Перейти к содержанию

Золотарник


surovyj

Рекомендуемые сообщения

У нас почав з'являтися, окремі кущі на пасовищах

Худоба його їсть?
Ні :umora: В мене всі пасовиська позаростали ним - люди скаржаться що немає де корів випасати, а я мовчу ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні opr06K9J.gif В мене всі пасовиська позаростали ним

Будуть пасовища для бджіл. :umora: Я б не проти платити місцевій раді аренду, якби він ріс на неудобах поряд з пасікою. Взагалі, його багато видів. Який з цих у нас медоносний? https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B7%D...864&bih=655
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Цього року знову така є картина що і в тому році :dntknw: Відкачую рамки запечатані на 90% а мед з золотарника рідкий - жах. Я не важив скільки його є в літрі, але коли стікає в сито видно що гіркою не складається і у відрі колихається також видно що дуже рідкий :dntknw: Ну і поясни тепер покупцям що це зрілий мед :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Был такой случай, но правда с софорой, после качки магазинных, была жидкой, далее погустела.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...окремі кущі на пасовищах. Та жодної бджоли на них ніколи не бачив...

Похожая ситуация и у меня . Я уже собирался высеять его не заброшенные земли вокруг пасеки .Фото прилагаю , может быть это не золотарник ?

post-692-1347558215_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вроде бы золотарник но листья какие то рассеченные. Может какая то разновидность?.. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...окремі кущі на пасовищах. Та жодної бджоли на них ніколи не бачив...

Похожая ситуация и у меня . Я уже собирался высеять его не заброшенные земли вокруг пасеки .Фото прилагаю , может быть это не золотарник ?
У нас такое садят на клумбах , и я хотел в этом году попросить . да вот не задача :dntknw: вижу у знакомого засох , а цвёл :ak: Правда пчёл не видел :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото прилагаю , может быть это не золотарник ?

Подивись пост №64. Явно не такий.
Может какая то разновидность?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото прилагаю , может быть это не золотарник ?

Подивись пост №64. Явно не такий.
Может какая то разновидность?..

Я всеж вважаю що це золотарник, там де я зараз знаходжуся його цiле поле, i бджiл особливо вчора було повно, хоча вже вiдцвiтае, коли дощiв не було то i бджiл не було. Я собi на розведення насiння натрусив, воно дрiбне таке, буду пiзнiше дома вночi розсiвати по невдобам, сподiваюсь щось виросте. PS. А бджоли на нього можуть не йти через малу кiлькiсть рослин, ось "тут" росте небагато синяка то я не бачив на ньому жодноi бджоли за лiто, хоча кажуть вiн хороший медонос.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...У нас такое садят на клумбах

Так и у нас тоже . Надо увеличивать площадь :)
...бджоли на нього можуть не йти через малу кiлькiсть рослин...

Я теж так вважаю , від поодиноких кущів малий аромат
...буду пiзнiше дома вночi розсiвати по невдобам...

:):ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похожая ситуация и у меня . Я уже собирался высеять его не заброшенные земли вокруг пасеки .Фото прилагаю , может быть это не золотарник ?

На фото золотарник канадський, є ще золотарник звичайний. Канадського набагато більше, рослина гарно розмножується і без сівби, при цьому видавлює інші рослини. Добре виділяє, коли тепла погода і йдуть періодичні дощі. Цього року з золотарника у наших краях багато не вийшло взяти, в розгар взятку пішли дощі і похолодало, а так це добро росте на кожному кроці і від 10-15 серпня з нього починається досить гарний взяток, але все залежить від погоди. Основні сім'ї і на меді з золотарника йдуть в зиму.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...а так це добро росте на кожному кроці

...рослина гарно розмножується і без сівби...

У нас бачив цю рослину тільки біля садиб , її висівають для прикраси . Не думаю , що у нас настільки великі погодні відмінності . Напевно , повинна бути якась мінімально необхідна кількість цієї рослини , щоб вона дійсно стала рости всюди.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я собi на розведення насiння натрусив, воно дрiбне таке, буду пiзнiше дома вночi розсiвати по невдобам, сподiваюсь щось виросте.

Пробував кілька разів. Без результату. А от корінням - прекрасно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Золотарник, золотая розга (Solidago virga aurea L.) — многолетнее травянистое р-ние сем. сложноцветных. Стебель прямой, наверху разветвленный. Прикорневые листья овальные, суженные в крылатый черешок, средние — яйцевидные или ланцетные с остропильчатым краем, верхние — почти сидячие. Цветки желтые, мелкие, собраны в небольшие корзинки. Распространен по всей Украине. Цветет 3. с середины июня до середины августа. Пчелы хорошо посещают его цветки, собирая нектар и пыльцу. Одно соцветие выделяет за сутки 0,7 мг сахара в нектаре. Сахаропродуктивность — 45 кг/га. post-1517-1358155550_thumb.jpgpost-1517-1358155528_thumb.jpgpost-1517-1358155550_thumb.jpg

post-6465-1423673845_thumb.jpg

post-6465-1423674600_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Колеги,а золотарник в днепропетровской об-ти где-то кто-то видел? Хочется на пустыре высадить!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги,а золотарник в днепропетровской об-ти где-то кто-то видел? Хочется на пустыре высадить!
А що вам заважає придбати насіння і по розсівати. Якщо земля для нього підходяща, то він чудово проросте і сам буде розмножуватись. Зараз ще насіння не осипалось, так що вперед... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги,а золотарник в днепропетровской об-ти где-то кто-то видел? Хочется на пустыре высадить!
А що вам заважає придбати насіння і по розсівати. Якщо земля для нього підходяща, то він чудово проросте і сам буде розмножуватись. Зараз ще насіння не осипалось, так що вперед... :hi:
А як же це
Я собi на розведення насiння натрусив, воно дрiбне таке, буду пiзнiше дома вночi розсiвати по невдобам, сподiваюсь щось виросте Пробував кілька разів. Без результату. А от корінням - прекрасно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як же це

Мабуть моменти і методи непідходящі використовувалися. Бажано висівати під пізні дощі, пройтися граблями і притоптати
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Білоруси про золотарник http://news.tut.by/society/355008.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Білоруси про золотарник http://news.tut.by/society/355008.html
Жэсть..., а медку-то с золотарника своего хочется :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что то беларусы страху нагнали. :) Где поля обрабатываются никакого золотарника нет. В лесах он как деревьям вредить может ума не приложу. Лесопосадки конечно зарастают им но к тому времени деревца поднимаются выше золотарника. Вот дикие пастбища, да, постепенно стают малопригодными для выпасания скота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

малопригодными для выпасания скота.

Да и скота с каждым годом всё меньше и меньше...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Золотарнику на полі шанси остатися після плуга рівні нулю, зорали і все вже не підніметься. А от де плуг не достане заростає поступово все. У моїй місцевості фактично усі поля де ріс пустили під плуг, єдине лишився ліс і беріг, для зимівлі взятку вистачає. А на рахунок сівби, як на мене сумнівний варіант особливо в районах з низькою кількістю опадів, та й для виділення нектару потрібна волога.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Білоруси про золотарник
Чем то напоминает 37 год и "массовые стихийные митинги трудящихся с требованиями..." Неужели других проблем у людей не осталось, кроме как извести поздний медонос, лечебное и декоративное растение. Судя по панических, почти истерических воплях, Беларуси и жить то осталось всего ничего. А все он, золотарник. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Похожая ситуация и у меня . Я уже собирался высеять его не заброшенные земли вокруг пасеки .Фото прилагаю , может быть это не золотарник ?

На фото золотарник канадський, є ще золотарник звичайний. Канадського набагато більше, рослина гарно розмножується і без сівби, при цьому видавлює інші рослини. Добре виділяє, коли тепла погода і йдуть періодичні дощі. Цього року з золотарника у наших краях багато не вийшло взяти, в розгар взятку пішли дощі і похолодало, а так це добро росте на кожному кроці і від 10-15 серпня з нього починається досить гарний взяток, але все залежить від погоди. Основні сім'ї і на меді з золотарника йдуть в зиму.
Вот в этом посте самое главное-на золотарнике можно и зимовать! Ведь если и дальшэ так с подсолнечником пойдёт (одни гибриды без нектара),то золотарник можэт помочь!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...