Перейти к содержанию

Золотарник


surovyj

Рекомендуемые сообщения

В этом году вокруг моей пасеки было золотарника немерено, думал вот повезло а нет из-за засухи он цвел но нектара не давал, но как поддерживающий взяток он свою роль сыграл... И на том спасибо. Но на зиму я его пчелам не оставлял очень быстро кристаллизуется...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Окремі квітки цвітуть навіть зараз, якщо я правильно впізнав золотарник :) 

я думаю, що правильно в нас теж є які квітують. 

 

фото сьогоднішнє, трохи не якісне але факт 

Зобр034.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я его и хочу  посеять вдоль водопонижающего канала, в нем вода есть постоянно. 

То може краще посадити кущі вітекса і каріоптеріса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То може краще посадити кущі вітекса і каріоптеріса

язичник  а нельзя ли по понятней?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понимаю сейчас семена золотарника как раз собирать можно и сеять. У кого-то есть возможность собрать и переслать семян или корневищ? Недалеко идет водопонижающий канал, вода в нем постоянно, но растут по берегу только злаковые травы. Хочу попробовать, может и золотарник будут давать нектар.

альп,  Їздив сьогодні спеціально за вашою просьбою. Не хотів раніше про це писати - а може не вийшло б ?

 Тож назбирав насіння золотарника. Воно дуже маленьке з пухом. Думаю, якщо добре розкидати - на гектар вистачить. Його вітер порозносить, Добре чіпляється , де земля переорана чи продискована, по обніжках,  а то й на пісках, як у вас та мене. Вже через рік, дай Боже,  і цвістиме кущиками. 

  Тож дайте Нову Пошту і тел. мені в личку - вишлю безоплатно.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в суботу посадив 5 корчів вздов рову та порозсівав трохи насіння, правда падало воно на густу суху траву... побачимо весною, аби місце запам'ятати добре :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

це Ви до чого... агітуєте нас до боротьби і викорінення золотарника? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за поля обидно!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в суботу посадив 5 корчів вздов рову та порозсівав трохи насіння, правда падало воно на густу суху траву... побачимо весною, аби місце запам'ятати добре :) 

Дощ приб"є, а далі ще й снігом придавить. Тож , думаю приживеться. Сам  так по пиріях його розкидав з десяток років тому. Ну, а тепер розрослось кругом, навіть і в лісі, де повирізали сосни та так нічого й не насадили,- "господарі" задрипані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еге ж...це мені нагадує ситуацію щодо заміни вікон в школі - грошей на заміну держава не має і не дає, діти мерзнуть, а прості пластикові вікна поставити не дає - бо ж то памятка архітектури - в результаті вікна розлітаються, діти мерзнуть, нічого не змінюється... так і з медодаями - ніхто з ними практично не працює, сіють лише ріпак, часом гречку де-не-де, дерев медоносних та й інших практично не садять, ростуть будяки - а якщось щось посадиш га тому місці - то ще можуть сказати - та ти що, ти ж порушуєш екосистему...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за поля обидно!!!

А біля мене гектарів з десять піску під високовольтною лінію гуляє. Це якраз на межі Києва. Приїжджайте, хазяйнуйте, якщо вам так - "за поля обидно!!!" Але перед тим туди треба тонн з 250 гнійку внести на га. А корівок то й повирізали. Тож хай хоч золотарник процвітає. Через кілька десятків років може з того піску щось після нього й вийде.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за поля обидно!!!

А що Ви переживаєте? Там де поле регулярно обробляється - золотарник ніколи там не матиме успіху. Золотарник заполоняє тільки дикі, необроблювані площі - так що все гаразд...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що Ви переживаєте? Там де поле регулярно обробляється - золотарник ніколи там не матиме успіху. Золотарник заполоняє тільки дикі, необроблювані площі - так що все гаразд...

Золотії (золотарникові :umora:) слова!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ото ж бо, як гляну скільки землі пустує...під бурянами ... то жах, то при тому, що світовий запас зерна з року в рік зменшується... думаю, що за пару десятків років "світова еліта" ще може "спитати" нас - чому ми так неоптимально використовуєм такі родючі грунти...

Хоча я, чомусь, скептично відношусь щодо медування в нас золотарника, хіба лише як джерела пилку - та пробувати треба, однозначно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що Ви переживаєте? Там де поле регулярно обробляється - золотарник ніколи там не матиме успіху. Золотарник заполоняє тільки дикі, необроблювані площі - так що все гаразд...

Я переживаю потому что мне все же обидно за то что наше государство да и мы в том числе так бездарно используем наши природные ресурсы, а потом все кричим что бедные, я просто вырос возле двух шикарных полей и громадного сада на окраине Житомира, в саду было куча яблонь а на полях выращивали все кроме подсолнуха и кукурузы, была и картошка и капуста и пшеница и т.д. а сейчас все эти поля которые были плодородные и ухоженные поросли золотарником... Да меда я с него качаю всегда но на этих полях теперь чтоб что-то вырастить нужно ого-го как поработать... А в прошлом году вышел я на поле а там какой то предприимчивый наш соотечественник вывез соток 60 этого поля.... Просто сняли около метра чернозема на участке в соток 60 и вывезли дачникам на продажу...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та Ви вірно кажете, але якщо ростуть бур'яни - то нехай ростуть ті, з яких є зиск і які хоча б милують око :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ото ж бо, як гляну скільки землі пустує...під бурянами ... то жах, то при тому, що світовий запас зерна з року в рік зменшується... думаю, що за пару десятків років "світова еліта" ще може "спитати" нас - чому ми так неоптимально використовуєм такі родючі грунти...

Хоча я, чомусь, скептично відношусь щодо медування в нас золотарника, хіба лише як джерела пилку - та пробувати треба, однозначно...

Якщо дощитиме, то можуть і добре принести. Навіть й качнути можете непогано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

за поля обидно!!!

Если Вы внимательно смотрели выложенный ролик, то там сказано - он очень неустойчив при вспашке. Обрабатываемым полям он не грозит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если Вы внимательно смотрели выложенный ролик, то там сказано - он очень неустойчив при вспашке. Обрабатываемым полям он не грозит.

А если Вы внимательно посмотрите этот ролик то поймете что после него уже практически ничего не растет,  и чтоб восстановить плодородность испоганенных этой чудо культурой земель потребуется не один год плодотворной работы и куча материальных затрат...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если Вы внимательно посмотрите этот ролик то поймете что после него уже практически ничего не растет,  и чтоб восстановить плодородность испоганенных этой чудо культурой земель потребуется не один год плодотворной работы и куча материальных затрат...

Поэтому и сеем по неугодьям. На юге практически нет необрабатываемых земель. Я в районе видел их только на парах, да и то давным давно. а так все перепахано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дивлячись відео вище викладене, є тривога але бачучи реальну картину  знаходишся просто в очикуванні. по лугам і посадкам як би нічиго особливого для ока він не нищить,   в лісі золотарник захоплює вирубки, IMG3698JPG_3944977_13717904_(1).thumb.jpможе рости в лісі окремим кущиком , в зарості ожини, малини не лізе, в чорницю теж. він в нас вже давно але відео трохи насторожує. а так золотарник любить сонячну сторону і вологу. якщо є суцільні зарості він туди не сильно лізе. є фото де в траві золотарник з вересом, а там де суцільні зарості вересу золотарник теж не лізе. хоча суницю і їй подібних він може видушити.будемо надіятись на краще, місця вистачить усім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если Вы внимательно посмотрите этот ролик то поймете что после него уже практически ничего не растет,  и чтоб восстановить плодородность испоганенных этой чудо культурой земель потребуется не один год плодотворной работы и куча материальных затрат...

Не перебільшуйте, один раз пройшли плугом і його вже немає і не виснажує він землю. А от інші рослини на лісах і лугах витісняє, то це незаперечний факт. У нас вже вільної землі немає все що можна розорено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Хоча я, чомусь, скептично відношусь щодо медування в нас золотарника, хіба лише як джерела пилку - та пробувати треба, однозначно...

А даремне. Тільки останні два роки погано медував. А у вологі роки і взяток був і в зиму йшли без підгодівлі. До речі і в цьому "поганому" році пустив на ньому в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будьте реалістами, навіщо сіяти рослину яка у Ваших умовах не має шансів виділяти нектар. У нас не кожен рік виділяє, навіть на досить болотистих грунтах. Для золотарника потрібні помірні температури і періодичні теплі дощі.

Рослина не тільки лікувальна, але і досить агресивний бур'ян, який видавлює всі інші рослини.

О! как раз и мне такая подходит. А еще ней выводят песок и камни. Наверное и мед с этого растения имеет те же свойства? ...:crazy:

Я в суботу посадив 5 корчів вздов рову та порозсівав трохи насіння, правда падало воно на густу суху траву... побачимо весною, аби місце запам'ятати добре :) 

Будет расти. Как раз по ровах золотарник хорошо и растет. Там влажности побольше.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...