Перейти к содержанию

Сравнение пород в Украине. Практический опыт


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

Я привожу селекційний матеріал, якого немає в Україні . Карпатку вожу і в Австрію і в Польщу,  там є інтерес до нашого селекційного матеріалу.

Те що ви привезли 10 маток карпатки яких задавлять через рік нічого не каже, де тисячі проданих маток в европу ? 

 

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

Щоб Вам потрапити в Асоціацію, необхідно трохи книжок почитати, і  навчитися  трута від матки відрізняти, не факт що Вас приймуть.

Вам хтось казав що я маю інтерес вступати в асоціації ? НІ, тому якщо почали весті діалог то ведіть його по суті, або беріть садок і на хутір по метелеків.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Хадзуми сказал:

А ваша тоже в  Западная Украина :wave: 

Я не троллил Вас, а всего лишь задаю неудобные вопросы. Меня удивляют люди которые критикуют о завозе бакфаста и итальнки в среду обитания УС, при этом сами завозят в среду обитания карпаткии и УС,  карнику и говорят что это нормально. Потому что вам это выгодно.

ваші неудобні питання нідочого.Розжую,якщо не зрозуміло притчею.Я мову вів про те що" псевдобрати" ближнього зарубіжжя несприймають України та Українського,також і в бджільництві порід бджіл плетуть несінитниці.УСП не наша(скориков та ще група грамотєєв),карпатка пропала,їй капець(відкрито в неті виложують доогми)поліська це північна бджола.Кримську бджолу задушили давно кавказькою.Але це не так!!!!!!!!!!!!Стан бджільництва в нас  набагато кращий.І відгуків хороших вдосталь по різним породам бджіл,в тому числі бджіл завезених з Європи.Але те що возиться по Україні не завжди, те що заявлено.А про бакфаст ,італьянку де я писав????????                Мені вигодно працювать з бджолами без хімзащити,не ганяться за роями,вигодно качати мед.Мені вигодно що і сусід також з медом.Вигодно що багато хто це розуміє, та має відмінний результат.  Хоча є такі ,хто  до цього не доріс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Хадзуми сказал:

Те що ви привезли 10 маток карпатки яких задавлять через рік нічого не каже, де тисячі проданих маток в европу ? 

 

Вам хтось казав що я маю інтерес вступати в асоціації ? НІ, тому якщо почали весті діалог то ведіть його по суті, або беріть садок і на хутір по метелеків.

 

 

Ви звідки знаєте скільки маток я завіз в Европу?  Воно Вам потрібно?  Ви стільки не виробите і Вам не будуть замовляти , дайте собі спокій  .  Краще читайте біологію бджолиної сім"ї, буде користь. 

про що з вами вести діалог?  про метеликів? то  ви все про них знаєте, мабуть уже всіх в окрузі переловили :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ander сказал:

А про бакфаст ,італьянку де я писав????????

9 часов назад, Ander сказал:

.А сейчас что?Да хуже нежели было с УС ранее.И все потому что подвозится к украинской не качественный материал(под видом отличных пчел)

Не тут ли случаем ? 

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

про що з вами вести діалог?  

Мені з вами теж не має про що, бувайте здорові, а ваші перли я буду і надалі читати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Хадзуми сказал:

Не тут ли случаем ? 

Мені з вами теж не має про що, бувайте здорові, а ваші перли я буду і надалі читати. 

не витрачайте час, не читайте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Хадзуми сказал:

Не тут ли случаем ? 

 

Возятся "отличные пчелы "разные,какраз и не тут случаем.вы глубоко ошиблись,мне незачем  далее тратить время на вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, кузмич сказал:

Патриот, как говорят аляпатриоты , нужно начинать с себя!

( не обижайтесь за тофталогию, обидеть вас не собирался)

Вот Паланочка начал конкретный разговор по УС.И что, кто то продолжил тему в нормальном русле?

Вот конкретно Вы ( без обид) , Вас в этой теме больше интересует сколько Кузмич итальяшки завез, но даже мысли у вас не появилось в теме УС , продолжить тему по УС, и разобраться.

И вы знаете, в общении с Паланочкой мы больше обсуждаем УС , нежели другие породы.Т.к. идет интересная работа.

Мне не интересно сколько Вы завезли Итальянки, чесно. Даже не задумался этим вопросом. Даже не представляю и немного удивлен, с чего взяли о том, что может, конкретно меня интересовать такие вопросы?!

Да, действительно Паланочка ведет интересную работу по УС. Возможно у него получиться вывести отдельную линию породы с наилучшими качествами и близкую по кубиталку и экстерьеру УС. Буду только рад этому. 

7 часов назад, кузмич сказал:

 

А насчет скрещивания с импортными, так больший урон для УС нанесла карпатка, которую слали и шлют в ареал УС.

Урон одинаков, при скрещивании, что от Карпатки, что от иных пород. Без кардинальных мер, вплоть до безсотовых пакетов с карпатских гор без маток и трутней в 30- ти км зону от питомников УСПП ни как не исправить ситуацию с винегретом...

 

4 часа назад, Андрей Сумчанин сказал:

 

 

"Импортированные пчелы, если все  было выполнено правильно, часто приносят больший урожай меда, чем так называемые акклиматизированные местные пчелы".

Расскажите это Карпатке после 6- ти месяцев зимовки в лесистой местности России. Не всегда так, но год на год не приходится. Им дешевле купить пакет, чем подготовить пчелу к зимовке.

 

4 часа назад, miro сказал:

Брат Адам розумна людина, його досягнення в селекції, генетиці це революційний поштовх, но це не вершина абсолютності, і ще не закінчена тема, ми в цьому процесі, хоча б взяти бакфаст. ................в природі можна здійснити безповоротню точку відліку, чи зможе без втручання людини бути бакфаст? ні! це початок краху, тому зараз більше потрібно братів Адамів,щоб дальше думали, до чого все це зможе привести, чи не буде втрачена популяція європейської бджоли, будь яка асиміляція потребує прогнозу на майбутнє

Бр.Адам не глупый человек, но Руттнер тоже не идиот:IMHO1:. Он как раз был за чистопородность, а не гибридов, хоть у гибридов и продуктивность до 200% выше чем у чистопородных пчел... с Бакфаст тягаться чистопродной пчеле сложно, может быть не возможно по продуктивности. Ну а что потом?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Іван Михайлович сказал:

не заперечую.  Бакфаст вже десятиліття працює в Европі, але чомусь , щорічно матеріал ми  привозимо свіжий з Европи,  а не з України в Европу.

Но ведь и карнику завозим каждый год, ведь и у неё есть свойство расщепляться.

Равно как и у итальянки, и других пород.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні, ви назву теми читали??????? Нагадую - порівняння порід в Україні на практиці!!!!!! Є що сказати по цьому питанню, будь ласка, немає - геть звідсіля, бо всі великі теоретики судячи по останнім дописам, а потрібно висвітлення практичного досвіду в теперішній час з теперішніми бджолами в теперішніх медозбірних і погодних умовах.

Запрошую до описання практичного досвіду роботи з наявними породами і їх порівнянню.

Свого часу на форумі я писав про порівняння карпатки з українкою, тоді їх обох з карнікою, зараз карніки з бакфастом та італійкою.

Практика і ще раз практика, а ляпать язиками до теми "Гы".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

 геть звідсіля,

ляпать язиками 

Жорстко .Мабуть "Дiстало":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так що до порівняння порід...українська степова на колишній частині своєї батьківщини в Тенопільській області показує такі результати-як мінімум(крім гнізда) два 145х корпуси 10ти рамкових,  одна два дадани -корпуси і магазинний це рекорд(дадан з вощиною взамін відбудовують і ...не бачу, бо бджоли щільно і зверху магазин частково з медом...так що єщо не вечер і сімя не злобна., Бакфаст як мінімум три 145ті корпуси з медом і два дадани і рут максимум на сьогоднішній день Підставлені корпуси не рахую...,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, кузмич сказал:

Но ведь и карнику завозим каждый год, ведь и у неё есть свойство расщепляться.

Равно как и у итальянки, и других пород.

 

Саме тому і привозимо , і шукаємо місцевий матерал, який дає хороший результат лише на кілька років поспіль. Якби не було  розщеплень та мутацій, бджоли були б  дуже лагідні , без жал ;), їх би всі тримали на балконах та в присадибах, і цукрова галузь би померла в Україні.:umora:.

Скоро такі будуть, їх відселекціонує знаний селекціонер -матковод http://tochok.info/profile/6604-%D1%85%D0%B0%D0%B4%D0%B7%D1%83%D0%BC%D0%B8/. 

І "капець" нам усім, вмремо з голоду, ніхто у нас маток купляти не буде :(, наступить  нова ера в бджолярстві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Іван Михайлович сказал:

 

Скоро такі будуть, їх 

Иван Михайлович , давайте вернемся к теме.

По работе с УС я не много в курсе.Расскажите по карпатке и карнике что интересное выявили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

Шановні, ви назву теми читали??????? Нагадую - порівняння порід в Україні на практиці!!!!!! Є що сказати по цьому питанню, будь ласка, немає - геть звідсіля, бо всі великі теоретики судячи по останнім дописам, а потрібно висвітлення практичного досвіду в теперішній час з теперішніми бджолами в теперішніх медозбірних і погодних умовах.

Запрошую до описання практичного досвіду роботи з наявними породами і їх порівнянню.

Свого часу на форумі я писав про порівняння карпатки з українкою, тоді їх обох з карнікою, зараз карніки з бакфастом та італійкою.

Практика і ще раз практика, а ляпать язиками до теми "Гы".

"Сравнение пород в Украине. Практический опыт", ось Вами назва теми, на мою думку йде нормальне обговорення, якщо Ви хотіли щоб порівнювали тільки бакфаст,карніка і італьяна так треба було про це зразу і написати,але сама тема відкрила актуальність двух порід карніка і карпатка, Ви пишіть про те що у Вас є я собі "відмічу", по ходу тієї теми я вже оприділився, що бакфаст і італьянка для мене безперспективна бджола, може в інших регіонах вона цікава, то нехай і вони дають їй оцінку порівняльну. У Вас є бакфаст і італьянка розкажіть про Ваші успіхи, професіональний підхід, як селекціонера-матковода,щоб всі могли взнати, як можна їх утримувати з якою періодичністю закуповувати материнки і чи це потрібно для пасічників з малими  стаціонарними пасіками і тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Хадзуми сказал:

 

Бакфасту уже больше 70 лет и что случилось ? Нам все говорят подождите 3-4 года и вы увидите что все капец всему, только это не происходит и не произойдет. 

ну як не відбувається,купіть бакфаст і живіть на тому генофонді, скільки виведете мабуть і до трьох років не дотяне, ніхто ні в кого не забирає бджоли, а тільки аналізують,характеризують, висновки дають, а рішення приймати нам кожному.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

Скоро такі будуть, їх відселекціонує знаний селекціонер -матковод

Уже все давным давно отселекционированно, без нас ! Меня интересует больше сохранение того материала что имею с помощью ИО. 

1 час назад, miro сказал:

ну як не відбувається,купіть бакфаст і живіть на тому генофонді, скільки виведете мабуть і до трьох років не дотяне, ніхто ні в кого не забирає бджоли, а тільки аналізують,характеризують, висновки дають, а рішення приймати нам кожному.

Я вас розчарую в мене бакфаст з 2012 року. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Хадзуми сказал:

Уже все давным давно отселекционированно, без нас ! Меня интересует больше сохранение того материала что имею с помощью ИО. 

Я вас розчарую в мене бакфаст з 2012 року. 

з Вами як розмовляти, просто є декілька способів, щоб не образити не називаю, ось цей бакфаст 2012року скільки отримано поколінь (F1.F2.F3.F4)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы сравнивайте породы а не воюйте с друг другом !!! :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Хадзуми сказал:

Магистр, а ты что модератором стал ?

Откуда столько спеси и хамства? :blink: Мы же, вроде, в Европу стремимся а не в СССР. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Sanich сказал:

Откуда столько спеси и хамства? :blink: Мы же, вроде, в Европу стремимся а не в СССР. 

все правильно треба повернути модераторів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

ось цей бакфаст 2012року скільки отримано поколінь (F1.F2.F3.F4)

Отримано F3. далі не виводив,Я зрозумів до чого ви ведете, добре ви вважаєте що карніка у вас в 3,4 поколінні буде така ж сама як і в перщому поколінні ? Чому ви вважаете,що втрачає ознаки тільки бакфаст ? Якщо було б сімей 200 бакфаста різних ліній то він би себе добре почував в 10 поколінні. Так само і з карнікою. 

2 часа назад, Sanich сказал:

Откуда столько спеси и хамства? 

А кто первий начал хамить :ah: на хамство хамством и ответил. 

5 часов назад, Андрей Сумчанин сказал:

геть звідсіля

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Распад СССР был осуществлен в 1991 году .И кто это время не застал  или не может помнитьтмогу Вас уверить, что спеси и хамства по сравнению с настоящим временем тогда почти что и не было..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У.С по маточном молочку сработала стабильно . 400 г с семьи .Кто брал с других пород .Какие результаты ? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Мико сказал:

Жорстко .Мабуть "Дiстало":umora:

Так як ще людей закликати до діалогу!!??? Кілька днів назад написав в цій же темі прохання про суто практичне обговорення. Реакції - нуль. Одне базарне спілкування, кожний щось комусь показує, образи пишуть один на одного!!!! Хіба ця тема для цього створювалася????

Не подобається бакфаст, карніка чи італійка, а тим паче що не тримаєте їх, то не треба тут розуму іншим вставлять.

Романович, хіба я не правий?

Я ще раз попросив всіх без виключення до діалогу без особистих звернень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, miro сказал:

"Сравнение пород в Украине. Практический опыт", ось Вами назва теми, на мою думку йде нормальне обговорення, 

Разрешите не согласиться , вы предложили натравить Стретовича, и ввести запрет на ввоз других пород.

Но в тоже время, вы не против чтоб завозили карнику т.к. это типа то же самое что карпатка.

Хотя карпаток несколько популяций, каждая из них оригинальна, облётывая карпатку на карнике , получаем гибрид.Вот и всё кино.

Я же предлагаю сравнить карпатку, карнику, УС, итальянку, бакфаст.

И Сумчанин для того и создал эту тему, чтоб в нормальном русле, сравнить ХПП всех этих пород , в разных регионах.

Мало того, у Сумчанина созданы отдельные группы с разными породами, и пчеловодам промышленникам , уже сегодня необходимо работать с промышленной пчелой, пока мы тут меряемся генофондами. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...