Перейти к содержанию
Андрій Сумчанин

Сравнение пород в Украине. Практический опыт

В теме 1 733 сообщения

2 часа назад, СЄРЖ сказал:

вже не один раз запитував про технологію утримання бджіл, ніхто не розповідає, мало того навіть не відповідають на мої запитання, а лише розкидаються цими фразами. хто може розповісти про свою технологію утримання, можливо і окрему тему створити.

лише один раз Мико написав, що нічого не змінював коли тримав карпатку, карніку та бакфаст. 

Так Всё описать это книга получится. тем более сезон от сезона отличается так что технология это одно но каждый сезон вносит свои коррективы.  и под каждого пчеловода.условия.базу будет своя технология так что нету смысла всё расписывать вырабатавайте под себя свою..   

Поделиться сообщением

37 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

лише один раз Мико написав, що нічого не змінював коли тримав карпатку, карніку та бакфаст.

Аналогічно все роблю одинаково для всіх сімей різних порід. Виняток тільки ті що входять у ройку.

Поделиться сообщением

43 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Так Всё описать это книга получится. тем более сезон от сезона отличается так что технология это одно но каждый сезон вносит свои коррективы.  и под каждого пчеловода.условия.базу будет своя технология так что нету смысла всё расписывать вырабатавайте под себя свою..   

так і працюю, в залежності від того чи сім"ї чи відводки, від погоди та розвитку, рік буває на рік не схожий. але чому питаю бо деякі люди кидають ці фрази з такими: а яку технологію ви використовуєте, а на моє запитання-відповідей немає. дякую що ви відповіли, а то я вже сумнівався, що ще багато чого не знаю. хоча підтримую, вік живи, вік вчися.

добавлю, пишуть що до кожної бджоли своя технологія і тд... а прямих відповідей немає на ту чи іншу технологію для карпатки чи бакфаста. і ці фрази про технологію, як вигуки, ніби ви ж не так робите і тому виникає питання ...

Изменено пользователем СЄРЖ

Поделиться сообщением

31 хвилину тому, СЄРЖ сказав:

вже не один раз запитував про технологію утримання бджіл, ніхто не розповідає, мало того навіть не відповідають на мої запитання, а лише розкидаються цими фразами. хто може розповісти про свою технологію утримання, можливо і окрему тему створити.

Технологія в кожного різна, залежить від місцевості, взятків, породи бджіл, типу вуликів і т.д., не факт, що моя технологія підійде Вам, або навпаки.

Раніше тримав місцеві бджоли, дуже рійливі і м'ясні, перед акацією і ріпаком забирав відводок з маткою, а сім'ї собі виводили нову і так спасався від роїння.  За цей час весь вулик заливали медом, пізніше розплодом з відводків підсилював при потребі сім'ї. Цей рік з карнікою працював без всяких технологій, дав сім'ям повну свободу, щоб подивитися, що то таке карніка. Сім'ї з минулорічними серпневими матками гарно попрацювали на медозборі і при цьому  небуло спроб роїння. Майже всі матки в сім'ях вже  поміняв на молоді, з минулорічних лише кілька штук підуть в зиму

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

добавлю, пишуть що до кожної бджоли своя технологія і тд

Так і є,  карпатка прекрасно працює без матки, і цим можна користатися. Є породи,які без матки непрацюють, і це треба враховувати

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, davolodya сказав:

Цей рік з карнікою працював без всяких технологій, дав сім'ям повну свободу, щоб подивитися, що то таке карніка. Сім'ї з минулорічними серпневими матками гарно попрацювали на медозборі і при цьому  небуло спроб роїння. 

а я вас можу запевнити що це і є якась ваша технологія ;):al: доречі останні два роки теж так і роблю.

ще раз повторюсь, люди проживають в різних куточках нашої неньки України і закидують один одному про технологіїї не знаючи "прикуп":umora:

Поделиться сообщением

23 години тому, RAN сказав:

фізично не можу матку замінити зїдять живцем..

Навіть не уявляю, як це може бути, що у вулик не заглянеш...  Пасіка в населеному пункті?  Якщо так, то сусіди мабуть вже мають стійку алергію на Ваш мед, і просто складають його в підвал:umora:.   В мне від сусіда сітка рабиця,  вулики стоять в метрі від сітки, вони щось там собі в городі колупаються,  мої бджоли займаються своїми справами... 

Поделиться сообщением

3 часа назад, Володимир Джос сказал:

Навіть не уявляю, як це може бути, що у вулик не заглянеш...  Пасіка в населеному пункті?  Якщо так, то сусіди мабуть вже мають стійку алергію на Ваш мед, і просто складають його в підвал:umora:.   В мне від сусіда сітка рабиця,  вулики стоять в метрі від сітки, вони щось там собі в городі колупаються,  мої бджоли займаються своїми справами... 

І я хожу поруч, а потолочину піднімеш і гаплик

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти