Перейти к содержанию

Золотарник


surovyj

Рекомендуемые сообщения

На фота на початку обговорення Золотарник канадський. За літературними даними медопродуктивність 100 кг на га. Спостерігав цього року за ним. Бджоли працюють на ньому дуже старанно. Беруть нектар і пилок. В природі насіння поширюеться вітром (дрібненьке, мае парашутик). Може розмножуватись кореневищами чи поділом куща. Масово зацвітає на 3 рік після посіву, кущ живе 8-10 років. До грунту не вибагливий. В нас почав дуже поширюватись золотарник по полях. Поширення почалося з цвинтарів, де його багато садять як декоративну рослину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Наткнулся на ютубе на ролик о золотарнике VAQxrIaXcuk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наткнулся на ютубе на ролик о золотарнике

Там же 9dNBvtYoU7w
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там же

Значит, то были происки недоброжелателей :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

В цьому році мої зимували на меду з золотарника. Єдиний мінус - це що восени багато рамок не запечатали, хоча це можливо не повязано з золотарником а з чимось іншим... По бачу як воно буде в цьому році... Мед класний має своєрідний смак. Десь читав що мед з золотарника має неприємний запах - я такого не помітив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році мої зимували на меду з золотарника. Єдиний мінус - це що восени багато рамок не запечатали, хоча це можливо не повязано з золотарником а з чимось іншим.

В мене печатають добре.
Мед класний має своєрідний смак. Десь читав що мед з золотарника має неприємний запах - я такого не помітив.

Мед має сильний смак і аромат, комусь це може не подобатись. Думки моїх покупців різняться від-"Божествений мед" до "Запах одеколону"... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Там же

Значит, то были происки недоброжелателей :az:
На вашому відео золотарник канадський, у Мапета золотарник звичайний (написано зверху в назві відео).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Зацвіли мої кущі золотарника, всього три, от би весь пустир біля річки засадити :)

post-6-1346016935_thumb.jpg

post-6-1346016941_thumb.jpg

post-6-1346016949_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зацвіли мої кущі золотарника, всього три, от би весь пустир біля річки засадити

В мене почався принос з нього ще з 25 липня, вже три дні йде зниження роботи бджіл. Думаю ще 10 днів попрацюють. Медосбір відмінний! :ay: Думаю ваш золотарник часу гаяти не буде- здійснить повномасштабну експансію. Тільки не кажіть нікому що то ви його завели. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю ваш золотарник часу гаяти не буде- здійснить повномасштабну експансію.

Цього року хочу поїхати в сторону Львова, там цілі поля цвітуть, і викопати кущів 50. Хай краще золотарник цвіте ніж борщівник
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

золотарник отлично захватывает неудобья, даже у нас на песке и в довольно сухом поле, где даже пырей порой чахнет, он только за 3 последних года увеличил площадь раз в 5 и я ему еще помогаю, прогуливаясь с собакой нарву веник с семенами и трясу периодически где чистые делянки, конечно я распространяю карантинный сорняк ;) , но всяко лучше будет чем амброзия от которой спасу нет, на песке конечно товарного взятка с золотарника нет, но пыльцы пчелы несут море :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене золотарник буде цвісти ще неділі 2 точно. Літ бджіл чудовий. По відру-півтора з вулика - це мінімум.... ;) А якби не залишав на зиму золотарникового меду - три відра як льоду... Саме головне щоб тепло з дощами чергувались... Бо помітив що в сильну спеку виділяє менше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2nR1dgL9kS4&feature

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

золотарник отлично захватывает неудобья, даже у нас на песке и в довольно сухом поле,

Як його краще розмножити?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

золотарник отлично захватывает неудобья, даже у нас на песке и в довольно сухом поле,

Як його краще розмножити?
Посадити декілька кущів.... адалі справа часу - він сам чудово розмножується... - це рослина загарбник :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як його краще розмножити?

Посадити декілька кущів.... адалі справа часу - він сам чудово розмножується... - це рослина загарбник

Вірно. Та це займе кілька років. Краще кожен кущ, який знайдете поділити лопатою на 4 частини і розсадити на відстані 10-20 м. Якщо кущ великий ділю його на 6-8 частин. Землю не вибиваю. Краще це робити ранньою весною. Кілька разів викопував осінню в кінці жовтня-листопада. Складав такі "цеглинки" на траві і залишав до весни. А весною вже віз на пасіку та садив. Кожен з таких саджанців мав на осінь не менше 5-и пагонів і отже давав нектар. Не садіть прямо на пасіці. Чомусь погано сідають. А от на відстані 100 м від пасіки все гуде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

золотарник отлично захватывает неудобья, даже у нас на песке и в довольно сухом поле,

Як його краще розмножити?
Тоже по балкам на охоте рассеял бы. А то одна конопля.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо коноплі, то чому медом займаєшся. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже по балкам на охоте рассеял бы.

Такої ж думки. Та чи буде він рости і розмножуватись у нас в посушливих умовах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такої ж думки. Та чи буде він рости і розмножуватись у нас в посушливих умовах

Як каже Юслав- треба пробувати. :) І у нас бувають посушливі періоди втім я не бачив щоб золотарник від цього страждав.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такої ж думки. Та чи буде він рости і розмножуватись у нас в посушливих умовах

Як каже Юслав- треба пробувати. :) І у нас бувають посушливі періоди втім я не бачив щоб золотарник від цього страждав.
Небачив я такого в нас.А може незвертав уваги.Є також багато пустощів ,може хтось поділиться насінням? :ah:Та і на кладовище не підеш же копати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такої ж думки. Та чи буде він рости і розмножуватись у нас в посушливих умовах

Як каже Юслав- треба пробувати. :) І у нас бувають посушливі періоди втім я не бачив щоб золотарник від цього страждав.
Небачив я такого в нас.А може незвертав уваги.Є також багато пустощів ,може хтось поділиться насінням? :ah:Та і на кладовище не підеш же копати.
У нас почав з'являтися, окремі кущі на пасовищах. Та жодної бджоли на них ніколи не бачив. Може сорт не той?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ромео, , давайте фото в студію... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас почав з'являтися, окремі кущі на пасовищах

Худоба його їсть?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...