Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
Sanich

Электростеплер на пасеке

Recommended Posts

Це дійсно Німецька фірма, тай гроші невеликі.

Как впечатления от электро степлера?

Замовив єлектростеплер  Parcside за 950гр.Післязавтра отримаю відпишусь.В мене єлєктролобзик цієї фірми,класна штука.

Всем привет. Интересно - сколько скоба стоит?  Сколько тысяча выстрелов стоит? Вообще (из мебельной практики) - скобы Пребена да и инструмент Пребена) дорогие.

Отримав замовлення, фирма Parcside 25 c2.Перше враження-дуже болить палець в який я примудрився загнати гвіздок, та скобу.Дякувати Богу, всього на пару мм.Празник е празник, і ніякої роботи.А тепер по суті.Гвіздки та скоби до 20мм,залітають як в масло.Розміром більшим за 20мм-не добиває.Працює тихо,не важкий.На скільки його вистачить,за місяць-два відпишусь,треба збити 1500 рамок.А в загалі мені сподобався.

Отримав замовлення, фирма Parcside 25 c2.Перше враження-дуже болить палець в який я примудрився загнати гвіздок, та скобу.Дякувати Богу, всього на пару мм.Празник е празник, і ніякої роботи.А тепер по суті.Гвіздки та скоби до 20мм,залітають як в масло.Розміром більшим за 20мм-не добиває.Працює тихо,не важкий.На скільки його вистачить,за місяць-два відпишусь,треба збити 1500 рамок.А в загалі мені сподобався.
Купите гвозди под "него" 25мм, и забивайте в удовольствие. Скобу 25 может не добивать :(

Под рамку сбивайте на твердой поверхности ;) и жёстко держите сам степлер ( чтобы небыло отдачи)
  • Like 1

В 19.12.2018 в 14:51, VВиталий сказал:

На скільки його вистачить,за місяць-два відпишусь

Скільки рамок збили вже? Якою скобою працюєте?

Хтось користувався таким, вартий він своїх грошей чи мо' є дешевші аналоги?

https://dnipro-m.ua/uk/tovar/stepler-elektricheskij-en-25/ 

10 хвилин тому, medhon сказав:

Я б'ю рамки скобами 32,а ваш тільки 25 мм,півтора сантиметра мало.:IMHO:

• Like 2

38 хвилин тому, Ворон сказав:

Я б'ю рамки скобами 32,а ваш тільки 25 мм,півтора сантиметра мало.:IMHO:

Так у вас який - електро чи пневмо? І да, він не мій, я поки придивляюсь/прицінююсь;)

Edited by medhon

Тільки що, medhon сказав:

Так у вас який - електро чи пневмо? І да, він не мій, я поки придивляюсь/прицінююсь;)

Пневмо.

P_20190426_105202_1_p-800x450.jpg

21 хвилину тому, Ворон сказав:

Пневмо.

P_20190426_105202_1_p-800x450.jpg

Ну так з цього і треба було починати! Мова ж іде за електричний. Цілком зрозуміло, що він слабший за пневмо. Зате він дешевший, тихіший і не потребує багато простору як у випадку з пневматичним. А для рамок, гадаю , має вистачити і скоби 25мм. Питання було в тому чи дана модель варта уваги за критеріями ціна/якість?

Edited by medhon

Тільки що, medhon сказав:

Ну так з цього і треба було починати! Мова ж іде за електричний. Цілком зрозуміло, що він слабший за пневмо. Зате він дешевший, тихіший і не потребує багато простору як у випадку з пневматичним. А для рамок, гадаю , має вистачити і скоби 25мм. Питання було в тому чи дана модель варта уваги за критеріями ціна/якість?

25 мм мало,бруски мають 1 см,остається 15 мм,а цього буде мало,свого степлера купив за 670 грв.:hi:

1295128341_w640_h2048_sf5040e_4.jpg

• Like 1

5 хвилин тому, Ворон сказав:

25 мм мало,бруски мають 1 см,остається 15 мм,а цього буде мало,свого степлера купив за 670 грв.:hi:

1295128341_w640_h2048_sf5040e_4.jpg

А тепер озвучте ціну нормального компресора до нього? ;) не саморобного (ні вміння, ні бажання робити самому не маю),  а з магазину

Є електростеплер фірми Дніпро-М, скоба 25, цвях 32мм. Якщо бити цвяхами буде нормально.

• Like 1

3 хвилини тому, Сергій-апі сказав:

Є електростеплер фірми Дніпро-М, скоба 25, цвях 32мм. Якщо бити цвяхами буде нормально.

За нього ж і була мова! Ви користувалися, як він, вартий уваги за свої гроші в 1435 грн?

56 хвилин тому, medhon сказав:

А тепер озвучте ціну нормального компресора до нього? ;) не саморобного (ні вміння, ні бажання робити самому не маю),  а з магазину

Незкажу ,немаю такого,але по відгуках колег,любий китаєць справиться з задачею,повітря іде небагато,але вирішувати вам.

50 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Це не цвях,а штифт,тримає погано,гоьовки майже немає.

1 година тому, medhon сказав:

За нього ж і була мова! Ви користувалися, як він, вартий уваги за свої гроші в 1435 грн?

Не користувався, тільки цікавився та читав відзиви.

18 хвилин тому, Ворон сказав:

Якщо дріт натягувати горизонтально, то головки на штифті не дуже і потрібно:IMHO:

На практиці не користвувався та вважаю якщо бити по два цвяхи /штифти, в верху в одну боковинку,  буде норм.

Edited by Сергій-апі

Тільки що, Сергій-апі сказав:

Якщо дріт натягувати горизонтально, то головки на штифті не дуже і потрібно:IMHO:

На практиці не користвувався.

Відповідь можна подивитись на ютубі,зустрічав інформацію по електростеплеру там,коли шукав інформацію по пневмостеплеру.:hi:

5 хвилин тому, Ворон сказав:

Відповідь можна подивитись на ютубі

Цей сезон вже не актуально, рамки збиті, а дальше "будем пасматреть"

20 годин тому, Ворон сказав:

Як я зрозумів є Цвях а є Штифт 

52 хвилини тому, pchel сказав:

Як я зрозумів є Цвях а є Штифт 

Цвях і штифт майже не відрізняється,головки як в нормальних цвяхах нема.

Screenshot_2020-02-08-10-31-13.jpg

Edited by Ворон
  • Thanks 1

В любом случае есть 14 дней после покупки.
Можно сдать обратно без повреждений.

Я подобным немецким бил 25мм рут. Верхний брусок с двух плоскостей в боковую планку.

Всё окей ;)

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Збив май же 1000 рамок.Мій  -Парксіде відпрацював бездоганно.Тыльки треба,періодично змащувати.Скоба на 20мм та 25,залітають,але треба забивати на твердій поверхні і добре прижимати степлер.З кондуктором працює добре.Гвіздки залітають і до 32мм,але їх треба бити по 2шт. а скоби достатньо і одної.Звичайно,що пневмо буде краще, але я беру його і на пасіку і дома працюю.На сезон, мені потрібно 500-600 рамок, поки що, так що мене єлектростеплер влаштовує.

• Like 2

Збив май же 1000 рамок.Мій  -Парксіде відпрацював бездоганно.Тыльки треба,періодично змащувати.Скоба на 20мм та 25,залітають,але треба забивати на твердій поверхні і добре прижимати степлер.З кондуктором працює добре.Гвіздки залітають і до 32мм,але їх треба бити по 2шт. а скоби достатньо і одної.Звичайно,що пневмо буде краще, але я беру його і на пасіку і дома працюю.На сезон, мені потрібно 500-600 рамок, поки що, так що мене єлектростеплер влаштовує.
Підкажіть, а як цей степлер змащувати і чим?

Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk