Перейти к содержанию

Сравнение пород в Украине. Практический опыт


Рекомендуемые сообщения

В 09.01.2018 в 09:19, Андрій Сумчанин сказав:

Вчора перевірив в зимівнику як зимують Карніки та Італійки.

По карнікі питань жодних, як завжди тихо і спокійно. Виділив у себе що найтихіше сидять Склєнари, хоча вони найсильніші серед карнік. І Н47, і А1, і G10 всі під один манір зимують. Целлє сидить наче миша, ВТшки.

Італійки теж зимують нормально. Найтихіше сидить Фінеллі та 513 Кантоні 2016 року, минулу зиму вони так само зимували.

По ефкам карнік та італійок все нормально.

Андрію, а  як  весняний розвиток ваших італійок у порівнянні з карнікою? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Андрію, а  як  весняний розвиток ваших італійок у порівнянні з карнікою? :ah:

З огляду на те, як минулої весни ровзивалися італійки, і 16 квітня в сім"ях було вже по 7-8 повних рутовських рамок розплоду (свідки бачили, приїжджали і дивилися спеціально), як росли відводки літнього періоду формування на цих матках, то можу говорити: Італійка -порода-чемпіон в плані розвитку в весняний і літній періоди. Це треба бачити своїми очима, щоб зрозуміти

І сім'ї сильні були все літо, і бджолу на нуки трусив, і на відводки дьоргав рамки з бджолами та розплодом - а вони все одно битком у вуликах.

Не бджола, а felichita кожного пасічника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От наприклад, канадець Ієн Степлер нахвалює новозеландську італійку і хвалиться фото з точків, що ті новозеландки натворили

IMG_0008-960x600.jpg

IMG_1902-960x600.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

З огляду на те, як минулої весни ровзивалися італійки, і 16 квітня в сім"ях було вже по 7-8 повних рутовських рамок розплоду (свідки бачили, приїжджали і дивилися спеціально), як росли відводки літнього періоду формування на цих матках, то можу говорити: Італійка -порода-чемпіон в плані розвитку в весняний і літній періоди. Це треба бачити своїми очима, щоб зрозуміти

І сім'ї сильні були все літо, і бджолу на нуки трусив, і на відводки дьоргав рамки з бджолами та розплодом - а вони все одно битком у вуликах.

Не бджола, а felichita кожного пасічника

Андрій,гляди бо закохаєшся і переведеш пасіку на італійку.:umora:Бережись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.01.2018 в 20:14, Егор Юрьев сказал:

Андрій,гляди бо закохаєшся і переведеш пасіку на італійку.:umora:Бережись.

Карніка мені як дружина:ax:, ну а італійку можна назвати коханкою:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене сьогодні мороз. Вирішив глянуть розміщення клуба. Карніка всі сім’ї піднялись вверх і трошки вже відійшли від передньої стінки. Кордовани клуб знаходиться по середині. Здивувала карпатка Подолянка. Глянув а їх не видно. Думаю ну все гаплик сім’ї , але придивився сидять тихо як миші з самого низу. Подолянка єдина сім’я яка ще не піднялась на верх рамок. Все поки що добре. Єдине що переживаю якби зима не відігралась на весні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Укроп сказал:

 Єдине що переживаю якби зима не відігралась на весні. 

все можливо з теперішнюю погодою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, targal сказал:

все можливо з теперішнюю погодою

Да такие зимы и раньше были, зимовали нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Н. Петрович сказал:

Да такие зимы и раньше были, зимовали нормально.

Були, батько мені казав, та й сам пам"ятаю трохи з юнацтва.

По Сумщині зимівля йде нормально в людей, за винятком тих в кого проблеми з кліщем були по осені

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Укроп сказал:

. Єдине що переживаю якби зима не відігралась на весні. 

Против  природы  не попрешь.     Пускай  переживают  те  кому  пакеты  покупать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Красивые  пчёлки.  точно  не  карпатка  и  даже  не  карника.  

Ближе  к  итальяно-бакфасту.      Надеюсь  канадци  не очень  переборчивы  в  цвете пчёл.  А  то  может  получиться лажа  с  пакетами.

В Австралии и на Тасмании везде и всюду ИТАЛЬЯНКА

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2018 в 09:15, Андрій Сумчанин сказав:

В Австралии и на Тасмании везде и всюду ИТАЛЬЯНКА

Там парни понимают что делать и в Канаде тоже...есть в пчеловодстве такое понятие и в животноводстве как совместимость или не совместимость. Вот наши возили немецких овчарок в Германию к чемпионам Мира и получали вроде бьі таких же потомков...но в комплексе не получилось...то же и с бакфастом или итальянкой...просто те парни все знают как делать и у них все ходьі просчитаньі заранее и все вариантьі...нам вот до их понимания надо расти...вот главная задача

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сьогодні-    жодна карніка не вилітала з вуликів,а ось кордован вилітає  при 4-5*С і на снігу залишає сліди.Все як минулого року- вилітати почали після 15 лютого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На сьогодні-    жодна карніка не вилітала з вуликів,а ось кордован вилітає  при 4-5*С і на снігу залишає сліди.Все як минулого року- вилітати почали після 15 лютого.
Цікаво що буде якщо зима затянеться

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sesk сказав:

Цікаво що буде якщо зима затянеться

Все буде в шоколаді.:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Sesk сказал:

Цікаво що буде якщо зима затянеться

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Та нічого не буде, Італійка нормально зимує і я б на рахунок того, що там де-кілька бджіл вилетіло, не дуже й то хвилювався, там оригінальна Італійська сім'я в два рази більша, ніж в Карпатки..  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

пройшов обліт, передивився за два дні 60 сімей більше спина не видержала б,по спожитому корму :найбільше зїли 9 сімей бакфасту фф і карніка пешец,на 2 місці місцеві, на 3 укрстеп хм тип найменше спожила карніка тройзек 1075,найбільше підмору в тому числі і дві загиблих це в пешец, потім місцеві також дві загинуло на 3 місці укр степ і бакфаст без втрат і по пів стакана підмору,найменше підмору в тройзек ,розплоду на сьогоднішній день найбільше в пешец найменше в укр степ у всіх остальних приблизно порівно,висновок який пешец від Евг Ру..від мамки з  2016 рр в травні місяці покидає пасіку назавжди,завтра якщо погода дороблю поверхневу ревізію і зроблю остаточні висновки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2018 в 08:51, Андрій Сумчанин сказал:

Карніка мені як дружина:ax:, ну а італійку можна назвати коханкою:rolleyes:

Изменник !:umora: Ай яй яй .

 У нас такого количество не будет ,так как сезон короче .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшов обліт і я в 20 сімях почистив дна і що мене саме більше здивувало що в двох сімях італійки які я маю підмору майже небуло(10-20 бджіл),карніка,карпатка підмору середня кількість по бакфасту в деяких сімях більше середнтого,а в деяких дуже мало. По кормах все нормально ще можна зимувати.три сімї загинуло і одна дуже слабенька вийшла.завтра як буде погода додивлюся решту але думаю там така сама ситуація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ігор 81 сказал:

Пройшов обліт і я в 20 сімях почистив дна і що мене саме більше здивувало що в двох сімях італійки які я маю підмору майже небуло(10-20 бджіл),карніка,карпатка підмору середня кількість по бакфасту в деяких сімях більше середнтого,а в деяких дуже мало. По кормах все нормально ще можна зимувати.три сімї загинуло і одна дуже слабенька вийшла.завтра як буде погода додивлюся решту але думаю там така сама ситуація.

Итальянки какой линии?

У меня погибли несколько семей местных из числа купленных пакетов, вот уж спасибо продавцу. 

А так разницы между местной (потомки УС), карникой и карпаткой не наблюдаю ни по зимовке, ни по медосбору. 

Карпатка нравится, линия 100 от 2016 года. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, a.g. сказав:

Итальянки какой линии?

У меня погибли несколько семей местных из числа купленных пакетов, вот уж спасибо продавцу. 

А так разницы между местной (потомки УС), карникой и карпаткой не наблюдаю ни по зимовке, ни по медосбору. 

Карпатка нравится, линия 100 от 2016 года. 

Італійка лінія 513 F1

 В мене також є карпатка лінія 100 з 2016р непогана

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.01.2018 в 23:09, igorstep сказал:
В 10.01.2018 в 20:52, Серж 82 сказал:

Було б добре весною коментар по результатах зимівлі у порівнянні.

Я думаю,  що коментарі будуть,і не тільки..

Як там результати, ревізію вже робили чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

Як там результати, ревізію вже робили чи ні?

Аналізу повного ще нема.  Перезимували всі,-одна матка117ф1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пройшов обліт, передивився за два дні 60 сімей більше спина не видержала б,по спожитому корму :найбільше зїли 9 сімей бакфасту фф і карніка пешец,на 2 місці місцеві, на 3 укрстеп хм тип найменше спожила карніка тройзек 1075,найбільше підмору в тому числі і дві загиблих це в пешец, потім місцеві також дві загинуло на 3 місці укр степ і бакфаст без втрат і по пів стакана підмору,найменше підмору в тройзек ,розплоду на сьогоднішній день найбільше в пешец найменше в укр степ у всіх остальних приблизно порівно,висновок який пешец від Евг Ру..від мамки з  2016 рр в травні місяці покидає пасіку назавжди,завтра якщо погода дороблю поверхневу ревізію і зроблю остаточні висновки
Напишіть код материнки пешец від Рудя

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sesk сказал:

Напишіть код материнки пешец від Рудя

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

 написав в личку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...