Перейти к содержанию
sika4

Тара для меду

В теме 1 023 сообщения

11 година тому, Konstantin_b сказав:

А в таких відрах Ви використовуєте поліетиленові мішки, чи зразу у відра заливаєте мед?

Я ж їх тільки щойно придбав. Тож спосіб заливання меду ще не пробував.:dntknw:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Я ж їх тільки щойно придбав. Тож спосіб заливання меду ще не пробував.:dntknw:

Заливати легко але як загусне вибрати його можна і з відром попрощатись . В мене так уже три відра пішли спати

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, targal сказав:

Заливати легко але як загусне вибрати його можна і з відром попрощатись . В мене так уже три відра пішли спати

О, @targal! А я про це й не подумав. Тоді однозначно потрібно стелити кульок.:ay::az:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

О, @targal! А я про це й не подумав. Тоді однозначно потрібно стелити кульок.:ay::az:

:ay:

Поделиться сообщением

11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

11 часов назад, targal сказал:

Ну так і я про теж, що потрібно кульок, щоб відра довше служили. Але тепер потрібно такий кульок десь на 25 л. знайти, щоб він був для харчових продуктів (наприклад, як для соління). 

Изменено пользователем Konstantin_b

Поделиться сообщением

1 година тому, Konstantin_b сказав:

Ну так і я про теж, що потрібно кульок, щоб відра довше служили. Але тепер потрібно такий кульок десь на 25 л. знайти, щоб він був для харчових продуктів (наприклад, як для соління). 

Є кількарічний подібний досвід. Пакети - майка №5, оптова ціна 1 грн 30 коп штука.

d1814aa6dad5.jpg

ff2da9fc6f0c.jpg

be9d01a1e418.jpg

Здаю в монолітах а відра дома. Можна моноліт покласти в ще один такий пакет.

Изменено пользователем Немолодий

Поделиться сообщением

11 минут назад, Немолодий сказал:

Пакети - майка №5

Это под 20-ти литровое ведро?

Поделиться сообщением

48 минут назад, Немолодий сказал:

Є кількарічний подібний досвід. Пакети - майка №5, оптова ціна 1 грн 30 коп штука.

А розмір такої майки підкажіть.

Поделиться сообщением

7 годин тому, shersand сказав:

Это под 20-ти литровое ведро?

Так. Адже мова йшла саме про такі відра.

7 годин тому, Konstantin_b сказав:

А розмір такої майки підкажіть.

Треба заміряти. Але скажу, що розмір цілком достатній для 20 л відра.

Поделиться сообщением

Потрібна порада по бочках так як ще ні разу не користувався .Знайшов бочки великими літерами написано AAK сказали з під лецитину 1 оборот німецькі  ціна 250-350 гривень залежно від стану , ті що по 250 погано закриваються погано погнуті  дорожчі стан нормальний  принаймі так сказали по телефону .На що звертати увагу при виборі? І ще емаль сказали ціла в   цілих і погнутих.

Поделиться сообщением

понимаю что бочки это много плюсов.     А   вдруг не дай бог пчелы принесли мед с антибиотиком -а меду 10 бочек . Остаеться отдать мед по что дадут. в меньшей таре мелким оптом и розницу будет попроще .Н о   думаю про бочки.

Поделиться сообщением

20 годин тому, uam_63 сказав:

Потрібна порада по бочках так як ще ні разу не користувався .Знайшов бочки великими літерами написано AAK сказали з під лецитину 1 оборот німецькі  ціна 250-350 гривень залежно від стану , ті що по 250 погано закриваються погано погнуті  дорожчі стан нормальний  принаймі так сказали по телефону .На що звертати увагу при виборі? І ще емаль сказали ціла в   цілих і погнутих.

Я звичайно не великий спеціаліст по бочках :), але в мене є десяток таких з логотипом ААК, правда від рослинного жиру. Ну що я можу сказати, на мою думку досить якісні з якісним покриттям всередині, так як одну був поставив під воду то після сезону з водою тільки де-не-де трішки почалась здуватись фарба. Ну а брати все ж на мою думку краще якісніші по 350грн. щоб не мати проблем. 

P.S. Якщо не секрет то де знайшли і чи можна номер телефону, в приват.

Поделиться сообщением

Прикупив сьогодні 4 штуки правда прийшлось повибирати.

DSC_0176.JPG

DSC_0177.JPG

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, uam_63 сказав:

Прикупив сьогодні 4 штуки правда прийшлось повибирати.

DSC_0176.JPG

Це по 350грн.?

Поделиться сообщением

26 минут назад, SASHA.OK сказал:

Це по 350грн.?

Так вони тільки треба вибирати дуже багато не сильно гарних в середині поцарапана або відбита емаль . зверху кришка поржавіла несхожа вона на один оборот.

Знаходяться в контейнері незручно вибирати з краю вже перебрані а в глибині кращі прийшлось на двір виносити.

Изменено пользователем uam_63

Поделиться сообщением

19 хвилин тому, uam_63 сказав:

Знаходяться в контейнері незручно вибирати з краю вже перебрані а в глибині кращі прийшлось на двір виносити.

Це в самому Тернополі?

Поделиться сообщением

15 минут назад, SASHA.OK сказал:

Це в самому Тернополі?

Так знайти без проблем .Доречі там ще є в томуж контейнері бочки сірі дуже схожі на наше виробництво стан хороший емаль в середині темного кольору. Але я вирішив брати тільки ААК.

Поделиться сообщением

Как показали себя конусные бочки? У кого есть опыт работы с ними?

Поделиться сообщением

9 часов назад, Виталик78 сказал:

Как показали себя конусные бочки? У кого есть опыт работы с ними?

Я б не брав. У мене чотири бочки після однієї здачі перетворилися у брухт. Бочки з під бананового соку, чи пюре.  В середині не емаль, а краска, яка злазить шматками. Нижня отбортовка геть погнулась, коли бочку перекочували. Ще казали що бочковозом можна прорвати знизу дно. Коротше, не годиться вона під мед. Дуже тонкий метал. І ніхто у Вас її не викупить, і не дасть в замін іншу.Тож вирішив що нехай і дорожче зате стандартна.:IMHO:

Поделиться сообщением

7 часов назад, Руслан К. сказал:

Я б не брав. У мене чотири бочки після однієї здачі перетворилися у брухт. Бочки з під бананового соку, чи пюре.  В середині не емаль, а краска, яка злазить шматками. Нижня отбортовка геть погнулась, коли бочку перекочували. Ще казали що бочковозом можна прорвати знизу дно. Коротше, не годиться вона під мед. Дуже тонкий метал. І ніхто у Вас її не викупить, і не дасть в замін іншу.Тож вирішив що нехай і дорожче зате стандартна.:IMHO:

Спасибо!

Поделиться сообщением

Подскажите, пришли бочки, внутри по шву проклеены лентой, её снимать и вымыть или мешки цилофановые купить. Бочки из под концентрата.

Поделиться сообщением

13 часов назад, Виталик78 сказал:

Подскажите, пришли бочки, внутри по шву проклеены лентой, её снимать и вымыть или мешки цилофановые купить. Бочки из под концентрата.

Зачем снимать, пусть будет! Даже где эмаль отбита- проклеиваю скотчем и -:ay:  Оптовик подсказал! Швы тоже проклеиваю.

Поделиться сообщением

29 минут назад, Andruhan сказал:

Зачем снимать, пусть будет! Даже где эмаль отбита- проклеиваю скотчем и -:ay:  Оптовик подсказал! Швы тоже проклеиваю.

А где мешки целофановые,такие большие,заказываете?

Поделиться сообщением

5 часов назад, Виталик78 сказал:

такие большие,заказываете?

наберіть у пошуку, "пчеловод. дп, уа," , це інет магазин з Павлограда, там є мішки для 200 літрових бочок

Поделиться сообщением

13 часов назад, larson сказал:

наберіть у пошуку, "пчеловод. дп, уа," , це інет магазин з Павлограда, там є мішки для 200 літрових бочок

Спасибо

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти