіло було бути іначе вільних номерів би не було,дякую

Все делается :ay:, спасибо за проделанную работу по организации. :hi:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, miro сказал:

друге коли я пропонував 20% предоплати до 05.04, то до мене вийшли з форуму з пропозицією до кінця травня 50%,

Все правильно. Це я запропонував, так як до 5-го квітня було нереально зібрати по 20% передплати. В будь-якому випадку БВ вимагала до кінця червня внести 50% передплати за житло. Тому я і запропонував компромісний варіант - 50% до кінця травня, але одним платежем. :dntknw: 

Я думаю, що ситуація до зустрічі буде мінятися і будуть з"являтися ті, хто передумає їхати і ті хто вирішить їхати, тому "перекинути" передплату не буде проблемою. Мені важко уявити ситуацію, що чиясь передплата "згорить", якщо приїде 70-80% від тих хто проголосував, що точно приїдуть. А ще є ті, хто вагається. Крім того, Михайло, нам важливо назбирати мінімальну передплату за номери без додаткових місць до часу Х. Тут, правда, тонкий момент може бути, що дехто буде чекати, щоб хтось перший внесе передплату, а він "потім". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Все правильно. Це я запропонував, так як до 5-го квітня було нереально зібрати по 20% передплати. В будь-якому випадку БВ вимагала до кінця червня внести 50% передплати за житло. Тому я і запропонував компромісний варіант - 50% до кінця травня, але одним платежем. :dntknw: 

Я думаю, що ситуація до зустрічі буде мінятися і будуть з"являтися ті, хто передумає їхати і ті хто вирішить їхати, тому "перекинути" передплату не буде проблемою. Мені важко уявити ситуацію, що чиясь передплата "згорить", якщо приїде 70-80% від тих хто проголосував, що точно приїдуть. А ще є ті, хто вагається. Крім того, Михайло, нам важливо назбирати мінімальну передплату за номери без додаткових місць до часу Х. Тут, правда, тонкий момент може бути, що дехто буде чекати, щоб хтось перший внесе передплату, а він "потім". 

так я буду працювати в тому напрямку, всіх також прошу віднестись зрозумінням, щодо умов бронювання, питання повернення коштів обовязково може ще сьогодні підніму, як отримаю відповідь одразу проінформую,дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.04.2016в12:11, СЄРЖ сказал:

підскажіть мені, я збираюся на всі сто, можливо і дружина, якщо я внесу передплату і щось піде на той момент зустрічі не так, іншими словами в мене форс-мажор. що буде з передоплатою? я думаю це питання виникне не лише в мене. 

 

В 09.04.2016в21:15, Паланочка сказал:

@miro , а якщо форумчанин не знає чи вийде йому приїхати на зустріч (буде знати тільки напередодні зустрічі) це означає що він не зможе заселитися по приїзді ?  тобто якщо він проплатить зараз кошти , а поїхати все таки не вийде, то це як... благодійність ? :dntknw: А якщо не проплатить до 10 то що далі ? Я наприклад повністю підтримую передплату, але не за 5 місяців вперед, а за пару тижнів до часу, тоді це має сенс.... :IMHO1:

питання вже вирішене, розмовляв з адміністрацією "Бухти Вікінгів" кошти за бронювання у разі виникнення форс мажору (не явки на проживання) будуть поверненні 100%.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...