Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Sanich

Электростеплер на пасеке

55 posts in this topic

Це дійсно Німецька фірма, тай гроші невеликі.

Как впечатления от электро степлера?

Замовив єлектростеплер  Parcside за 950гр.Післязавтра отримаю відпишусь.В мене єлєктролобзик цієї фірми,класна штука.

Всем привет. Интересно - сколько скоба стоит?  Сколько тысяча выстрелов стоит? Вообще (из мебельной практики) - скобы Пребена да и инструмент Пребена) дорогие.

Отримав замовлення, фирма Parcside 25 c2.Перше враження-дуже болить палець в який я примудрився загнати гвіздок, та скобу.Дякувати Богу, всього на пару мм.Празник е празник, і ніякої роботи.А тепер по суті.Гвіздки та скоби до 20мм,залітають як в масло.Розміром більшим за 20мм-не добиває.Працює тихо,не важкий.На скільки його вистачить,за місяць-два відпишусь,треба збити 1500 рамок.А в загалі мені сподобався.

Отримав замовлення, фирма Parcside 25 c2.Перше враження-дуже болить палець в який я примудрився загнати гвіздок, та скобу.Дякувати Богу, всього на пару мм.Празник е празник, і ніякої роботи.А тепер по суті.Гвіздки та скоби до 20мм,залітають як в масло.Розміром більшим за 20мм-не добиває.Працює тихо,не важкий.На скільки його вистачить,за місяць-два відпишусь,треба збити 1500 рамок.А в загалі мені сподобався.
Купите гвозди под "него" 25мм, и забивайте в удовольствие. Скобу 25 может не добивать :(

Под рамку сбивайте на твердой поверхности ;) и жёстко держите сам степлер ( чтобы небыло отдачи)